Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970452 defa)

0 Üye ve 83 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı badwachter

• Üye
  • Yer: Balıkesir
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #300 : 22 Aralık 2013, 00:16:31 »
Bu takıma Bryant Dunston tarzında 1 tane 5 numara yeterli olur diye düşünüyorum ve arkadaşın verdiği istatisliğe baktığımızda kendi evinde en çok Ribaunt alan takımız yani öyle aman aman Ribaunt sorunumuz yok, sorun kısalarımız arkada bir BEKÇİ olmamasından dolayı tedirgin savunma yapıyorlar geçilirsek eğer direkt adam sayıya gider diye.. Çokta zor değil bu tarz oyuncu bulmak Bryant Dunston nerden geldi Varesa gibi orta sıra bir italyan takımından .. iyi bir gözlemi vardır Obradovic'in ona hayır diyecek bir oyuncu zaten bulamazsın avrupa da yada Fenerbahce takımına bakalım zaman gösterecek.. Bu arada Gene Teodosic dedikoduları çıkmaya başladı gülüyorum sadece :)

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #301 : 22 Aralık 2013, 00:35:51 »
Bu takıma Bryant Dunston tarzında 1 tane 5 numara yeterli olur diye düşünüyorum ve arkadaşın verdiği istatisliğe baktığımızda kendi evinde en çok Ribaunt alan takımız yani öyle aman aman Ribaunt sorunumuz yok, sorun kısalarımız arkada bir BEKÇİ olmamasından dolayı tedirgin savunma yapıyorlar geçilirsek eğer direkt adam sayıya gider diye.. Çokta zor değil bu tarz oyuncu bulmak Bryant Dunston nerden geldi Varesa gibi orta sıra bir italyan takımından .. iyi bir gözlemi vardır Obradovic'in ona hayır diyecek bir oyuncu zaten bulamazsın avrupa da yada Fenerbahce takımına bakalım zaman gösterecek.. Bu arada Gene Teodosic dedikoduları çıkmaya başladı gülüyorum sadece :)
Ya ben de diyorum bu güzel insan nerede diye,abi biz en iyisi Aron Baynes'ı alalım olsun bitsin:))))

Çevrimdışı badwachter

• Üye
« Yanıtla #302 : 22 Aralık 2013, 00:41:38 »
Ya ben de diyorum bu güzel insan nerede diye,abi biz en iyisi Aron Baynes'ı alalım olsun bitsin:))))
Temmuz ayından beri takip ediyorum kopup gelsin diye NBA den Aron Baynes .. Olimpia da süreki takip ettim adamı bildiğin Rib alsın ve içeride Duvar gibi dursun diye yaratmış yüce rabbim :) :) Ama çokta uzaklara gitmeden illa bu yıl için bir pansuman olsun istiyorsak ortada  fazlasıyla 2.09 luk 2.10 luk civarı Dunston gibi amerikalılar var..

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #303 : 22 Aralık 2013, 08:43:22 »
Ender için bizim fabrikanın bekçi lerinden.1 tanesini takıma gönderiyorum :)
Boyu kısa ama idare eder :) 8)
5 aydır verdiği mücadeleden dolayı kendisini kutluyorum :)
Şaka bir yana bugün salona gidince ilker i ben bi sıkıştırayım transfer mevzusunda 8)

Çevrimdışı badwachter

• Üye
« Yanıtla #304 : 22 Aralık 2013, 09:03:57 »
Şaka bir yana bugün salona gidince ilker i ben bi sıkıştırayım transfer mevzusunda 8)
O BEKÇİ BURAYA GELECEK !!! GELMELİDE !  :) :) :) :)
Hocam Salona gidiyorsun neden ilker hocayı sıkıştırıyorsun direk Cenk Renda'yı yakala hocam kendisi gayet ılıman ve taraftara vaktini her zaman ayıran biri güzel bir dille anlatırsın bekçi lazım bekçi diye :)

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #305 : 22 Aralık 2013, 09:20:09 »
Roy Hibbert'e teklif yaptım ama Pacers bırakmıyor. Bende Dikembe Mutombo'yu basketbola yeniden başlama konusunda ikna ettim. Torunlarınıyla helalleşip takıma katılacak. Şimdi Kongo'da kabile büyüklerini ziyaretle meşgulmüş.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #306 : 22 Aralık 2013, 09:49:09 »
Hocam Salona gidiyorsun neden ilker hocayı sıkıştırıyorsun direk Cenk Renda'yı yakala hocam kendisi gayet ılıman ve taraftara vaktini her zaman ayıran biri güzel bir dille anlatırsın bekçi lazım bekçi diye :)

ahahah transfer isteği için sıkıştırılacak tek insan var o da Obradoviç :) ama sana tekrar söylemek istiyorum senin söylediğin tarzdaki uzunlar ile çalışmayı sevmiyor en azından 92 den bu yana öyle uzunları pek tercih etmemiş ama bundan sonra eder mi orası bilinmez  8)
Teodosiç haberi yapmaları bana çok ilginç geldi , tamam hocanın onu çok istediğini biliyorum ama sezon başı Teo yu bırakmayan Cska böyle bir zamanda onu bırakması için '' mucize'' lazım

Çevrimdışı badwachter

• Üye
« Yanıtla #307 : 22 Aralık 2013, 10:17:59 »
Mutombo şuanda nüfus yaşı 47 olsa da 55 vardır kemik yaşı ama olsun bu yaşta bile dikerim pota altına uçana kaçana tokat atar hahahahaha  :) :) :)
O konuda haklısın cem hocam Obradovicin o tarz oyuncularla çok fazla çalışmadığı ama çalıştığı uzunlarda Fundemental ve Zeka olarak üst düzey uzunlardı Pekovici,Tomašević,Javtokas .. Tabi son senelerde elinde ''kendi'' eseri muazzam kısalar vardı başta Diamantidis olmak üzere :)

Çevrimdışı badwachter

• Üye
« Yanıtla #308 : 22 Aralık 2013, 10:30:54 »

ahahah transfer isteği için sıkıştırılacak tek insan var o da Obradoviç :) ama sana tekrar söylemek istiyorum senin söylediğin tarzdaki uzunlar ile çalışmayı sevmiyor en azından 92 den bu yana öyle uzunları pek tercih etmemiş ama bundan sonra eder mi orası bilinmez  8)
Teodosiç haberi yapmaları bana çok ilginç geldi , tamam hocanın onu çok istediğini biliyorum ama sezon başı Teo yu bırakmayan Cska böyle bir zamanda onu bırakması için '' mucize'' lazım
Benim görüşümde olursa mucize olur .. Teodosice bıraksalar adam zaten bavulunu bile hazırlamadan ceketini alır kaçar Obradovicin yanına Rusyadan.. Röportajlarında hep vurguluyor rusya da yaşam biraz daha farklı diye :)
Yönetimleride bence dünden razıdır bırakmaya ama Messina yokmu Messina adam da dışa vurmasa da Ergin ataman gibi İnanılmaz bir Obradovic fobisi var diyebilirim. Haklıda şimdi adamın finallerine kan doğradı resmen kaç kupayı ellerinden aldı onun :) :)
Teodosicin ben Obradovicin elinde çok farklı Mental bir havaya bürüneceğini düşünüyorum açıkcası yeteneklerine kimse zaten laf edemez tek sorunu mental açıdan kırılgan oluşuydu yıllardır Emir'de olduğu gibi...
Önümüzdeki Yaz Barcelona ile Obradovic faktörüne rağmen kanlı bıçaklı olacağız gibi geliyor bana Teo için .. Navarronun artık 35 'ine geleceği ve dizler ve ayaklarının yavaşlığını bilen Barca'lılar direkt ona saldırarak Takımın en yüksek kontartlı oyuncusu yapma hevesi ile aklına girmeye çalışırlar bakalım..

Çevrimdışı Ibrahim K.

• Üye
  • Yer: Almanya
« Yanıtla #309 : 22 Aralık 2013, 13:06:07 »
Benim bu takimda mutlaka birgün görmek istedigim oyunculardan biride Sergio Rodriguez.

Çevrimdışı phenom_07

• Üye
« Yanıtla #310 : 22 Aralık 2013, 13:12:05 »
Marjanovic bence hiç ama hiç aradığımız oyuncu değil pota altı için keza Ali Traore içinde aynı şey geçerli. Bu adamları alacağımıza hiç almayalım bence uzun oyuncu. Bunun dışında 1-2 numara oynayabilen bir oyuncu almamız gerektiğini düşünüyorum bende ama Barcelona gibi bir takım Sada'yı 15 dakika kullanıp hücumda resmen 4 kişi oynayabiliyorken Ömer Onan'ı bu kadar gömmemek lazım bana göre. Melih kötü oynuyor bu aralar ki burada sebepleri yazılmış ancak ondan ve Kenan'dan bundan sonrası için ekstra katkı beklemek tecrübe eksiklerinden dolayı zor ama kaptan mutlaka takıma ayak uyduracaktır bir çok maçta.
BAK YİNE HASRETİN DÜŞTÜ İÇİMİZE
SADECE FENERBAHÇE ...

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #311 : 22 Aralık 2013, 14:01:45 »
ama sana tekrar söylemek istiyorum senin söylediğin tarzdaki uzunlar ile çalışmayı sevmiyor en azından 92 den bu yana öyle uzunları pek tercih etmemiş ama bundan sonra eder mi orası bilinmez

batiste aslında o tür bir uzundu, orta mesafe şutu extrasıydı.

Çevrimdışı Serdar Şirin

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • serdarrsirin
« Yanıtla #312 : 22 Aralık 2013, 14:27:08 »
Çare Sarunas Jasikevicius
Yılmayacak cesur çocukların sen asil kavgası.

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #313 : 22 Aralık 2013, 14:49:42 »
Şu hackett tayfası ne demek bir anlatıverin de bilelim,
siz ne tayfası oluyorsunuz onu da yazın da onu da bilelim.

Kendimizce birseyler yazıyoruz şurda.
« Son Düzenleme: 22 Aralık 2013, 14:50:42 Gönderen: Bukefalos »
Ver Lester'e, yaz deftere

Kalathi kai faul

• Ziyaretçi
« Yanıtla #314 : 22 Aralık 2013, 14:51:36 »
İlk defa başka takıma transfer olan oyuncu için bu kadar seviniyorum. Top16'da bize karşı balonunun patlayacağını göreceğim için ayrıca mesudum.