Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970337 defa)

0 Üye ve 77 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #7185 : 26 Haziran 2014, 22:50:55 »
En flash transferlerden di kabul ama herkesin aklında sakatlıgı tekrar nüksedermi sorusu vardı.

Emin ol Barca Real istese Kleiza o takıma giderdi bizi seçmezdi.

konunun Linas'la fazlaca bir alakası yok

soruyu tersten soralım

takımın en iyi transferi kimdi bu sene?

Bence Melih Mahmutoğlu

buradan da yaklaşabiliriz konuya

selamlar
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı nikosmahlas

• Üye
« Yanıtla #7186 : 26 Haziran 2014, 22:51:07 »
Abi iki tane şutu olmayan oyun kurucu nasıl iyi ikili olacak ya,Bojan ve Emir rotasyonun diğer parçalarıyken üstelik?
Huertas'ın şutu yok mu yapmayın gözünüzü seveyim, illa mrsic mi olması lazım guardda:) Huertas ceza atışını gayet iyi atar ve orta mesafede de avrupanın en isabetli atan adamlarından.

Air-Life

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7187 : 26 Haziran 2014, 22:54:19 »
çok alakasız şeyler söylüyorsun ;

Aydın Örs'e 2007'de ne kadar sahip çıktığımızı, kimlerle aramızın bozulduğunu, antu'da aldığımız cezaları, Cem abine sor, sana anlatsın. Aynı şekilde bulunduğumuz her yerde İbo'ya da sahip çıktık, Aykut'a da sahip çıktık, Rıdvan'a da sahip çıktık, yeri geldi eleştirdiğimiz Aziz Yıldırım'a da sahip çıktık.

Biz Fenerbahçe'ye hizmet eden herkese sahip çıkarız.

Bunların konumuzla alakası yok, konu belli, tutup bu forumda Fenerbahçe'nin basketbol kültürünü tartışacaksak eğer, önce konuya vakıf olmak lazım, tarihi bilmek lazım, boşa sallamamak lazım.

Bende hizmet ettim Fenerbahce ye banada senın saygı duyman lazım abi.. Neyse sana göre hiç bir şeyin alakası yok. İyi geceler

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7188 : 26 Haziran 2014, 22:56:33 »
Haydaa kemal olum beni niye harciyorsun yahu 8) :)
Ben hemen harcanacak adam mıyım yahu

Bu arada benim için PJacksom evet dünyanın en iyi koçudur
Mevzu phil dayiya nasıl geldi anlamadım ama 1990.2005 arasında  damga vurmuş adama da afedersiniz laf etmeyin

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #7189 : 26 Haziran 2014, 22:57:05 »
Bojan'ın ismi Oklahoma ile anılıyor. Hadi hayırlısı.

Oklahoma'nın aradığı yeni James Harden olur bu çocuk. Demedi demeyin.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #7190 : 26 Haziran 2014, 22:58:06 »
Haydaa kemal olum beni niye harciyorsun yahu 8) :)
Ben hemen harcanacak adam mıyım yahu

haydaaaaaaa
hangi cümleden çıkardın bunu kendimi yakarım ima bile etmedim :F

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #7191 : 26 Haziran 2014, 22:58:59 »
Teo konusunda Barcelona'da yarışın içinde deniyordu bugün şampiyon oldular bakalım nasıl bir değişiklik yaşanacak

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7192 : 26 Haziran 2014, 22:59:34 »
Huertas'ın şutu yok mu yapmayın gözünüzü seveyim, illa mrsic mi olması lazım guardda:) Huertas ceza atışını gayet iyi atar ve orta mesafede de avrupanın en isabetli atan adamlarından.
huertas herkesin orta mesafe dediği yerden kendine has fake leriyle değişik bir atış stili geliştirmiş gerçi ben çok seviyorum o atışlarını :D gayet de yüzdeli sokuyor aslında

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7193 : 26 Haziran 2014, 22:59:40 »
haydaaaaaaa
hangi cümleden çıkardın bunu kendimi yakarım ima bile etmedim :F
Ahaha harca kemal
Sen bana istediğini yapma özgürlüğüne sahipsin... 8)

Çevrimdışı sambaras

• Üye
« Yanıtla #7194 : 26 Haziran 2014, 23:00:19 »
Arkadaşlar Huertas'in da sutu var Heurtel'in de sutu var, kimse riske etmez de onlarin sutunu. Hatta Calathes'i bile edemezler. Ama Calathes vasat bir sutor ve yanina alinacak gardla oyunun buyuk bolumunde beraber oynayacaklar. Bu nedenle yanindaki adamin en azindan sut acisindan oldukca tehditkar biri, skor konusunda daha kapasiteli olmasi sart Heurtel de Huertas da bu yuzden olmamali bence. Erdem'in bahsettigi de bu. Teo gelmeden sadece Calathes gelirse yanina Hickman, Delaney gibi biri gerekir bence.

Çevrimdışı kuga

• Üye
« Yanıtla #7195 : 26 Haziran 2014, 23:03:06 »
Arkadaşlar Huertas'in da sutu var Heurtel'in de sutu var, kimse riske etmez de onlarin sutunu. Hatta Calathes'i bile edemezler. Ama Calathes vasat bir sutor ve yanina alinacak gardla oyunun buyuk bolumunde beraber oynayacaklar. Bu nedenle yanindaki adamin en azindan sut acisindan oldukca tehditkar biri, skor konusunda daha kapasiteli olmasi sart Heurtel de Huertas da bu yuzden olmamali bence. Erdem'in bahsettigi de bu. Teo gelmeden sadece Calathes gelirse yanina Hickman, Delaney gibi biri gerekir bence.

Sadece şunu söyleyim biz huertas'ı riske ettik 25 civarı sayı atıp haftanın mvp'si seçilmişti :o ama her ikiside el üzerinden kaldırıp atacak adamlar değil Teodosic'in şutuyla karşılaştırılmaz bence. Huertas-Calathes güzel bir ikili gibi durmuyor ayrıca bence böyle düşünülüyorsa...

Calathes'in yanına alacağımız adam de colo falan hiç olmasın:D Teodosic olmayacaksa Nba'den bir combo guard olabilir yada Avrupadan hickman, delenay olabilir..

Hala Teodosic-Calathes-Bogdan olacağına inanıyorum..

sonuna kadar katılıyorum; son mesajımda buna benzer şeyler söylemeye çalışmıştım aslında..
« Son Düzenleme: 26 Haziran 2014, 23:04:27 Gönderen: kuga »
Ne sevmek ne sevilmek,
ne de ağlayıp gülmek,
Senin hasretin bize ölüm demek!

Şereftir seni sevmek,
sana kanaryam demek,
bu sevdamız sonsuza dek sürecek!

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7196 : 26 Haziran 2014, 23:10:46 »
eğer teo gelmeyecekse ve bojan gidecekse şu kadro güzel olabilir bence

calathes-huertas(heurtel)-kenan
bogdan-melih-can
monya(zoran)-emir(yerli sayılırsa)-serhat
bjelica-brown(printezis)-berkay
zoric-(drafta bağlı bir uzun)-semih-oğuz

bu arada zalgiristeki dentmonun kontrat durumun bilen var mı herkes delaney diyor ama bence delaney den daha sağlam oyuncu

Çevrimdışı sambaras

• Üye
« Yanıtla #7197 : 26 Haziran 2014, 23:11:57 »
@kuga simdi gordum cok benzer dusunmusuz. Ben de sana katiliyorum.:D Bu arada ben hala Teo isinin olacagina inaniyorum. Bariz ilgimiz oldugu belliyken Teo'ya sadece Cska ve Efes'in teklifi var demek, Teo aslinda bize meyilli ama biraz daha para cikin mesajini veriyor demek. Bence tabi.

Çevrimdışı nikosmahlas

• Üye
« Yanıtla #7198 : 26 Haziran 2014, 23:14:36 »
1-2 numarada şut tehdidi olması gerektiğine katılıyorum ben de ama Bogdan'ın da geldiğini düşünmek lazım o rotasyona. Kaldı ki Teodosiç yüzde 35'le 3 sayılık atış kullanıyor, Huertas da öyle. Sadece kullandıkları top sayıları farklı. Bu sene teodosiç'in 10'da 0 attığı bir sürü maçını izledim. (bir tek bu sene de değil tabi) İki ucu keskin bir bıçak izlemektense daha ayakları yere basan bir oyun kurucuya sahip olmak benim tercihim olur. Teodosiç vezir de eder, rezil de eder ama malesef hep rezil oldu bugüne kadar. F4'te belki her sene ama oynadığı takımlar F4'e gelirken öyle çok zor yollardan geçmedi, bizim durumumuzda ben böyle olacağını düşünmüyorum. Gideceksek çatır çatır maçlar oynayıp gitmek zorunda kalacağız ve baskı yine Teodosic'in üstünde olacak.
Benim Huertas gelsin dememdeki amaç, Bogdan, Bojan ve Zoriç gibi hücum silahlarının daha verimli olacağını düşünmem Teodosicli kadroya göre. Huertas-Calathes direksiyondayken 1 numaradan ne alacağımız aşağı yukarı belli olacak. Özellikle Calathes ilk çıktığı günden beri büyük maçlarda hep büyük katkılar verdi, rotasyonun ana parçası bence o olmalı.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #7199 : 26 Haziran 2014, 23:15:30 »
ben hocaya, menejerimize inanıyorum. başarılı olacaklarına inanmasalar bir dakika bile durmazlar. tecrübeleri çok fazla gerekli oyuncu grubunu bir araya getireceklerdir. önemli olan ihtiyaçlarımızı karşılayacak transferler, isimlere çok fazla odaklanmamak lazım. ilk gruplarda çok ses getirdi takım ilk senede, bu sene f4 te olacağız şüphem yok