Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970573 defa)

0 Üye ve 82 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • tolgagumus_
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #10125 : 16 Temmuz 2014, 15:15:17 »
Vallahi Semih'in Efes ile yaptığı bol sıfırlı kontratın ardından bu ücretlere düşmesi bile kafasının dank ettiğinin bir göstergesi bence. Akıllanmış gibi.. :D Ayrıca şunu atlamamak lazım. Semih yapılması gereken -mecburi- bir hamleydi. Geçtiğimiz sezon ki yerli rotasyonunun kalitesinin şu anda çok çok üzerindeyiz. Ben özellikle kendi ligimizde başarılı olmanın yerli oyuncu kalitesinden geçtiğine inanıyorum. 5 sezonda 4 şampiyonluk (1'i dopingçi ergin ve tayfasına gitti) kazandığımız dönemdeki yerli oyuncuları düşündüğümüzde bu konuda pek yanılmadığımı görebilirsiniz. Bu sezon ilk defa 2010 öncesindeki yerli rotasyonuna denk bir kadro kuruldu. Bu da çok başarılı bir kadro planlamasının bir sonucu...
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimdışı drazan petroviç

• Üye
  • Yer: turkiye
« Yanıtla #10126 : 16 Temmuz 2014, 15:35:12 »
deonu çıkar diğerleri iyi

SportondoTR tarafından retweetlendi
FB Ülker Haberleri ‏@FBUHaber 3 dk.

Adı Fenerbahçe ile anılan oyuncular ; Erazem Lorbek Alex Tyus Jan Vesely Derrick Brown Deon Thompson Joel Freeland Ersan İlyasova

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10127 : 16 Temmuz 2014, 15:42:34 »
Yahu bu Sportando TR kim arkadaşlar...

Fenerbahçe son gelişmeler; Gaspee Vidmar kalacak , Jan Vesely gelecek başka transfer olmayacak....

Bojan Bogdanovic %99 Broklyn Nets'de.Fenerbahçe yerine oyuncu almayacak. Eğer Nba gerçekleşmezse Fenerbahçe'de kalacak.

Biraz saygı adamın adını kullanıyorsun be arkadaş...

Emilano nun adını kullanmaya çalışan
transfer dönemi sömürücülerinden olan bir hesap
artık kimdir nedir bilmiyoruz muratım...

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10128 : 16 Temmuz 2014, 16:06:09 »
Yahu bu Sportando TR kim arkadaşlar...

Fenerbahçe son gelişmeler; Gaspee Vidmar kalacak , Jan Vesely gelecek başka transfer olmayacak....

Bojan Bogdanovic %99 Broklyn Nets'de.Fenerbahçe yerine oyuncu almayacak. Eğer Nba gerçekleşmezse Fenerbahçe'de kalacak.

Biraz saygı adamın adını kullanıyorsun be arkadaş...

o site tamamen fos bir site sportando ile alakası yok bütün duyumları sallama itibar etmeyin bence

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #10129 : 16 Temmuz 2014, 16:13:06 »
Benimde tahminin o yönde Semih ve 4 numara vesely transferi olur...yabanci sayisi 6 ya cikar..7. Yabancı bojan resmilesinceye kadar bekletilir..8. Yabancimiz top 16 ya kadar vidmar olur...7. Yabancimiz ya bojan ya da başka bir 3 numara olur..malum PG kalmadi ortada..

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10130 : 16 Temmuz 2014, 16:14:33 »
Benimde tahminin o yönde Semih ve 4 numara vesely transferi olur...yabanci sayisi 6 ya cikar..7. Yabancı bojan resmilesinceye kadar bekletilir..8. Yabancimiz top 16 ya kadar vidmar olur...7. Yabancimiz ya bojan ya da başka bir 3 numara olur..malum PG kalmadi ortada..

halen bojan diyorsun abi
seni tebrik ediyorum...
muazzam bir inancın var saygınlık derecesinde

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #10131 : 16 Temmuz 2014, 16:21:44 »
halen bojan diyorsun abi
seni tebrik ediyorum...
muazzam bir inancın var saygınlık derecesinde
Umut fakirin ekmeği cem kardeş..istemiyorum bojan un gitmesini..bence çok klas ve yetenekli oyuncu..bjelica ve bojan bu takimin en yetenekli oyuncuları..

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #10132 : 16 Temmuz 2014, 16:21:52 »
Biz sezona 7 yabancı ile gireriz..Neden mi..Koçun sene ortasında transfer olayı malum yok gibi...
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Boarak

• Üye
  • Yer: Ankara-Gaziantep
« Yanıtla #10133 : 16 Temmuz 2014, 16:23:31 »
Zaten koç sene ortasında transfer yapılmasından pek yana değil zaten istemiyor. Geçen sene bunu dile getirmişti.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10134 : 16 Temmuz 2014, 16:25:01 »
Umut fakirin ekmeği cem kardeş..istemiyorum bojan un gitmesini..bence çok klas ve yetenekli oyuncu..bjelica ve bojan bu takimin en yetenekli oyuncuları..
bende severim bojan ı abi ama gidecekse gidecektir.
geçmişi bırakıp önümüze bakmak lazım
gitsin biraz tecrübe edinsin tutunabileceğini düşünüyorum nba de ..
haa yapamaz ise burası onun evi buyursun gelsin..

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #10135 : 16 Temmuz 2014, 16:27:46 »
bu sene transfer sezonunun özeti:

bizim kendi kendimize tartıştığımız adamların hiçbiri gelmedi
alınan oyunculardan Semih ve Serhat hariç tamamını ancak açıklanmadan çok az önce bildik

buna göre alınacak son oyuncular da şu anda konuşmadığımız ama gelince üzerine bolca konuşacağımız adamlar olacak
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı hercumerc

• Üye
  • Yer: Tampa,FL
« Yanıtla #10136 : 16 Temmuz 2014, 16:50:38 »
Zannediyorum Semih en iyi performansini 2010 dunya sampiyonasinda ve lock out doneminde besiktasa geldigi zaman gostermisti. O zaman gosterdigi performansi bizde gosterse yeterli olur. birde onumuzdeki sezon daha cok pick&roll uzerinden oynayacagimiz icin Semih'in performansi hucum anlaminda artacaktir. Hucumda performanasi artarsa savunmaya daha iyi odaklanir. Tabi, bunlari konusmadan once kendisinin kafasini toparlamasi lazim. Boylece yerli transferini bitirmis olduk zannediyorum. yapilan transferlerden ben sahsen gayet memnunum.

Hickman: Bo'nun verdigi hemen hemen herseyi uc asagi bes yukari verebilecek uzerine Bo'nun hucumdaki defolarini kapatabilecek bir oyuncu.

Bogdanovic: cok yonlu bir oyuncu ve gelisine sevinmeyen yok galiba. Cok is yapacak insallah

Goudelock: cok buyuk bir eksikligimizi bu transferle kapatmis olduk. ben bu tarz transferleri cok seviyorum. Yetenekli, Avrupa basketboluna uyum saglayabilecegini kanitlamis ama henuz avrupada bir yildiz olmamis. bazi arkadaslar burun kiviriyor ama ben cok faydali olacagina inaniyorum.

Can: Alinabilecek onemli yerli oyunculardan biriydi. gecen sene kendisini cok gelistirdi. kadroda derinlik saglayacaktir.

Serhat: bence pozisyonun piyasadaki en iyi oyuncusu. ciddi bir eksikligimiz kapatacaktir.

Semih: uzun bulmanin, hele hele yerli uzun bulmanin bu kadar zor oldugu bir donemde girilmesi gereken bir riskti bence. insallah kendini toplar.   

Daha bu oyunculara uzun suredir kendisinden yararlanamadigimiz Kenan da gelecek ki Obradovic ona cok guveniyor. gecen seneye baktigimizda sut konusunda cok sikinti yasayan, hucumu yonlendirme konusunda kisitli bir takim vardi. bu transferlerle bu eksiklerimizi kapatmis olduk. alinacak yabancilarin da ince elenip sik dokunacagindan hic suphem yok. onumuzdeki sene insallah cok guzel olacak.

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #10137 : 16 Temmuz 2014, 16:56:41 »

ne diyeceğin belli

lig başlayınca gözüne;

1-  küfür edeceğin
2 - karakter testi uygulayacağın
2 tane yabancı oyuncu kestir ondan sonra onları yavaş yavaş işlersin...

Simdi neden boyle imali ve sert konusuyorsun ki abi. Kufur ederim ama forumda asla ve asla etmem. Bir saygisizligimi mi gordun acaba? Ben mal falanmiyim herkes kendi kendine Fenerbahceli, bende onlardan biriyim, takimin basarili olmasini herkesten cok istiyorum. Ben de herhalde Senin bu yazinda abi oyle yazmissin ki takimda herhangi bir yabanci kotu oynasin bende onu gozume kestireyim ve asayim tutayim. Oyuncunun basarisiz olmasi takiminda basarisiz olmasi anlamina geliyor hafiften, bunu isteyecek kadar karaktersiz degilim.

Gecen sezon en cok gozume kestirdigim  Kleiza vardi, ki yanlis hatirlamiyorsam adam eurohoops tarafindan bu sezon en kotu transferlerden biri secildi avrupada. Zaten sadece ben begenmiyordum kleizani, benden baska begenmeyen bir suru adam vardi gecen sene. Benim brans farketmesizin gorusum belli, aldigi parani haketmeyen, ve vaketmeye gram da olsun calismayan adam karaktersizdir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #10138 : 16 Temmuz 2014, 17:02:10 »

Geçen sene ilk turdan sonra Vidmar ve Kenan sakatlanınca inanılmaz sıkıntı çektik. Zoriç emir Bo değişilmezdi. Bu sene her ihtimale karşı kadro geniş tutuluyor.

Vidmar neysede kenan zaten top 16 da 5 mac oynadi ve aldigi en cok sure pana macindaki 9 dakika olmus. Obradovic top 16 da kenana ilk turdaki gibi sure vermeyi dusunmuyordu

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10139 : 16 Temmuz 2014, 17:04:44 »
Simdi neden boyle imali ve sert konusuyorsun ki abi. Kufur ederim ama forumda asla ve asla etmem. Bir saygisizligimi mi gordun acaba? Ben mal falanmiyim herkes kendi kendine Fenerbahceli, bende onlardan biriyim, takimin basarili olmasini herkesten cok istiyorum. Ben de herhalde Senin bu yazinda abi oyle yazmissin ki takimda herhangi bir yabanci kotu oynasin bende onu gozume kestireyim ve asayim tutayim. Oyuncunun basarisiz olmasi takiminda basarisiz olmasi anlamina geliyor hafiften, bunu isteyecek kadar karaktersiz degilim.

Gecen sezon en cok gozume kestirdigim  Kleiza vardi, ki yanlis hatirlamiyorsam adam eurohoops tarafindan bu sezon en kotu transferlerden biri secildi avrupada. Zaten sadece ben begenmiyordum kleizani, benden baska begenmeyen bir suru adam vardi gecen sene. Benim brans farketmesizin gorusum belli, aldigi parani haketmeyen, ve vaketmeye gram da olsun calismayan adam karaktersizdir.

görüşlerini birçoğuna katılıyorum benim içn de aldığı paranın hakkını vermeyen adam karaktersizdir

+1907