Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970219 defa)

0 Üye ve 85 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #12585 : 31 Ekim 2014, 23:30:56 »
Ayrıca sadece Asist olarak bakmamak lazım..Dün öldü denen Dia Screen den çıkan adamları nasıl buldu..Varmı bizde biraz biraz emirden başka yok...

Bugun heurtel İverson gibi bir baltayı kral yaptı..Semihi falan düşündüm Zoriç bile domine edebilir..Şunları göre göre Koçu da Gm yi de sahiplenemem. Durum iyi değil
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #12586 : 31 Ekim 2014, 23:32:02 »
Sezon sonunda sözleşmesi bitiyor çünkü.Bedavaya gitsin istemiyorlar. ki eğer aynı Heurtel ı izliyorsak sezon başı gayet iyi oynuyor.Misal şu anda Gs maçında son periyodu aldı götürdü.Size de hak veriyorum her şey transferle halledilemez tabi ki.Ama en azından takım içi eksikleri minimuma indirebiliriz eğer Laboral ve biz kabul edersek bu takas gerçekleşirse ha tabi bir de savunmacı bir kısa lazım bence birçok kişi itiraz etse de.
Mesele zaten herhangi bir oyuncunun gelip direk katkı vereceğine olan inanç. Heurtel kaç senedir o organizasyonun içinde. Buraya gelip takımın, sözde hücum tıkanıklığını çözeceğine inanılıyor ama o kadar kolay değil bu işler. Kaldı ki Heurtel'i o savunma kapasitesiyle üç maçta idam eder bizim taraftar. Bana kalırsa o riske girileceğine sene sonu, illa ki oyun kurucu alınacaksa en üst seviye birilerini zorlamak daha iyi. Çünkü şu aşamada sana gelecek olan Heurtel 6 aylığına atmayacak o imzayı. E, bu yaştan sonra süper-star da olmayacağına göre yabancı hakkını neden onunla dolduralım? Onun yerine Hickman'a biraz, hakettiği zamanı verelim.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #12587 : 31 Ekim 2014, 23:39:15 »
Huertel ve inglrs paketi bizi rahtlatir..dediğimiz gibi huertel zorici kullanabilir çok rahat..

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12588 : 31 Ekim 2014, 23:42:02 »
Herkes istedigi yorumu yapar.Hakarete,kufre varmadıgı surece serbesttir.Sanki yıllardır sampiyon oluyormusuz gibi,soylemeyeyim soylemeyeyim diyorum sen de soyle oburu de soylesin.Sampiyon olmadık diye isteme,F4 gorme hakkı yok mu?Boyle bir kural mı var?Kırılgan yapı hala degismedi.Savasan bir takım hala goremedik.
Obradovic sorumlu benim,duzeltecegim dedi.5-6 mac oynanır,takım top oynamaya baslar.Herkes Obradovic'i over.Gitsin diyen de olabilir.Gitsin diyeni de afaroz etmenin anlamı yok.Ben Obradovic en iyisi oldugu icin kalmasından yanayım.Ama bu takımdan da top oynamasını ve oynatmasını bekliyorum.Bu da her taraftarın dogal hakkıdır.

Gitsin diyen varsa da donelerini koyar katılmasan da saygı gosterirsin.Bu takımın 2 senede Panathinakos'dan fark yeme hakkı yok.Eski Panathinakos da yok.Kalite ile bitmiyor ama kalite olmadan da zaten baslamıyor.Kimine gore 1,3,5 kimine gore 1,5 de sorun var.Obradovic bu kadroyu ben kurdum bu oyuncuları ben sectim diyorsa elestiren de mantık cercevesinde elestirebilir.

Acelecimiyiz olabiliriz.Cabuk hukum veriyor da olabiliriz.Ben Huertel-Hickman takas imkanı varsa takası isterim.Huertel takımı ucurur mu bilmem ama Hickman'ın cok fazla birsey yapacagını dusunmuyorum.Cok cabuk verilmis bir hukum de denebilir.Ona da saygılıyım.Ben Hickman'dan Bayan Voleybolda Elif ve Kristin'den fazla bir katkı alacagımıza inanmıyorum.Ha bu oyuncular inanılmaz katkı verir bana kapak olur.Ama FB SK basarılı olur.Biz de seviniriz.

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #12589 : 31 Ekim 2014, 23:47:12 »
Baştan başlayalım.. Bu takıma en iyi pivotu getir istersen. Bu pivotu kullanamadıktan sonra neye yarar ?

Şuanda tek önemli eksik. 1 numara transferi. Bu da istemesende Heurtel geldiğinde çözülücek. Bugun Gs yı yıkan isim oldu. Bu seneyi geçtim gecen sene Euroleage Top 16 istatisliklerini twitterde paylaştım bak istersen. Her maç garanti  6-7 asisti var.

Bu sene euroleage ilk haftasında 10 asist yaptı bugun euroleage 3. Haftasında 17 Sayı 4 Ribaund 8 Asist yaptı. Bu dam daha ne yapsın?

Yaşıda daha 25..
Benim yazımdan anladığınız bu mu? Takımın hücum organizasyonundan ben memnunum, 5 numaraların aksaması bu durumu sekteye uğratıyor bana kalırsa. Yorumu, kendi iddianızı doğru kabul ederek yaptığınız zaman sonuca da ona uygun varıyorsunuz. Oyun kurucusuz denilen takım EL'de maç başına 16 asist ortalamasıyla oynuyor ki daha parçalar tam oturmuş da değil yerlerine. En ciddi sorunumuz üç sayı yüzdesi gibi görünüyor ki onun da dış atıcılar ritm buldukça çözüleceğini ön görmek kahinlik sayılmaz. Hickman, Bogdan kötü 3 sayı atıyorlar ama öyle kalmayacakları belli.

5 numarayla ilgili sıkıntıyıysa yukarıda yazdım, tekrar etmeyeceğim. Heurtel iyi bir pasör olabilir ancak en üst seviyenin kaldırmayacağı ciddi defoları var, en başta savunması geliyor. Üstelik aldın, ne kadar süreliğine bağlayacaksın? Uzun yıllar için takımın direksiyonunu Heurtel'e mi emanet etmek isteriz yoksa gerçekten en üst seviye bir oyun kurucuya mı? ya da şöyle sorayım: 7 aylığına gelir mi Laboral'den ayrılıp?  Ayrıca "yaşı daha 25" demekle "25'ten sonra üzerine pek de koymayacağı gerçeği" farklı şeyler, malum.

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #12590 : 31 Ekim 2014, 23:51:46 »
Herkes istedigi yorumu yapar.Hakarete,kufre varmadıgı surece serbesttir.Sanki yıllardır sampiyon oluyormusuz gibi,soylemeyeyim soylemeyeyim diyorum sen de soyle oburu de soylesin.Sampiyon olmadık diye isteme,F4 gorme hakkı yok mu?Boyle bir kural mı var?Kırılgan yapı hala degismedi.Savasan bir takım hala goremedik.
Obradovic sorumlu benim,duzeltecegim dedi.5-6 mac oynanır,takım top oynamaya baslar.Herkes Obradovic'i over.Gitsin diyen de olabilir.Gitsin diyeni de afaroz etmenin anlamı yok.Ben Obradovic en iyisi oldugu icin kalmasından yanayım.Ama bu takımdan da top oynamasını ve oynatmasını bekliyorum.Bu da her taraftarın dogal hakkıdır.

Gitsin diyen varsa da donelerini koyar katılmasan da saygı gosterirsin.Bu takımın 2 senede Panathinakos'dan fark yeme hakkı yok.Eski Panathinakos da yok.Kalite ile bitmiyor ama kalite olmadan da zaten baslamıyor.Kimine gore 1,3,5 kimine gore 1,5 de sorun var.Obradovic bu kadroyu ben kurdum bu oyuncuları ben sectim diyorsa elestiren de mantık cercevesinde elestirebilir.

Acelecimiyiz olabiliriz.Cabuk hukum veriyor da olabiliriz.Ben Huertel-Hickman takas imkanı varsa takası isterim.Huertel takımı ucurur mu bilmem ama Hickman'ın cok fazla birsey yapacagını dusunmuyorum.Cok cabuk verilmis bir hukum de denebilir.Ona da saygılıyım.Ben Hickman'dan Bayan Voleybolda Elif ve Kristin'den fazla bir katkı alacagımıza inanmıyorum.Ha bu oyuncular inanılmaz katkı verir bana kapak olur.Ama FB SK basarılı olur.Biz de seviniriz.
F4 isteme hakkınız tabii ki var da nasıl olacak o iş? Yani Obradovic'le olması mı daha yüksek ihtimal yoksa başka birisiyle mi? Siz "ekol olmak" diye birşeye inanıyor musunuz ayrıca? İnanıyorsanız bu işlerins adece paraya, fiziksel koşullara bakmadığını da biliyorsunuzdur. İnanmıyorsanız zaten konuyu uzatmayayım hiç.

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #12591 : 31 Ekim 2014, 23:53:13 »
Mesele zaten herhangi bir oyuncunun gelip direk katkı vereceğine olan inanç. Heurtel kaç senedir o organizasyonun içinde. Buraya gelip takımın, sözde hücum tıkanıklığını çözeceğine inanılıyor ama o kadar kolay değil bu işler. Kaldı ki Heurtel'i o savunma kapasitesiyle üç maçta idam eder bizim taraftar. Bana kalırsa o riske girileceğine sene sonu, illa ki oyun kurucu alınacaksa en üst seviye birilerini zorlamak daha iyi. Çünkü şu aşamada sana gelecek olan Heurtel 6 aylığına atmayacak o imzayı. E, bu yaştan sonra süper-star da olmayacağına göre yabancı hakkını neden onunla dolduralım? Onun yerine Hickman'a biraz, hakettiği zamanı verelim.

Bu mantık çok yanlış. O yıldız olmayacak, bu yıldız olmayacak. Maccabi'de geçen sene yıldız mı vardı? Her yer yıldız kaynıyor da biz mi almıyoruz? Sergio Rodriguez, Vassilis Spanoulis, Milos Teodosic, Nick Calathes dışında Avrupa'da oynayabilecek top class bir PG yok. Bir tik altta Thomas Heurtel, Nikos Zizis, Petteri Koponen, Carlos Arroyo var işte. İlk 4lüden kimseyi alamayacaksan bir çok yılını çöpe mi atacaksın? Maccabi öyle mi yaptı geçen sene?

Hickman PG değil. PG oynadığı sürece performansı 1 gr yükselmeyecek. 8 yabancı olacaksa kalsın ama yoksa sırf değerli diye yanlış profilde oyuncular ile sezonu çöpe atamaz Fenerbahçe. Kontenjan olsa neyse, yoksa tüm rotasyonu 2 numaraya bağlayıp en gerekli yere transfer yapmaktan çekinemeyiz. Sezonu böyle bir rölantide istediğimiz yerde bitiremeyiz; idare edilmesi teknik olarak mümkün değil. Yıllarca aynı şeyi yapıyoruz. O bu çok değerli diye alıyoruz, halbuki acil ihtiyacımız bambaşka bir pozisyon. Her sezonu böyle böyle çöpe atıyoruz. Laboral gibi paraya ihtiyacımız yok ki alıp gerekirse yetiştirip satmaya çalışalım. Hiç gördünüz mü Real Madrid'in kadroya uyumlu değil ama çok değerli diye bir oyuncuyu kadroda tuttuğunu?

Bazen vazgeçeceksin. Yetenekli olsa bile vazgeçeceksin. Takım sporunda takım oyunundan, uyumdan önemli bir başka bir şey yoktur.

Üstte de yazdım. Fenerbahçe'nin en az 3 transfere ihtiyacı var. Bir yerden de başlanmak zorunda. Olmuyor işte birebire dayalı basketbol oynamak. Olmuyor işte kabul edin. Obradovic de kabul edecek. Burası deneme yanılma yeri değil. İstiyor ki farklılık yaratsın, tempolu oyuna çözüm bulunamasın ve basit bir oyunla tüm kupaları toplasın. Olmuyor işte. O kadar basit fark yaratılamıyor. Takımların öncelikleri her zaman savunma. Olmuyor yapamıyorsun, yemiyor, her şekilde çözüm buluyorlar.

Bu işin yıllardır tutan bir matematiği var. Bu formülü kültleştiren de Obradovic'in kendisi hatta. Kendi bildiklerini yoksayıyor. Olmaz. Her zaman bildiğin işi yapacaksın. Yenilikleri denemenin riski var ve o riski kaldırabilecek bir yer değil burası. Bıktık artık bundan çünkü. Bildiklerini yapacaksın. Kimse ona asla deneme demiyor ama bunun yeri Euroleague olamaz. Zamanla, ufak ufak ekleyeceksin. Basketbolda komple değişiklik diye bir şey yok. Ne kadroda, ne de sistemde.

Kimse Huertel'in tek başına yeteceğini sanmıyor. Kimse Heurtel'in, Magic Johnson olacağını düşünmüyor. Topun yeterince yönlendirilemediği apaçık. Bunu dengeleyecek bir oyuncu aranıyor. Aksi beklenti mümkün değil.

Ayrıca artık lütfen Hickman'ı savunmaktan vazgeçin. Apaçık çuvalladığı ortada. Bir oyuncu yeterince şans alıp becermiyorsa vazgeçersin. Dünyanın her yerinde bu böyledir. Gitmesine izin vereceksin ki oyuncunun da kariyerine zarar vermeyesin. Oynayacak, yapabiliyorsa kendisini geliştirecek, kendini kanıtlayacak. Avrupa basketbolunun iyiliği için şart bu. Her oyuncu her sisteme uygun olamaz, her takımda aynı performansı gösteremez. Mutsuzsa kalmaya zorlanamaz.
« Son Düzenleme: 31 Ekim 2014, 23:55:03 Gönderen: Cengizao »

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #12592 : 01 Kasım 2014, 00:02:47 »
Bu mantık çok yanlış. O yıldız olmayacak, bu yıldız olmayacak. Maccabi'de geçen sene yıldız mı vardı? Her yer yıldız kaynıyor da biz mi almıyoruz? Sergio Rodriguez, Vassilis Spanoulis, Milos Teodosic, Nick Calathes dışında Avrupa'da oynayabilecek top class bir PG yok. Bir tik altta Thomas Heurtel, Nikos Zizis, Petteri Koponen, Carlos Arroyo var işte. İlk 4lüden kimseyi alamayacaksan bir çok yılını çöpe mi atacaksın? Maccabi öyle mi yaptı geçen sene?

Hickman PG değil. PG oynadığı sürece performansı 1 gr yükselmeyecek. 8 yabancı olacaksa kalsın ama yoksa sırf değerli diye yanlış profilde oyuncular ile sezonu çöpe atamaz Fenerbahçe. Kontenjan olsa neyse, yoksa tüm rotasyonu 2 numaraya bağlayıp en gerekli yere transfer yapmaktan çekinemeyiz. Sezonu böyle bir rölantide istediğimiz yerde bitiremeyiz; idare edilmesi teknik olarak mümkün değil. Yıllarca aynı şeyi yapıyoruz. O bu çok değerli diye alıyoruz, halbuki acil ihtiyacımız bambaşka bir pozisyon. Her sezonu böyle böyle çöpe atıyoruz. Laboral gibi paraya ihtiyacımız yok ki alıp gerekirse yetiştirip satmaya çalışalım. Hiç gördünüz mü Real Madrid'in kadroya uyumlu değil ama çok değerli diye bir oyuncuyu kadroda tuttuğunu?

Bazen vazgeçeceksin. Yetenekli olsa bile vazgeçeceksin. Takım sporunda takım oyunundan, uyumdan önemli bir başka bir şey yoktur.

Üstte de yazdım. Fenerbahçe'nin en az 3 transfere ihtiyacı var. Bir yerden de başlanmak zorunda. Olmuyor işte birebire dayalı basketbol oynamak. Olmuyor işte kabul edin. Obradovic de kabul edecek. Burası deneme yanılma yeri değil. İstiyor ki farklılık yaratsın, tempolu oyuna çözüm bulunamasın ve basit bir oyunla tüm kupaları toplasın. Olmuyor işte. O kadar basit fark yaratılamıyor. Takımların öncelikleri her zaman savunma. Olmuyor yapamıyorsun, yemiyor, her şekilde çözüm buluyorlar.

Bu işin yıllardır tutan bir matematiği var. Bu formülü kültleştiren de Obradovic'in kendisi hatta. Kendi bildiklerini yoksayıyor. Olmaz. Her zaman bildiğin işi yapacaksın. Yenilikleri denemenin riski var ve o riski kaldırabilecek bir yer değil burası. Bıktık artık bundan çünkü. Bildiklerini yapacaksın. Kimse ona asla deneme demiyor ama bunun yeri Euroleague olamaz. Zamanla, ufak ufak ekleyeceksin. Basketbolda komple değişiklik diye bir şey yok. Ne kadroda, ne de sistemde.

Kimse Huertel'in tek başına yeteceğini sanmıyor. Kimse Heurtel'in, Magic Johnson olacağını düşünmüyor. Topun yeterince yönlendirilemediği apaçık. Bunu dengeleyecek bir oyuncu aranıyor. Aksi beklenti mümkün değil.

Ayrıca artık lütfen Hickman'ı savunmaktan vazgeçin. Apaçık çuvalladığı ortada. Bir oyuncu yeterince şans alıp becermiyorsa vazgeçersin. Dünyanın her yerinde bu böyledir. Gitmesine izin vereceksin ki oyuncunun da kariyerine zarar vermeyesin. Oynayacak, yapabiliyorsa kendisini geliştirecek, kendini kanıtlayacak. Avrupa basketbolunun iyiliği için şart bu. Her oyuncu her sisteme uygun olamaz, her takımda aynı performansı gösteremez. Mutsuzsa kalmaya zorlanamaz.

Ben cidden merak ettigim icin soruyorum.  Burasi risk alinacak yer degil demissiniz.  Biz senelerdir Final Four'a abone olup, kupalara  ambargo koymus bir takim miyiz da risk alinacak yer degil dediniz?  Ben artik bizim taraftarin halini ciddi ciddi obsesyon olarak goruyorum.  Cunku normalde, birtakim seyler basarilir; belli bir norm ve cita olusur; ve bunun akabinde, bu normlara ve pratige gore zayif kalan durumlarda isyan bayragi cekilir.  Bizde ne cita, ne norm, ne de pratik gelenek var...  Ama sikayete gelince, Real Madrid, Barcelona, Panathinaikos ve Olympiakos taraftarlarinin bu derecenin onda biri kadar bile obsesif hareket ettigini sanmiyorum.  Sozum sana degil ama simdi ilgili bir nokta gelince, aklima geldi. 

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #12593 : 01 Kasım 2014, 00:05:54 »
Ya arkadaş, neden aynı konularda ısrar ediliyor? Bir oyuncunun bir sistem içinde kazandığı konum, başka takıma gidince aynen muhafaza edilecek diye bir durum yok. Zaten iyi oyuncular da bu uyum sağlama yetenekleri fazla olanlar oluyor genelde. Heurtel'in ilaç olacağı söyleniyor da, Laboral'e neden ilaç olamıyor, koçu göndermek istiyor o vakit? Şu koça biraz süre tanınsa, takımın kimyasının oturmasına fırsat verilse, eğer ki gerçekten isterse ciddi bir takviye için hamle yapılsa daha iyi değil mi?

Ha, illa ki transfer yapılması gerekirse öncelik, şu an içinde bulunduğumuz duruma bakarak söylüyorum, 5 numara transferi olur. Organizasyonda ya da savunmada düşünüldüğü kadar sorun olmadığına inanıyorum. Ancak 5 numara için konuşursak ortalama üzeri bir tek Oğuz katkı veriyor ama o da savunmada elinden geleni yapsa da aşırı efordan hücum bitiriciliğini kaybediyor. Zoric-Semih-Oğuz rotasyonunda, eğer Oğuz fizik-kondisyona ekleme yapamazsa zorlanabiliriz gibi çünkü her biri girdiğinde oyun tek taraflı oluyor.

Umut, Allah'ini seversen gel bir makale yazalim.  Yani bazen o kadar duygusal yorumlar yapiliyor ki, mantiksal hatalar girla gidiyor. 

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #12594 : 01 Kasım 2014, 00:06:31 »
Thomas Heurtel gelıcek bu sene bizi çok rahat idare edıcektir.

Bu sene Hickman la idare edelım seneye gard olarak en iyisini getirelim nasıl bir mantık ben anlamakta güçlük çekiyorum malesef.

Ömer Koçsan abinin dediği gibi bize 1 değil 2 üst düzey gard gerek. Bu sene Heurtel gelır seneye başka oynatan gard gelir Heurtel ile birlikte tam sistem takımı oluruz.
Neredeymiş o bolluk öyle? Piyasada doğru düzgün, nadir bulunan oyun kurucular için şansını denemeyi istemek başka, tutup tutmayacağı belli olmayan bir yatırıma girişmek bambaşka. Calathes'i alırsın, en iyisinden savunma bilgisiyle oyun kurma yeteneği vardır. Teodosic'i alırsın, ortalama üzeri savunmaya müthiş pas ve hücum becerisi eklersin. Huertas desen iyi savunma, iyi pasörlük, öldürücü orta mesafe ki ona bile çok sıcak bakılmadı, ben de dahil. Örneklere ekleyebiliriz daha. Heurtel bunların hangisiyle kıyaslanabilir örneğin? En başta savunma defosu için takım olarak çok fazla efor gerekecek ki o konuda Goudelock'la ikisi aynı anda sahadayken çok zorlanılabilir.

Bir de bu "Heurtel gelecek, dertlere deva olacak" net yargısı hangi uzmanlık alanının bir ürünü acaba? Gelip katkı da sağlayabilir, sonuçta yıllardır EL'de oynayan bir oyuncu. Fakat ya çuvallarsa? O zaman yazdıklarınız ne olacak?

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #12595 : 01 Kasım 2014, 00:08:21 »
Umut, Allah'ini seversen gel bir makale yazalim.  Yani bazen o kadar duygusal yorumlar yapiliyor ki, mantiksal hatalar girla gidiyor.
Yazalım kardeşim, ben isterim. Bizim taraftarın sosyolojik incelemesini de yapmak lazım. Güzel tez konusu olur.

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
« Yanıtla #12596 : 01 Kasım 2014, 00:09:05 »
Ben cidden merak ettigim icin soruyorum.  Burasi risk alinacak yer degil demissiniz.  Biz senelerdir Final Four'a abone olup, kupalara  ambargo koymus bir takim miyiz da risk alinacak yer degil dediniz?  Ben artik bizim taraftarin halini ciddi ciddi obsesyon olarak goruyorum.  Cunku normalde, birtakim seyler basarilir; belli bir norm ve cita olusur; ve bunun akabinde, bu normlara ve pratige gore zayif kalan durumlarda isyan bayragi cekilir.  Bizde ne cita, ne norm, ne de pratik gelenek var...  Ama sikayete gelince, Real Madrid, Barcelona, Panathinaikos ve Olympiakos taraftarlarinin bu derecenin onda biri kadar bile obsesif hareket ettigini sanmiyorum.  Sozum sana degil ama simdi ilgili bir nokta gelince, aklima geldi.

Yıllık 20-25M Euro bütçeyi kullanan bir kulübün sırf güçlü yanlarının üstüne giderek tek yönlü bir basketbol oynamaya hakkı yoktur.

Kendisini Neptunas ile aynı kefeye koyanın F4 hedeflemek gibi bir hakkı yoktur. Haddimizi bilmek gibi bir zihniyet kabul edilemez. O zaman harcamayacaksın bu paraları, Obradovic'i de getirmeyeceksin.

Nokta
« Son Düzenleme: 01 Kasım 2014, 00:09:40 Gönderen: Cengizao »

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #12597 : 01 Kasım 2014, 00:09:38 »
Beyler boşverin..Zaten muhtemelen transfer olacakmış
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #12598 : 01 Kasım 2014, 00:10:04 »

Su an kadroda olan herkes gelmeden once, kurtarici olarak lanse edilen oyunculardi.  Sonra mesele, Obradovic onlari adamakilli kullanamadi ya dondu.  Heurtel gelsin gelsin de, 1 ay icinde infaz eder bizim taraftar.  Adim gibi eminim. 

Çevrimdışı ardglr

• Üye
    • ardaguler
« Yanıtla #12599 : 01 Kasım 2014, 00:15:27 »
Teodosic de çuvallayabilir, Huertas da, Calathes de. Çuvallama ihtimalleri Heurtel'den daha az olabilir, ama risk her zaman vardır. Kaldı ki geçen yıl sezon sonu Teodosic bizde diyorduk, gelmedi. Uzun süre Calathes'i bekledik mesela, o da gelmedi. Bu oyuncular seneye kesin gelir diyebilir miyiz?  Zaten onları alamadığımız için Heurtel diyoruz. Keşke Calathes, Teodosic olsaydı, ama olmadı, bence deneme hakkını kullandık bu yaz. Ortada bir eksiklik varken de elit olmasa da takıma faydalı olacak bir oyuncuyla kapatılmalı bence.