Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970238 defa)

0 Üye ve 67 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #14715 : 26 Aralık 2014, 15:34:27 »
All Star oylaması başlamış , bizim oyunculara oy vermeyin Allah korusun sakatlanırlar falan hiç gerek yok.
illa vermek istiyorum derseniz Zoriç'e verin , hissiyatım all star maçında bir oyuncumuz sakatlanacak diyor , genelde doğru çıkar.

Çevrimdışı nsmert

• Üye
  • Yer: izmir
« Yanıtla #14716 : 26 Aralık 2014, 15:47:00 »
All Star oylaması başlamış , bizim oyunculara oy vermeyin Allah korusun sakatlanırlar falan hiç gerek yok.
illa vermek istiyorum derseniz Zoriç'e verin , hissiyatım all star maçında bir oyuncumuz sakatlanacak diyor , genelde doğru çıkar.
asya'da da full bizim oyuncular var

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14717 : 26 Aralık 2014, 15:49:21 »
ahahahahaha ahahaha :)
hiçbir oyuncumuz sakatlanmasın. Zoriç( beğenmesekte ) 'e de ihtiyacımız var. her bir oyuncuya ihtiyacımız var. allah sakatlıklardan korusun şubemizi

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #14718 : 26 Aralık 2014, 15:56:32 »
ahahahahaha ahahaha :)
hiçbir oyuncumuz sakatlanmasın. Zoriç( beğenmesekte ) 'e de ihtiyacımız var. her bir oyuncuya ihtiyacımız var. allah sakatlıklardan korusun şubemizi

aynen abi zoriç de dahil kimse sakatlanmaz inşallah.
yalnız bir tek bende mi var bu düşünce bilmiyorum ama bizim hiç bir oyuncumuzun milli takıma ve ya all star gibi organizasyonlara gitmesini istemiyorum , ama çoğu taraftar " ergin x oyuncumuzu kadroya almadı vs" diye eleştiriyordu..ben aksine melih ve serhat WC kadrosundan çıkarıldığında seviniyordum.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14719 : 26 Aralık 2014, 16:12:39 »
aynen abi zoriç de dahil kimse sakatlanmaz inşallah.
yalnız bir tek bende mi var bu düşünce bilmiyorum ama bizim hiç bir oyuncumuzun milli takıma ve ya all star gibi organizasyonlara gitmesini istemiyorum , ama çoğu taraftar " ergin x oyuncumuzu kadroya almadı vs" diye eleştiriyordu..ben aksine melih ve serhat WC kadrosundan çıkarıldığında seviniyordum.
bende aynı fikirdeyim. milli takım elensinde kapma bir an önce bizim oyuncular katılsın diye dua etmiştim ...

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #14720 : 26 Aralık 2014, 16:35:09 »
Dün Mariç demişlerdi , bir de kısa alacakları belliydi bu isim de netleşmiş oldu..Galabale'yi istiyor gs.. Niyetim gs'nin transferlerini konuşmak değil ,  Galabale Strasbourg'un oyuncusu , Diot ne kadar önemliyse Galabale de o kadar önemli oyuncu ..bu leş kargaları Galabale'yi alır biz Diot'u alamazsak Ülker hem koça hem de taraftara haksızlık etmiş olur..sakatlık olur hastalık olur 6 yabancı ile yola çıkılmaz yazmıştım daha önce yine aynı fikirdeyim , Hickman sakatlandı mesela. 
Bir kısa almak lazım 3 gün kaldı.
Gelabale bitmiş okeye dönüyor sırf gs bile Gelabale'i alıyor biz niye bi adamı alamıyoruz gibi bi tepki gösteriyosanız bence yanlış düsünüyorsunuz Gelable Diot kadar önemliyse Diot'u da almayalım ondada iş yok o zaman. ben gs taraftarının Gelabale isminden memnun olduklarını düşünmüyorum. üstelik Justin Carter'ın bu kadar gsye gitmeye hevesi varken Gelabele'i alırlarsa çok büyük hata etmiş okurlar.

Çevrimdışı Undisclosed Desires

• Üye
  • Yer: İstanbul-İzmir
« Yanıtla #14721 : 26 Aralık 2014, 16:44:11 »
Gelabale Strabourgdan bile şutlanıyor okeye bile dönecek durumu yok.Nbdl'den oyuncu al daha iyi Gelabale mi kaldı ya da git Göktürke süre ver.Yazık böyle boş transferler yapıp sonra biz 651351 kez kadro kurduk yaa geyiği yapıyorlar sanki matah bir şeymiş gibi.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #14722 : 26 Aralık 2014, 16:59:32 »
valla ben strasbourg'da seyretmedim Gelabale'yi fransa milli takimindan ximki'den izlediklerime gore dedim , Gelabale avrupa icin kuvvetli bir hucum silahi , sutu cok iyi ..savunmasi les ..gs gibi suta dayali takimda katki verir ..ama bize hic istemem , bize Carter uyar mesela ..eskik parca Carter bizde.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #14723 : 27 Aralık 2014, 00:26:27 »
Gs marici alarak tam bir cop almus oldu..zaten daha iyisi gelmezdi..gerçi bence voguiskas hepsinden iyiydi ya neyse...
Gelabale de gelirse super şenlik olacak gs de...veteranlar takimi gibi...

Çevrimdışı Undisclosed Desires

• Üye
  • Yer: İstanbul-İzmir
« Yanıtla #14724 : 27 Aralık 2014, 01:37:53 »
Zizis haberi Eurohoops'a düşmüş.

-Ergen piremses kız mod on-

Ayyy hadi inşallah yaaa

-Ergen piremses kız mod off-

Çevrimdışı Kutay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • kutay_erkan
« Yanıtla #14725 : 27 Aralık 2014, 02:22:43 »
Zisis haberi çok heyecanlandırdı açıkçası, hadi bakalım hareketlensin buralar.
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
« Yanıtla #14726 : 27 Aralık 2014, 02:27:27 »
Zizis haberi Eurohoops'a düşmüş.

-Ergen piremses kız mod on-

Ayyy hadi inşallah yaaa

-Ergen piremses kız mod off-
hahahaha  ins cnm yea
ergen piremses mode offf

Çevrimdışı daredevil

• Üye
  • Yer: Muğla
« Yanıtla #14727 : 27 Aralık 2014, 02:46:24 »
sabah yıkılır buralar zisis zisis sesleriyle  :) olursa güzel olur beaa
Obra reis varsa gerisi teferruattır..
Sen kal gerisi farketmez..

Çevrimdışı fundamental

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #14728 : 27 Aralık 2014, 03:06:40 »

Illa 1 numara alacaksam da Zisis'i alirdim.

ben şunu şuraya koyayım da. Yunan olsun taştan olsun ya. (pg olsun taştan olsun değil)

Çevrimdışı HakeemOlajuwon

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #14729 : 27 Aralık 2014, 03:35:12 »
Tam aradığımız adam , iyi savunmacı ,organizatör , inşallah gelir.