Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 5140496 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı drazan petroviç

• Üye
  • Yer: turkiye
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #9825 : 14 Temmuz 2014, 14:21:49 »
Ne SEMİHİ yahu takımın kimyasını bozar geçen yıl Efesi tepe taklak etti..

Calathes olmuyorsa Darden, Vesely, Semih gelsin mevzu kapansın :)

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #9826 : 14 Temmuz 2014, 15:44:39 »
Vesely ve Semih un üstüne olacaksa calathes...olmayacaksa calathes kenan ve berk e guvenelim..macera aramayalim PG konusunda...udrihi isterdim ama memphise gitti..başka da aklima gelen PG kalmadi...kalnietis var ama tam care olmayabilir bize..o yüzden calathes olmazsa iyi bir sf alalim diyeceğim ama vesely NBA dem sonra ne kadar sf oynayabilecek bilmiyorum..pozisyonu 3.5 tan 4.5 a kaymis olabilir...
Ama gönül calathes+vesely+ semih istiyor.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #9827 : 14 Temmuz 2014, 16:05:22 »
Ne SEMİHİ yahu takımın kimyasını bozar geçen yıl Efesi tepe taklak etti..

Efesi Semih mi tepetaklak etti, Ramazan mübarek gün biraz insaf

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #9828 : 14 Temmuz 2014, 16:07:39 »
Vesely ve Semih un üstüne olacaksa calathes...olmayacaksa calathes kenan ve berk e guvenelim..macera aramayalim PG konusunda...udrihi isterdim ama memphise gitti..başka da aklima gelen PG kalmadi...kalnietis var ama tam care olmayabilir bize..o yüzden calathes olmazsa iyi bir sf alalim diyeceğim ama vesely NBA dem sonra ne kadar sf oynayabilecek bilmiyorum..pozisyonu 3.5 tan 4.5 a kaymis olabilir...
Ama gönül calathes+vesely+ semih istiyor.

Vesely + Semih yeterli bence Guarda da gerek yok bizim kadar 1-2 rotasyonu geniş başka takım yok illa ki bir guard olmazsa olmaz şarta bağlamamak lazım bence :)

Çevrimdışı aBouT

• Üye
  • Yer: İstanbul Gop
    • burakakkas
« Yanıtla #9829 : 14 Temmuz 2014, 16:45:13 »
vesely + semih yeter calathes alınmıcak hickman veya bogdan oyunu kuracaklar oldugu kadar bence iyi becercekler o geçen seneki off ya bi liderimiz olsa kaldırsa atsa şu üclüğü krizden çıkarsa tarifi 3 adam aldık .. artık takımlar içeri gömülmüyeceği için hickman veya bogdan rahat bir şekilde hücum seti çizecekler geçen seneki sorun hem pg rotasyonu hemde bo'nun şutu olmayışıydı yoksa herşey iyi gidicekti. pgdeki sıkıntılar ve 5 numarada yine vidmar patlak verince takım iyice coktu ve boyu artık pota altından ıtıbaren savunmaya başladılar bknz final serisi sinan güler.

• Üye
« Yanıtla #9830 : 14 Temmuz 2014, 17:20:01 »
Efesi Semih mi tepetaklak etti, Ramazan mübarek gün biraz insaf

Anadolu Efes-Barcelona Semih Erden Hatası . 27.02.2014

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #9831 : 14 Temmuz 2014, 17:23:43 »
Semih'i TEDAŞ alsın. Seyyar elektrik direği olarak kullanır. Memlekete, millete beş kuruşluk bir faydası olsun.

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #9832 : 14 Temmuz 2014, 17:25:35 »
Anadolu Efes-Barcelona Semih Erden Hatası . 27.02.2014

Tamam ben de onu diyorum orada yaptığı eşeklik, ama Semih tepetaklak etti ne demek oluyor

• Üye
« Yanıtla #9833 : 14 Temmuz 2014, 17:28:17 »
İş görür mı TEDAŞ basket klubunde

???
Semih'i TEDAŞ alsın. Seyyar elektrik direği olarak kullanır. Memlekete, millete beş kuruşluk bir faydası olsun.

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #9834 : 14 Temmuz 2014, 17:29:38 »

At sahibine göre kişner inşallah Semih gelir siz de görürsünüz nasıl bir oyuncu olduğunu

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #9835 : 14 Temmuz 2014, 17:31:56 »
Obradovic boyle bir seye izin verir mi sence?

Obradovic böyle bir şeye izin vermez, bunu kast ettiğini düşündüğüm için katılıyorum. Ayrıca Semih bizde oynarken hiçbir şekilde sorun çıkartmayan bir adamdı.
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2014, 17:32:09 Gönderen: Chauncey Billups »

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #9836 : 14 Temmuz 2014, 17:39:07 »
Semih konusuna bir de şu açıdan bakalım, Semih için tembel deyin, basketbolla ilişiğini kesmiş deyin ne derseniz haklısınız. Fakat bir oyuncuyu motive etmek, basketbola yöneltmek sahada gerektiği gibi davranmasını sağlamak da teknik ekibin görevidir eğer o kadar parayı veriyorsan Semih'e karşılığını alman lazım alacaksın, oyuncunun keyfine bırakmaman lazım.
Hadi Semih kötü bir örnek, Kerem Gönlüm dışında Efes'te canla başla mücadele eden kimse yoktu, Semih de rahatı bulunca saldı bence. At sahibine göre kişler diye boşa dememişler, Semih'in dip yapmasında Efes'in hiç mi payı yok?
Semih transferi belki riskli görünüyor olabilir ama Obradovic gibi bir adam en ufak lakayıtlığa bile izin vermez, bunu da hesaba katıp öyle değerlendirmek lazım transferi, geçen sene Bjelica saha içinde disiplinsiz davranınca hemen orada gereğini belki de gereğinden fazlasını yapıp soyunma odasına gönderen bir koç Obradovic. Eminim Semih de Obradovic'in Fenerbahçe'sine tatile gelmeyeceğini adı gibi iyi biliyordur.

Bana kalırsa çok yüksek bir ücret vermemek kaydıyla Semih transferi çok rahat göze alınabilecek bir risktir.
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2014, 17:40:47 Gönderen: Solamnus »

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9837 : 14 Temmuz 2014, 17:43:09 »
semih gelmeyecekse hani istenmiyor ya fatih solakoğlu bora paçun falan gelsin çok kaliteli oyuncular.tövbe tövbe abi semih kumarını oynamak zorundayız herkes anlasın artık nedenlerini sıralayayım

-mutlaka yerli bir 5 numara lazım ve alabileceğimiz en iyi oyuncu semih
-semih kumarı tutarsa(daha önce tutabileceğini düşündüğümü yazdım)bizde birçok soruna ilaç olacak
-ben de obra nın semih in eskisi gibi savruk ve düzensiz oynamasına izin vermeyeceğini düşünüyorum
-semih salondaki bütün taraftarları ateşleyebilen bir oyuncu.dikkat ettiyseniz attığı her basketten sonra taraftarı gaza getirmeye çalışan bir oyuncu efes te böyle bir ortam yoktu ama bizde var

ben nedenlerimi sıraladım bu kumarı oynamak zorundayız başka şansımız yok
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2014, 17:44:35 Gönderen: active »

• Üye
« Yanıtla #9838 : 14 Temmuz 2014, 17:47:42 »
Kumara gerek yok
Pota altına alırsın bir 4 numara yabancı, 2 tane de 5 numara yabancı
 olur biter

semih gelmeyecekse hani istenmiyor ya fatih solakoğlu bora paçun falan gelsin çok kaliteli oyuncular.tövbe tövbe abi semih kumarını oynamak zorundayız herkes anlasın artık nedenlerini sıralayayım

-mutlaka yerli bir 5 numara lazım ve alabileceğimiz en iyi oyuncu semih
-semih kumarı tutarsa(daha önce tutabileceğini düşündüğümü yazdım)bizde birçok soruna ilaç olacak
-ben de obra nın semih in eskisi gibi savruk ve düzensiz oynamasına izin vermeyeceğini düşünüyorum
-semih salondaki bütün taraftarları ateşleyebilen bir oyuncu.dikkat ettiyseniz attığı her basketten sonra taraftarı gaza getirmeye çalışan bir oyuncu efes te böyle bir ortam yoktu ama bizde var

ben nedenlerimi sıraladım bu kumarı oynamak zorundayız başka şansımız yok
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2014, 17:51:39 Gönderen: drazan petroviç »

Çevrimdışı HakeemOlajuwon

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #9839 : 14 Temmuz 2014, 17:52:06 »
Semih bir tane blok koysun ya da smaç bassın,taraftar coştuktan sonra siz Semih'im gözlerindeki ateşi görün :D , ben Semih'in bizde beklenenden çok daha başarılı olacağına inanıyorum.