Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970549 defa)

0 Üye ve 79 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #13620 : 09 Aralık 2014, 14:22:45 »
@vanguards of fb 'ye yazdım abi sana değil:)
biz adam değil miyiz yani :(

Çevrimdışı valance

• Üye
« Yanıtla #13621 : 09 Aralık 2014, 14:23:32 »
Bence iki turlusude mantiksiz.su acidan bakmak lazim bu adam bize gelirse ne katar.Oyun stilini ve maclarini izledikten sonra cikan sonuc bize katabilecekleri bizim suan ihtiyacimiz olan seyler degil

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı valance

• Üye
« Yanıtla #13622 : 09 Aralık 2014, 14:24:57 »
@cemagrak

yok abi estağfurullah

Çevrimdışı valance

• Üye
« Yanıtla #13623 : 09 Aralık 2014, 14:27:12 »
forumda yazılanlardan anladığım kadarıyla pierre jacksondan hallice bir adam alıyoruz
fazla beklentiye girmemek lazım demekki inşallah top-16'da hüsran yaşamayız vallahi bünyem kaldırmaz bu sefer

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #13624 : 09 Aralık 2014, 14:27:29 »
ben ki diot takıma gelsin faydalı bir takım oyuncusu olur diye düşünüyorum ki halen öyle düşünüyorum
ama yılmaz abim çizdiği portte muazzam
ben şundan yanayım oyunculara doğru misyon yüklenmezse çok küfür yenir.
bunun en güzel örğeni : DEvin Smith dir. her takım için önemli bir görev admıdır ama biz ondan skorer oyuncu olmasını istedik ve forumlarda kendisine neler dendi şimdi de gelsin diye dileniyoruz
keza Vesely içinde. Allah a şükür takım için çok faydalı ve iyi bir oyuncu ama VEsely çok skorer oyuncu gözü ile bakarsak ki bakan dostlar vardı çok laf edilir.
ben @utkan kardeşime şöyle katılmıyorum onun söylediği kadar kötü oyuncu değil bence

ama çizilen portreye göre laf yer olursa..

benim fikrim sabit gelirse takıma belli yerlerde katkı verir. önemli olan oyuncudan ne beklenildiği
ben birde şundan dolayı sıcak bakıyoruım . Eurocup veya Euroleagude ki her istatistik beni kandırmıyor işin açıkcası...
Marcus green geliyor gözümün önüne hep İtalya dan alırken eurolegue de 7 asist ortalaması ile gelmişti. o yüzden onlar biraz takıma göre değişiyor.
Diot benim kafamdaki katkıları sağlar. ama benim kafamdaki katkılar takıma yeter mi orası meçhul :)

benim yaklasık 1 aydır burada yazdıgım portre ne abi?
mac bası 6-7 sayı 3-4 reb 4-5 asist 1-2 top calan savunmayı bilen, takımı organize eden..atmaktan ziyade isini yapan gorev adamı..
benim bu vakitte buyuk beklentim yok...keza yukarıda yazdıklarım buyuk beklenti degiller..
aynı beklentiyi karsılayacak sekilde calathes yada teodosic oynasa bu adam standardının altında oynuyor dersin...cunku o adamalrın 11-12 sayı; 2-3 reb; 7-8 asist ortalamarı olur genelde..

yazdıklarımdan sanki yıldız oyuncu anlamı cıkıyorsa bilemiyorum...eger bu istatistikleri yapan her adam buyuk beklenti hissi uyandırıyorsa zaten denecek laf yok...yani takımın eksigi skor gucu falan degil ki; yada gecens ene ki gibi asist sıkıntımızda yok ki...organizasyon ve yerlesim isinde sıkıntı var daha cok..ve on alan savunması...ama diot denen zat hangi platforma, hangi takımda oynarsa oynasın bu kadar isi yapan bir oyuncu...

devin smith olayına katılıyorum...adamı buradan yollarken arkasından teneke calanlar vardı...anlam verememistim...aynı sekilde jarod stevenson da kotu bir oyuncu degildi...gerci simdi nerelerde bilemiyorum...

aydın ors  her isi yapan adam isinden cok iyi anlıyordu cidden...
« Son Düzenleme: 09 Aralık 2014, 14:28:06 Gönderen: Vanguards of FB »

Çevrimdışı dr_tylerr

• Üye
  • Yer: Ankara
  • Kaptan orta kapı
« Yanıtla #13625 : 09 Aralık 2014, 14:28:38 »
forumda yazılanlardan anladığım kadarıyla pierre jacksondan hallice bir adam alıyoruz
fazla beklentiye girmemek lazım demekki inşallah top-16'da hüsran yaşamayız vallahi bünyem kaldırmaz bu sefer
Yok ya o kadar da feci degil diot:)ozellikleri olan ama o ozellikler bizim isimize yaramayacak bi adam.Ayrica hedefi F4 olan hic bi takimin 1.pg si olamaz diot o kapasite yok cunku

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #13626 : 09 Aralık 2014, 14:28:42 »
Hakan Demirel Fenerbahçe'ye geri dönüyor deseler, maalesef sevgili büyüğüm Cem Ağrak, onun içinde katkısı olur diyecek. Beyler yapmayın, hiç hoşlamadım bu işten, biz burada her hamleyi aklayıp paklayan çamaşır makinası değiliz.

Bana Diot'un Kenan'dan fazlasını söyleyin.
« Son Düzenleme: 09 Aralık 2014, 14:29:15 Gönderen: Chauncey Billups »

Çevrimdışı dr_tylerr

• Üye
  • Yer: Ankara
  • Kaptan orta kapı
« Yanıtla #13627 : 09 Aralık 2014, 14:29:57 »
Hakan Demirel Fenerbahçe'ye geri dönüyor deseler, maalesef sevgili büyüğüm Cem Ağrak, onun içinde katkısı olur diyecek. Beyler yapmayın, hiç hoşlamadım bu işten, biz burada her hamleyi aklayıp paklayan çamaşır makinası değiliz.

Bana Diot'un Kenan'dan fazlasını söyleyin.
AB vatandaşı

• Üye
« Yanıtla #13628 : 09 Aralık 2014, 14:30:14 »
Goudelock Eurocup'ın içinden geçti ama. Yetmedi VTB'nın de içinden geçti. Ona rağmen gelirken eleştiriler büyüktü. Ben ile Uğur abi savundu burada muazzam oyuncu diye.

Ayrıca istatistiklere göre konuşmuyorum. İkisini de izledim ona göre konuşuyorum.

DipNot: Gou nun kariyerinde NBA var ayrıca.

abi bizde izledik bu adamları defalarca...herhalde kafadan konusmuyoruz...

ayrıca goudelock ve diot karsılastırması yapmıyoruz ki...
nba kariyeri olup buralardan nal toplayarak giden tonlarca adam var..

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #13629 : 09 Aralık 2014, 14:30:27 »
Fazla uzatmayacağım Diot, Eurocup seviyesinde bile elit bir organizatör değildir. Savunma filan derseniz anlarım. Ama Euroleague için yeterli bir organizatör değil.
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #13630 : 09 Aralık 2014, 14:31:49 »
abi bizde izledik bu adamları defalarca...herhalde kafadan konusmuyoruz...

ayrıca goudelock ve diot karsılastırması yapmıyoruz ki...
nba kariyeri olup buralardan nal toplayarak giden tonlarca adam var..
İzlemedin demedim abi.

Ama bence farklı hatırlıyorsun.

NBA kariyeri olanlar buraya uyum sağlayamadığı için genellikle nal topluyor. Yeterli yetenekleri olmadığı için değil.
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

• Üye
« Yanıtla #13631 : 09 Aralık 2014, 14:33:19 »
arkadaslar o zaman butce dahilinde bize calathes, teodosic, de colo falan getirin de oynatsın obra..yada ne bileyim dragic'i, calderon'u falan...

oyuncu mu var allah askına piyasada kimi alacagız..alacagımız her amerikalı su an icin elimizde saatli bomba olacak..uyum probleminden tutun, belki ilk avrupa macerası falan oalcak...

heurtel demeyin...bence bizim sisteme uymazdı bu saatten sonra...

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #13632 : 09 Aralık 2014, 14:34:00 »
Calathes'i alamıyorsan, hiç oyuncu almayacaksın, bu kadar basit bu iş.
« Son Düzenleme: 09 Aralık 2014, 14:34:30 Gönderen: Chauncey Billups »

Çevrimdışı valance

• Üye
« Yanıtla #13633 : 09 Aralık 2014, 14:34:09 »
diot gelirse ilk kötü oynadığı maçta idiot yazılır, ismi de eleştiriye sallamaya çok müsait
yok ısınamadım ben
 zaten geçen sene bayan takımındaki ısabelle yakubu faciasından sonra fransızlara karşı mesafeliyim

• Üye
« Yanıtla #13634 : 09 Aralık 2014, 14:35:17 »
Calathes'i alamıyorsan, hiç oyuncu almayacaksın, bu kadar basit bu iş.

bu ayrı bir yorum tabii...bu konuda hak verebilirim...belki koc tercihide bu yondedir...