Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970542 defa)

0 Üye ve 90 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • twitter.com/paulgeorge__13
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #14461 : 22 Aralık 2014, 15:20:06 »
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14462 : 22 Aralık 2014, 16:23:24 »
İlk turu gecen sene gibi iyi tamamladık.Eksik Barca'yı uzatmada yenerken,o Barca hala oyuncu alıyor.Belki Real,CSKA falan da alacak.Pana,Oly de alabilir.
Hickman da kıpırdanma olsa da bence yeterli degil,takıma transfer bence yapılmalı

Çevrimdışı daredevil

• Üye
  • Yer: Muğla
« Yanıtla #14463 : 22 Aralık 2014, 17:11:10 »
sik sik girme lütfen  sık sık gir siteye :) ) ;)
hahaha sesli güldüm :))
Obra reis varsa gerisi teferruattır..
Sen kal gerisi farketmez..

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #14464 : 22 Aralık 2014, 17:59:35 »
Kemal tam detay ver
106 j blok no 6 /7 ...
kemal sarışın yeşil gözlü Arnavutluklara benzer. Saçları uzundu kestirdi.
Kemal yanında ben ile okan variz.
Okan çok değerli birn dost.  Çok güzel noel baba gibi adam.
Beni hemen tanırsin 2 metre burnum var şöyle yan açıdan bakıp görmemek imkan dahilinde değil.
haa bizim oraya gelen hemen arka sıradaki twitter fenomeni adam gibi adam rualtun kardeşimi de tanımış olur..
ayrıca tanışmak isteyem herkes gelsin. Şeker gibi adamlariz
sohbet eder aldığımız pahalı misirlafo paylaşırız..
aslında umut mevzuya sert girmiş. Benim dostumdur güzel adamdir öğretmen olmasi sebebiyle ders vermek istemiş :(
Azerbeycan li kardeslere torpil yapıyoruz.  Emin the heyecanlı de souza kardeşim darıldıysa ben özür dilerim kendisinden. .

Umut giderim.filan yapma bunu senin burada olmadığın gün
Forumun kapandığı güne denk gelir. ..

Kemale sitemde bulunuyorum. Tam benim uyuduğum vakitte fbkolik i kovmus. O işi ben yapmak istiyordum o zevk bana ait olacaktı.

Fb nim yenildiği her maç hayta kötü oynadığı her maç burda ulemalik yapıp herkese artislik yapıp takımı itin bir tarafina sokup yazılar döşeyen bizleri muhteşem bilgileri ile aydınlatan ama Barcelona maçı sonrasi kazandığımız  6 euroleague maçında hiç yazmayan sebebide o 6 maçı hiç iizleyememis olan ama maşallah efes in maclarini kaçırmayan samimiyetten yoksun ve cahil olan.bu elemanı ben kovacaktim cidden üzüldüm. Şimdi bu forumda kim efes i yalayacak kim saçma sapan teşbıhleri kim yapacak ben kara kara düşünüyorum.

Kahvesini yudumlarken burayi okuyan değerli dostum @pikenrol e selamlar yolluyorum :) ;)
Kendisini seviyorum....

Abi son olarak
kağıt üzerinde transfer yapmamak çok büyük hata olarak duruyor. Önümüzde 10 gün var. Bir.pg bulabileceğimizi düşünüyorum.  Transfer yapmazsak.bittik gibi durum olmaz ama böyle fırsat varken kullanmak gerekir diye düşünüyorum...
ya şube sorumlusu Ahmet Özokur cikip twttirda taraftara transfer ile ilgili gaz vermesin yada çıksın "bütçe sınırlı her istediğimizi alamayiz denk gelirse alırız" desin...

Şahsi fikrim takıma sonuna kadar güveniyorum ama 1 kisa hamlesi de yapılması gerektiğini düşünüyorum..
 Emir in vites artirmasi şart.  Kendisine gelirse çok elimiz guçlenir....

Selamlar.
Sizinle tanışmaya ben geleceğim. Şubat gibi düşünüyorum, eh, yeriniz de belli, kaçarı yok.

Benim gitme gibi bir niyetim yok ancak demokrasinin şahlandığı yeni Türkiye'de çoğunluk isterse giderim dedim, lafımın da arkasındayım. Ama sen istersen gitmem bak, onu söyleyeyim.  8)

Gelelim gider meselesine. Gerçi ortada gider yok ama şunu yazayım: Söylediğim şeylerin arkasındayım. Takım iyi giderken gıkını çıkarmayan, ortada fol yok yumurta yokken gelip herkese giydiren, bu tavrı da sene başındaki üst üste yenilgiler döneminde zirve yaptırıp takım kalan 6 maçı alınca sus pus olan herkese bu takım ayarı vermiştir. Daha da açık yazayım, yukarıda belirttiğim kişileri olmaları gereken noktaya getirmiştir. Ha, uslanıyorlar mı? I-ıhh. Bu mentaliteyle 10 senedir aktif olarak uğraşıyorum, tükürdüğünü yalayanı görmedim. Hatta sırf tükürdüğünü yalamamak için takımı da harcarlar koçu da. Dibine kadar Fenerbahçe'liyim deyip eleştiri için en ufak fırsat kollamak bana uyumlu davranışlar gibi gelmiyor. Niyetiniz buysa voltanızı alınız, başka mecralara seyirtiniz. "Ayar"la beraber sizler için başka argo kelimeler de seçtim. Canınızın istediği gibi kullanın.

Bir de şu zihniyet var: CSKA, Barcelona alıyor, biz niye alamıyoruz? Hangi ara onların seviyesine ulaştık biz? Bunu başarı ve dahi bütçe açısından soruyorum. CSKA ile nasıl yarışacağız sorması ayıp? Malum, onların ödeyecekleri birkaç yüz bin Dolar bütçeleri düşünüldüğünde devede kulak kalabilir. Sokağa da atabilirler ama bizde var mı öyle bir lüks? Az düşünün yazarken, beyin bedava...

Şimdilik böyle...
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #14465 : 22 Aralık 2014, 18:14:08 »
Sizinle tanışmaya ben geleceğim. Şubat gibi düşünüyorum, eh, yeriniz de belli, kaçarı yok.

Benim gitme gibi bir niyetim yok ancak demokrasinin şahlandığı yeni Türkiye'de çoğunluk isterse giderim dedim, lafımın da arkasındayım. Ama sen istersen gitmem bak, onu söyleyeyim.  8)

Gelelim gider meselesine. Gerçi ortada gider yok ama şunu yazayım: Söylediğim şeylerin arkasındayım. Takım iyi giderken gıkını çıkarmayan, ortada fol yok yumurta yokken gelip herkese giydiren, bu tavrı da sene başındaki üst üste yenilgiler döneminde zirve yaptırıp takım kalan 6 maçı alınca sus pus olan herkese bu takım ayarı vermiştir. Daha da açık yazayım, yukarıda belirttiğim kişileri olmaları gereken noktaya getirmiştir. Ha, uslanıyorlar mı? I-ıhh. Bu mentaliteyle 10 senedir aktif olarak uğraşıyorum, tükürdüğünü yalayanı görmedim. Hatta sırf tükürdüğünü yalamamak için takımı da harcarlar koçu da. Dibine kadar Fenerbahçe'liyim deyip eleştiri için en ufak fırsat kollamak bana uyumlu davranışlar gibi gelmiyor. Niyetiniz buysa voltanızı alınız, başka mecralara seyirtiniz. "Ayar"la beraber sizler için başka argo kelimeler de seçtim. Canınızın istediği gibi kullanın.

Bir de şu zihniyet var: CSKA, Barcelona alıyor, biz niye alamıyoruz? Hangi ara onların seviyesine ulaştık biz? Bunu başarı ve dahi bütçe açısından soruyorum. CSKA ile nasıl yarışacağız sorması ayıp? Malum, onların ödeyecekleri birkaç yüz bin Dolar bütçeleri düşünüldüğünde devede kulak kalabilir. Sokağa da atabilirler ama bizde var mı öyle bir lüks? Az düşünün yazarken, beyin bedava...

Şimdilik böyle...

"Söylediğim şeylerin arkasındayım. Takım iyi giderken gıkını çıkarmayan, ortada fol yok yumurta yokken gelip herkese giydiren, bu tavrı da sene başındaki üst üste yenilgiler döneminde zirve yaptırıp takım kalan 6 maçı alınca sus pus olan herkese bu takım ayarı vermiştir"

kayit oldugum tarih 12 aralik , dolayisiyla takim iyi ve ya kotu giderken soyledigim hic bir seyden haberdar olamazsiniz . ben iyi gunde de kotu gunde de desteklerim baska Fenerbahce yok , sahislar onemli degil.   ne kadar onemli bilmiyorum ama isterseniz bu link'e bakabilirsiniz daha haziran ayinda yazmisim su mesaji daha sonra da ihrac ettim kendimi  http://forum.12numara.org/showthread.php?t=103612&page=2&p=5059627&viewfull=1#post5059627

yukarida yazdiginiz seyleri yapan adamlara ayar verdi demeniz normal ama ben oyle sey soylemedim ve benim adimi da o ilk yazdiginiz mesajda diger 2 kisi ile birlikte yazip ayar verdi demeniz dogru degil diyorum.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14466 : 22 Aralık 2014, 18:18:09 »
umut ;

''gelmezsen adam değilsin''dersem ayıp olur mu ? saygısızlık etmiş olur muyum ?

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #14467 : 22 Aralık 2014, 18:30:36 »
umut ;

''gelmezsen adam değilsin''dersem ayıp olur mu ? saygısızlık etmiş olur muyum ?

He Maşallah, nezakete bak :)

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14468 : 22 Aralık 2014, 18:33:37 »

Boyle genel yazacagınıza isimleri de yazın.O isimler icin de biz de varsak gidelim.Benim buraya gelme sebebim %51 Gurol Abi'dir.%49 da Anka,Cem Bey,Murat Hoca ve digerleridir.Bircok arkadasla cogu forumlardan belki 10 yıldan fazladır tanısırız.Ben su kafadayım.Zaten takım galibiyet,guzel oyun,iyi oyuncu aldı mı tebrik ediyorum.Belki cok fazla methiyeler duzmuyor olabiliriz.Zaten bana gore buna gerek de yok.Sporcu,takım basarılı oldu mu karsılıgını maddi,manevi fazlasıyla alıyor.Kazanırken de eksikleri gormek,kaybederken de hataları gormek benim icin onemli yoksa yarın yine kotu gidebilirsin.Ayrıca seyredebildigim butun macları izlemeye calısırım.Ama mesela biraderin hicbir macla ilgisi olmaz.Sosyal Medyada FB'ye yapılan haksızlıklara elimden geldigince tepki gosteririm.Yorum yaparım.

Beyin bedava,dusunerek yazın demek bence cok dogru degil herkesin kendine gore aklı,mantıgı vardır.Zaten yorumlar cok mantıksızsa cogunluk tepki gosterir ve kaale almaz.Bana gore Can Altıntıg'a 3 lira alırken 5 lira vermek yanlıstır.%70 transfer ucretini odeyip kiralamak da yanlıstır.İzzet de yanlıstır.Bunlar da sokaga atılan paralardır.Bu CSKA icin devede kulak bizim icin baska birsey olabilir.Sene basında butce bellidir buna gore transfer yapılır da bir gorustur.Bu kadar yatırım yapılmıs ama 1-2 eksik parca var,yatırımın bosa gitmemesi icin esneklik gosterilmesi gerekir de bir gorustur.Sponsor olarak bakarsan Ulker tam bir Dunya Devi inanılmaz bir para,almadıkları sirket yok.En son Kralicenin Biskuvi Markasını aldılar.Bence butce esnetilebilir ama kurumsallık var sene bası butce budur da bir gorustur.

Ben bir FB taraftarı olarak sokaga atılan paralara acıyorum ve uzuluyorum.Selcuk Sahin'in,Serdar'in,Krasic'in,Kubra Eksi'nin bana gore sacmasapan Emenike transferinin buralara giden paralar beni uzuyor.O luks olmaması lazım ama maalesef Dunya para cope gidiyor.Sonra eksik yerler eksigiyle kalıyor.Bayan Baskete oyun kurucu,forvet lazım,Bayan Voleybola yerli smacor ve bana gore pasor lazım,Erkek Basketbola guard ve belki savunma yapacak bir uzun lazım,Erkek Voleybola bol yerli oyuncu lazım ama bu sokaga atılan paralar yuzunden boyle gitsin deniliyorsa ben dusuncede degilim.Takımı tebrik de ederim,elestiririm de ben de aynısını soyluyorum.Eger cogunluk istemiyorsa gideriz.Tek birsey rica ettim.Gonderirken kırmadan,incitmeden gonderin dedim.

Benim uslubum bu,tarzım bu eger olmuyorsa gideriz.Yeter ki kibarca olsun.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #14469 : 22 Aralık 2014, 18:37:35 »
emin bir azeriye göre türkçen çok düzgün türkiyedemi büyüdün acaba

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14470 : 22 Aralık 2014, 18:43:11 »
Hmetin
abi mevzunun seninle alakasi yok .
Ayrica burası da alti üstü forum.. göndermek gitmek gelmek vs filan bunları konuşmak bile gereksiz abi.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #14471 : 22 Aralık 2014, 18:43:27 »
emin bir azeriye göre türkçen çok düzgün türkiyedemi büyüdün acaba

yok hayatimda sadece 12 gun Istanbulda yasadim , 7 yasimdan itibaren Fenerbahce ile ilgili mac, haber vs yakindan ilgilendigim icin olabilir
birde bizde asagi yukari herkesin evinde Turkiye tv'leri var uydu uzerinden , Kurtlar Vadisi izlemeyen birini bulamazsiniz mesela Azerbaycanda ..bide Cem Yilmaz'in buyuk etkisi var , sirf onun esprilerini tam anlamiyla kavramak icin ogrendim elimden geldigi kadar ..ama yine de ben fikrimi tam olarak ifade etmekte cok buyuk zorluk cekiyorum.

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
« Yanıtla #14472 : 22 Aralık 2014, 18:45:13 »
yok hayatimda sadece 12 gun Istanbulda yasadim , 7 yasimdan itibaren Fenerbahce ile ilgili mac, haber vs yakindan ilgilendigim icin olabilir
birde bizde asagi yukari herkesin evinde Turkiye tv'leri var uydu uzerinden , Kurtlar Vadisi izlemeyen birini bulamazsiniz mesela Azerbaycanda ..bide Cem Yilmaz'in buyuk etkisi var , sirf onun esprilerini tam anlamiyla kavramak icin ogrendim elimden geldigi kadar ..ama yine de ben fikrimi tam olarak ifade etmekte cok buyuk zorluk cekiyorum.
sen azerice yaz ben tercüme ederim emin :))
Aşkınla olduk derbeder
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #14473 : 22 Aralık 2014, 18:46:06 »
sen azerice yaz ben tercüme ederim emin :))

ahahah eyvallah.

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
« Yanıtla #14474 : 22 Aralık 2014, 18:47:21 »
Aşkınla olduk derbeder
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter