Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970241 defa)

0 Üye ve 71 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #150 : 13 Aralık 2013, 00:41:35 »
İçimden bir his bugün izlediğim Partizan kadrosundan en az bir isim seneye bizde olur

Bogdanovic giderse Milosavljyevic
Preldzic giderse Bogdan Bogdanovic bize gelebilir

sadece his...duyum veya başka bir referansım yok
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Kalathi kai faul

• Ziyaretçi
« Yanıtla #151 : 13 Aralık 2013, 00:44:16 »
Bogdanovic giderse Bogdanovic gelsin :)

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #152 : 13 Aralık 2013, 01:00:38 »
Bence bojan gitmeden bogdanovic gelsin :)
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı sambaras

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #153 : 13 Aralık 2013, 01:41:07 »
Bence en iyisi yabancı sınırı kalksın yoksa kimi getirsek bir yer eksik kalacak yeterli Türk oyuncu az, Kleiza'dan doğan rahatsızlığın da mesela en büyük sebebi bu takımda bariz 2 eksik varken aksamayan bir bölgenin rotasyonu olup sırf takıma çeşitlilik getirmesi için bulunan bir oyuncu fazlasıyla lüks kalıyor.

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
  • Yer: Samsun
« Yanıtla #154 : 13 Aralık 2013, 01:58:18 »
CSKA; Jeremmy Pargo,Miloş Teodosiç,Aaron Jackson,Sonny Weems,Vitalli Fridzon..

Real Madrid; Sergio Rodriguez,Sergio Lull,Tremel Darden,Jaycee Carrol,

Olympiakos; Vassilis Spanoulis,Kostas Sloukas,Acie law,Matt Lojeski

Barcelona;Marcelo Huertas,Pullen,Sada,Navarro,Brad Oleson

Fenerbahçe Ülker;Bo Mccalebb,Ömer Onan,Melih Mahmutoğlu,Kenan Sipahi

Top 16.Final8 ve inşallah Final fourdaki rakiplerimizin 1-2 rotasyonu ve bizim 1-2 rotasyonumuz.Tbl seviyesinde bile yetersiz olan bi rotasyon bence elimizdeki rotasyon.Ve buna rağmen transfere ihiyacımız yok,transfer düşünmüyoruz demek bence, bizim büyük hedeflerimiz yok son sekiz yaparsak yeterli demektir.Obradovic geldiği günde söylemiştim F4 olmazsa net başarısız olmuşuz demektir benim için. hiç bi zaman final four öyle kolay değil gelenek lazım bi kaç sene buraları oynamaya alışmak lazım gibi yorumlara katılmadım.doğru koç+doğru kadro+doğru kimya=Final four.

Bu takımın çok acil olarak 1-2 oynayan üst düzey bi oyuncuya ihtiyacı var.isim belli zaten.

Koçunda şuan elindeki kadrodan memnun olduğunu düşünmüyorum sonuçta planlar teodoic üzerine kurulmuştu.Ve Kleiza yı 3 numarada kullanmayı düşünüyodu  bence ama fiziksel durumu nedeniyle bu planda tutmadı..

obradoviç'in önemsediği maçlarda bojan ve emir 35 dakika sahada kalmak zorunda kalıyolar ve bu oyunculardan top 16 boyunca bu süreleri alıp top seviyede performans beklemek en başta emir ve bojana haksızlık.bu oyuncular aynı anda sahadayken kolay geçildikleri için yaptığımız savunma neddeniyle rakibin yaptığı her ekstra pas boş şut imkanı veriyo rakibe buda işin diğer boyutu.

"Kendim için bir söz veriyorum,burası benim evim olacak."

Çevrimdışı finkployd

• Üye
« Yanıtla #155 : 13 Aralık 2013, 09:56:33 »
İçimden bir his bugün izlediğim Partizan kadrosundan en az bir isim seneye bizde olur

Bogdanovic giderse Milosavljyevic
Preldzic giderse Bogdan Bogdanovic bize gelebilir

sadece his...duyum veya başka bir referansım yok

Emir'in gitme ihtimalinden bahsetmek bile korkunç bence yerli diye ağlarken.

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
« Yanıtla #156 : 13 Aralık 2013, 14:44:48 »
Transfer ile ilgili birşey yazmayayım diyorum,ama yazmam gerekecek.Herşey'den önce herkes bir Hackett tutturmuş gidiyor.Hackett'ı transfer etsek bile Siena'da gösterdiği performansı gösterebilecek mi?Siena'nın oyun sistemi Hackett üstüne kurulu fakat burada o ortamı bulamayacaktır.Takıma bende kızgınım son maçlarda gösterdiği performanstan ötürü fakat hemen tranfer yapılsın modunda değilim.Sene başında üst üste 12 maçı kazanan kadro bu kadroydu.O zaman maç içinde top iyi dolaşıyor ve doğru adam şutu kullnıyordu,son maçlarda bu iş bireyselliğe dönmeye başladı sıkıntı olan o,nasıl 12 maç üste üste kazandığımız dönem bu kadro iyi işler yaptı yine yapabilir.Ayrıca gelecek oyuncu sadec Euroleague'de oynayacak,ligde oynatmak istersek mevcut yabancılardan birisinin lig lisansını iptal etmemiz gerekecek.Hem Kenan'a güvenip süre verelim diyorsunuz hem Hackett gelsin,nasıl bir çelişki bu?Ayrıca unutmayın Obradovic Pana'da 13 sezonda sadece 3 transfer yaptı sezon içinde.İlle transfer istiyorsanız pota altına atletik bir uzun alalım.Malum bizim sağlık ekibinin İlkan'ı parkelere döndürmeye pek niyeti yok.Herkes başımıza transfer komitesi başkanı kesildi.

Kalathi kai faul

• Ziyaretçi
« Yanıtla #157 : 13 Aralık 2013, 14:47:09 »
Transfer ile ilgili birşey yazmayayım diyorum,ama yazmam gerekecek.Herşey'den önce herkes bir Hackett tutturmuş gidiyor.Hackett'ı transfer etsek bile Siena'da gösterdiği performansı gösterebilecek mi?Siena'nın oyun sistemi Hackett üstüne kurulu fakat burada o ortamı bulamayacaktır.Takıma bende kızgınım son maçlarda gösterdiği performanstan ötürü fakat hemen tranfer yapılsın modunda değilim.Sene başında üst üste 12 maçı kazanan kadro bu kadroydu.O zaman maç içinde top iyi dolaşıyor ve doğru adam şutu kullnıyordu,son maçlarda bu iş bireyselliğe dönmeye başladı sıkıntı olan o,nasıl 12 maç üste üste kazandığımız dönem bu kadro iyi işler yaptı yine yapabilir.Ayrıca gelecek oyuncu sadec Euroleague'de oynayacak,ligde oynatmak istersek mevcut yabancılardan birisinin lig lisansını iptal etmemiz gerekecek.Hem Kenan'a güvenip süre verelim diyorsunuz hem Hackett gelsin,nasıl bir çelişki bu?Ayrıca unutmayın Obradovic Pana'da 13 sezonda sadece 3 transfer yaptı sezon içinde.İlle transfer istiyorsanız pota altına atletik bir uzun alalım.Malum bizim sağlık ekibinin İlkan'ı parkelere döndürmeye pek niyeti yok.Herkes başımıza transfer komitesi başkanı kesildi.

Bence de Hackett şu an Avrupa'nın en overrated (abartılan) oyuncusu..

• Üye
« Yanıtla #158 : 13 Aralık 2013, 14:50:26 »

Bence de Hackett şu an Avrupa'nın en overrated (abartılan) oyuncusu..
Sonuna kadar haklısınız.Hem Kenan Sipahi'ye süre verelim diyorlar,hem Hackett gelsin diyorlar.Ne yapacağız McCalebb'i mi oynatmayacapız hem Kenan hem Hackett gelsin oynasın diye.

• Üye
« Yanıtla #159 : 13 Aralık 2013, 15:07:52 »
Bu sezon taraftarlar arasında Stoch'cu tayfa türedi.Özellikle Arsenal,Konya,galatasaray,trabzon maçlarında sosyal medyada çok görünüyorlardı.Stoch olsa maçı çevirirdi,Stoch olsa kesin fark atardık.Alttan Stoch üstten Stoch.Adamın topu solunda sağına çekip sağ ayağı ile sert vurması dışında bir numarası yok.Şimdi basketbol'da Hackett tayfası türedi.Öyle bir anlatılıyor ki gören Russell Wesrbrook'u transfer ediyoruz zannedecek.Alttan Hackett üstten Hackett.Zayıflamış Siena'nın en büyük oyuncusu.

Çevrimdışı finkployd

• Üye
« Yanıtla #160 : 13 Aralık 2013, 15:11:01 »

Transfer yapılsın demiyorum, takımın bu haliyle de yeterli olduğunu düşünüyorum ama Hackett konusunda söylediklerinize katılmayacağım. Hackett 2 numarayı kaldırabilecek bir oyuncu, eğer alınırsa öncelikli olarak Emir'in ve Bojan'ın sürelerinden çalacaktır bence. Uzun maratonda hem bu oyuncuların fiziksel olarak yıpranmasının, hem de herkesin şikayet ettiği; hücumda Emir'e çok bağlı olmamızın önüne geçer. Yani bahsettiğiniz gibi Kenan'ın süresinde azalma olacağını düşünmüyorum. Bunun yanında Hackett alınsın diyen kimsenin de Hackett'tan Siena'daki performansını beklediğini de düşünmüyorum. Eğer gelirse koç onu rol oyuncu olarak kullanır ki bunun altından kalkabilir bence Hackett. Ayrıca kısaların birebirde çabuk geçilme hastalığına da ''kısmen'' derman olur. Ha tüm bunlara rağmen bahsettiğiniz gibi 12 maç kazanan kadro bu kadroydu. Sorunlar eldeki oyuncularla aşılamayacak sorunlar değil, belki Barış'ın ya da Ömer'in rotasyona katılması gibi çözümler bulunabilir. Zaten sezon sonu NBA yapacak bir oyuncuya yarım sezon için bonservis ödemek pek doğru olmaz gibi.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #161 : 13 Aralık 2013, 15:11:55 »
Bu sezon taraftarlar arasında Stoch'cu tayfa türedi.Özellikle Arsenal,Konya,galatasaray,trabzon maçlarında sosyal medyada çok görünüyorlardı.Stoch olsa maçı çevirirdi,Stoch olsa kesin fark atardık.Alttan Stoch üstten Stoch.Adamın topu solunda sağına çekip sağ ayağı ile sert vurması dışında bir numarası yok.Şimdi basketbol'da Hackett tayfası türedi.Öyle bir anlatılıyor ki gören Russell Wesrbrook'u transfer ediyoruz zannedecek.Alttan Hackett üstten Hackett.Zayıflamış Siena'nın en büyük oyuncusu.

İyi de Abdullah insanlar Hackett i sevemez mi isteyemez mi ?
yahu herkes istediği oyuncunun transfer edilmesini yazar ki zaten yazdığımız dosyanın adı bugnun gerektiriyor
İskoch ne güzel izah etmiş hatta bende onunla aynı fikirdeyim '' geçen seneki -İtalya milli takımındaki Hackett o tarz gelip kenardan 2 numaraya özellikel savunmada çok fayda sağlayabilir hücumda ritm kazandırabilir Bo ve Emir e yardıcı olur Kenan'ın sürelerinden almaz belki bir miktar Melih den alır diyeceğim ama son zamanlarda Melih in süreleri Emir'e kayıyor. hem süre kayıyor hemde Emir'e kayıyor.
sen transfer yapılmasını istemiyorsan '' bence transfere ihtiyacımız yok der geçersin ''
buradaki diğer dostların senin gibi düşünmesini bekleyemezsin ki
forumların amacı da budur zaten yahu tartışmak , tartışmayı becerebilmek
« Son Düzenleme: 13 Aralık 2013, 15:14:38 Gönderen: Cem Ağrak »

• Üye
« Yanıtla #162 : 13 Aralık 2013, 15:15:14 »

yahu herkes istediği oyuncunun transfer edilmesini yazar ki zaten yazdığımız dosyanın adı bugnun gerektiriyor
İskoch ne güzel izah etmiş hatta bende onunla aynı fikirdeyim '' geçen seneki -İtalya milli takımındaki Hackett o tarz gelip kenardan 2 numaraya katkı verecek ise takıma katkı verebilir.
sen transfer yapılmasını istemiyorsan '' bence transfere ihtiyacımız yok der geçersin ''
Abi yanlış anlama ben insanlar Hackett'ı isteyemez vs demek istemedim,dediğin gibi burası bir fikir yürütme ortamı.Benim kızdığım nokta Hackett gelince herşey güllük güliistanlık olacak moduna geçilmesi.Yeri geliyor bende Kenan'a,Kleiza'ya kızıyorum fakat eldeki sorunlar bu oyuncularla rahatlıkla aşılabilir.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #163 : 13 Aralık 2013, 15:17:41 »

İskoch ne güzel izah etmiş hatta bende onunla aynı fikirdeyim '' geçen seneki -İtalya milli takımındaki Hackett o tarz gelip kenardan 2 numaraya katkı verecek ise takıma katkı verebilir.
Abi yanlış anlama ben insanlar Hackett'ı isteyemez vs demek istemedim,dediğin gibi burası bir fikir yürütme ortamı.Benim kızdığım nokta Hackett gelince herşey güllük güliistanlık olacak moduna geçilmesi.Yeri geliyor bende Kenan'a,Kleiza'ya kızıyorum fakat eldeki sorunlar bu oyuncularla rahatlıkla aşılabilir.

ya sonuçta herkes Fenerbahçe'nin iyiliğini istiyor ,
o gelince herşey düzelecek diye düşünen dostlar öyle düşünüyorsa onların düşüncesi
sende karşıt fikrini doneleri ile söylersin olur biter.

ayrıca 2 senelik enkaz sonrası yeni yapılanma yeni hoca ve 4 aylık bir takım ( günahı /sevabı ) eurolegue de 9/ 7 galibiyet ile grup lideri durumda. takım da işler zaten yolunda yahu , eksiklikler var mı elbet var.
« Son Düzenleme: 13 Aralık 2013, 15:20:34 Gönderen: Cem Ağrak »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #164 : 13 Aralık 2013, 15:26:22 »
bende fikrimi söyleyim
Efes elenirse onlardan Gordon'u almak isterim...
bence bizim tam eksiğimiz olan 1-2 arasındaki köprü görevi görecek gerektiği zaman ceza şutu olacak nispeten iyi savunma yapan top çalma hissiyatları yüksek oyun zekası da iyi bir oyuncu ,
hazır bunlar bütçe küçültme durumları filan varken , bıraksalar da bizde alsak ;
kısa oyuncu veya dış alan savunmamızı iyi yaptığımız müddetçe vurur geçeriz.