Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970229 defa)

0 Üye ve 78 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı drazan petroviç

• Üye
  • Yer: turkiye
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #9975 : 15 Temmuz 2014, 15:26:59 »
Blog benim abi.. Her yıl kendimce maç değerlendirmelerimi yazıyorum. Transfer dönemi haberleri falan takip ediyorum. Ancak nasıl bu başlık altında yer alabilecek seviyeye geldi onu çözemedim. Mutlu oldum şimdi görünce :D

Bak şansın dödü Bir de kaset yaptık mı meşhur oldun gitti   8)

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • tolgagumus_
« Yanıtla #9976 : 15 Temmuz 2014, 15:30:39 »
@CASAK @Umut

Haberi dün gece 1 buçuk civarı girince dikkatten kaçmış... Düzelttim hemen.. :)

oo tolga çok sevindim...
kardeşim biraz haber etseydin elimizden gelen desteği bizde verirdik sana .
bundan sonra bütün yazılarını buraya koy değerli kardeşim.

Cem Abi beğenmene çok sevindim. Kendimce bir şeyler karalarım diye açtığım bir blogdu.Okul yüzünden uzun sürede boşlamıştım. Yaz dönemi ile birlikte boş vakitler artınca tekrardan yazmaya başladım. Yazıları burada paylaşmaktan da büyük mutluluk duyarım.. :)
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimdışı fundamental

• Üye
« Yanıtla #9977 : 15 Temmuz 2014, 15:35:21 »
düşüşte olan bi ersan senelik 3milyon euro veya fazlası eder mi sizce? çocuk çokta değişti havalandı

Çok da düşüşte değil bence ama 3 milyon ve üzeri bu piyasaya göre biraz fazla geliyor bana da.

• Üye
« Yanıtla #9978 : 15 Temmuz 2014, 16:28:19 »
« Son Düzenleme: 15 Temmuz 2014, 16:28:49 Gönderen: drazan petroviç »

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9979 : 15 Temmuz 2014, 16:32:58 »
bir mucize olsa da calathes bize gelse malum son gelişmeler pana ya gideceği yönünde ama bekleyip göreceğiz

Çevrimdışı ardglr

• Üye
    • ardaguler
« Yanıtla #9980 : 15 Temmuz 2014, 16:44:08 »
Ostrejen kadinlik hormonu degil mi ya ? Ostrojen fazlaligina mi rastlanmis yani ? Eger bize gelmezse fena 'ti'ye alirim ama bize gelirse adam gibi adamdir  ;D
Anabolik steroidler yani doping olarak alınan maddeler östrojene çevrilir vücutta, sıkıntılı bir durum değil yani :)

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #9981 : 15 Temmuz 2014, 16:48:46 »
Bir an hayal ettimde 8 yabancımız varmış...

Gouglock-Hickman-bogdan-Calathes-Nemania-Vesely-Freeland ve Zoriç...Aman aman ne olurdu ne..Emir-Serhat-SEMİH-Oğuzu ekle yada Can ı...Kenan falan...

HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
    • tolgagumus_
« Yanıtla #9982 : 15 Temmuz 2014, 17:02:19 »
Blogda yazdığım Calathes haberi burada haftalardır yazılıp çizilenlerle aynı.. Ekstra bir durum yok. Bugün Memphis'ın opsiyonu kullanması için son gün, devamında FIBA'nın vereceği ceza beklenecek. O ceza durumuna göre transferin yönü şekillenecek. Ya NBA ya Avrupa.. Yazıda da bahsettiğim gibi radyo programında yaptığı açıklamalar daha önce altıncıadam.com'da da paylaşılmıştı. (http://www.altinciadam.com/2014/07/10/calathesten-onemli-aciklamalar/) Yüksek paralı teklifin bizden gittiğini düşünüyorum.

Ben Calathes transferinde iş Avrupa'ya dönme durumuna gelir ve FIBA'dan ağır bir ceza gelmezse ibrenin bizden yana olduğunu düşünüyorum. Canımı sıkan tek nokta Emiliano'nun ısrarla Avrupa'ya dönerse Pana'ya gidecek demesi. Hayırlısı bakalım...

"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimdışı bohannon_1907

• Üye
  • Yer: Çekmeköy
« Yanıtla #9983 : 15 Temmuz 2014, 17:03:27 »
Westermann Partizan'dan ayrılacakmış. Yoksa??
Kuşandık sarı laciyi

Çevrimdışı Ereng.

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #9984 : 15 Temmuz 2014, 17:06:18 »
Ostrejen kadinlik hormonu degil mi ya ? Ostrojen fazlaligina mi rastlanmis yani ? Eger bize gelmezse fena 'ti'ye alirim ama bize gelirse adam gibi adamdir  ;D

Direk östrojen değil ona benzer yapı gösteren Tamoksifen varmış kanında. Bu maddenin kemikleri geliştirici etkisi olduğu için madde doping statüsünde sayılıyor.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #9985 : 15 Temmuz 2014, 17:06:35 »

Menejeri Mişko
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı bohannon_1907

• Üye
  • Yer: Çekmeköy
« Yanıtla #9986 : 15 Temmuz 2014, 17:08:32 »
Menejeri Mişko

İzin vermez o Mişko denen şahıs hayatta o zaman.
Kuşandık sarı laciyi

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9987 : 15 Temmuz 2014, 17:13:04 »

hemen hemen bütün yılı sakat geçirdi o riski almayız bence

Çevrimdışı RickyHickmannn

• Üye
  • Yer: antalya
    • RickyHickmannn
« Yanıtla #9988 : 15 Temmuz 2014, 17:17:20 »
Her ne kadar sözleşme uzatma opsiyonu memphis de olsada, kulüp kararı calathes e bırakmış gibi duruyor.Calathes in önünde 2 yol var.
Pekte iyi gitmeyen bir nba kariyeri;Memphis deki sözleşmesi 2 yıllık 2 milyon dolar ancak bunun içinden vergisini felan çıkartınca tahminim 1.3-1.4 milyon dolar gibi bir rakam yapar buda senelik 700 bin dolar gibi bir rakkama tekamul eder.
Euroleague in zirvesindeyken bıraktığı avrupa kariyeri;Önünde kendisine teklif yapan iki takım(Fenerbahçe ülker ve Panathinaikos) var.İki kulübünde birbirlerine ağır basan tarafları var.
Panathinaikos:Calathes i avrupanın zirvesine taşırken aynı zaman da ona nba kapılarını açan kulüp olması.ancak yunanistandaki kriz gereği Calathes e verebilecekleri rakam Nba de aldığından fazla olamaz hatta belki ondanda az bir rakam.
Fenerbahçe Ülker:Öncelikle herşeyden önce zeljko obradovic faktörü var.Ayrıca nba de minimum kontrata oynayan bir oyuncu eğer avrupaya dönmeyi göze alıyorsa en azından avrupada iyi para kazanmak isteyecektir ve fenerbahçede bu paraları verebilecek güçte bir kulüp.
Not:Tüm yazdıklarımın anlam kazanması için önce oyuncunun avrupaya dönme kararı vermesi gerekiyor bu karar içinde en önemli faktör fiba nın alacağı karar.Dipnot:Yunanistan bu oyuncuyu 16 kişilik aday kadroya aldıysa; muhtemelen onlara gelen  duyumların olumlu yönde olduğunu düşünüyorum.

Nick calathes inde avrupa döndüğü taktirde panathinaikos a değil Fenerbahçe ülker e geleceğini düşünüyorum.eğer konuştuğumuz oyuncu bir türk olsaydı fikrim farklı olabilirdi belki ama  sonuçta yunan bir oyuncudan bahsediyoruz.(dünyada parayı yunanlar kadar seven ve önemseyen başka millet var mı dır ki.)

• Üye
« Yanıtla #9989 : 15 Temmuz 2014, 17:23:32 »
Her ne kadar sözleşme uzatma opsiyonu memphis de olsada, kulüp kararı calathes e bırakmış gibi duruyor.Calathes in önünde 2 yol var.
Pekte iyi gitmeyen bir nba kariyeri;Memphis deki sözleşmesi 2 yıllık 2 milyon dolar ancak bunun içinden vergisini felan çıkartınca tahminim 1.3-1.4 milyon dolar gibi bir rakam yapar buda senelik 700 bin dolar gibi bir rakkama tekamul eder.
Euroleague in zirvesindeyken bıraktığı avrupa kariyeri;Önünde kendisine teklif yapan iki takım(Fenerbahçe ülker ve Panathinaikos) var.İki kulübünde birbirlerine ağır basan tarafları var.
Panathinaikos:Calathes i avrupanın zirvesine taşırken aynı zaman da ona nba kapılarını açan kulüp olması.ancak yunanistandaki kriz gereği Calathes e verebilecekleri rakam Nba de aldığından fazla olamaz hatta belki ondanda az bir rakam.
Fenerbahçe Ülker:Öncelikle herşeyden önce zeljko obradovic faktörü var.Ayrıca nba de minimum kontrata oynayan bir oyuncu eğer avrupaya dönmeyi göze alıyorsa en azından avrupada iyi para kazanmak isteyecektir ve fenerbahçede bu paraları verebilecek güçte bir kulüp.
Not:Tüm yazdıklarımın anlam kazanması için önce oyuncunun avrupaya dönme kararı vermesi gerekiyor bu karar içinde en önemli faktör fiba nın alacağı karar.Dipnot:Yunanistan bu oyuncuyu 16 kişilik aday kadroya aldıysa; muhtemelen onlara gelen  duyumların olumlu yönde olduğunu düşünüyorum.

Nick calathes inde avrupa döndüğü taktirde panathinaikos a değil Fenerbahçe ülker e geleceğini düşünüyorum.eğer konuştuğumuz oyuncu bir türk olsaydı fikrim farklı olabilirdi belki ama  sonuçta yunan bir oyuncudan bahsediyoruz.(dünyada parayı yunanlar kadar seven ve önemseyen başka millet var mı dır ki.)

Son cümle Irkçı bir söylem olmuş demiyeydin iyi olurdu;
Para sevmeyen milletleri sayarmısın bir de..!!!