Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970549 defa)

0 Üye ve 78 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Pendik-İstanbul
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #6555 : 24 Haziran 2014, 15:48:14 »
İsimler 1-2 güne düşer o zaman.Teodosic-delaney ikilisi olmasını istiyorum.Eren,senin de en çok istediğin ikiliydi sanırım.İnşallah böyledir :)

Aynen abi. Ben Teo/Guard - Delaney - Bogdan'a razıydım kendi açımdan. İçime sinecek üçlü olur yani. Fakat Delaney Oly yolcusu gibi.

Çevrimdışı tecessus

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #6556 : 24 Haziran 2014, 15:50:03 »
Transferler bitince kadrodaki yabancilara yas olarak bakarız
Tahminen 22 yas ve altinda 2 oyuncu olur 30 yasinda ve üzerinde 1 oyuncu olur
Kalanlar sanırım 25 30 arası olur
Yani o dediğiniz bir yapilanma olmaz ama hoca 1 2 genç yabancı serpistirip hem takima hemde onlara yatırım yapmak ister.
Tanjevic.gibi sacma sapaln bor yapilanma yapmaz sanırım
Obradovic bu yil tek hedefi final 4.
Adamin adı çok büyük zaten final 4 harici kesmez
Bu sezon geçiş süreci diyelim ki onca defosuna rağmen 2 galibiyet fazla alabilsek top 8 yapardık. Obradovic işte bu yüzden büyük koç ama kadro defolari o kadar çok fazlaydı ki koç avantajını yediğimiz seriler sonrasi geri gelmez için kullandık ama one geçip vurma kısmında tek başına doğal olarak yetmedi.
Bu sene inşallah daha dengeli bir kadro ( illa defosu olacaktır 4 x 4 kadro kurulmaz bence ) kurulacaktir ve hedefimiz doğrultusunda zirveye oynayacaktir bu takım

Kadro defolarına ek olarak, yanlış zamanda form düşüklüğü yaşadı takım. Bu esnada Türkiye kupası da gitti hatta.
Malaga ya da Milano deplasmanını kazansak top8 yapardık. Bu iki maçı da elimizle verdik
Fenerbahçe

Air-Life

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6557 : 24 Haziran 2014, 15:51:00 »
Umarım Calathes gelir artık

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
« Yanıtla #6558 : 24 Haziran 2014, 15:52:48 »
Derin Basketbol ‏@DerinAvrupa 58 sn.

Fenerbahçe Ülker'den ayrılan Linas Kleiza, önümüzdeki sezon EA7 Milano forması giyecek.

Milano'da çok verimli olur Kleiza,Cj Wallace ve Kangur gibi düşük kalibreli şutörlerden sonra patır patır sokacak Kleiza.Tecrübe eksiklerini kapatır tam anlamıyla nokta transfer ama bana Barça'ya gider gibi geliyor

Çevrimdışı mgul

• Üye
  • Yer: Dünya
« Yanıtla #6559 : 24 Haziran 2014, 15:54:31 »
Milano'da çok verimli olur Kleiza,Cj Wallace ve Kangur gibi düşük kalibreli şutörlerden sonra patır patır sokacak Kleiza.Tecrübe eksiklerini kapatır tam anlamıyla nokta transfer ama bana Barça'ya gider gibi geliyor
Yolu açık olsun.
"My name is Zeljko Obradovic and I'm very happy with this."

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6560 : 24 Haziran 2014, 15:54:58 »
bogdan bir gelsin de guard için çok önemli isimler geçiyor ceza almayaksa ilk tercihim bogdanın yanına calathes olur ama teo da cuk oturur yani yalnız sportandodaki calathes haberini tam anlayamadım anlayan birisi varsa bir yardımcı olabilir mi

Air-Life

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6561 : 24 Haziran 2014, 15:57:13 »

Bu diziyle zor. Maç başına 3-4 şut kullanır 2 si girse kafi.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #6562 : 24 Haziran 2014, 15:57:20 »
bogdan bir gelsin de guard için çok önemli isimler geçiyor ceza almayaksa ilk tercihim bogdanın yanına calathes olur ama teo da cuk oturur yani yalnız sportandodaki calathes haberini tam anlayamadım anlayan birisi varsa bir yardımcı olabilir mi

Calathes'e bizim Pana ve Cska'nın ilgisi varmış 3 yıllık kontrat istiyormuş kendisi

Çevrimdışı mgul

• Üye
« Yanıtla #6563 : 24 Haziran 2014, 15:58:28 »
Şu kısmı diyorsan:
Fenerbahce likes also Nick Calathes but the American-Greek guard wants a three-year contract to leave the NBA and return to Europe. Calathes had also offers from CSKA Moscow and Panathinaikos.
Fenerbahçe'nin Calathes'e ilgisi olduğunu,Calathes'in avrupaya dönmek için 3 yıllık sözleşme istediği ayrıca CSKA ve Panathinaikos'un da Calathesle ilgilendği yazılmış.

Çevrimdışı mgul

• Üye
« Yanıtla #6564 : 24 Haziran 2014, 15:58:59 »
Bu arada Kleiza'nın gidişi ciddi bir değişim olacağının göstergesi.Fenerbahçemiz için hayırlısı olsun,Kleiza'nın da yolu açık olsun.
« Son Düzenleme: 24 Haziran 2014, 16:00:11 Gönderen: mgul »

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6565 : 24 Haziran 2014, 16:01:10 »
Calathes'e bizim Pana ve Cska'nın ilgisi varmış 3 yıllık kontrat istiyormuş kendisi

yardımcı olduğunuz için teşekkürler calathesin 3 yıllık kontrat istemesi yüzünden efes işi olmamıştı galiba ama ben olsam calathese bu kontratı veririm spanoulis diamantidis gibi oyuncuların nesli yavaş yavaş tükeniyor calathes şu anda alınabilecek en iyi 2 guarddan birisi(diğeri teodosic)

Çevrimdışı Pesi1907

• Üye
« Yanıtla #6566 : 24 Haziran 2014, 16:01:24 »
Calathes'in 3 yıllık sözleşme istemesi niye sorun oluyor anlamıyorum. 25 yaşında daha ver 3 yıllık kontratı 3 yıl boyunca guard derdin olmasın

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
« Yanıtla #6567 : 24 Haziran 2014, 16:02:17 »
Calathes'le tempo oyununda rahatlarsın ribaundu rahatlıkla çekebildiği için direk hücuma fırlar,sete sette zekasıyla zaten sıkıntı çektirmez,uzun kolları ve size'ıyla savunması zaten çok iyi.Delaney desen adamda yok yok,Teo 4-5 sene Avrupa basketboluna hükmedecek(Spa-Dia-Navarro devri bitiyor),Huertas düzenleri olan bir takımda güzel katkı verir.İsmi geçen oyuncuların hepsi bizim takıma çağ atlatır.Bir tek Heurtel isminde soru işareti var ama bakalım hakkımızda hayırlısı neyse o olsun
Bo misal savunması çok zor ribaund katkısı muazzam ama hücumda bizi perişan ediyordu,

Çevrimdışı cembut

• Üye
« Yanıtla #6568 : 24 Haziran 2014, 16:08:39 »
Şu oyuncular netleşsinde açıp eski maçlarını izleyelim.. Sadece highlights a bakmakla olmuyor full maç izlemek lazım..

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
« Yanıtla #6569 : 24 Haziran 2014, 16:10:05 »
Bu diziyle zor. Maç başına 3-4 şut kullanır 2 si girse kafi.

Takım yapısı Kleiza'ya müsait değildi,ikincisi top kullandıkça oyunun içine giren bir adam Kleiza biz maalesef kullanamadık.Milano'da ise ana skor opsiyonu olacak,takım zaten atlet ribaund ve savunma konusunda Milano'da çok büyük bir handikap yaratmaz bence