Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970521 defa)

0 Üye ve 83 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #4110 : 13 Mayıs 2014, 22:03:59 »
İyi güzel söylüyorsun da benim dediğim noktaya çıkıyoruz biraz..

Şimdi sen bu adam set çizilmediğinden şikayet ediyorsun haklı olarak.. Peki Kleiza set çizmeyen kim? Ya da çizdiği setlerin çok fazla oynatılmasından ısrar etmeyen.. Koçumuz Obradovic..

Koç, Kleiza'nın buna yapacağına inanmadı demek ki üstüne gitmedi.

Yoksa koç Kleiza'dan oynamak isteyecek ama Emir pas vermedi diye bu iş olmayacak. Bu 1 olur, 2 olur ama 3. sına izin vermez Obradovic..

Ayrıca set çizmeme konusunda sene başı için katılabilirim ama Top-16 bölümünde Kleiza üzerinden oynadığımı setler vardı..
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4111 : 13 Mayıs 2014, 22:24:04 »
İyi güzel söylüyorsun da benim dediğim noktaya çıkıyoruz biraz..

Şimdi sen bu adam set çizilmediğinden şikayet ediyorsun haklı olarak.. Peki Kleiza set çizmeyen kim? Ya da çizdiği setlerin çok fazla oynatılmasından ısrar etmeyen.. Koçumuz Obradovic..

Koç, Kleiza'nın buna yapacağına inanmadı demek ki üstüne gitmedi.

Yoksa koç Kleiza'dan oynamak isteyecek ama Emir pas vermedi diye bu iş olmayacak. Bu 1 olur, 2 olur ama 3. sına izin vermez Obradovic..

Ayrıca set çizmeme konusunda sene başı için katılabilirim ama Top-16 bölümünde Kleiza üzerinden oynadığımı setler vardı..
Kleiza'nın yapabileceğine inandığı için transfer etti zaten :) Yoksa Kleiza bunu da yapmazsa ne için transfer edilir ki.Savunma da yapmaz,ribaundda da etkili değildir,sadece bu şutları için alındı.Valla ben Emir'den herşey beklerim,koçun dediğini de yapmaz,antremana da geç gelir,biz de en büyük sorunun Emir olduğunu görmeyiz,sürekli başkalarını suçlarız.Her maç Emir'in yaptığı rezalet savunmadan dolayı yediğimiz sayıları söylemiyorum bile.

Bu arada yeri değil ama Beşiktaş Galatasaray'ı yendi :)
« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2014, 22:26:37 Gönderen: fbkolik »

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #4112 : 13 Mayıs 2014, 22:38:03 »
Emir bu kadar düşündüğünüz kadar rezalet ise benim tanıdığım Obradovic, buna izin vermez.

Obradovic, Kleiza'yı yüksek hücum gücü yüzünden transfer etti lider olsun diye değil.
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4113 : 13 Mayıs 2014, 22:55:50 »
Emir bu kadar düşündüğünüz kadar rezalet ise benim tanıdığım Obradovic, buna izin vermez.

Obradovic, Kleiza'yı yüksek hücum gücü yüzünden transfer etti lider olsun diye değil.
Şunu bi açıklığa kavuşturalım.Ben Kleiza'ya lider oyuncu demedim ki :) Hatta bana göre lider de değildir.Tartışma nerelerden nereye geldi :) Ben de hücumundan dolayı transfer etti diyorum zaten,sen de aynısını demişsin ama öncesinde de Obradovic Kleiza'nın hücumuna güvenmediği için set çizmiyor demek ki demiştin.Çelişki bu işte.

Obradovic buna mecbur olduğundan Emir'e süre veriyor.Emir olmasa herhalde her maçımızı 3 asistle falan bitiririz.Seneye ne kadar süre alacak Emir,aynı süreleri alırsa işte o zaman haklısın ama istediği oyuncuları alsın 10 dakikadan fazla süre vermez Emir'e,hatta 10 bile fazla olabilir,öyle düşünüyorum ben.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4114 : 13 Mayıs 2014, 23:01:46 »
Şunu bi açıklığa kavuşturalım.Ben Kleiza'ya lider oyuncu demedim ki :) Hatta bana göre lider de değildir.Tartışma nerelerden nereye geldi :) Ben de hücumundan dolayı transfer etti diyorum zaten,sen de aynısını demişsin ama öncesinde de Obradovic Kleiza'nın hücumuna güvenmediği için set çizmiyor demek ki demiştin.Çelişki bu işte.

Obradovic buna mecbur olduğundan Emir'e süre veriyor.Emir olmasa herhalde her maçımızı 3 asistle falan bitiririz.Seneye ne kadar süre alacak Emir,aynı süreleri alırsa işte o zaman haklısın ama istediği oyuncuları alsın 10 dakikadan fazla süre vermez Emir'e,hatta 10 bile fazla olabilir,öyle düşünüyorum ben.

alakası bile yok Emir ile ilgili dediklerinin . belki sezon başı özelinden evet ama son 3 aydır emir in yaptıı asist en fazla 5 . takımda 16*22 asist ortalamaları ile maç kazanıyor.

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #4115 : 13 Mayıs 2014, 23:05:09 »
Ben sene başında dedim orada.. Kleiza, milli takımdan döndüğünde direk takıma katmadı.. Fazlada zorlamadı zaten. Top-16'da ise üzerinden oynadığımız setler vardı zaten.

Emir farklı bir şey. Üzerine oturup konuşmak gerek..

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4116 : 13 Mayıs 2014, 23:05:53 »
alakası bile yok Emir ile ilgili dediklerinin . belki sezon başı özelinden evet ama son 3 aydır emir in yaptıı asist en fazla 5 . takımda 16*22 asist ortalamaları ile maç kazanıyor.
Cem abi ben Eurolegue'i kastediyorum,Türkiye liginde yapıyoruz zaten 15-20 asist civarı.Milano-Malaga-Panatinaikos-Barcelona karşısında izlediğim takımı söylüyorum.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #4117 : 13 Mayıs 2014, 23:09:12 »
marcus denmon'u devşirelim. :)

Bynum gelmezmi avrupaya

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #4118 : 13 Mayıs 2014, 23:10:20 »
Bynum gelmezmi avrupaya
1 yıl daha sözleşmesi var. Ki şu durumda Pistons bıraksa bile alıcı bulur..

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4119 : 13 Mayıs 2014, 23:10:32 »
Cem abi ben Eurolegue'i kastediyorum,Türkiye liginde yapıyoruz zaten 15-20 asist civarı.Milano-Malaga-Panatinaikos-Barcelona karşısında izlediğim takımı söylüyorum.
o zaman haklısın :(

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4120 : 13 Mayıs 2014, 23:16:08 »
Ben sene başında dedim orada.. Kleiza, milli takımdan döndüğünde direk takıma katmadı.. Fazlada zorlamadı zaten. Top-16'da ise üzerinden oynadığımız setler vardı zaten.

Emir farklı bir şey. Üzerine oturup konuşmak gerek..
Bence oturup konuşmayalım.Emir'i direk gönderelim gitsin :)

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #4121 : 13 Mayıs 2014, 23:21:18 »
Bence oturup konuşmayalım.Emir'i direk gönderelim gitsin :)

Emir iyidir iyi

Çevrimdışı fundamental

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #4122 : 13 Mayıs 2014, 23:27:21 »
Takımın bu dururmunun Emir ile bir alakası yok. Aynı şeyi milli takımda da gördük.

Kalburüstü takımların hepsinde oyun zekasına sahip bir oyun kurucu mutlaka bulunuyor. Siz hiç 3 numarası oyun kuran bir euroleague şampiyonu gördünüz mü ? Emir-Hidayet tipindeki oyunculara oyun kurma gereksinimi anca bir opsiyon olabilir. Anaplan olmamalı. Anaplan olunca da işte böyle oluyor.

Daha önce de yazmıştım kenan olduğunda bu takım daha iyiydi. Kenan'ın iyi olduğundan değil bu durum. Eminim ki şu takıma aynı kadro üzerine huertas'ı koysan vidmar da sakatlanmasaydı gayet 8i görürdü. Her türlü iddiaya varım.

(Maksat 8'e kalmak değil tabii ki ama gelecek sene için umut olurdu. Burda kadro yaparken bütün yabancıları değiştiren arkadaş görüyorum ondan söylüyorum. )
« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2014, 23:28:57 Gönderen: fundamental »

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #4123 : 13 Mayıs 2014, 23:29:08 »
Takımın bu dururmunun Emir ile bir alakası yok. Aynı şeyi milli takımda da gördük.

Kalburüstü takımların hepsinde oyun zekasına sahip bir oyun kurucu mutlaka bulunuyor. Siz hiç 3 numarası oyun kuran bir euroleague şampiyonu gördünüz mü ? Emir-Hidayet tipindeki oyunculara oyun kurma gereksinimi anca bir opsiyon olabilir. Anaplan olmamalı. Anaplan olunca da işte böyle oluyor.

Daha önce de yazmıştım kenan olduğunda bu takım daha iyiydi. Kenan'ın iyi olduğundan değil bu durum. Eminim ki şu takıma aynı kadro üzerine huertas'ı koysan vidmar da sakatlanmasaydı gayet 8i görürdü. Her türlü iddiaya varım.

Vidmarla Kenanın sakatlığı çok olumsuz etkiledi takımı bence de

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #4124 : 14 Mayıs 2014, 11:52:28 »
Farmar+Sloukas çok iyi olur.
Bana göre Teodosiç=looser demek.
FENERBAHÇE