Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970249 defa)

0 Üye ve 84 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #9090 : 06 Temmuz 2014, 18:49:12 »
nispeten İNgles i tarif ediyorsun işte

Bi ara ismi de söylentiler arasında yer alan derrick brown bu tarif için biçilmiş kaftan olamaz mı sizce?
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı sambaras

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #9091 : 06 Temmuz 2014, 18:49:47 »
@CASAK Eurocup'in son 4 macinda sadece 12 sayi atan Gelabele'i de istememe istikrarliligini beklerdim senden.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9092 : 06 Temmuz 2014, 18:54:59 »
Bi ara ismi de söylentiler arasında yer alan derrick brown bu tarif için biçilmiş kaftan olamaz mı sizce?
Derrick.avrupa da 4 numara hiç oynamadi ama nba den izleyenler oradan bobcats takımında 3 numara olarak oynadığını söylüyor ben nba kısmını bilmiyorum ama brown avrupa için 3 bence pek oynayamaz gibi duruyor

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #9093 : 06 Temmuz 2014, 18:58:30 »
Eğer 3 numara alacaksak benım favorim Micov olur.
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #9094 : 06 Temmuz 2014, 19:00:53 »
micov bence de cok iyi olurdu
Ver Lester'e, yaz deftere

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9095 : 06 Temmuz 2014, 19:01:06 »
Casak
Top 8 e kadar katki versin sonrasını hallederiz rahat ol
Hem ilk defe adini zikrettigin gelabele givi muhteşem bir 3.5 numarayı korkak rakibimiz gs alıyor.
Hayır zaten maça cikmayacaklar (busefer yarı final ama ).niue oyuncu alıyorlar orasi da çok ilginç tabi. Neyse konu dışına sapmayalım.

Edit
Mcov cidden güzel hamle olurdu
« Son Düzenleme: 06 Temmuz 2014, 19:02:39 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı CanAndrea

• Üye
« Yanıtla #9096 : 06 Temmuz 2014, 19:05:21 »
Fransız adam bize uymaz
''This is joke''

Çevrimdışı nikosmahlas

• Üye
« Yanıtla #9097 : 06 Temmuz 2014, 19:07:36 »
Açıkçası ben bi guard daha alınacağını düşünmuyorum calathes olmazsa. 3 için ise savunma özelliği on planda, yüksek profil olmasina gerek olmayan, pis işleri de yapabilecek bir rol adamı lazım bence. takımın hücum potansiyeli artti ama savunmayı da düşünmek lazım biraz.

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
« Yanıtla #9098 : 06 Temmuz 2014, 19:12:36 »
Maciulis falan rol oyuncusu ama Ingles orta şekerli bir takımda ana skor opsiyonu olabilir.Ribaund,şutörlük,topa yön verebilme,savunma olayı da cabası.Geçen sene bi yere yazmıştım Bojan giderse Avrupa içinden istediğim tek adam Ingles'tır.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9099 : 06 Temmuz 2014, 19:13:04 »
Gelabaleye muhteşem demedim yada Gs alıyor diye ismini ilk kez zikretmedim.Ne tarz bir 3 numara istersin denildi bende örnek verdim.Nocioniyide Real alıyor biliyorum gelmeyeceğini ama istediğim tarzda bir oyuncu

neyse boşver gelebale li alsın gs sen sıkma o güzel canını

Çevrimdışı cembut

• Üye
« Yanıtla #9100 : 06 Temmuz 2014, 19:16:04 »
Netsdaily Gazetesi, Brooklyn Nets'in NBA haklarını elinde tuttuğu Bojan Bogdanovic'i gelecek sezonki kadrosuna alacağını iddia etti.

Bogdanovic ile ilk yıl için 3 milyon dolarlık sözleşme yapılacağını öne süren gazete, oyuncunun serbest olduğunu ve boy-out (bonservis) bedeli olmadığını yazdı. Oysa Fenerbahçe sezon ortasında Bojan Bogdanovic ile 3 yıllık yeni sözleşme yaptı. Bogdanovic ancak Zeljko Obradovic'in raporuna bağlı olarak Fenerbahçe'nin bırakması veya bonservis bedeli üzerinden anlaşma yapması halinde gerçekleşebilecek.

Basketfaul..

Çevrimdışı sambaras

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #9101 : 06 Temmuz 2014, 19:17:26 »
@CASAK Nocioni ve Kaymak'i ben de isterdim.  Ama Gelabele istedigimiz seviyenin oyuncusu degil bence.  Iyi savunmaci da degil. Nasil Ingles'i safkan 3 olarak goruyorsan Gelabele de oyle, kadroda 4 diye planlama yapacagin bir adam degil. Hatta Ingles daha 4 Gelabele'e gore.

Bu arada Micov guzel olur, ama o da Real'e gidecek gibi.

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #9102 : 06 Temmuz 2014, 19:25:56 »
Her oyuncunun kötü bir dönemi olabilir.Ama bunu sürekli hale getirmemek önemli olan.Gelabale bu sene Khimkide sene sonunu güzel getiremedi ama sakatlıktan sonra oynadığı tüm takımlarda iyi katkı verdi kısa bir süre Nbade yaptı.Dediğim özelliklere uymasının yanısıra 2011de finale çıkan ve geçen sene 2013te kupayı alan Fransanın 3 numarasını 2 turnuva boyunca Batumla beraber kapatan adamdı.Ayrıca final maçlarında da gayet yüzdeli attı

Ayrıca ilk tercih Gelabele değil tabiki.Nocioni ve Kaymakoğlu olursa çok daha iyi olur

inglesin sucu takımı iyi degil yoksa milli takımda efsane macları var. özellikle de amerikaya karsı.
zaten o yüzden nba piyasası var diye düşünüyorum
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #9103 : 06 Temmuz 2014, 19:26:38 »
Hayır zaten maça cikmayacaklar (busefer yarı final ama ).niue oyuncu alıyorlar orasi da çok ilginç tabi. Neyse konu dışına sapmayalım.

adamlar oyuncularla ilgileniyor gibi yapıyorlar şu an ama bizi bahane edip ligden çekilebilirler
« Son Düzenleme: 06 Temmuz 2014, 19:27:54 Gönderen: lancelot »

Çevrimdışı ardglr

• Üye
    • ardaguler
« Yanıtla #9104 : 06 Temmuz 2014, 19:31:16 »
Micov iyidir. Kaimak da iyidir ama yaşı ilerledi biraz, 3-4'den ziyade 4 oynar. Monya var bir de, ama 4 oynaması zor. Monya çok komple bir oyuncu, gelmesini isterim. Sonuç olarak kızan olabilir ama ben Hidayet diyorum, yerli olması en büyük avantaj tabii.

Edit:Claver'i de unutmayalım. Hatta en başa yazalım.
« Son Düzenleme: 06 Temmuz 2014, 19:42:25 Gönderen: ardglr »