Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970470 defa)

0 Üye ve 83 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #5430 : 10 Haziran 2014, 23:07:08 »
yahu orada fenerin buyout ödemek istemediğini yazıyor. Efese yakın diyor :(

abi ben Anadolu Efes and Fenerbahce interested in Jusuf Nurkic haberini gördüm yazdım maç kaçıyor diye

Çevrimdışı Kutay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • kutay_erkan
« Yanıtla #5431 : 10 Haziran 2014, 23:39:06 »
Final serisi bitene kadar transfer konusasim gelmiyor artik. Bu seri kazanilmali once, yoksa bu yonetimin ne yapacagi belli olmaz.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5432 : 11 Haziran 2014, 00:51:26 »
Bjelica çok seviyorum ama Hakan abinin yazdığı gibi istikrarsız adam
olası Printesiz hamlesinde Bjelica back up olsun. Printesiz daha az yetenekli adam ama en azından her maç ne alacğaımız belli olur. sonradan Bjelica girer hünerlerini gösterir.

Çevrimdışı deli_kanarya

• Üye
  • Yer: Sanlıurfa
« Yanıtla #5433 : 11 Haziran 2014, 02:13:10 »
nurkic cok fena adam
Jusuf Nurkic 2013 International Scouting Report

Çevrimdışı vonyc

• Üye
  • Yer: Eskişehir
  • Andrew Goudelock !!!
« Yanıtla #5434 : 11 Haziran 2014, 02:28:56 »
Bjelica çok seviyorum ama Hakan abinin yazdığı gibi istikrarsız adam
olası Printesiz hamlesinde Bjelica back up olsun. Printesiz daha az yetenekli adam ama en azından her maç ne alacğaımız belli olur. sonradan Bjelica girer hünerlerini gösterir.
[/quote

Katılıyorum abi kesinlikle zaten istikrarı tutturamadı bjelica bir maç çok iyi öteki maç kayıplarda...
Sevdamıza kimse engel olamaz,
Bazen hüzün vardır,bazen mutluluk,
Fener sevgisinin adı konamaz,
Ne kupa büyüklüğü,ne şampiyonluk!!!

Çevrimdışı BeratAkbaba

• Üye
    • BeratAkbaba
« Yanıtla #5435 : 11 Haziran 2014, 06:02:59 »
Dünkü maçta net olarak bir kez daha görüldü bence : Dış şutlarda çok istikrarsız takımız.Bomboş kaldığında bile tereddüt eden oyuncularımız var.Emir ve bo boş kaldıklarında bile tereddüt ediyorlar.Yeni sezon planlamasında ikisinin de yer almaması gerekiyor bence.Böylesine şut özürlü iki oyuncuyu kaldıramayız.
#12 Damir Mrsiç

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5436 : 11 Haziran 2014, 09:06:52 »
Dünkü maçta net olarak bir kez daha görüldü bence : Dış şutlarda çok istikrarsız takımız.Bomboş kaldığında bile tereddüt eden oyuncularımız var.Emir ve bo boş kaldıklarında bile tereddüt ediyorlar.Yeni sezon planlamasında ikisinin de yer almaması gerekiyor bence.Böylesine şut özürlü iki oyuncuyu kaldıramayız.
1 2 3 numaralarda şutuna tek güvendiğimiz adam sanırım Melih ... :(
küçümsemiyorum ama haklısın dediklende berat kardeşim

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #5437 : 11 Haziran 2014, 09:27:12 »
1 2 3 numaralarda şutuna tek güvendiğimiz adam sanırım Melih ... :(
küçümsemiyorum ama haklısın dediklende berat kardeşim

Bu konuyla ilgili bu forumda değil ancak daha önceleri de defalarca tartışmasını yapmıştım. Bu seviye bir takımın en güvenilir dış atıcısı Melih ise bu işte bir sıkıntı var demektir. 3 sayı çizgisinde 2 metre geriden savunulan oyun kurucularımız var. Teodosic'i beğenmiyor bazıları. Sanki daha önce ondan kaliteli onlarca oyuncuyla oynamışız gibi. Bu takıma mutlaka dış atış tehditi olan isimler alınmalı.

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #5438 : 11 Haziran 2014, 09:46:25 »
Heurtel, trendbasket'in uydurması diye düşünüyor ve umuyorum.
Tepeye oynayacak takımların guardı değil.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #5439 : 11 Haziran 2014, 10:18:58 »
bu guard işi paradoks yönünde ilerliyor bence
ne istediğimizi taraftar da bilmiyor biz de bilmiyoruz
Tüm yazılanları bir araya toparladığımızda:

-Bo gibi delici ve savunmada istekli olsun
-Oyun görüşü ve tempo ayarlama kabiliyeti olsun
-Off screen ve/veya ceza şutu olsun

Dostlar kim var bunun 3 ünü bir arada 10üzerinden 7 veya 8 olarak yapacak?
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı ConsultaNt

• Üye
« Yanıtla #5440 : 11 Haziran 2014, 10:23:12 »
Bu konuyla ilgili bu forumda değil ancak daha önceleri de defalarca tartışmasını yapmıştım. Bu seviye bir takımın en güvenilir dış atıcısı Melih ise bu işte bir sıkıntı var demektir. 3 sayı çizgisinde 2 metre geriden savunulan oyun kurucularımız var. Teodosic'i beğenmiyor bazıları. Sanki daha önce ondan kaliteli onlarca oyuncuyla oynamışız gibi. Bu takıma mutlaka dış atış tehditi olan isimler alınmalı.

Bo'nun yüksek postta bile şut etkinliği yok maalesef. Defalarca boş üçlük kaçırdığı için atarken topu elinden öyle güvensizce elden çıkarıyor ki ya yine girmiyor ya da şut pozisyonunda o güvensizlikten kaynaklı olarak şuttan vazgeçip kötü de olsa pasa yöneliyor, bu kez de "şut statiği" içinde iken verdiği pas genellikle top kaybı ile sonuçlanıyor. Ben bu takımda belki Saras'ın gençliği kadar olamasa da da en azından Will Solomon yüzdesi yakalayabilen bir oyun kurucu görmek istiyorum. En azından boş pozisyonda atabilsin.
« Son Düzenleme: 11 Haziran 2014, 10:24:23 Gönderen: ConsultaNt »

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #5441 : 11 Haziran 2014, 10:24:14 »
Bo'nun yüksek postta bile şut etkinliği yok maalesef. Defalarca boş üçlük kaçırdığı için atarken topu elinden öyle güvensizce elden çıkarıyor ki ya yine girmiyor ya da şut pozisyonunda o güvensizlikten kaynaklı olarak şuttan vazgeçip kötü de olsa pasa yöneliyor, bu kez de "şut statiği" içinde iken verdiği pas genellikle top kaybı ile sonuçlanıyor. Ben bu takımda belki Saras'ın gençliği gibi patır patır sokamasa da en azından Will Solomon yüzdesi yakalayabilen bir oyun kurucu görmek istiyorum. En azından boş pozisyonda atabilsin.

Mrsiç lazım bi tane aslında

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Pendik-İstanbul
« Yanıtla #5442 : 11 Haziran 2014, 10:30:13 »

Abi böyle bir şey olduğunu sanmıyorum.

Burada bir seçim var. Ya 2. ve 3. maddeleri belli miktarda yapan ve 1.maddeyi dönem dönem yapabilen bir adam olacak ya da 1.maddeyi çok iyi yapabilen ve oyunun diğer yönlerinde bize çok fazla defo veren adama uygun bir takım kurup iyi olduğu şeyi sonuna kadar zorlayacağız.

Bo hakikaten çok özel bir adam. Şu an takımda bulunan en sevdiğim oyuncu. Ondaki efor, yürek herkeste olabilse keşke. Şut atamamasını falan da yüreğe bağlamıyorum kesinlikle. Eksikliğidir bu fakat Bo cidden zor bir adam.

Bunu sene başında Cem Abi'yle konuşurken yüzlerce kez söyledim hatta yazdığım şeylerde de duruyordur; Obradovic'in çalıştığı en kısır takım olabiliriz. Dış oyuncu eksikliğimiz çok bariz. Bo'ya Emir ve malumunuz Bojan da eklenince, üzerine Bjelica'nın istikrarsızlığını da koyarsak; şut atacak adam yok. Hakikaten çok basit ve düz bir denklem ama iyi şutör ve yaratıcı bir takım değiliz. Koç da bunları illaki düşünmüştür. Planı, olanı en iyi kullanıp, geleceğe adım atmak olmuş olabilir. İstediği kalibrede bir guard bulamamış, elindeki adamlarla idare etmiş olabilir. Bir sürü şey olabilir. Bilemiyorum ama eksiği fazla olan bir takımız.
« Son Düzenleme: 11 Haziran 2014, 10:31:52 Gönderen: Eto »

Çevrimdışı BeratAkbaba

• Üye
    • BeratAkbaba
« Yanıtla #5443 : 11 Haziran 2014, 10:30:57 »
Dün ender sürekli gömülerek savundu bo'yu.Bo'nun istatistiklerine bakınca sıkıntı yok ama doğru düzgün hücum edemiyoruz bu şekilde.Dün kahroldum izlerken,sinan olsun cenk olsun öyle bir özgüvenle atıyorlar ki bizimkilerin eli titriyor.Bu yabancı sınırı kararından sonra emir kalır muhtemelen o zaman bo kesinlikle gitmeli diye düşünüyorum.Keşke emir'e de yol verip langford'ı bağlasak devşirme olarak.
#12 Damir Mrsiç

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #5444 : 11 Haziran 2014, 10:32:53 »

Hepsinin tek bir bedende toplanması şart değil. Bo kalacaksa yanına Calathes olmaz mesela. Birbirini tamamlayan oyuncular olmalı. Biz de gençlerin de (Kenan ve Berk) dış şutu yok. Bir tanesini kaldırabilirsin ama 3 oyun kurucu birden aynı defoya sahipse sezon yapılanmasını bu açığa göre yapmak lazım.