Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970484 defa)

0 Üye ve 82 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #7275 : 27 Haziran 2014, 11:51:55 »
15 değil kesin olarak
net bilmiyorum bende ama 20 den aşağı değildir.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7276 : 27 Haziran 2014, 11:52:17 »
İşte bende bunu anlamıyorum.25-30 milyon bandında bütçen var.Avrupanın en büyük 3-4 bütçesinden birisin neden takımla birlikte büyüyecek birini alasın ki ? Garantisi yok iyi katkı vereceğinin.Ya tutmazsa ? Bu sefer seneye Huertel tutmadı onu yollayıp başkasını alalım muhabbetleri dönecek ve 1 senemize sebep olacak.Takımı büyütecek üst seviyeye taşıyacak birini almak lazım.Biz pastayı hazırlamayalım başkaları hazırlasın biz kaymağını yiyelim.

Ayrıca Huertel fazla abartılıyor.Bu sene Laboralde TB2L de bile fark yaratamayacak oldukça sıradan bir Poetayı yedekliyordu.Aynı şekilde Fransa milli takımında geçen yaz süre bile alamadı.Diot o takımda 15-20 dakikaya yakın süreler alıyordu hatırlatırım

fransa milli takımında süre alamamasını şöyle açıklayayım heurtel top elinde olduğunda etkili olan bir oyuncu fransada zaten 35 dk parker oynuyor top ya onda kalıyor ya da diaw da kalıyor onlar da heurtel yerine daha tamamlayıcı oyuncu olan diot u oynattılar.ama emin olun heurtel bu sene bizde olsa biz çok rahat f8 yapardık heurtel den daha iyi alınabilecekler var piyasada doğru ama heurtel gelirse kesinlikle burun kıvırmam ben

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7277 : 27 Haziran 2014, 11:53:17 »
Beyler Obradovic ' e eleştiri anlamında söylemiyorum ama :D

Geçen sezon bütçemiz 25 milyon euro civarıydı.

Bu dev bütçeye rağmen gardlarımız ;

Kenan-Bo-Berk ti. Yanı ne kadar acınası gardlarımız vardı bu bütçeye göre.

Birde Gs nın bütçesine bakalım. 14 milyon Euro.

Gs nın Gardları ;

Arroyo,Gordon,Engin,Ender..

Bu herşeyi özetliyor sanırsam.
yanlış biliyorsun uğur bilmediğin konularda yorum yapıyorsun
Lasme Obradoviç in öğrencisi dedin önce
sonra Batiste ve Smith için uzan kaçan dedin
Sonra Lasme İvkoviç eski öğrencisi dein..

hevesini kırmak istemiyorum yanlış anlama ama madem ahkam keseceksin o zaman doğru bilgiler ile gel ki insanlar laf etmesin ...

Çevrimdışı mgul

• Üye
  • Yer: Dünya
« Yanıtla #7278 : 27 Haziran 2014, 11:53:44 »
15 değil kesin olarak
net bilmiyorum bende ama 20 den aşağı değildir.
Anladım,teşekkürler Cem abi.
"My name is Zeljko Obradovic and I'm very happy with this."

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #7279 : 27 Haziran 2014, 11:55:08 »

Gs nın Gardları ;

Geçende Fenerbahçe'ye hizmet ettiğin için saygı bekliyordun
şimdi senin gibi o kulüpten yetişmiş, belki beraber oynadığın arkadaşın için acınası diyebiliyorsun.
sana kim acısın o zaman güzel kardeşim?
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı bjelica1907

• Üye
« Yanıtla #7280 : 27 Haziran 2014, 11:55:46 »

Gs nın Gardları ;

acınası derken ? herhalde obraodovicden daha iyi biliyorsun bu işi ilerki günlerde bunu iddaa edersen hiç şaşırmam o potansiyel var sende

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #7281 : 27 Haziran 2014, 11:56:38 »
Obradovic imzayı Temmuz ayında attı ve birçok takım kadrosunu şekillendirmişti,transfer yapmak kolay değildi,sırf yorum yapmış olmak için yorum yapmayalım.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7282 : 27 Haziran 2014, 11:59:14 »
İşte bende bunu anlamıyorum.25-30 milyon bandında bütçen var.Avrupanın en büyük 3-4 bütçesinden birisin neden takımla birlikte büyüyecek birini alasın ki ? Garantisi yok iyi katkı vereceğinin.Ya tutmazsa ? Bu sefer seneye Huertel tutmadı onu yollayıp başkasını alalım muhabbetleri dönecek ve 1 senemize sebep olacak.Takımı büyütecek üst seviyeye taşıyacak birini almak lazım.Biz pastayı hazırlamayalım başkaları hazırlasın biz kaymağını yiyelim.

Ayrıca Huertel fazla abartılıyor.Bu sene Laboralde TB2L de bile fark yaratamayacak oldukça sıradan bir Poetayı yedekliyordu.Aynı şekilde Fransa milli takımında geçen yaz süre bile alamadı.Diot o takımda 15-20 dakikaya yakın süreler alıyordu hatırlatırım

sen laboral maçlarını bence izlemedin casakım
Huertel 2 senedir Laboral'in direkt PG si. POeta yı yedekliyor filan nerden çıktı anlamadım
poeta zaten top 16 da ara transfer olarak geldi Laboral e ilk turlarda bütün yük huertel deydi

şayet mevcut guardlar içinde Teodosiç olmazsa *Calathes _Huertel ikilisi olursa ben mutlu olurum ciddi anlamda oyun zekamız yükselir.
Huertel bence oldukça iyi oyuncu
« Son Düzenleme: 27 Haziran 2014, 12:02:11 Gönderen: Cem Ağrak »

Air-Life

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7283 : 27 Haziran 2014, 12:03:29 »
sen laboral maçlarını bence izlemedin casakım
Huertel 2 senedir Laboral'in direkt PG si. POeta yı yedekliyor filan nerden çıktı anlamadım
poeta zaten top 16 da ara transfer olarak geldi Laboral e ilk turlarda bütün yük huertel deydi

şayet mevcut guardlar içinde Teodosiç olmazsa *Calathes _Huertel ikilisi olursa ben mutlu olurum ciddi anlamda oyun zekamız yükselir.
Huertel bence oldukça iyi oyuncu

Abi bence millet eleştirilerde haklı. 2-3 yıldır bütçemiz 20-25 milyon arası hala F4 gelmedi. Taraftar sıkıldı artık. Her sene sezon ortasında seneye daha iyi olucaz seneye daha iyi olucaz diye diye ömrümüz geçti :D

Çevrimdışı tecessus

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #7284 : 27 Haziran 2014, 12:04:52 »
Tabi bu toplam bütçenin içinde her tür gelir kalemi vardır (bilet, sponsor, klüp parası vs) ve her tür masrafı karşılıyordur. Buy-out, maaşlar, idari masraflar ve diğer masraflar.

İdari ve diğer masraflar 1-2 milyon ederse, ve bütçemiz 20 milyon euro ise (tahmini konuşuyorum), geriye transfer ve maaşlar için 18-19 milyon kalır.
İyi rakam
« Son Düzenleme: 27 Haziran 2014, 12:06:53 Gönderen: tecessus »
Fenerbahçe

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7285 : 27 Haziran 2014, 12:05:00 »
air life-

uğur kardeşim
kimse sana Obradoviç i neden eleştiriyorsun demedi ki ayrıca oyuncu da beğenmeyebilirsin bu son derece doğal
sivri dilli de olabilirsin istediğin gibi eleştir ama uslup konusunda sıkıntı var ve bence alakasız mevzular dan giriyorsun olaylara bana öyle geliyor.

Air-Life

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7286 : 27 Haziran 2014, 12:06:45 »
air life-

uğur kardeşim
kimse sana Obradoviç i neden eleştiriyorsun demedi ki ayrıca oyuncu da beğenmeyebilirsin bu son derece doğal
sivri dilli de olabilirsin istediğin gibi eleştir ama uslup konusunda sıkıntı var ve bence alakasız mevzular dan giriyorsun olaylara bana öyle geliyor.

Sadece Obra yı değil son 2-3 senedir işte Koç Pia yı koç Spahjia yi da eleştiriyorum. Bunlarla da kalmıyorum basketbol sorumlularını da eleştiriyorum. Yanı artık taraftar başarıya çok çok aç

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7287 : 27 Haziran 2014, 12:06:59 »
Bu seneyle kıyaslamamak lazım.Bu sene resmen guardsız oynadık.Kim gelirse gelsin Chris Paul etkisi yapardı zaten(abartı var).Fakat bu yaz guard pazarı oldukça kalabalık ve birsürü üst düzey ismi kadroya katabiliriz.Bu kadar üst düzey isim arasından Huertel gelirse ciddi hayal kırıklığı olur bende

Bir kere savunmada yok Huertel.Sırf çok kötü savunması yüzünden Poetanın arkasına düştü bu sene.Şut mekaniği iyi ama yüzdesi berbat ki bu sene yüzde 23le üçlük atmış.Penetre desen vasat.Oyun görüşü fena değil ama üst düzeyde değil.Bu sene tek numarası Pleiss ile oynadıkları 1-5 oyunları yoksa ben bir numarasını göremedim.

Ben bu bütçeyle bu kadar kaliteli alternatif varken gidipte 2 senedir herkesin 20-25e bağladığı Laboralin 2.oyun kurucusunu almayı kabullenemiyorum.Alınacağınıda zannetmiyorum zatenBu sene top16da maçlara ilk 5 Poeta başladı abi.İspanya ligindede ara sıra maçlara bakıyordum hepsine Poetayla başladı Scariolo.Ben öyle hatırlıyorum yinede internetten araştırıp editlerim birazdan
yavrum cidden karıştırıyorsun
Bo da Kenan ın arkasında başlıyordu maçlara ilk 5 e kimin çıktığına niye bakıyorsun ki
aç sürelere bak
poeta 13 dakika oynamış huertel 26 dakika oynamış..
sevmeyebilirsin beğenmeyebilirsin ama bu adam Laboral takımının ana pg siydi.

birde şu ıskalanıyor

alabileceğimiz 10 tane pg yazabilirmiyiz ?

bakın alabileceğimiz diyorum yoksa bana kalsa
Rodriguez alırdım ( hocanın da istediğini ve Real in vermediğini biliyorum )

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7288 : 27 Haziran 2014, 12:09:20 »
Abi bence millet eleştirilerde haklı. 2-3 yıldır bütçemiz 20-25 milyon arası hala F4 gelmedi. Taraftar sıkıldı artık. Her sene sezon ortasında seneye daha iyi olucaz seneye daha iyi olucaz diye diye ömrümüz geçti :D

daha 19 yaşındasın ömrünün başındasın geçen giden yok ZEki abi var forumda 47 yaşında o ne yapsın :)

bizim küçüklüğmüz Erdal Koşanlar ile geçti biz ne yapalım ,
geçmiş dönemlerde yapılan hataların hepimiz varkındayız

tekrar edeyim
6 tane iyi isim alsan da bu iş hemen kolay olmuyor.
sonuçta bir sürü yan faktör var
gm olarak Avrupa nın en değerli adamı başımızda
hoca olarak Avrupa nın en değerli hocası başımızda
ilk sene itibari ile mevcut şartlarda ve leş şube itibari ile ben gayet memnunum .
geçiş süresi biraz kanlı oldu ama ben i kesti bu işler öyle kolay olmuyor bunu anlamakta güçlük çekiyoruz.

Çevrimdışı mgul

• Üye
  • Yer: Dünya
« Yanıtla #7289 : 27 Haziran 2014, 12:10:29 »
Obradovic imzayı Temmuz ayında attı ve birçok takım kadrosunu şekillendirmişti,transfer yapmak kolay değildi,sırf yorum yapmış olmak için yorum yapmayalım.
"My name is Zeljko Obradovic and I'm very happy with this."