Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970457 defa)

0 Üye ve 91 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #13785 : 13 Aralık 2014, 15:30:57 »
8 kişiden katkı alıyoruz..

Vesely-Nemanja-hickman-gou-bogdan-semih-Zoriç-Emir..Bunu 9-10 yapamazsak T 16 da işimiz zor..Gerçekçi olmak lazım..

Transfer şart oğlu şart
HaBaBaM GüM GüM GüM

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13786 : 13 Aralık 2014, 15:34:17 »
Kenan dan da melih den de katkı alıyoruz
her oyuncudan  aynı katkı alınmaz
ama kısa takviyesi lazım ki zaten yapılacak

Çevrimdışı fundamental

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #13787 : 13 Aralık 2014, 16:07:58 »
3 için aday var mı ?

Cem Ağrak'a da katılıyorum. Kenan ile Melih'in katkıları da gözardı edilmesin. Özellikle Melih aldığı süreleri çok verimli kullanıyor.

Çevrimdışı finkployd

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #13788 : 13 Aralık 2014, 16:32:54 »
3 için aday var mı ?

Cem Ağrak'a da katılıyorum. Kenan ile Melih'in katkıları da gözardı edilmesin. Özellikle Melih aldığı süreleri çok verimli kullanıyor.

Sadece tahmin ediyorum, 3 alacaksak koçun Micov'u isteyebileceğini tahmin ediyorum ben. Sevdiği tarzda bir adam. Malum şu an da serbest kalabiliyor isterse ama sanırım yabancı olduğu için Galatasaray'a bonservis ödememiz gerekir böyle bir durumda.

Çevrimdışı erhanay

• Üye
  • Yer: ünye
    • erhanaydd
« Yanıtla #13789 : 13 Aralık 2014, 16:47:20 »
8 kişiden katkı alıyoruz..

Vesely-Nemanja-hickman-gou-bogdan-semih-Zoriç-Emir..Bunu 9-10 yapamazsak T 16 da işimiz zor..Gerçekçi olmak lazım..

Transfer şart oğlu şart

Bence de Kenan ama özellikle Melih iyi katkı veriyor. Bunda artık rollerin dağılımının belli olması da önemli faktör. 30-35 dk arası EL süresi olan Gou'yu bu zaman zarfında dinlendiren Melih bu arada iyi savunma yapmaya ve ekstra sayı bulmaya çalışıyor ki rolüne ısındıkça daha başaralı olacak.
Kenan da potaya daha rahat bakar, içeri pentreleri arttırırsa daha başarılı olacaktır.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #13790 : 13 Aralık 2014, 16:50:40 »
Sadece tahmin ediyorum, 3 alacaksak koçun Micov'u isteyebileceğini tahmin ediyorum ben. Sevdiği tarzda bir adam. Malum şu an da serbest kalabiliyor isterse ama sanırım yabancı olduğu için Galatasaray'a bonservis ödememiz gerekir böyle bir durumda.
Gs istemezse micov serbest kalsa bile bize gelemez..kurallara göre bir oyuncu bir sezonda ancak bir transfer yapabilir...

Çevrimdışı finkployd

• Üye
« Yanıtla #13791 : 13 Aralık 2014, 17:06:27 »
Gs istemezse micov serbest kalsa bile bize gelemez..kurallara göre bir oyuncu bir sezonda ancak bir transfer yapabilir...

Bilmiyordum, bu durumda benim mesaj kendi kendini imha etmiş oldu. Teşekkürler.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #13792 : 13 Aralık 2014, 17:56:36 »
Kenan dan da melih den de katkı alıyoruz
her oyuncudan  aynı katkı alınmaz
ama kısa takviyesi lazım ki zaten yapılacak

Şöyle diyim abi o zaman..Mesela Üst düzey katkı..

Bak mesela Zoriçten güzel katkı alıyoruz...8 dakıka 6 sayı 4 ribaunt yapıyor bazen..Ben bunu dedim..Melih neyse de abi Kenan a güvenmiyorum o konuda..20 dakıka süre alıp istatistik kağıdına bir 6 sayı 5 asist eklese amenna..Bunu Stabil yapması lazım..1 maç yap 7 maç yok..Onu diyorum
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
« Yanıtla #13793 : 13 Aralık 2014, 18:11:33 »

Hiç bir spor türünde sezon başı yapılan transferler sezona dahil olmuyor. Forma giydiğin zaman sayılıyor ilk takım çünkü. Daha önce bakmıştım ama şu an kurala tekrar bakmadım; TBF farklı bir şey yapmış olabilir.

Çevrimdışı nsmert

• Üye
  • Yer: izmir
« Yanıtla #13794 : 13 Aralık 2014, 18:36:31 »
Şöyle diyim abi o zaman..Mesela Üst düzey katkı..

Bak mesela Zoriçten güzel katkı alıyoruz...8 dakıka 6 sayı 4 ribaunt yapıyor bazen..Ben bunu dedim..Melih neyse de abi Kenan a güvenmiyorum o konuda..20 dakıka süre alıp istatistik kağıdına bir 6 sayı 5 asist eklese amenna..Bunu Stabil yapması lazım..1 maç yap 7 maç yok..Onu diyorum
Kemal Erdem geliyor

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #13795 : 13 Aralık 2014, 20:26:05 »
9 tane oyuncudan üst düzey katkı alan kaç takım var?
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #13796 : 13 Aralık 2014, 20:51:41 »
@finkployd;

Genel itibariyle katılıyorum yazdıklarına ancak bizim "undersized" olma durumumuz Deshaun Thomas yüzünden oldu fakat ona karşı "undersize" kalmayacak 3 numara var mı Avrupa'da? Adam yarma resmen. Bunun dışında illa ki transfer olacaksa bence de 3 numara olmalı. Calathes olacaksa ayrı tabii. O zaten gerekirse 3 de oynar.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı finkployd

• Üye
« Yanıtla #13797 : 13 Aralık 2014, 21:19:51 »
@finkployd;

Genel itibariyle katılıyorum yazdıklarına ancak bizim "undersized" olma durumumuz Deshaun Thomas yüzünden oldu fakat ona karşı "undersize" kalmayacak 3 numara var mı Avrupa'da? Adam yarma resmen. Bunun dışında illa ki transfer olacaksa bence de 3 numara olmalı. Calathes olacaksa ayrı tabii. O zaten gerekirse 3 de oynar.

Thomas uç bir örnek hakikaten ama ben Weems gibi, Maciulis gibi güçlü 3 numaralar karşısında da bu kadar olmasa bile sıkıntı yaşayabileceğimizi düşünüyorum. Gerçi çeşitli yollarla tolere edilebilir bir sorun bu ama transfer yapılacaksa ve bu 3 numara olursa, kadro çeşitliliği açısından da faydalı olur diye düşünüyorum. Dediğiniz gibi Calathes ayrı, gelirse geçiçi passolig kartı kuyruğuna bile sokabiliriz kendisini o kadar her şeyi yapabilen bir adam. :)

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #13798 : 13 Aralık 2014, 21:49:00 »
selamun aleykum
ben yeni uye oldum , Azerbaycanda yasiyorum , turkcede sikinti olabilir simdiden soyluyorum kusura bakmayin
12 numarada yaziyordum eskiden nikim de ayniydi

Çevrimdışı fundamental

• Üye
« Yanıtla #13799 : 13 Aralık 2014, 22:11:43 »
selamun aleykum
ben yeni uye oldum , Azerbaycanda yasiyorum , turkcede sikinti olabilir simdiden soyluyorum kusura bakmayin
12 numarada yaziyordum eskiden nikim de ayniydi

Aleyküm selam, hoşgeldiniz. Estağfurullah, öyle gözükmüyor.