Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970523 defa)

0 Üye ve 82 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #5220 : 05 Haziran 2014, 17:15:15 »
estağfurullah abi ..

bizim forum olarak tek misyonumuz var o da Fenerbahçe'nin çıkarları, bunun dışında allaha şükür herhangi bir beklentimiz yok, olmadığı gibi bunun ucundan kıyısından geçmeyiz. bazı ergen siteler ve mensupları hem bizleri okuyup saatlerce tartışıyorlar, hemde bizlere laf söylüyorlar, okumayacaksınız kardeşim işinize gelmiyorsa, adam olacaksınız, akıllı olacaksınız.

Hidayet abime ve Semih kardeşime selamlar ..
ahaha ayar verme konusunda da bayağı ilerleme var..
Fenerbahçe camiası olarak bizlerin trasnfer/başarı vs gibi olayları twitterda bu kadar çok konuşup kafa patlatmaları vallaha bana garip geliyor
beter olsunlar demek geliyor içimden

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
« Yanıtla #5221 : 05 Haziran 2014, 19:19:25 »
Calathes-Kenan-Berk
Delaney-Melih-Serhat
Bojan-Emir
Bjelica-Lauvergne-Hido
Freeland-Oğuz-Semih
Hido ve Semih mecburen alınmalı artık.Obradovice Allah sabır versin işi cidden zor.Tamam büyük koçta Hidayetle uğraş Semihle uğraş Bojanla uğraş Kleizayla uğraş Emirle uğraş.Ciddi sabır ister umarım şu saçma kural yüzünden kaçırmayız bu adamı
Emir kalıcaksa ve 4-5 oynayacak Lauvergne gelecekse Hido'ya gerek kalmıyor aslında.Lauvergne 4 numarada Bjelica'dan artan süreleri toplar zaten,3 numarada da Bojan'dan artanları Emir-Serhat(hiç beğenmesem de)-Metecan toplar.

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
« Yanıtla #5222 : 05 Haziran 2014, 19:31:41 »
Topu yere vuran oyuncu sayısı az oluyor o yüzden bence Hido şart.Hem şu yeni kural yüzünden tek yönlü oyuncu almamak lazım ona göre seçtim oyuncuları.Hido 3-4 oynar Lauvergne ve Freeland 4-5.Metecanla Berk'te kiralanmalı bence.Hem kadro gereksiz şişiyor hemde süre alıp pişmeleri lazım

Hido konusunda daha önce yazmıştım,Hido'yu bende isterim ama Emir'in gitmesi şartıyla.Hido-Emir-Bojan 3 rotasyonu olarak çok yumuşak kaçar ki bu 3 isimde süre ister 5 dakika için gelmez.Yoksa Hido bu haliyle bile Avrupa'ya rahat yeter bence.

Misal Calathes gelirse Calathes 3 numaradan da süre alır.Atıyorum Delaney-Bogdan-Calathes üçlüsünü bol bol dener koç.Calathes kilit transfer gibi aslında olursa elimizi çok rahatlatır

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5223 : 05 Haziran 2014, 19:44:18 »
Özkan
Su olursa sen çok mutlu olursun
Calathes /kenan
Bogdan / melih / langford (Devşirme)
Bojan /serhat
.........

.......
.....

Çevrimdışı mgul

• Üye
  • Yer: Dünya
« Yanıtla #5224 : 05 Haziran 2014, 19:47:45 »
Yabancı sınırının ne olacağının kesinleşeceği toplantı 11 Haziranda.Umarım biz ve efes en az 6 yabancı için baskı yapıyoruzdur.

Karar, Lig Kurulu Toplantısı'nda görüşülerek basketbolun ve milli takımların gelişimi için kulüplerin yapacakları katkılarla birlikte değerlendirilecek ve kesinleştirilecektir.

Beko Basketbol Ligi 2014-2015 sezonu Lig Kurulu toplantısı, 11 Haziran Çarşamba günü saat 14:00'te İstanbul Polat Renaissance Hotel'de yapılacak.

Türkiye Basketbol Federasyonu yetkilileri ve 2014-2015 sezonunda Beko Basketbol Ligi'nde yer alacak 16 takımın temsilcilerinin katılacağı toplantıdaki konulardan biri 2013-2014 sezonunun değerlendirilmesi olacak.

2014-2015 sezonu takviminin belirleneceği Lig Kurulu toplantısında, gelecek sezonlara ilişkin yönetim prensipleri de konu edilecek.
« Son Düzenleme: 05 Haziran 2014, 19:49:04 Gönderen: Mehmet Gül »
"My name is Zeljko Obradovic and I'm very happy with this."

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #5225 : 05 Haziran 2014, 19:51:39 »
Lauvergne işi yaş..
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
« Yanıtla #5226 : 05 Haziran 2014, 19:57:01 »
Özkan
Su olursa sen çok mutlu olursun
Calathes /kenan
Bogdan / melih / langford (Devşirme)
Bojan /serhat
.........

.......
.....

Bo ve Emir'in performansı çok kafamı karıştırıyor,bir yanım deliler gibi Calathes istiyor ama Calathes gelirse de Bo gider.Avrupa'nın en iyi koçu bizde olunca aslında düşünmeye çok da gerek yok,bizimkisi kuruntu sadece

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #5227 : 05 Haziran 2014, 19:58:11 »
estağfurullah abi ..

bizim forum olarak tek misyonumuz var o da Fenerbahçe'nin çıkarları, bunun dışında allaha şükür herhangi bir beklentimiz yok, olmadığı gibi bunun ucundan kıyısından geçmeyiz. bazı ergen siteler ve mensupları hem bizleri okuyup saatlerce tartışıyorlar, hemde bizlere laf söylüyorlar, okumayacaksınız kardeşim işinize gelmiyorsa, adam olacaksınız, akıllı olacaksınız.

Hidayet abime ve Semih kardeşime selamlar ..

Sen boşver herkesi Kemal Semihi getir ben Hidayete katlanmaya razıyım, Semih burun kıvırılacak adam değil :)

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #5228 : 05 Haziran 2014, 19:59:49 »
Hido konusunda daha önce yazmıştım,Hido'yu bende isterim ama Emir'in gitmesi şartıyla.Hido-Emir-Bojan 3 rotasyonu olarak çok yumuşak kaçar ki bu 3 isimde süre ister 5 dakika için gelmez.Yoksa Hido bu haliyle bile Avrupa'ya rahat yeter bence.

Misal Calathes gelirse Calathes 3 numaradan da süre alır.Atıyorum Delaney-Bogdan-Calathes üçlüsünü bol bol dener koç.Calathes kilit transfer gibi aslında olursa elimizi çok rahatlatır

Emir bu kadar kolay harcanacak bir adam değil 1den 4e kadar tepe tepe kullanıyoruz adamı daha ne yapsın

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5229 : 05 Haziran 2014, 20:01:23 »
Özkan
Emir için kendimi yormam kemal düşünsun de bo işi zor karar :(

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5230 : 05 Haziran 2014, 20:03:01 »
Emir ile devam edeceksek 1 şart koymak lazım
Ocak Şubat Mart  aylarında dinlensin

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
« Yanıtla #5231 : 05 Haziran 2014, 20:06:12 »
Emir bu kadar kolay harcanacak bir adam değil 1den 4e kadar tepe tepe kullanıyoruz adamı daha ne yapsın

Emir iyi oyuncu tamam da dezavantajı çok.Şutu istikrarsız,ayakları çabuk değil savunmada ilk adımda geçiliyor,atletizm yok,mental olarak düşük.Mental düşüşü dışındakiler geliştirilebilecek özellikler değil.Maciulis arkası Emir güzel olurdu da Bojan arkası Emir biraz yumuşak kalıyor.

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #5232 : 05 Haziran 2014, 20:08:38 »
Emir iyi oyuncu tamam da dezavantajı çok.Şutu istikrarsız,ayakları çabuk değil savunmada ilk adımda geçiliyor,atletizm yok,mental olarak düşük.Mental düşüşü dışındakiler geliştirilebilecek özellikler değil.Maciulis arkası Emir güzel olurdu da Bojan arkası Emir biraz yumuşak kalıyor.

Bir an bizim mahalledeki kasap Bahattini anlattın sandım kardeşim :)

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
« Yanıtla #5233 : 05 Haziran 2014, 20:17:34 »
Bir an bizim mahalledeki kasap Bahattini anlattın sandım kardeşim :)

Ne zaman böyle biri gitsin tarzı konuşsam,beni kibar tabirle mahçup etmesi 3 gün sürüyor.Bugünde aynısını yaşamam muhtemel :)

Çevrimdışı fundamental

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #5234 : 06 Haziran 2014, 08:50:17 »
Bu yabanci kuralini "Obra var Ivkovic var cok bu kurali buyutmeyelim bizim genc oyuncular yetissin milli takim senlensin" mantigiyla cikardilar heralde. Baska bir espirisi yok. Takimlar hedef buyuttukce federasyon vizyon kucultuyor. Bu gidisle oturup ikinci lig takimlarini teker teker inceleyip kenarda kosede kalmis potansiyelli ama kotu hocalarla calismis adam arayacagiz. Berk-Kenan neslinin gelismesine de 3 4 sene var acikcasi.