Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970316 defa)

0 Üye ve 77 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #14880 : 28 Aralık 2014, 13:55:29 »
ntvspor'da resmen sacmaliyor ismail ile ihsan
maric'e cop dememek icin 15 dk zorladilar , ama zisis'in 10 saniye icinde zaafini buldular hemen
kapattim artik izlemiyorum anasini satayim..
26 milyon euro'mus butcemiz ismail dedi ..bizde gerizekaliyiz zaten ne 2Galatasarayi lan

Ha bide Nikos Zisis eleştirilere EL'deki pozunda en iyi cevabı vermiş :D

Şekilde de görüldüğü üzere resmen çekemeyene bacağım girsin demek istemiş :D

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #14881 : 28 Aralık 2014, 13:57:59 »
Ha bide Nikos Zisis eleştirilere EL'deki pozunda en iyi cevabı vermiş :D

Şekilde de görüldüğü üzere resmen çekemeyene bacağım girsin demek istemiş :D

ahahaha cok iyi resme bak ..adamsin Zisis.

Çevrimdışı hkn7

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #14882 : 28 Aralık 2014, 14:02:16 »
ntvspor'da resmen sacmaliyor ismail ile ihsan
maric'e cop dememek icin 15 dk zorladilar , ama zisis'in 10 saniye icinde zaafini buldular hemen
kapattim artik izlemiyorum anasini satayim..
26 milyon euro'mus butcemiz ismail dedi ..bizde gerizekaliyiz zaten ne 2Galatasarayi lan

bu kadar yanlı yayın yapılmaz , Zisis'in savunması düşündürücü bile dediler, acaba Fenerbahçe'nin aradığı guard mı diye konuştular, ayıp resmen

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #14883 : 28 Aralık 2014, 14:02:45 »
Bu Ismail Senol'un kuyruguna kim basti nedir bu Obradovic kompleksi bu herifdeki ?
Obra ismail'in ropartaj teklifini mi reddetmis ne yapmis ?
resmen 26 milyon euroya kurulan kadro boyle mi olur'a getirdi ismail.

bizim butce 26 milyon euro ise Barca ve CSKA'da 56 milyon o zaman.
Barca'nin 3. pivotu Lampe ..Oleson 1 milyon euro aliyor onunde Navarro ve Abrines var.
CSKA'da Khryapa ve Teodosic 3 milyon euro aliyor vergiler disinda senelik.
neyse keske izlemeseydim sunlari sinirlendim durup dururken.
« Son Düzenleme: 28 Aralık 2014, 14:03:32 Gönderen: emindesouza »

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
« Yanıtla #14884 : 28 Aralık 2014, 14:07:01 »
Var bunların bir derdi ama nedir bilemiyorum..
Ama basketboldan anlamadiklarini kesinlikle biliyorum...bunlar bu işten yorum yapıp para kazanıyorlar ya hasta oluyorum...
Erginin .... Yalayıp obra ya laf sokunca yerlerini sağlamlaştıriyorlar herhalde..çünkü derginin sezon başından beri 11. Yabancisini aldığını söylemezler..ege ve göktürk e sure vermediğini söyleyemezler...sonra yorumcuyum derler..yazık vallaha yazık...

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #14885 : 28 Aralık 2014, 14:08:35 »
bu kadar yanlı yayın yapılmaz , Zisis'in savunması düşündürücü bile dediler, acaba Fenerbahçe'nin aradığı guard mı diye konuştular, ayıp resmen

İbo olmadıktan sonra İsmail'in yaptığı hiç bir programın değeri yok bence :D Körlerle sağırlar birbirini ağırlar tadında program yapıyorlar, takılmayın :) Zisis onlara gösterecek (mahmut uslu styla) :D

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #14886 : 28 Aralık 2014, 14:08:53 »
Dün Gs maçını anlatırken Murat Murathanoğlu Maric'in çok kilo almış olduğunu falan söyledi kaldı ki adam aldığı sürede neredeyse hiç bir şey yapmadı. Ergin maç sonunda transferi sorulunca mecburiyetten aldık dedi başka seçenek yoktu gibisinden konuştu :D Bunlar da aklı sıra toz kondurmayacak :) Geçinizzzz...
valla ben çok memnunum zisisden clutch time beklentim yok ondan onu yapacak çok adam var bizde ama bunları 15-20
dakika birbirine tutturacak patex yoktu işte zisisi o patex olarak görüyorum hem sene sonu belli olur kim ak kim kara şuan mutlu ve olmadığım kadar umutluyum

Çevrimdışı HakeemOlajuwon

• Üye
« Yanıtla #14887 : 28 Aralık 2014, 14:48:10 »
Var bunların bir derdi ama nedir bilemiyorum..
Ama basketboldan anlamadiklarini kesinlikle biliyorum...bunlar bu işten yorum yapıp para kazanıyorlar ya hasta oluyorum...
Erginin .... Yalayıp obra ya laf sokunca yerlerini sağlamlaştıriyorlar herhalde..çünkü derginin sezon başından beri 11. Yabancisini aldığını söylemezler..ege ve göktürk e sure vermediğini söyleyemezler...sonra yorumcuyum derler..yazık vallaha yazık...
Ergin'dir ne yapsa yeridir diye düşünüyorlar galiba :D
« Son Düzenleme: 28 Aralık 2014, 14:57:02 Gönderen: HakeemOlajuwon »

Çevrimdışı omerozkan90

• Üye
  • Yer: izmir
  • legends never dies
« Yanıtla #14888 : 28 Aralık 2014, 15:07:14 »
ismail şenol elinde olsa bjelica'ya nba yaptıracak o gün bugündür tavım adama. ergin ataman'a bizzat kendisi oyuncu önerdiği için maric'i alınabilecek en iyi oyuncu olarak değerlendirdi. galatasaray'ın yaptığı bu kadar yanlış transferi görmeyip fenerbahce'nin bütçesinden bahsedip olası bir f4 başarısının değerini düşürme algısı yaratmaya çalışıyor. zisis'i değerlendirmek yerine kenan'ın performansının ve azalacak süresinin derdine düştüler.tabi ergin ataman yıllardır genç oyunculara inanılmaz süreler verdiği için bu konuyu açmakta fayda gördü herhalde. kenan'ın 2 senedir euroleague'de ilk beş başladığından bahsetmezler tabi ergin hocası kızar ona.

bu arada ismail şenol gherardini ile konuştuğunu transferin bonservis ödenmeden yıllık ücretinin kalan kısmının ödenerek transferin tamamlanacağı söyledi.

Çevrimdışı Undisclosed Desires

• Üye
  • Yer: İstanbul-İzmir
« Yanıtla #14889 : 28 Aralık 2014, 15:09:50 »
Hadi bütçeyi bulalım :D :F

Kenan 300-400k Berk 200-300k Zizis 450k
Hickman 1 milyon Gou 800k Can 450k
Bogdan 800k Emir 1 milyon Serhat 500k
Bjelica 1.4 milyon Vesely 1.5 milyon İzzet (?)
Semih 600k Zoric 1.4 milyon Oğuz 1 milyon

Bogdan için 1.2 milyon euro ödendi,Zisisin maaş+buyoutu yukarıda yazdım.
Teknik ekip 3.5 milyon desek
Gherardini ıvır zıvırlar 2 milyon desek
Maç masrafları deplasman falan 2 milyon desek

20 mi ne oldu böyle kasa kasa.Hadi 2 de ben gönlümden pay verdim 22 olsun ki şurada fazla fazla verdiğim idari masrafları sırf yaklaşsın diye.Ama yine de yaklaşamadı.Bizim 27 milyon euro bütçemiz olsaydı Bo'yu da tutardık,Teo'yu da alırdık Zorici fesheder pivot da alırdık.27 milyon euro kim nasıl buluyor anlamıyorum.

Çevrimdışı hkn7

• Üye
« Yanıtla #14890 : 28 Aralık 2014, 15:19:17 »
İbo olmadıktan sonra İsmail'in yaptığı hiç bir programın değeri yok bence :D Körlerle sağırlar birbirini ağırlar tadında program yapıyorlar, takılmayın :) Zisis onlara gösterecek (mahmut uslu styla) :D

Çok haklısın hocam fakat şu dialog beni benden aldı , sinirlerime hakim olamadım :)

İ.Ş : Zisis Fenerbahçe'nin aradığı guard mıdır?
İ.B : Üstüne çok düşünülmesi gereken bir nokta..

Neyini düşünüyorsun acaba , bu saatte Zisis gibi bir adam geliyor ve sen düşündürücü diyorsun, savunması yok diyorsun..

• Üye
« Yanıtla #14891 : 28 Aralık 2014, 15:22:46 »
Ben böyle 1 vs 17 triplerine girmem,hata varsa herkese oluyor anlayışındayımdır ama bu sene gördüklerim basketbol için konuşuyorum çok üzücü.Geçen sene böyle değildi ortam.Bunda Ergin Atamanın Milli Takıma geçmesinde lobisinin artmasının payı olduğunu düşünüyorum.Eskiden sadece Çağlar Torun gibiler tetikçilik yaparken şimdi İsmail Şenol bile kervana katılmış.

Obra ile İvko için bazen üzülüyorum,küçük olsun benim olsun anlayışı hala devam ediyor basketbolda.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14892 : 28 Aralık 2014, 15:24:40 »
Hadi bütçeyi bulalım :D :F

Kenan 300-400k Berk 200-300k Zizis 450k
Hickman 1 milyon Gou 800k Can 450k
Bogdan 800k Emir 1 milyon Serhat 500k
Bjelica 1.4 milyon Vesely 1.5 milyon İzzet (?)
Semih 600k Zoric 1.4 milyon Oğuz 1 milyon

Bogdan için 1.2 milyon euro ödendi,Zisisin maaş+buyoutu yukarıda yazdım.
Teknik ekip 3.5 milyon desek
Gherardini ıvır zıvırlar 2 milyon desek
Maç masrafları deplasman falan 2 milyon desek

20 mi ne oldu böyle kasa kasa.Hadi 2 de ben gönlümden pay verdim 22 olsun ki şurada fazla fazla verdiğim idari masrafları sırf yaklaşsın diye.Ama yine de yaklaşamadı.Bizim 27 milyon euro bütçemiz olsaydı Bo'yu da tutardık,Teo'yu da alırdık Zorici fesheder pivot da alırdık.27 milyon euro kim nasıl buluyor anlamıyorum.
değerli kardeşim zoriç bjelica o kadar yüksek almıyorlar. takımdaki yabancılar 1milyon euro civarı para kazanıroylrar.
tüm maliyetler dahil fenerbahçe ülker bütçesi 20 milyon euro. galatasray da kağıt üzerinde 12 milyon euro. haa gs ödemiyor paraları o bütçe kağıt üzerinde kalıyor ama orası onların bileceği iş ..

bu arada boşverin beğenmesinler laf etsinler bizler sahada parkede cevap verelim
zisis adam değil yaramaz zaten

• Üye
« Yanıtla #14893 : 28 Aralık 2014, 15:27:42 »
değerli kardeşim zoriç bjelica o kadar yüksek almıyorlar. takımdaki yabancılar 1milyon euro civarı para kazanıroylrar.
tüm maliyetler dahil fenerbahçe ülker bütçesi 20 milyon euro. galatasray da kağıt üzerinde 12 milyon euro. haa gs ödemiyor paraları o bütçe kağıt üzerinde kalıyor ama orası onların bileceği iş ..

bu arada boşverin beğenmesinler laf etsinler bizler sahada parkede cevap verelim
zisis adam değil yaramaz zaten

Doğrudur abi salladım bilmediklerimi bazılarına da tahmini değer yaptım maksimum 22 yapabildim :D

İnşallah takım herkese gereken cevabı verecek.

Çevrimdışı omerozkan90

• Üye
  • Yer: izmir
  • legends never dies
« Yanıtla #14894 : 28 Aralık 2014, 15:40:07 »
bjelica az kazanıyormuş yalnız üzüldüm bildiğin adamın fiyat performansı uçuyor. bir sitede ben 2 m euro aldığını okumuştum ama orda kleiza için 3.3 m euro yazıyordu pek inandırıcı gelmemişti. acilen bjelica'nın maaşına zam yapılması ve kontratının uzatılması lazım. bu arada yukarıda yazdıklarımı ismail şenolun instagram'daki fotoğrafının altına yazdım adam yorumumu sildi. bunlara rahat nefes yok artık tam saha pres yapıcam.