Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970469 defa)

0 Üye ve 81 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #14070 : 17 Aralık 2014, 09:06:53 »
O zaman o takımda
Semazen /akarship /süleyman dede / Tekirdağlı volkan abi de diğer 4 eleman olur :) :)
Ahahahahahha

Gülün siz. Geçenlerde bazı gençler de gülmüştü ama hepsi boyunun ölçüsünü aldı sonunda.

Geçenlerde şirkete 3 adet müfettiş geldi (rutin işlemler) Kendileri yıllardır tanıdığım iyi arkadaşlar.
1 tanesi benim yaşlarda, diğer ikisi 30 lu yaşlarda. Geldiklerinde mevsim yaz günü ve günler uzun. Dedim ki, işlerinizi erken bitirin de öğleden sonra çıkıp dolaşalım biraz, denize filan gideriz.

Kararlaştırdığımız gibi öğleden sonra çıktık. Biraz zaman geçirdikten sonra plaja indik. Bir müddet yüzdükten sonra, boş olan voleybol sahasını göstererek plaj voleybolu oynamayı teklif ettim. Gençler aynı sizin gibi güldü tabi :)

Yok yaşlısın, yok şöylesin, yok böylesin gibi alaycı( samimiyetten kaynaklı)  tavırlarla beni tahrik etmeye başladılar. Laf aramızda, sakin yapıma karşılık sportif mücadelelerde son derece hırslıyımdır :P

Dedim ki, "Tamam, madem kendinize bu kadar güveniyorsunuz, siz gençler ikiniz olun, biz de diğer arkadaşla ikimiz... Yaşlılar gençlere karşı"

Kıran kırana bir mücadeleden sonra tabi ki biz yendik. Ama nasıl bir ruh hali ve hırsla oynamışsam, morarmadık-sıyrılmadık ne dizim kalmış ne de dirseğim. Maçtan sonra üzerimizdeki kumlardan kurtulmak için duşa girdiğimizde bir saat üzerime yapışan kumlardan kurtulmaya çalıştım. Hatta ertesi gün bile hâlâ en ücra yerlerimde kum taneleri duruyordu :D

Onun için; Prostat takımını(!) küçümseyen kim varsa Alanya'ya davet ediyorum. Her türlü sportif aktivite yapacağımız alanlar mevcut. Branşı siz seçin (Futbol, Voleybol, Basketbol, masa tenisi...) Bir tarafta prostat takımı, diğer tarafta kendine güvenenler. Hodri Meydan  8)
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14071 : 17 Aralık 2014, 10:51:14 »

Gülün siz. Geçenlerde bazı gençler de gülmüştü ama hepsi boyunun ölçüsünü aldı sonunda.

Geçenlerde şirkete 3 adet müfettiş geldi (rutin işlemler) Kendileri yıllardır tanıdığım iyi arkadaşlar.
1 tanesi benim yaşlarda, diğer ikisi 30 lu yaşlarda. Geldiklerinde mevsim yaz günü ve günler uzun. Dedim ki, işlerinizi erken bitirin de öğleden sonra çıkıp dolaşalım biraz, denize filan gideriz.

Kararlaştırdığımız gibi öğleden sonra çıktık. Biraz zaman geçirdikten sonra plaja indik. Bir müddet yüzdükten sonra, boş olan voleybol sahasını göstererek plaj voleybolu oynamayı teklif ettim. Gençler aynı sizin gibi güldü tabi :)

Yok yaşlısın, yok şöylesin, yok böylesin gibi alaycı( samimiyetten kaynaklı)  tavırlarla beni tahrik etmeye başladılar. Laf aramızda, sakin yapıma karşılık sportif mücadelelerde son derece hırslıyımdır :P

Dedim ki, "Tamam, madem kendinize bu kadar güveniyorsunuz, siz gençler ikiniz olun, biz de diğer arkadaşla ikimiz... Yaşlılar gençlere karşı"

Kıran kırana bir mücadeleden sonra tabi ki biz yendik. Ama nasıl bir ruh hali ve hırsla oynamışsam, morarmadık-sıyrılmadık ne dizim kalmış ne de dirseğim. Maçtan sonra üzerimizdeki kumlardan kurtulmak için duşa girdiğimizde bir saat üzerime yapışan kumlardan kurtulmaya çalıştım. Hatta ertesi gün bile hâlâ en ücra yerlerimde kum taneleri duruyordu :D

Onun için; Prostat takımını(!) küçümseyen kim varsa Alanya'ya davet ediyorum. Her türlü sportif aktivite yapacağımız alanlar mevcut. Branşı siz seçin (Futbol, Voleybol, Basketbol, masa tenisi...) Bir tarafta prostat takımı, diğer tarafta kendine güvenenler. Hodri Meydan  8)
abi çok gaza getirdin beni :)
biliyorsun iş icabı ANtalya tarafına çok geliyorum. GEnelde akşamları yemek içmek gibi farklı aktiviteler yapıyorum :) 8) ama bu sefer denk getireyim seninle bi spor yapmak isterim . futboldan anlamam :(
ama voleybol ve basketbol oynarım...
sana meydan okuyorum 8)

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #14072 : 17 Aralık 2014, 11:19:54 »
... futboldan anlamam :(
sana meydan okuyorum 8)

ımmm.. şeyyyy... Boyun kaçtı  :o
Ben 1,74'üm de  :P

"Bülbül ne çekerse dilinden" diye boşuna demeişler.  :D
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #14073 : 17 Aralık 2014, 14:21:04 »

Helal abi, Vur vur inlesin, ergencikler dinlesin :)

Not : Voleybol çok bilmem de diğerlerinde yardım ederdim sana lakin mesafe çok uzun.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #14074 : 17 Aralık 2014, 15:22:05 »
abi çok gaza getirdin beni :)
biliyorsun iş icabı ANtalya tarafına çok geliyorum. GEnelde akşamları yemek içmek gibi farklı aktiviteler yapıyorum :) 8) ama bu sefer denk getireyim seninle bi spor yapmak isterim . futboldan anlamam :(
sana meydan okuyorum 8)

Cem'i harcayacaklar matmazel!

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #14075 : 17 Aralık 2014, 16:25:45 »
Jamaali bilmiyorumda şu an Pietrus her türlü iş yapar burda

Pietrus, son dönemlerinde hiçbir zaman tam sezon çıkartamamış bir adam, sürekli geriye sarmış. Her türlü iş yapacağına dair bize herhangi bir ışık vermiyor yani.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #14076 : 17 Aralık 2014, 20:45:14 »
Eskide Keramet olsa Bit pazarına Nur yağarmış.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #14077 : 17 Aralık 2014, 20:52:17 »
Vay vay vay ne prostatımız kaldı ne de bıt pazarına dusmuslugumuz...Hadı paralel Cem neyse de Murat senden beklemezdım...

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #14078 : 17 Aralık 2014, 20:53:24 »
ilk yarida Delaney cok fena seyler yapti KSK'ye .. tam bizlik oyuncu valla , Delaney'in Eurocup'da oynamasi haksiz rekabet , yazik etmis kendisine de basketbolseverlere de.

hala da devam ediyor....

ve biter mac.. Delaney 24 sayi 5 asist
« Son Düzenleme: 17 Aralık 2014, 21:46:32 Gönderen: emindesouza »

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
« Yanıtla #14079 : 17 Aralık 2014, 23:08:26 »
transferlerimizin olmamasinin tek neden twitterdaki @yunus_ilayda dir.artik eminim.adamin masallah dedigi  adam  sinpas denizli basket takimina bile gider bize gelmez.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #14080 : 17 Aralık 2014, 23:11:14 »
transferlerimizin olmamasinin tek neden twitterdaki @yunus_ilayda dir.artik eminim.adamin masallah dedigi  adam  sinpas denizli basket takimina bile gider bize gelmez.

nasil yani ?

Çevrimdışı onee

• Üye
    • orhanyet
« Yanıtla #14081 : 17 Aralık 2014, 23:13:22 »
nasil yani ?
arkadasin her ovdugu profil ismi,profil resmi yaptigi adam gelmiyo gelemiyo.adamda seytan tuyu var arkadas.simdi de delaney demis.kesin gelmez :((

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #14082 : 17 Aralık 2014, 23:16:55 »
arkadasin her ovdugu profil ismi,profil resmi yaptigi adam gelmiyo gelemiyo.adamda seytan tuyu var arkadas.simdi de delaney demis.kesin gelmez :((

haydaa allah korusun... Delaney'e bulasmadan engellemek lazim yani
1 +1 senelik sozlesmesi var 1 senesi opsiyonlu , Obradovic'in begendigi oyuncu ozumuzdeki sene aliriz insallah http://www.basketdergisi.com/fenerbahce-ulkerde-delaney-sesleri.html

Çevrimdışı onee

• Üye
    • orhanyet
« Yanıtla #14083 : 17 Aralık 2014, 23:19:23 »
haydaa allah korusun... Delaney'e bulasmadan engellemek lazim yani
1 +1 senelik sozlesmesi var 1 senesi opsiyonlu , Obradovic'in begendigi oyuncu ozumuzdeki sene aliriz insallah http://www.basketdergisi.com/fenerbahce-ulkerde-delaney-sesleri.html

cem abi uyardi ama ne hacet.cok gec.

cem abi koponen icin uyarmis insallah ona bulasmaz artık.

cocuk direk bizim transfer islerini biraksa simdiye teodosicler calathesler akin akin geliyordu

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #14084 : 17 Aralık 2014, 23:37:00 »
cem abi uyardi ama ne hacet.cok gec.

cem abi koponen icin uyarmis insallah ona bulasmaz artık.

cocuk direk bizim transfer islerini biraksa simdiye teodosicler calathesler akin akin geliyordu

Koponen'e bulassa da olur problem degil
mukemmel oyuncu koponen , cok yetenekli ama khimki'de oyun kurucu oynatmiyor koc Kopo'yu
gecen sezon gayet iyi oynayan Popovic vardi o yuzden pg oynatmamasini anlamak mumkundu , bu sene de Popovic ustune bir de Rice'i aldilar daha da azaldi pg oynadigi dakikalar
ne yalan soyleyim milli takim disinda ben Koponen'in pg oynadigini cok az gordum , oynadiysa da cift guardli sistemde oynamisdir.
bize lazim olan Delaney, Calathes, Udrih ..olmadi en kotu Prigioni