Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970323 defa)

0 Üye ve 76 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #5700 : 15 Haziran 2014, 13:49:35 »
valla yerli uzun da yok ki...Semih'i menajerler önerdi de bildiğim Obra olmaz demiş...Ancak 1 yıl basketbol oynamamış ilkan'a da ne kadar güvenilir...Son durumu hakkında bilgi de yok..sezon öncesi kampa katılacak mı katılmayacak mı...o çok önemli...

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #5701 : 15 Haziran 2014, 13:51:57 »
Hidayet röportaj vermiş;

Daha önce Efes ve Fenerbahçe demiştim ama artık Türkiye’ye dönersem tek oynayacağım takım Fenerbahçe olur. Biraz daha duygularımı dinlediğimde mutlu olabileceğim yer orası diye düşünüyorum. Tabii bu benim düşüncem, kulübün düşüncesi ne olur onu bilemeyiz.

Ancak bu sene dönmeyi düşünmüyorum. Geçen yıl da söylemiştim, NBA’de bin maç barajını geçip gelmem lazım. Onu daha doldurmadım. Ayrıca NBA’de iki yıl daha en üst düzeyde basketbol oynayabileceğimi düşünüyorum ve bunu istiyorum. Burada buna da nokta koyalım. Geldi, gelecek söylentilerini bitirelim. Bu sezon yokum.

Şu haliyle bile fiziksel ve mental durumunun Fenerbahçe ve Euroleague'i kaldıracağına inanmıyorum ki; iki sene sonrasını düşünebileyim... Bizi çiftlik sanıyor herhalde. Emekli sandığı olduğumuzu düşünüyor galiba. Belli ki, Obradovic öncesinin Fenerbahçe'siyle karıştırıyor.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #5702 : 15 Haziran 2014, 13:53:17 »
Abi Hido ile ben de konuştum, o laflarına bakmayın...soruyu geçiştirmiş...biraz bekleyelim...göreceğiz

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #5703 : 15 Haziran 2014, 14:23:04 »
Semih'in en büyük etkisi bu foruma olur. Her maç ona edilen onlarca küfür ve hakaret içerikli mesajı silmekten ve Semih tartışmalarından gına gelir bize.

Evlerden ırak...

Çevrimdışı hercumerc

• Üye
  • Yer: Tampa,FL
« Yanıtla #5704 : 15 Haziran 2014, 14:31:35 »

teo-berk-kenan
calathes-bogdan-melih
bojan-serhat-metecan
bjelica-xxx-izzet
zoriç-oğuz-semih

Sanki hidayet 4 numara olarak dusunulebilir gibi geliyor bana. NBA de cok zorlanmisti ama Turkiye de ve EL de yapabilir. Ayrica savunma yonunu Kleiza dan daha iyi yapar diye dusunuyorum.  Obradovic basketbol zekasina onem veren bir koc. dolayisiyla Hidayet'i isteyecektir diye tahmin ediyorum. Boylece 4 numara pozisyonu Bjelica- Hidayet- Izzet olur. daha bir de Ilkan gelecek ve hatta Berkay dahi dusunulebilir. bu rotasyon bence 4 numara icin yeterli ve hala 7. yabanciya yer var.

Burda benim aklima takilan gencler ne olacak? Berk, Berkay, Kenan, Metecan, ve Ayberk olacak elimizde ama zannediyorum Kenan ve Metecan disinda ki oyuncularin yerleri supheli. Oynayacaklari bir takima kiralanmalari faydali olabilir.

Çevrimdışı hercumerc

• Üye
  • Yer: Tampa,FL
« Yanıtla #5705 : 15 Haziran 2014, 14:34:18 »
Semih'in en büyük etkisi bu foruma olur. Her maç ona edilen onlarca küfür ve hakaret içerikli mesajı silmekten ve Semih tartışmalarından gına gelir bize.

Evlerden ırak...

Hakan abi sizce ilkan 5 numara olarak kullanilabilir mi 3. alternatif olarak? dis sutu olamasi sahaya genislik getirecektir fizik olarak da herkesle mucadele edebilir.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun

Çevrimdışı vonyc

• Üye
  • Yer: Eskişehir
  • Andrew Goudelock !!!
« Yanıtla #5707 : 15 Haziran 2014, 15:41:53 »
Can Altıntığ işi ne olur,gelir mi sizce,ben istiyorum gelmesini şahsen...
Sevdamıza kimse engel olamaz,
Bazen hüzün vardır,bazen mutluluk,
Fener sevgisinin adı konamaz,
Ne kupa büyüklüğü,ne şampiyonluk!!!

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #5708 : 15 Haziran 2014, 15:48:05 »
Can Altıntığ işi ne olur,gelir mi sizce,ben istiyorum gelmesini şahsen...

biz isteyince gelmeyecek oyuncu olmaz biz istermiyiz demeli bence

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #5709 : 15 Haziran 2014, 15:57:14 »
Hakan abi sizce ilkan 5 numara olarak kullanilabilir mi 3. alternatif olarak? dis sutu olamasi sahaya genislik getirecektir fizik olarak da herkesle mucadele edebilir.

Bizim anladığımız anlamda İlkan asla 5 numara olmaz. Ancak dünyada basketbol değişiyor. Çok fazla 5 numaralara bağımlı oyun yok artık. İlkan'ın dış şutu olduğuna inanmıyorum. Zaman zaman üst üste 3 tane üçlük isabeti bulsa da, istikrarsızlıkta dip nokta... Ayrıca şut seçimleri de çok tartışılır. Kaldı ki, bu kadar dış şuta heves ederse en büyük silahı olan atletizmi geri planda kalacak.

Sağlıklı bir İlkan pivot olarak kullanılacaksa ancak 2005 senesinin Amare'si gibi kullanılabilir. Sakatlıktan nasıl dönecek; o da muamma... En büyük silahı atletizm olan bir oyuncunun bu kadar uzun sakatlık problemi çekmesi iyiye işaret değil. Fiziksel etkileri yanında mental etkileri de olur. Kısacası, bilmece...

Amaaaa... Semih'e tek kuruş harcayıp, o parkedeyken bir kişi eksik oynayacağıma pivotsuz geçiririm sezonu; daha iyi.
« Son Düzenleme: 15 Haziran 2014, 15:58:06 Gönderen: Hakan Yaman »

Çevrimdışı Aaskın

• Üye
  • Yer: Bursa
  • Son sözümüz FENERBAHÇE
« Yanıtla #5710 : 15 Haziran 2014, 16:00:27 »
Bizim anladığımız anlamda İlkan asla 5 numara olmaz. Ancak dünyada basketbol değişiyor. Çok fazla 5 numaralara bağımlı oyun yok artık. İlkan'ın dış şutu olduğuna inanmıyorum. Zaman zaman üst üste 3 tane üçlük isabeti bulsa da, istikrarsızlıkta dip nokta... Ayrıca şut seçimleri de çok tartışılır. Kaldı ki, bu kadar dış şuta heves ederse en büyük silahı olan atletizmi geri planda kalacak.

Sağlıklı bir İlkan pivot olarak kullanılacaksa ancak 2005 senesinin Amare'si gibi kullanılabilir. Sakatlıktan nasıl dönecek; o da muamma... En büyük silahı atletizm olan bir oyuncunun bu kadar uzun sakatlık problemi çekmesi iyiye işaret değil. Fiziksel etkileri yanında mental etkileri de olur. Kısacası, bilmece...

Amaaaa... Semih'e tek kuruş harcayıp, o parkedeyken bir kişi eksik oynayacağıma pivotsuz geçiririm sezonu; daha iyi.
ilkanın dönmesi çok zor dayımla konuştum geçen(kendisi ailecek tanışır ilkanın ailesiyle) onun basket hayatı bitti dedi dizlerinden problemleri vardı zaten iyileşse bile yine sakatlanır dedi...

Çevrimdışı Aaskın

• Üye
  • Yer: Bursa
  • Son sözümüz FENERBAHÇE
« Yanıtla #5711 : 15 Haziran 2014, 16:03:31 »
Doğrudur herhalde

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #5712 : 15 Haziran 2014, 16:25:49 »
kısalar için de bir sürü isim çıkıyor...Nando de Colo da var içlerinde..ama şuanda öncelik Teo-Calathes ikilisinde...İlki oldu diyebiliriz eğer Calathes de olursa iş biter
« Son Düzenleme: 15 Haziran 2014, 16:35:13 Gönderen: Tekirdağlı »

Çevrimdışı bjelica1907

• Üye
« Yanıtla #5713 : 15 Haziran 2014, 16:33:22 »
derrick transferi ile calathes tedosic ne alaka ? ikisi kısa biri uzun oyuncu

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #5714 : 15 Haziran 2014, 16:34:11 »
derrick transferi ile calathes tedosic ne alaka ? ikisi kısa biri uzun oyuncu