Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970385 defa)

0 Üye ve 80 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nikosmahlas

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #7215 : 27 Haziran 2014, 00:03:58 »
@nikosmahlas
Hocam yuzde 35 var yuzde 35 var. Bo'nun Siena'nin son senesinde yuzde 50'yle attigini hatta gecen sene Heurtel'in yuzde 42 yle attigini da biliyoruz. Ikisinin de simdiki yuzdeleri cok farkli. Yuzdelerin icinde cok daha farkli degiskenler var. Ben genel degerlendiriyorum. Karsimda Teo, Calathes,  Huertas, Heurtel olsun en cok sutundan cekinecegim adam Teo olur. Tamam diğerlerinin oyun kurma yonu de cok iyi ama skor anlaminda da sut anlaminda da korkutuculuklari az. Oyun sikistiginda kaldirip uclugu atabilecek tek adam Teo.
Teo daha iyi skorerdir katılıyorum ama çok da istikrarsizdir, zorlar, topu kendinde ister.. Bogdan ve Bojan'ı bu yüzden hesaba katmamiz lazım gelecek guardla uyumlari nasıl olur diye. Huertas oyun sıkıştığında üçlük atamaz belki ama savunması çok zor tek ayak orta mesafeleri daha yüksek yüzdeyle sokar:)
Görünen koçun da Teodosiç'i istediği zaten ama ben oldum olası sevemedim Teodosiç'i. Mental olarak büyümesini yıllarca bekledigimiz emir ve bojan varken yine mental problemli büyük bir potansiyeli daha istemiyorum takımda.

Çevrimdışı emre..

• Üye
« Yanıtla #7216 : 27 Haziran 2014, 00:05:45 »
Senın mantıgınla Phil Jackson da dünyanın en büyük koçu. San Antonio bi ilgilensin bakalım Lebron la alabilecek mi ?

Ben takıma basketbol kültürüne bakarım banane hocadan banane ülker arenadan.

Bu sene Bjelica bin pişman Barcelona ya gitmediğine.

Senin mantiğinla giderse buraya geldiği için en mutsuz olan zejko dur sonuçta pana gibi bir basketbol şehrinin kulubundem geliyor ve benim gozlemlediğim kadari ile hiçde mutsuz degil eee tabi oda FENERBAHÇELİ olmanin nasil bir şeref olduğunu anlamiştir ve böyle bir takimin koçluğundadan memnun... yane öyle kültür felan çok önemli değil önemli olan fenerbahçe gibi şerefli ve onuruyla mücadele eden bir takimda bulunmak..

Çevrimdışı emre..

• Üye
« Yanıtla #7217 : 27 Haziran 2014, 00:10:34 »
Teo daha iyi skorerdir katılıyorum ama çok da istikrarsizdir, zorlar, topu kendinde ister.. Bogdan ve Bojan'ı bu yüzden hesaba katmamiz lazım gelecek guardla uyumlari nasıl olur diye. Huertas oyun sıkıştığında üçlük atamaz belki ama savunması çok zor tek ayak orta mesafeleri daha yüksek yüzdeyle sokar:)
Görünen koçun da Teodosiç'i istediği zaten ama ben oldum olası sevemedim Teodosiç'i. Mental olarak büyümesini yıllarca bekledigimiz emir ve bojan varken yine mental problemli büyük bir potansiyeli daha istemiyorum takımda.

Son paragrafa imzami atarim çok doğru bi tespit yanliz şu noktada bir sıkıntı var teo ile bojan emir ikilisini kiyaslamayalim teo onlarsan iki gomlek üstü ama oda mental olarak hala çok zayıf..

Air-Life

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7218 : 27 Haziran 2014, 00:24:05 »
Beyler sadece transfer dönemı agresif oluyoyorum. Sezon başladın güzel zevk veren kadro kuralım bende sezon bası yumusarım şüpheniz olmasın :)

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
« Yanıtla #7219 : 27 Haziran 2014, 00:33:21 »
hoca teo ve calathesi aynı anda istiyor fakat teo işi olmazsa sadece calathes'e kalmak konusunda kararsız gibi??  teo içinse pascualin barcelonasına gidecekse boşuna gitmesin f4 den döner gene .
Teo nun laneti istanbulda 2010 dünya kupasında başladı. Burda bitecektir😎 ya ivkoviç ya da biZi seçer.
Yenilik iyidir bizi seçecektir. ;)
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı fundamental

• Üye
« Yanıtla #7220 : 27 Haziran 2014, 00:34:33 »
Oklahoma'nın aradığı yeni James Harden olur bu çocuk. Demedi demeyin.

Abi James Harden değil de Teletovic olup madara olmaz umarım.

Konuyu başka yerlere çekmek amacıyla, Calathes gelirse Melihle aralarında koç hangimizi daha çok seviyor diye bir rekabet olur mu acaba haha.
« Son Düzenleme: 27 Haziran 2014, 00:46:15 Gönderen: fundamental »

Çevrimdışı kuga

• Üye
« Yanıtla #7221 : 27 Haziran 2014, 00:52:09 »
Abi James Harden değil de Teletovic olup madara olmaz umarım.

Konuyu başka yerlere çekmek amacıyla, Calathes gelirse Melihle aralarında koç hangimizi daha çok seviyor diye bir rekabet olur mu acaba haha.

Semih çok önde gider calathes ve melih rahat eder :))
Ne sevmek ne sevilmek,
ne de ağlayıp gülmek,
Senin hasretin bize ölüm demek!

Şereftir seni sevmek,
sana kanaryam demek,
bu sevdamız sonsuza dek sürecek!

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7222 : 27 Haziran 2014, 00:58:17 »
2 pg transfer olacak gibi beyler

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #7223 : 27 Haziran 2014, 01:01:22 »
Hadi bakalim..umarim olur..ne kadar çok teodosic taraftarı olmasamda hayir demem..
Umarim bizde son 3-4 tilki loserligi liderliğe döner..

Çevrimdışı ObiCanKimobi

• Üye
    • @ObiCanKimobi
« Yanıtla #7224 : 27 Haziran 2014, 01:03:39 »
Ne çok kafa yorup canınızı sıkıyorsunuz, benim Obradovic ve Gherardini'ye güvenim sonsuz çok rahatım sadece sabırsızım :)

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #7225 : 27 Haziran 2014, 01:11:24 »

Bo gidiyor mu Cem? Bogdan hariç mi bide :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7226 : 27 Haziran 2014, 01:14:16 »
Bo gidiyor
Bogdan harici 2 pg gibi

Çevrimdışı fundamental

• Üye
« Yanıtla #7227 : 27 Haziran 2014, 01:16:09 »
Bo gidiyor
Bogdan harici 2 pg gibi

Şahane,olması gereken bu.
« Son Düzenleme: 27 Haziran 2014, 01:16:39 Gönderen: fundamental »

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
« Yanıtla #7228 : 27 Haziran 2014, 01:26:23 »
Bo gidiyor
Bogdan harici 2 pg gibi
Draft bu aksam mi abi? Takip edicen mi?
DM attim buradan..
« Son Düzenleme: 27 Haziran 2014, 01:26:44 Gönderen: Vanguards of FB »

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #7229 : 27 Haziran 2014, 01:30:04 »
Totem yapmıştım diye yazmayacaktım ama dayanamadım forumu bu kadar karamsar görünce öncelikle şunu belirteyim;
Teodosıcı cok severim ve bizde olmasını da çok istiyorum,bunu en iyi de Cem abi bilir.Ama gelmezse de kimseyi suçlamam hele ki koçu hiç suçlamam.Çünkü her koç istediği ve özellikle iyi oyuncularla çalışmak ister,Zeljkonun elinde olsa inanın guard rotasyonunu Dia-Teo-Rodriguez yapmak ister ama gerek oyuncuların kararları,gerek kuluplerinin oyuncuyu bırakmak istememesi gibi etkenlerden dolayı bazı oyuncuları alamayız.Değil Zeljko koçumuz kim olursa olsun her oyuncuyu alamayız,hepimizin bunu bir kere anlaması gereki.
Uzun lafın kısası koça güvenelim,transferler açıklansın sonra beğenmediğimiz hamleler gelirse yine koçu eleştiririz ama şimdiden adamı suçlamak vicdansızlıktır.
Cem abi bekleyelim diyorsa en iyisi beklemektir.İnşallah bize güzel haberler verecek ve hepimiz mutlu olacaz 8) 8) 8) 8)
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...