Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970411 defa)

0 Üye ve 80 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı esref

• Üye
  • Yer: İzmir
    • cavus7
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #13950 : 15 Aralık 2014, 20:09:23 »
estafurullah bilgilendirme amacli olsun olmasin farketmez istediginizi yazabilirsiniz , herkes istedigini yazabilir..buyuklere karsi agresif cevap verme konusunu izah edeyim , banvit macinda kenan cok kotu oynuyordu , bende durum tespiti olarak kotu oynadigini takima zarar verdigini yazdim (zarar vermek derken tabii ki isteyerek zarar verdigini soylemedim, isteyerek zarar veren oyuncu icin zaten konusmaya degmez)  ,cok fazla kredisinin oldugunu, topu yari sahaya getirip gou ve ya bogdan'a veriyor sonra da liderlik tripleri atiyor dedim , yani kisacasi tavirlari ile oynadigi oyun arasinda daglar kadar fark var bunlari yazdim , sonra bana " kenanin kredisi olmayacakda kimin olacak  , sacmalamanin da dozu olmali, Fenerbahce CSKa degil, Fenerbahce'yi tutma o zaman" yazildi alinti yapilarak .. her tarz elestiriyi kabul ediyorum yanlislarimin soylenmesinden gocunmam ama bana kimse "Fenerbahce'yi tutma" diyemez isterse yasi 70 olsun. benim Kenan hakkinda yazdiklarimda Kenan'a hakaret yok , olsa zaten soylerdim , soylemedigim seyler icin ittiham etmesinler yeter benim icin.

umarim fikirlerimi anlatabilmisimdir.

Eyvallah.  Anladım yazdıklarını.  Ama herkesin ayrı değer verdiği bir oyuncu oluyor. Benim de Bjelica mesela. Bunlara laf söylendiğinde daha hassas olabiliyor insan.Bu forumda bir büyük biraz sert çıkarsa eyvallah abi deyip biraz alttan almak gerekiyor. Forumda bu böyle yürüyor. Tabi bunlar benim düşüncelerim. Sen yine istediğini yazmakta özgürsün. Bunlar benim tavsiyelerim.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #13951 : 15 Aralık 2014, 20:10:10 »
Eşref kardeşim, şu yazdıkların biraz beni düşündürdü. Bu forumu mümkün olduğu kadar rahat bir ortam olsun diye açtı sevgili Cem Ağrak ve arkadaşları. Hiçbir zaman "büyüklere şöyle cevap verilmeyecek, gerekirse susulacak" falan gibi iddiaları olmadı, olmaz da. Burada da bazen ciddi tartışmalar oluyor ancak her yaştan insanın fikrine de saygı var, olmalı. Bu sebeple böyle düşünüyor olmana biraz üzüldüm.

@emindesouza;

Senin durumun bence kardeşim Eşref'in de söylediği gibi biraz agresif takılman. Şimdi burada kızacak ne var? Kemal'in söylediği ki ben de katılıyorum, o kocaman ve renkli fontlar biraz göz yoruyor, düzensiz görünüme yol açıyor. Sen normal yazınca kaale almıyor mu insanlar?

ben dedigim gibi forumda yeniyim , bundan once 12 numarada yazardim 1-2 sene yazdim sonra malum sebeblerden dolayi ihrac etdim kendimi ..fontlar kullanmamin nedeni kaale alinmak degil ve ya reklam degil , oyle bir amacim yok , burda yazan arkadaslarla gorusme ihtimalim de yok gibi ve ya cok az , neden reklam yapayim ?  agresif cevaba gelince " normal yazabilirsin doritos reklami yapmiyorsuz janjanli mesajlara gerek yok" yazildi , baska bir uslupla da anlatilabilirdi .. ama onemli degil ben boyle seylere takilip kalan biri degilim.

Çevrimdışı esref

• Üye
  • Yer: İzmir
    • cavus7
« Yanıtla #13952 : 15 Aralık 2014, 20:14:36 »
Eşref kardeşim, şu yazdıkların biraz beni düşündürdü. Bu forumu mümkün olduğu kadar rahat bir ortam olsun diye açtı sevgili Cem Ağrak ve arkadaşları. Hiçbir zaman "büyüklere şöyle cevap verilmeyecek, gerekirse susulacak" falan gibi iddiaları olmadı, olmaz da. Burada da bazen ciddi tartışmalar oluyor ancak her yaştan insanın fikrine de saygı var, olmalı. Bu sebeple böyle düşünüyor olmana biraz üzüldüm.

Yok abi yanlış anlama. Ben illa ki böyle yap demedim. Tabi ki tartışılacak ama benim için büyüklere saygı her zaman ilk sırada gelir. O yüzden dedim. Yoksa  herkes özgür tabi. Ben gözlemledigim kadarıyla forumda çok samimi bir aile ortamı gördüm. Ailede de büyüklere saygı önemlidir diye düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 15 Aralık 2014, 20:23:08 Gönderen: Chauncey Billups »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13953 : 15 Aralık 2014, 21:07:27 »
Emin kardeşim çok hızlı bende baştan troll zannetim.
Ama kendisini sevdim. Biraz heyecanlı ama dost ülke Azerbeycan dan katılıyor olması kendisine +10.bonus katıyor.
kemal erdem adamdır buranin reisi odur. Bize laf söylemek düşmez haddim degil :( :)
Ama yeni Türkiye adamı olarak emin gardaşımizim bir büyüğü olarak oni kucaklamasıni istiyorum :)

Emin
bunarada  a.jackson kimdir kardeşim yapma gözünü seveyim.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #13954 : 15 Aralık 2014, 21:10:47 »
1bogdan 2rodrigez 3parker

Çevrimdışı RUB

• Üye
  • Yer: Avşa
    • Captain_1907
« Yanıtla #13955 : 15 Aralık 2014, 21:18:05 »
1 bogdan 2 Diaw 3 Teo
Hepimiz ölelim FENERBAHÇE yaşasın!!!

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #13956 : 15 Aralık 2014, 21:20:06 »
Bu arada olur da Broekhoff'u falan listeye alırsak çok kral iş olur. Hele bir de seneye, yanına JJ Johnson filan eklersek, yeme de yanında yat.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #13957 : 15 Aralık 2014, 21:22:25 »
Ama kendisini sevdim. Biraz heyecanlı ama dost ülke Azerbeycan dan katılıyor olması kendisine +10.bonus katıyor.
kemal erdem adamdır buranin reisi odur. Bize laf söylemek düşmez haddim degil :( :)
Ama yeni Türkiye adamı olarak emin gardaşımizim bir büyüğü olarak oni kucaklamasıni istiyorum :)

Emin
bunarada  a.jackson kimdir kardeşim yapma gözünü seveyim.

cok tesekkur ederim , Turkiye'nin kucuk kardesi Azerbaycan, biz de gurur duyuyoruz bununla.
burda yazan sadece iki kisiyi taniyorum biri Ugur (sambaras) 12 numaradan , digeri de Rufat , Rufat'la maclari bir yerde izlemisligimiz var cok kez , baska da kimseyi tanimiyorum, tatsizliklar oldu ben aciklamaya calisdim durumu , yanlisim varsa her daim soylensin bundan memnun olurum. 17 yasindaki uye de soylese  50 yasindaki  uye de soylese   farketmez.

aaron jackson 2. sinif oyuncu , heurtel de ayni sekilde ikinci sinif oyuncu ama savunmasi nedeniyle jackson'u heurtel'in onunde goruyorum simdilik , ama bu cikisini surdururse Heurtel'in 1. sinif oyuncu olma ihtimali var , Jackson'un oyle bir ihtimali yok.  begendigim oyuncu degil jackson.
 Delaney gelirse cok sevinirim onumuzdeki sene , eger Delaney olmuyorsa kim oldugu cok onemli degil benim icin.

Çevrimdışı ardglr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • ardaguler
« Yanıtla #13958 : 15 Aralık 2014, 21:23:46 »
Uzun zaman oldu yazmayalı, top16 öncesi duruma bakacak olursak Bogdan'ın liderlik ve organizatörlük konusunda epeyce yol katettiği aşikar. Emir de umarım ki yeni rolünü kabullenir ve huzursuzluk çıkarmaz, dümen tamamen onda olmayacak artık belli ki. Kemal Erdem'in hoşuna gitmez muhtemelen ama bu yıl Kenan'a güvenmek pek olası görünmüyor, bu durum guard transferini öne çıkarıyor. Ancak bir yandan da yukarıda yazdığım Bogdan durumu var, ki Bogdan'a organizatörlük açısından güveniyorum, bu durumda 3 numaraya yönelmek de mantıklı. Kısaca bu işin tek doğrusu yok, ikisi de gelirse ekstra olur ama biri gelirse kimse neden diyemez. Sıradan bir guard alacağıma iyi bir 3 numara alırdım bu dönemde, Calathes-Heurtel-Kalnietis-Koponen gibi isimlerden birisi olacaksa da guard alınsın derdim, bekleyip görelim.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #13959 : 15 Aralık 2014, 21:24:34 »
Bu arada olur da Broekhoff'u falan listeye alırsak çok kral iş olur. Hele bir de seneye, yanına JJ Johnson filan eklersek, yeme de yanında yat.
bir anlığına jj johanson okudum apıştım

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #13960 : 15 Aralık 2014, 21:27:02 »
abi JJ Johnson kimin yerine alabilirzki vesely ve bjrlica varken tercih etmem ama bunlardan biri giderse önemli  olur
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #13961 : 15 Aralık 2014, 21:27:30 »
bir anlığına jj johanson okudum apıştım
JJ Abrams da olur, yeter ki derde deva olsun. 8)

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #13962 : 15 Aralık 2014, 21:30:09 »
JJ Abrams adam mıdır ?

Enes (nsmert) var abi, hukuk yolunda ilerliyor, yeni yıldızım benim ..

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #13963 : 15 Aralık 2014, 21:30:37 »
abi JJ Johnson kimin yerine alabilirzki vesely ve bjrlica varken tercih etmem ama bunlardan biri giderse önemli  olur
Şöyle ki, Vesely 5 numara oynadığında daha etkin. Semih+Oğuz+Bjelica+JJ+Vesely pota altı rotasyonu olur. Her türden oyuncuya karşı savunma ve hücum alternatifi çıkarılabilir buradan. Gerekirse de bir 5 numara ile takviye edilebilir duruma göre.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13964 : 15 Aralık 2014, 21:31:12 »
Broekhoff galiba sene sonunda serbest kalıyor yanlış biliyor da olabilirim eğer serbest kalıyorsa Beşiktaş bence çok yüksek bir para talep etmez.Gerçekten Euroleague için biçilmiş kaftan.Savunma bilgisi gayet iyi.Hatta EL yi biraz daha tanırsa bir iki seneye yılın en iyi savunmacısı seçilebilir bu kadar iddialıyım. :)
Sanki Bjelica ve Vesely varken JJ Johnson a çok gerek yok ama