Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970350 defa)

0 Üye ve 80 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #6165 : 21 Haziran 2014, 22:57:32 »
Melih konusunda size katiliyorum ve kesinlilkle bu takimin bir parcasi olmasi gerektigini dusunuyorum ama sahsen Cedi Osman'nin cok daha iyi bir oyuncu oldugunu dusunuyorum. Bu sezonun ozellikle ikinci yarisinda henuz dah 18 yasinda olmasina ragmen cok iyi oynadi.

Cedinin iyi oyuncu olması Melihi kötü yapmaz, Melih te mevkisinin en iyi oyuncularından biri bence

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #6166 : 21 Haziran 2014, 23:00:14 »

Serhat konusunda size tamamen katılıyorum,çok şut kullanıyor isabet oranı da istikrarlı değil,İbrahim Kutluay'ın son zamanlarındaki (33-34 yaş) şutları gibi atıyor.Ender ve Cenk'in adı ciddi şekilde bizle anılıyor,Ender'in iyi bir Fenerbahçeli olduğunu biliyorum,Cenk konusunda renkdaşlarla aynı şekilde düşünmekle birlikte Harun ve İbrahim'in suyundan olduğunu düşünmekteyim şut konusunda..İlginç bir detayda her iki oyuncunun menajerinin de Misko Raznatovic olması,bildiğiniz üzere Misko ile basketbol şube yöneticilerimiz ve Obra Reisin arasında geçmişten sıkıntılar vardı,aradaki buzlar eriyor anlaşılan..

Enderi beğenip isteyen kim Allah aşkına bu saatten sonra ne pıtpıt Enderi, Berk var Kenan var yazık çocuklara. Künefe için Baklavadan belki vazgeçilir de Kemal paşa için baklava feda edilirmi yani

Çevrimdışı sambaras

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #6167 : 21 Haziran 2014, 23:00:28 »
Çok güzel yazı olmuş. İzlemiş kadar olduk. Teşekkürler.
Ben teşekkür ederim. Gelirse olumsuz bakmamak lazım da sanırım kafası NBA'de.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #6168 : 21 Haziran 2014, 23:03:15 »
Enderi beğenip isteyen kim Allah aşkına bu saatten sonra ne pıtpıt Enderi, Berk var Kenan var yazık çocuklara. Künefe için Baklavadan belki vazgeçilir de Kemal paşa için baklava feda edilirmi yani

teo bizdeyse eğer ikinci bir yabancı oyun kurucu alınmayacaksa kesinlikle alınmalı. berk ve kanan şu an için çok yetersiz ve tecrübesizler aksi halde alınırsan bogdandan veya emirden oyun kuruculuk bekleriz bu sene gibi.

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #6169 : 21 Haziran 2014, 23:05:03 »
teo bizdeyse eğer ikinci bir yabancı oyun kurucu alınmayacaksa kesinlikle alınmalı. berk ve kanan şu an için çok yetersiz ve tecrübesizler aksi halde alınırsan bogdandan veya emirden oyun kuruculuk bekleriz bu sene gibi.

Şahsi fikrimdir Enderin ne tecrübesine ne şutuna nede başka bir haltına zerre kadar ihtiyacımız yok eksik olsun. 40 yaşındaki Keremi alırım onu almam ben.

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #6170 : 21 Haziran 2014, 23:12:45 »

Gerek Kenan gerekse Berk oynadıkları hangi maçta yetersizdiler bu kanaate nasıl vardın kardeşim. Kenan euroleague maçlarında ilk 5 başladığı maçlarda bile canla başla mücadele etti ve bence çok ta başarılı oldu. Berk te 2. yarıda süre almaya başladıktan sonra oldukça geliştirdi kendisini seneye mutlaka çok daha iyi olacaklardır, kalitesiz ve kapasitesiz dedeleri takıma doldurarak bu çocukları feda edemeyiz.

Çevrimdışı Pesi1907

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #6171 : 21 Haziran 2014, 23:13:41 »
 Partizan şampiyon oldu. Bogdanovic 36 sayı 6 ribaunt 6 asistle tamamladı maçı. Finaldeki 4 maç ortalamaları 30.7 sayı 4.7 ribaunt 4.2 asist.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #6172 : 21 Haziran 2014, 23:17:37 »
Bogdan Bogdanovic'in ayağı kaydı yerde kaldı çok korktum valla sahiplendik kendisini inşallah bize gelir

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #6173 : 21 Haziran 2014, 23:18:42 »
Bogdan Bogdanovic'in ayağı kaydı yerde kaldı çok korktum valla sahiplendik kendisini inşallah bize gelir

inşallah kardeşim :)

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #6174 : 21 Haziran 2014, 23:26:21 »
Gerek Kenan gerekse Berk oynadıkları hangi maçta yetersizdiler bu kanaate nasıl vardın kardeşim. Kenan euroleague maçlarında ilk 5 başladığı maçlarda bile canla başla mücadele etti ve bence çok ta başarılı oldu. Berk te 2. yarıda süre almaya başladıktan sonra oldukça geliştirdi kendisini seneye mutlaka çok daha iyi olacaklardır, kalitesiz ve kapasitesiz dedeleri takıma doldurarak bu çocukları feda edemeyiz.

benim görüşüm iki tane en az teo kalitesinde yabancı oyun kurucu alınmalı. eğer alınmazsa  ikisi de gelecek vaat eden oyuncular olmasına rağmen gs ikinci maçını hatırla son periyod hoca bo yu dinlendirirken berk oyundaydı 2 dakika daha oyuna girmeseydi bo maç geri çeviremezdik zaten çeviremiyoduk şans yanımızda olmasa aynı şey avrupada daha sert rakiplerle olduğunda vurup geçerler. ayrıca sakatlık ihtimalini de düşün bu sene olduğu gibi yada teodosic genel özelliği olan bazı maçlarda formsuz olması

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #6175 : 21 Haziran 2014, 23:41:47 »
Bogdan Nba yapacak herhalde Misko twitterde yazmış :(
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #6176 : 21 Haziran 2014, 23:45:37 »
Düzeltıyorum Raskovıc yazmış da umarım gitmez
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #6177 : 22 Haziran 2014, 00:03:39 »
benim görüşüm iki tane en az teo kalitesinde yabancı oyun kurucu alınmalı. eğer alınmazsa  ikisi de gelecek vaat eden oyuncular olmasına rağmen gs ikinci maçını hatırla son periyod hoca bo yu dinlendirirken berk oyundaydı 2 dakika daha oyuna girmeseydi bo maç geri çeviremezdik zaten çeviremiyoduk şans yanımızda olmasa aynı şey avrupada daha sert rakiplerle olduğunda vurup geçerler. ayrıca sakatlık ihtimalini de düşün bu sene olduğu gibi yada teodosic genel özelliği olan bazı maçlarda formsuz olması

işte tam da bu noktada Boyu öyle kritik anlarda Enderle dinlendirirsen hapı yuttun demektir, ben onu söylüyorum 3.sınıf oyuncularla olmaz bu Barış Ermiş bence enderden çok daha iyiydi mesela

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
« Yanıtla #6178 : 22 Haziran 2014, 00:04:34 »
Vallaha Bogdan çok iyi adam almak şart.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Pesi1907

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #6179 : 22 Haziran 2014, 00:05:57 »
Düzeltıyorum Raskovıc yazmış da umarım gitmez
Drafta girecek. Drafta gireceği zaten belliydi ama onu hemen çağıracak kadar ilgilenen takım yok yanlış bilmiyorsam. Belki San Antonio olabilir onlar ciddi olarak istiyordu.