Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970323 defa)

0 Üye ve 81 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erhanay

• Üye
  • Yer: ünye
    • erhanaydd
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #12150 : 03 Ekim 2014, 15:19:19 »
Acaba Kenan tedbir olsun diye mi dün akşam oynamadı.:))))
(şaka tabiki arkadaşlar)

Damir12

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12151 : 03 Ekim 2014, 23:06:26 »
Heurtel bence her açıdan mantıklı transfer olur.

Piyasada guard yok deniliyor ama seneyeolacak mı? Sps, Dia, Sergio, Navarro bunlara ihtimal vermiyorum. Teo desen yeni imzaladı ayrılması için cok extra durumlar olması lazım.

Seneye bir ihtimal Hackett bir ihtimal Kalnietis olur piyasada. Calathes'inde durumu belli değil.

Yani seneye yine seceneklerimiz bu durumu bile belli olmayan adamlar olacak. Belki de ha geldi ha gelecek derken Teo gibi takımlarında kalacaklar.

Hiç Koponen denmesin o kadar şut kullanan bir guard bizim takıma olmaz. Bizde Hickmann, Goudelock, Bogdan var.

Yani bizim için şu an guard için 2 secenek vardı.
1- Nbadan guard bulmak
2- Buy out ödeyerek avrupadan uygun guardı almak (Heurtel)

1 sene daha beklersek yine bu 2 seçenek karşımıza çıkacak sadece buy out ödenip alınma ihtimali olan oyuncular kısmına Kalnietis ve Hackett eklenebilir.

Ben Nba'dan first pass guard getirilmesini tercih ederdim ancak Obra ve GM ikilisi buradan oyuncu bulamamışsa yoktur sorgulamaya gerek duymuyorum.

1 sene beklemektense Heurtel gibi belirli standartların üzerinde bir guard almak doğru bir hamle giib görünüyor.Tamam Heurtel kritik anlarda topu alıp olumlu kullanacak bir adam değil, ama bunu yapan Dia Spa Sergio Navarroyu alma ihtimalimiz yok. Bizde bu işleri yapabilecek olan Bogdan Hickman ve şampiyonada seviye atlayan Emir var. Buna yardımcı olarak gelecek bir Pg olacak Heurtel unutmayalım.

Ayrıca avrupada artık first pass pg sayısı azaldığı için Calathes veya Nbadan biri alınma ihtimali olursa seneye yine buy-outla elimizden cıkarabileceğimizi düşünüyorum.

« Son Düzenleme: 04 Ekim 2014, 00:38:04 Gönderen: Damir12 »

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #12152 : 04 Ekim 2014, 10:34:53 »
İspanyollar der ki;

1 Milyon Euro ya da 500 bin Euro + Kenan.

Avro kelimesine de ayrı bir kılım.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #12153 : 04 Ekim 2014, 10:45:48 »
O iş 600 da çözülür
HaBaBaM GüM GüM GüM

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12154 : 04 Ekim 2014, 10:50:33 »
İspanyollar der ki;

1 Milyon Euro ya da 500 bin Euro + Kenan.

Avro kelimesine de ayrı bir kılım.

Kenan i da bonservis ile istiyorlar.
Ben euro değil usd duydum ama farknetmez her türlü çok para

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #12155 : 04 Ekim 2014, 11:37:31 »
Oyun kurucu eksiğimiz aşikar ama Karşılığında sergio rodriguez bile gelecek olsa kenan ın gitmesini verilmesini hiç istemem, o çocuk bizim geleceğimiz, Orta yolda bi parada buluşulurda bu işi bitiririz umarım.
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #12156 : 04 Ekim 2014, 17:39:19 »
Huertel için Kenan+500 bin euro fazla kere fazla.
Huertel'in öyle abartıldığı gibi üst düzey bir guard olmamasını geçtim, sırf yabancı sınırının zırt pırt değiştiği bir ülkede ortalama üstü katkı verebilecek oyuncuyu bırakacak kadar aptal olduğumuzu sanmadığımdan bu işin "bahsedilen şartlarda" gerçekleşeceğini sanmıyorum.
...

Çevrimdışı sütçü

• Üye
  • Yer: Konya - Rize
    • @yuruboyka
« Yanıtla #12157 : 04 Ekim 2014, 19:14:36 »
Bize lazım olan oyuncu Mike Batiste. Daha doğrusu onun benzeri bir oyuncu.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12158 : 04 Ekim 2014, 19:40:48 »
Çok şey istiyorsun be kardeşim :)
Avrupa da 2nci batiste bulmak imkansiz gibi

Çevrimdışı sütçü

• Üye
  • Yer: Konya - Rize
    • @yuruboyka
« Yanıtla #12159 : 04 Ekim 2014, 20:42:45 »
Çok şey istiyorsun be kardeşim :)
Avrupa da 2nci batiste bulmak imkansiz gibi
Haklısın kesinlikle. İzlemesi çok keyifliydi. Avrupa'da her takım ister böyle bir oyuncuyu. Ben hakim değilim piyasaya ama oyun özellikleri açısından benzeri yok mudur hiç? Zoric sert olsa olacak sanki ama sertlik kısmı felaket.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #12160 : 04 Ekim 2014, 20:45:02 »

Onun adı bile midemi bulandırmaya yetiyor benim, şu takımda en çok ona saydırmışımdır herhalde. Ciğeri 5 kuruş etmez adamdı benim için

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12161 : 04 Ekim 2014, 20:52:55 »
Haklısın kesinlikle. İzlemesi çok keyifliydi. Avrupa'da her takım ister böyle bir oyuncuyu. Ben hakim değilim piyasaya ama oyun özellikleri açısından benzeri yok mudur hiç? Zoric sert olsa olacak sanki ama sertlik kısmı felaket.
Batiste oyun sabunma bilgisi açısından Panathinaikos sisteminin çok kritik adamiydi.. öylesi adam bulmak imkansiz gibi
Bizdeki batiste için zeki abiye katılıyorum :)

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12162 : 06 Ekim 2014, 09:55:21 »
Laboral Bo ile anlaşmış.Bu durumda Heurtel de bize gelir bence.İlk günden beri istediğim bir oyuncuydu.Çok fazla katkı sağlayacağından adım gibi eminim :)
« Son Düzenleme: 06 Ekim 2014, 09:55:31 Gönderen: active »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12163 : 06 Ekim 2014, 11:45:40 »
Huertel karşılığında Kenan + bir miktar para(300 -400 bin euro )  ile anlaşıldığını duydum ( @dr_tylerr ispanyol kaynağı genelde doğru haber verir )
bu durumda Kemal Erdem'in İspanya ya taşınması gerekebilir. Kenan Laboral ile görüşürken maddi şartlardan daha önemli olarak KEmal ERdem de benimle beraber gelecek demiş. Bakalım İStanbul'a yeni taşınmış ve düzenini kurmaya çalışan dostum için zor bir değişim olabilir. hayırlısı olsun K&K adına :) :)

şayet böyle bir durum varsa ihtimal üzerinden konuşuyorum tabiki
Kenan sözleşmesine NBA çıkışı gibi bir madde koydurmak lazım ''2 sene sonra 500 bin euro karşılığında FEnerbahçe isterse transfer olabilir ''
gibi bir madde olabilir. tabi LAboral kurt başkanı buna izin verir mi orasını bilemiyorum

bakalım bu hafta gelişmeler olur diye düşünüyorum

Edit : @dr_tylerr ile ilgili söylediğim kısım kesinlikle goygoy değil.  Kemal erdeme takıldım biraz ama dr.serkan kardeşim yurt dışı bağlantıları çok iyi olan değerli bir basketbol insanı..
Bilgi birikim ve bağlantılarına saygım sonsuz..
Dip not düşmek istedim :) 8)
« Son Düzenleme: 06 Ekim 2014, 11:57:36 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #12164 : 06 Ekim 2014, 12:13:05 »
Yaş+potansiyel anlamında bakıldığında mr kenan sipahi belki de bu takımın bogdan dan sonra en hassas en kıymetli en özel parçası. Bide malum yabancı kuralı 2 sene sonra ne olacak kimse bilmiyo, ayrıca ülkedeki yerli guard sıkıntısını parkta çöpe basket atmaya calışan 4yasındaki çocuk dahi biliyodur. 10yıldır bu ülke kerem+ender ikilisinin eline bakıyo her organizasyonda ne yazıkki. Kiralık yada geriş dönüş hakkı olacak şekilde verilecekse kenan içinde klup içinde makul bi secenek olabilir bu durum. Ama giden geri gelmez durumu olacaksa benim şahsi fikrim gönlüm buna el vermiyo. :( gerekirse heurtel gelmesin(ki kendisini çok beğenirim gelmesini yaz basından beri istiyorum) yada parada bonserviste bi orta yol bulunmaya çalışılsa sanki en mantıklısı olur. 300-500k euro için kenan gibi bi cevheri kaybetmemeliyiz bence. Çünkü bende biçok yerde yabancı kaynakta 400k+sipahi haberlerini okudum...
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...