Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970221 defa)

0 Üye ve 88 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #14295 : 21 Aralık 2014, 18:00:25 »
Hahaha valla alem camiayız..Hayırlısı..Barca gidip 3. kalite Fransa liginden adam alıyor..Biz bulamıyoruz..

Elenirsek Yangın yerine döner ortam..
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #14296 : 21 Aralık 2014, 18:16:04 »
Millet 8.yabancı üstüne 9.yu almaya çalışıyor. Yabancı sınırını eleştiren biz 6da kalıp kimseyi almama durumuna geliyoruz. Yabancı almak marifet değil elbet ama takımda eksik yönler olduğu açık. Bana göre hem 1 hem de 3 numara lazım bu takımda. Önümüzde geçen sene örneği varken Allah sonumuzu hayır etsin. Kimse alınmayacaksa umarım sakatlıksız bir sezon geçiririz.
« Son Düzenleme: 21 Aralık 2014, 18:16:45 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #14297 : 21 Aralık 2014, 18:20:25 »
rotasyon dar , allah korusun sakatlik falan olursa tum hesaplar alt ust olur.
biz niye hamle yapmiyoruz aklim almiyor , para mi yok koc mu istemiyor gerardini mi istemiyor ?
ahmet ozokur twitter'de gazlamayi iyi biliyor icraata gelince ses yok ..biz de saf gibi attigi twitden transfer olucak anlamini cikardik...bir oyuncu ya bir oyuncu , bir tane kisa rotasyonuna oyuncu almak bu kadar zor mu ? pg yok diyelim (bana gore pg cok ama bizimkilerin bahanesi hazir tabi) ee sf al o zaman ? moss'u , darden'i lojeski'yi , weems'i ben mi savunacagim top16'da ?
oyuncu alinmamasinda kimin emegi varsa allaha havale ediyorum onlari farketmez kim olursa olsun.
« Son Düzenleme: 21 Aralık 2014, 18:22:44 Gönderen: emindesouza »

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #14298 : 21 Aralık 2014, 18:22:47 »
Olası başarısızlık sonucu ciddi diyorum sanırım bu sefer fatura ağır olur.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #14299 : 21 Aralık 2014, 18:23:04 »
Obradovicin vardır elbet bir bildiği . Enseyi karartmaya gerek yok , hayırlısı olsun

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #14300 : 21 Aralık 2014, 19:22:32 »
biz niye hamle yapmiyoruz aklim almiyor , para mi yok koc mu istemiyor gerardini mi istemiyor ?
ahmet ozokur twitter'de gazlamayi iyi biliyor icraata gelince ses yok ..biz de saf gibi attigi twitden transfer olucak anlamini cikardik...bir oyuncu ya bir oyuncu , bir tane kisa rotasyonuna oyuncu almak bu kadar zor mu ? pg yok diyelim (bana gore pg cok ama bizimkilerin bahanesi hazir tabi) ee sf al o zaman ? moss'u , darden'i lojeski'yi , weems'i ben mi savunacagim top16'da ?
oyuncu alinmamasinda kimin emegi varsa allaha havale ediyorum onlari farketmez kim olursa olsun.
Bu nasıl bir mesaj yahu? Sonra "ağır ol" denilince alınıyorsun. Şu son cümleyi bir izah et allah aşkına.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #14301 : 21 Aralık 2014, 19:27:31 »
Bu nasıl bir mesaj yahu? Sonra "ağır ol" denilince alınıyorsun. Şu son cümleyi bir izah et allah aşkına.

allaha havale ediyorum cumlesinin anlamini tam olarak bilmiyorum , azerice "seni allaha tapsiriram" demek oluyor yani benim diyecek birseyim yok allah nasil biliyorsa oyle yapsin. varsa hakaret silerim mesajin o kismini ama amacim hakaret degil
agir ol falan bunlara gerek yok , ben alinmam ..yine basa donmek istemiyorum ben defalarca anlattim gecen defa yazdigimi.

Damir12

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14302 : 21 Aralık 2014, 19:50:48 »
Ne demek transfer yapmıyoruz yahu ayıptır yazıktır. Takımın organizasyon sıkıntısı gün gibi ortada Goudelock artık kendi şutunu yaratamayacak, Bogdan 1e kaysa Emir kayıplarda, Bogdan3 olsa Hickmanın performansı ortada... Bu kadro nasıl riske edilir yahu kimse masal okumasın bize. Top16da turu gecemezsek bunu tek sorumlusu transfer yapmayanlardır kimsede polyanacılık oynamasın top16 gecilmezse gereken kişilere tepkimizi koyacağız. Bir guard transferiyle f4 potansiyeli olan bir takımı böyle riske atmak en iyi tabirle akıl tutulması. Çok yazık...

Damir12

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14303 : 21 Aralık 2014, 19:58:14 »

Sakatlığı geçtim Hickman hala beklenen seviyede değil, Emir beklenenin çok altında. Dediğim gibi3te Emiri tek bırakamazsın 1de Hickmana güvenemezsin e Bogdanı nasıl kullansan bi yer aksayacak.

Hayır anlamadığım Diota bonservis teklif ediliyor, hatta burada Ukic'e bile razı olanlar oluyor. Yok mu baska oyuncu. Diota bonservis verme fikrin varsa git Cinciariniyede ver, Juskeviciusada ver bak Euroleaguedeki guardları saymıyorum bile. Hadi 1 bulamadın git 3 al. 3ten bol ne var piyasada? D'den getireceğin bir adam bile katkı sağlarki sana gözümüzün önünde Kinsey var. Söyleyecek laf bulamıyorum.

Bu taraftar yıllardır bir guard izlemek istiyor, yazık.
« Son Düzenleme: 21 Aralık 2014, 19:58:36 Gönderen: Damir12 »

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #14304 : 21 Aralık 2014, 20:06:05 »
Sakatlığı geçtim Hickman hala beklenen seviyede değil, Emir beklenenin çok altında. Dediğim gibi3te Emiri tek bırakamazsın 1de Hickmana güvenemezsin e Bogdanı nasıl kullansan bi yer aksayacak.

Hayır anlamadığım Diota bonservis teklif ediliyor, hatta burada Ukic'e bile razı olanlar oluyor. Yok mu baska oyuncu. Diota bonservis verme fikrin varsa git Cinciariniyede ver, Juskeviciusada ver bak Euroleaguedeki guardları saymıyorum bile. Hadi 1 bulamadın git 3 al. 3ten bol ne var piyasada? D'den getireceğin bir adam bile katkı sağlarki sana gözümüzün önünde Kinsey var. Söyleyecek laf bulamıyorum.

Bu taraftar yıllardır bir guard izlemek istiyor, yazık.

hickimseyi alamiyorsan wannamaker, cinciarini , dj cooper, dominik jones'dan birini al ya.. kimse yok demesinler bunlar bahane

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #14305 : 21 Aralık 2014, 20:13:09 »
Ne demek transfer yapmıyoruz yahu ayıptır yazıktır. Takımın organizasyon sıkıntısı gün gibi ortada Goudelock artık kendi şutunu yaratamayacak, Bogdan 1e kaysa Emir kayıplarda, Bogdan3 olsa Hickmanın performansı ortada... Bu kadro nasıl riske edilir yahu kimse masal okumasın bize. Top16da turu gecemezsek bunu tek sorumlusu transfer yapmayanlardır kimsede polyanacılık oynamasın top16 gecilmezse gereken kişilere tepkimizi koyacağız. Bir guard transferiyle f4 potansiyeli olan bir takımı böyle riske atmak en iyi tabirle akıl tutulması. Çok yazık...

1- Masal okuyan kim ?
2- Polyanacılık oynayan kim ?

Daha açık yazarsan daha net cevaplar alabilirsin.

Çevrimdışı esref

• Üye
  • Yer: İzmir
    • cavus7
« Yanıtla #14306 : 21 Aralık 2014, 20:23:06 »

Sakin olun bi bakalım ya ne kadar doğru olduğu belli olmayan bir haber yüzünden ortalığı yangın yerine çevirmenin alemi yok. Ne demek oyuncu bulamıyor böyle haber mi olur? Transfer istemeyiz yapmayız isteriz yaparız. Bu konuda şüphem yok. En doğru karar verilecektir. Adam günün kaç saatini o takıma harcıyor. Biz haftada 2 maç izleyerek transfer falan yapıyoruz. Bu kadar basit değildir heralde bu işler. Takımı da her zaman destekleyin. Bu takım futbol takımı değil.

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #14307 : 21 Aralık 2014, 20:27:31 »
Eurohoops resmi site mi ki, bu kadar ciddiye alınıp ağıtlar yakılıyor, üstüne beddualar ediliyor. Yarın aynı Eurohoops, ''Fenerbahçe Ülker transfer yapacak'', diye bir haber yapsa, o zaman ne denilecek ?

Biraz sabırlı olmak lazım, belki transfer olacak, belki olmayacak bilemeyiz, Top-16'ya kadar vakit var.

Damir12

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14308 : 21 Aralık 2014, 20:27:50 »
1- Masal okuyan kim ?
2- Polyanacılık oynayan kim ?

Daha açık yazarsan daha net cevaplar alabilirsin.

1-Oyuncu bulunamadığı konusu masal okumaktır. Gs bile batmış haliyle takıma faydalı oyuncular bulabiliyorsa bu potansiyele bi şube bir tane oyuncu bulamıyrsa bu masal okumaktır.
2-Oyuncu bulunamadığına inananda polyanacılık oynayanlardır

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #14309 : 21 Aralık 2014, 20:29:08 »

1-Oyuncu bulunamadığı konusu masal okumaktır. Gs bile batmış haliyle takıma faydalı oyuncular bulabiliyorsa bu potansiyele bi şube bir tane oyuncu bulamıyrsa bu masal okumaktır.
2-Oyuncu bulunamadığına inananda polyanacılık oynayanlardır

Oyuncu bulunamadığı konusu bir iddiadır şuan eğer sen Gherardini'yle bizzat görüştüysen o başka tabii.