Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970549 defa)

0 Üye ve 78 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #6150 : 21 Haziran 2014, 20:30:00 »
İstatistiklere bakarsak Serhat bir tane daha Cenk çıkarır cebinden. Takım farkı derseniz de Cenk'i Tofaş'a liderlik ederken bir izlemek lazım. Serhat çok daha iyi pasördür, daha iyi ribauntçudur, daha iyi savunma yapar ve şut konusunda da daha çok denemesine rağmen geride değildir. Ha, bir de Cenk'in ciddi bir istikrar sorunu vardır.

Senden özür diliyorum..Alıntı senden olduğu için...

Serhat en azından adamdır..Cenk ney ben bilemedim..Sırf bu play off ta yaptıklarından sonra kapımdan sokmam o içten pazarlıklı zaatı
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #6151 : 21 Haziran 2014, 20:35:15 »
O ayrı. Mesele adamlıksa zaten kıyas yapamayız.
Kara deryalarda bir FENERsin!

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6152 : 21 Haziran 2014, 20:55:46 »
ömer onun yaşındayken de iyi bir oyuncuydu, o yılları hatırlayamaya yaşım müsait. ömer şu haliyle de melih-serhat ve candan daha iyi bir oyuncu. melih avrupa da son 4 hedefleyen hiçbir takımda yer bulamaz. savunma bu kadar facia ise hücumda fark yaratan oyuncu olman lazım ki bence değil. bizim kadroda 13. 134. oyuncu olur.

sadece ben mi ömer onan top sektirirken topu yine rakibe verecek diyorum ömer onanın gençliğindeki adamı biz yabancı piyasasında bulamayız ona katılıyorum ama artık savunması dışında (o da bu yıl çok iyi değildi)melihten hiçbir artısı yok bana göre şut  penetre stop jump shot melih skor yönlerinin hepsinde ömer den daha üstün şu anda adamı geçmişiyle takımda tutamayız ama ömer onan fenerbahçe için efendiliğiyle saygısıyla enerjisiyle duruşuyla büyük bir efsane oldu bile

Çevrimdışı bugra

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #6153 : 21 Haziran 2014, 20:58:27 »
Sakatlık vs olmasın da Melih'in bu yazı savunmasını geliştirecek  bireysel idmanlarla geçireceğini öngörebiliriz. Sezon boyunca çok ciddi katkıları oldu ve çok daha iyisini yapabilecek potansiyele de sahip.

Serhat Çetin kesin deniliyor, mevcut yerli pazarında az sayıdaki opsiyondan biri ancak o dikiş bence yine tutmaz, yanılan ben olurum inşallah.

Çevrimdışı FeNeRiM669

• Üye
  • Yer: Almanya
« Yanıtla #6154 : 21 Haziran 2014, 21:33:58 »
Bogdan Bogdanovic in maci var beyler

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #6155 : 21 Haziran 2014, 21:36:08 »
Sakatlık vs olmasın da Melih'in bu yazı savunmasını geliştirecek  bireysel idmanlarla geçireceğini öngörebiliriz. Sezon boyunca çok ciddi katkıları oldu ve çok daha iyisini yapabilecek potansiyele de sahip.

Serhat Çetin kesin deniliyor, mevcut yerli pazarında az sayıdaki opsiyondan biri ancak o dikiş bence yine tutmaz, yanılan ben olurum inşallah.
Bu eleştiri size yöenlik değil yanlış anlamayın,ama ön yargı var Melih'in savunması zayıf diye,doğru ilk geldiği zaman savunma zayıftı ama her geçen gün savunmasını geliştirmeye başladı,eskisi gibi kolay geçilmiyor.

Çevrimdışı fundamental

• Üye
« Yanıtla #6156 : 21 Haziran 2014, 21:36:26 »

Neye göre tutmayacağını söyler misiniz ?

Çevrimdışı sambaras

• Üye
« Yanıtla #6157 : 21 Haziran 2014, 21:36:39 »
Gündemimizdeki uzunlardan Jusuf Nurkic'i tanımak istiyorsanız buyrun:

http://www.altinciadam.com/2014/06/21/jusuf-nurkic/
« Son Düzenleme: 21 Haziran 2014, 21:38:26 Gönderen: sambaras »

Çevrimdışı Pesi1907

• Üye
« Yanıtla #6158 : 21 Haziran 2014, 21:47:51 »
Bogdan Bogdanovic in maci var beyler

Partizan ilk yarıyı 36-35 önde kaparken 16 sayı 4 asist 3 ribauntla oynamış. Çok büyük oynuyor final serisinde.

Çevrimdışı prosoför

• Üye
« Yanıtla #6159 : 21 Haziran 2014, 21:52:42 »
Gündemimizdeki uzunlardan Jusuf Nurkic'i tanımak istiyorsanız buyrun:

http://www.altinciadam.com/2014/06/21/jusuf-nurkic/

Çok güzel yazı olmuş. İzlemiş kadar olduk. Teşekkürler.

Çevrimdışı bugra

• Üye
« Yanıtla #6160 : 21 Haziran 2014, 21:54:21 »
Bu eleştiri size yöenlik değil yanlış anlamayın,ama ön yargı var Melih'in savunması zayıf diye,doğru ilk geldiği zaman savunma zayıftı ama her geçen gün savunmasını geliştirmeye başladı,eskisi gibi kolay geçilmiyor.

Geldiği güne göre daha iyi olabilir doğru ama tek kriter toplu savunma olmamalı, topsuz savunma da çok önemli. Perdeleri iyi kullanan şutörlere karşı çok rahat top aldırıyor mesela. Ömer bu konuda çok iyiydi ayak çabukluğunu kaybetmediği dönemde. Savunma bazen de top aldırmamak olmalı.

Çevrimdışı pentagram22

• Üye
« Yanıtla #6161 : 21 Haziran 2014, 21:56:10 »

Serhat konusunda size tamamen katılıyorum,çok şut kullanıyor isabet oranı da istikrarlı değil,İbrahim Kutluay'ın son zamanlarındaki (33-34 yaş) şutları gibi atıyor.Ender ve Cenk'in adı ciddi şekilde bizle anılıyor,Ender'in iyi bir Fenerbahçeli olduğunu biliyorum,Cenk konusunda renkdaşlarla aynı şekilde düşünmekle birlikte Harun ve İbrahim'in suyundan olduğunu düşünmekteyim şut konusunda..İlginç bir detayda her iki oyuncunun menajerinin de Misko Raznatovic olması,bildiğiniz üzere Misko ile basketbol şube yöneticilerimiz ve Obra Reisin arasında geçmişten sıkıntılar vardı,aradaki buzlar eriyor anlaşılan..

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #6162 : 21 Haziran 2014, 21:58:28 »

Serhat konusunda size tamamen katılıyorum,çok şut kullanıyor isabet oranı da istikrarlı değil,İbrahim Kutluay'ın son zamanlarındaki (33-34 yaş) şutları gibi atıyor.Ender ve Cenk'in adı ciddi şekilde bizle anılıyor,Ender'in iyi bir Fenerbahçeli olduğunu biliyorum,Cenk konusunda renkdaşlarla aynı şekilde düşünmekle birlikte Harun ve İbrahim'in suyundan olduğunu düşünmekteyim şut konusunda..İlginç bir detayda her iki oyuncunun menajerinin de Misko Raznatovic olması,bildiğiniz üzere Misko ile basketbol şube yöneticilerimiz ve Obra Reisin arasında geçmişten sıkıntılar vardı,aradaki buzlar eriyor anlaşılan..

bence gs den oyuncu alabiliriz bu güzel olur. gerçi bu oyuncu sancho olsa daha iyi olurdu ama

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #6163 : 21 Haziran 2014, 22:00:09 »
Partizan maçını nereden izleriz?
Kara deryalarda bir FENERsin!

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6164 : 21 Haziran 2014, 22:51:28 »
Ender bize teklif edildi daha doğrusu bize şu anda çok oyuncu teklif ediliyor..
Savunma da perdeye takılma konusunda Buğra hakli ama o konuda bo da mesela ciddi kötü. 
Ömer o konuda çok iyiydi ama 36 yaşına geldi bu gerçeği görmezden gelmemek lazım