Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970441 defa)

0 Üye ve 84 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı drazan petroviç

• Üye
  • Yer: turkiye
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #9855 : 14 Temmuz 2014, 17:28:17 »
İş görür mı TEDAŞ basket klubunde

???
Semih'i TEDAŞ alsın. Seyyar elektrik direği olarak kullanır. Memlekete, millete beş kuruşluk bir faydası olsun.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #9856 : 14 Temmuz 2014, 17:29:38 »
Semih'i TEDAŞ alsın. Seyyar elektrik direği olarak kullanır. Memlekete, millete beş kuruşluk bir faydası olsun.

At sahibine göre kişner inşallah Semih gelir siz de görürsünüz nasıl bir oyuncu olduğunu

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #9857 : 14 Temmuz 2014, 17:31:56 »
Obradovic boyle bir seye izin verir mi sence?

Obradovic böyle bir şeye izin vermez, bunu kast ettiğini düşündüğüm için katılıyorum. Ayrıca Semih bizde oynarken hiçbir şekilde sorun çıkartmayan bir adamdı.
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2014, 17:32:09 Gönderen: Chauncey Billups »

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #9858 : 14 Temmuz 2014, 17:39:07 »
Semih konusuna bir de şu açıdan bakalım, Semih için tembel deyin, basketbolla ilişiğini kesmiş deyin ne derseniz haklısınız. Fakat bir oyuncuyu motive etmek, basketbola yöneltmek sahada gerektiği gibi davranmasını sağlamak da teknik ekibin görevidir eğer o kadar parayı veriyorsan Semih'e karşılığını alman lazım alacaksın, oyuncunun keyfine bırakmaman lazım.
Hadi Semih kötü bir örnek, Kerem Gönlüm dışında Efes'te canla başla mücadele eden kimse yoktu, Semih de rahatı bulunca saldı bence. At sahibine göre kişler diye boşa dememişler, Semih'in dip yapmasında Efes'in hiç mi payı yok?
Semih transferi belki riskli görünüyor olabilir ama Obradovic gibi bir adam en ufak lakayıtlığa bile izin vermez, bunu da hesaba katıp öyle değerlendirmek lazım transferi, geçen sene Bjelica saha içinde disiplinsiz davranınca hemen orada gereğini belki de gereğinden fazlasını yapıp soyunma odasına gönderen bir koç Obradovic. Eminim Semih de Obradovic'in Fenerbahçe'sine tatile gelmeyeceğini adı gibi iyi biliyordur.

Bana kalırsa çok yüksek bir ücret vermemek kaydıyla Semih transferi çok rahat göze alınabilecek bir risktir.
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2014, 17:40:47 Gönderen: Solamnus »

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9859 : 14 Temmuz 2014, 17:43:09 »
semih gelmeyecekse hani istenmiyor ya fatih solakoğlu bora paçun falan gelsin çok kaliteli oyuncular.tövbe tövbe abi semih kumarını oynamak zorundayız herkes anlasın artık nedenlerini sıralayayım

-mutlaka yerli bir 5 numara lazım ve alabileceğimiz en iyi oyuncu semih
-semih kumarı tutarsa(daha önce tutabileceğini düşündüğümü yazdım)bizde birçok soruna ilaç olacak
-ben de obra nın semih in eskisi gibi savruk ve düzensiz oynamasına izin vermeyeceğini düşünüyorum
-semih salondaki bütün taraftarları ateşleyebilen bir oyuncu.dikkat ettiyseniz attığı her basketten sonra taraftarı gaza getirmeye çalışan bir oyuncu efes te böyle bir ortam yoktu ama bizde var

ben nedenlerimi sıraladım bu kumarı oynamak zorundayız başka şansımız yok
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2014, 17:44:35 Gönderen: active »

• Üye
« Yanıtla #9860 : 14 Temmuz 2014, 17:47:42 »
Kumara gerek yok
Pota altına alırsın bir 4 numara yabancı, 2 tane de 5 numara yabancı
 olur biter

semih gelmeyecekse hani istenmiyor ya fatih solakoğlu bora paçun falan gelsin çok kaliteli oyuncular.tövbe tövbe abi semih kumarını oynamak zorundayız herkes anlasın artık nedenlerini sıralayayım

-mutlaka yerli bir 5 numara lazım ve alabileceğimiz en iyi oyuncu semih
-semih kumarı tutarsa(daha önce tutabileceğini düşündüğümü yazdım)bizde birçok soruna ilaç olacak
-ben de obra nın semih in eskisi gibi savruk ve düzensiz oynamasına izin vermeyeceğini düşünüyorum
-semih salondaki bütün taraftarları ateşleyebilen bir oyuncu.dikkat ettiyseniz attığı her basketten sonra taraftarı gaza getirmeye çalışan bir oyuncu efes te böyle bir ortam yoktu ama bizde var

ben nedenlerimi sıraladım bu kumarı oynamak zorundayız başka şansımız yok
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2014, 17:51:39 Gönderen: drazan petroviç »

Çevrimdışı HakeemOlajuwon

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #9861 : 14 Temmuz 2014, 17:52:06 »
Semih bir tane blok koysun ya da smaç bassın,taraftar coştuktan sonra siz Semih'im gözlerindeki ateşi görün :D , ben Semih'in bizde beklenenden çok daha başarılı olacağına inanıyorum.

• Üye
« Yanıtla #9862 : 14 Temmuz 2014, 17:57:06 »
Sorun da orda zaten Keşke SIÇRAYABİLSEYDİ;

Bir oyuncu fizksel ve mental olarak ancak bu kadar dip yapar

Semih bir tane blok koysun ya da smaç bassın,taraftar coştuktan sonra siz Semih'im gözlerindeki ateşi görün :D , ben Semih'in bizde beklenenden çok daha başarılı olacağına inanıyorum.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • kutay_erkan
« Yanıtla #9863 : 14 Temmuz 2014, 17:59:26 »
Semih en sevmedigim oyuncu tipidir, yetenekli, ama calismayi sevmeyen (NBA'de tutunamadigi icin calismayi sevmedigi sonucunu cikariyorum) ve kendini oldugundan buyuk goren.

Ancak bu seneki performansinda Efes'in ciftlik havasinin etkisi olduguna da katiliyorum.

Diger butun yerlilerimiz sikintisiz karakterler, bence ucuza kapatirsak bu risk alinir ve takim kimyasini bozmadan rolu belirlenir, en kotu ihtimal yine kadro disi kalir. Semih de aptal degil, burada da oynamazsa seneye Telekom'da sonraki sene Olin vb'de olacaginin farkindadir.

Ayrica gelme imkani yerli uzunlar arasinda en "yeteneklisi" Semih. Ben ucuza gelirse denenmeli diyorum, sevmememe ragmen.
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı HakeemOlajuwon

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #9864 : 14 Temmuz 2014, 17:59:40 »

Mental açıdan çok kötü durumdaydı,şu an fiziksel olarak iyi olduğunı biliyorum ben, iyi çalışmış diyorlar :)

Çevrimdışı Kutay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • kutay_erkan
« Yanıtla #9865 : 14 Temmuz 2014, 18:01:40 »

Katilmakla beraber, NBA'den Avrupa'ya donecek kadar dibe vurmus, dalga gecilen Boris Diaw'in dogru organizasyonda iki senedir neler yaptigi ortada. Karakterleri, calisma etikleri arasinda fark vardir elbette ama ben Fenerbahce'nin oyuncularin dibe vurdugu degil parladigi bir organizasyon olabilecegine inaniyorum.
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9866 : 14 Temmuz 2014, 18:02:05 »
Kumara gerek yok
Pota altına alırsın bir 4 numara yabancı, 2 tane de 5 numara yabancı
 olur biter

sezona 6 bilemedin 7 yabancı ile başlayacağımızı düşünürsek o dediğin gerçekleşmeyecek zaten uzun rotasyonuna 1 transfer yapacağımızı düşünüyorum o da muhtemelen 4.5 numara olacak semih lazım bu kadar açık ve net konuşuyorum
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2014, 18:02:17 Gönderen: active »

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #9867 : 14 Temmuz 2014, 18:07:57 »
Bjelica ve Zoriç istikrarsız, pota altımız zayıf, ribaund sorunumuz var, yabancı sınırlaması var.

Yerli Mutlu Demir Önder Külçebaş Hüseyin Beşok Fatih Solak falan var. Kalanlar arasında en iyisi. Semih gelirse elinden geleni yapacaktır. Bu konuda Semih'ten çok koça güveniyorum.

6-7 Ribaund çekse, 1-2 blok yapsa, 2-3 smaç vursa hem arenadaki tiyatro izleyen seyirciyide uyandırabilir belki. Bence bir şans vermemiz gerekir.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #9868 : 14 Temmuz 2014, 18:11:13 »
beyler lorbek falan gördüm allah yolunu açık etsin bizden uzak olsun

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9869 : 14 Temmuz 2014, 18:11:59 »
Efes pilsen gibi bizden daha da leş olan bir organizasyon ne daki her hangi oyuncuyu olumlu/olumsuz değerlendirme doğru bulmuyorum..
Birçok soru işareti olmasina rağmen yabancı sınırı varken Semih alınır ve katkı alınmaya çalışılır.
Oğuz a 2 sene boyunda küfür ediyorduk şimdi durum ortada

Semih son sene ne yaptığı belli olmayan bir haledeydi
Kendiside durumun farkındadır.  3 milyon usd senelik kontrattan 800.bin usd kere razı geliyorsa hemde bu yaşta hemde avrupa 5 numarasızlıktan kivranıyorken.

Tekrar belirtmete fayda var efes gibi ...
Neyse şimdi.mubarek gün ağzımız bozmayalim