Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970312 defa)

0 Üye ve 70 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #7575 : 28 Haziran 2014, 15:14:06 »
Mümkün değil abi bence
Birbirlerinin alternatif değil ama tamamlayıcısı olurlar bana göre

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7576 : 28 Haziran 2014, 15:15:30 »
Mümkün değil abi bence
Birbirlerinin alternatif değil ama tamamlayıcısı olurlar bana göre

aslında gerçekten çok güzel tamamlayıcı olabirler ama goudelockun savunması hakkında bir bilgim yok

Çevrimdışı nikosmahlas

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #7577 : 28 Haziran 2014, 15:18:21 »
Zor.En fazla 10-15 dakikalik garbage time oyuncusu olur birde Ergin Atamanin elinde onuda unutmamak lazim ;D Deniz Kiliclininda saglam orta mesafesi vardir ama o da gucuyle is yapar.Onun jenerasyonunda ondan cok daha potansiyelli 4-5 oyuncu var 2si bizde 1ini almaya calisiyoruz zaten.

Abisi kadar karekteri sorunlu olmasada Kereminde menajeri Max Ergul diye biliyorum.Kereminde kafasini yikar o adam.Uzun lafin kisasi Kerem bize gelsin istemem bizim cok daha potansiyelli ve karekterli oyuncularimiz geliyor alttan
Bize gelmesi ayrı bir mevzu, ben de istemem. Sadece garbage time oyuncusu olmayacağını düşünüyorum. İyi bir oyuncu olabilir bence.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7578 : 28 Haziran 2014, 15:20:27 »
Kötü savunmacı.Skor atamayınca savunması dahada düşüyor mental olarak zayıf bir oyuncu

zaten bu iki oyuncu arasında bir seçim yapacak olsam hickmanı seçerdim yalnız bunlar sadece daha ismi geçen oyuncular kim bilir kaç tane alternatif vardır ismi geçen her oyuncu gelebilir bakalım bekleyip göreceğiz sabretmek lazım

Çevrimdışı ardglr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • ardaguler
« Yanıtla #7579 : 28 Haziran 2014, 15:37:53 »
Calathes-Bogdan-Huertel gelir bence. Bana sorsan, kimse sormaz tabii, Udrih gelsin Huertel yerine. Ama Hickman veya Goudelock gelmez, hatta ikisi birden mümkün değil gelmez.

Çevrimdışı bödöfff

• Üye
  • Yer: mersin
    • @bodofff
« Yanıtla #7580 : 28 Haziran 2014, 15:43:10 »
salah mejri hakkında ne düşünürsünüz arkadaşlar :)
en kötü gün bugünse, bugün de fenerbahçe.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7581 : 28 Haziran 2014, 15:47:56 »
salah mejri hakkında ne düşünürsünüz arkadaşlar :)

obra nın onu alması imkansız o tip bir oyuncu alsak lasme yi kaçırmazdık herhalde

Çevrimdışı bödöfff

• Üye
  • Yer: mersin
    • @bodofff
« Yanıtla #7582 : 28 Haziran 2014, 15:52:45 »
obra nın onu alması imkansız o tip bir oyuncu alsak lasme yi kaçırmazdık herhalde

bir arkadaş ilgilendiğimizi iddia ediyor da :D
en kötü gün bugünse, bugün de fenerbahçe.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7583 : 28 Haziran 2014, 15:58:18 »
bir arkadaş ilgilendiğimizi iddia ediyor da :D

transfer sezonunda her şey olabilir ama gelirse niye geldi demem 8. yabancı olarak kenarda beklemeyi sorun etmez kenardan ekstra bir enerji getirir bence real de o odun bourosis kadar oynasa bence onun yaptığının çok daha fazlasını yapabilirdi ama ben obranın isteyeceğini  sanmıyorum :-\

Çevrimdışı klasik cubuklu

• Üye
« Yanıtla #7584 : 28 Haziran 2014, 16:03:50 »
in obradovic we trust :)

Fenerbahçeli olmanın gururu bizlere yeter!

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #7585 : 28 Haziran 2014, 16:31:22 »
Baydar'ın toplu lince maruz kalmasını yanlış buldum çok afedersiniz.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #7586 : 28 Haziran 2014, 16:40:51 »
ki o olaydan sonra tutup Kanter ailesinden Kobe de çıksa alınmasına karşıyım.

Kobe ne Kemal, MJ çıksa alınmasın :)

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #7587 : 28 Haziran 2014, 16:43:32 »
Lasme sert atletik savunmacı Krstic savunması kötü yumusak olsa da çok iyi hücümcü. Tomic ten sonra belki en iyi hücüm pivotudur. Birbirini tamamlarlar yanı

İkisi aynı anda oyunda olmayan hiçbir adam mutlak şart olarak birbirini çok iyi tamamlamazlar

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #7588 : 28 Haziran 2014, 16:47:16 »
Kerem Kanter undersize bir oyuncu.4 desen şutu yeterli değil 5 desen çok kısa kalır.2 pozisyon arasında sıkışmış 2 yarımın asla 1 tam etmeyeceği bir oyuncu.Deniz Kılıçlı next edition modunda şuan

Deniz benim adamım laf ettirmem ayucuğuma :)

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
« Yanıtla #7589 : 28 Haziran 2014, 16:58:51 »
Goudelock'ın Avrupa'daki ilk yılı olduğunu ve bu adamın daha 25-26 yaşında olduğunu unutmamak lazım.Skor potansiyelinden bahsetmeye gerek bile yok hareketli hareketsiz her yerden şut sokuyor,potaya gidişleri fena değil yüzdeli bitiremiyor ama gene de o tehdidi de var.Valencia serisinden dolayı insanlarda soru işareti oluştu ama Valencia savunması özellikle Lafayette Goudelock'u bitirmek için odaklanmıştı,o da ilk maçta zaten kötü oynadığı maçta teknik faulü alınca hepten oyundan kopmuştu.İkinci maçta zaten Unics'in ayakta kalabilen tek oyuncusu Goudelock'tı.Valencia serisi faturası Goudelock'a kesiliyor ama Unics takım olarak berbattı hiç savunma yapamadılar hücumda hiç top dolaştıramadılar.

Sözün özü bu adam Avrupa'daki ilk senesinde bile böyle büyük etki yaratıyorsa Obradovic gibi bir koçun elinde oyununu geliştirip daha neler yapar,hücum açısından mükemmel biraz kuvvetlenip tecrübe eksikliğini giderince elit bir oyuncu olacak.