Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970541 defa)

0 Üye ve 90 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #375 : 23 Aralık 2013, 16:29:44 »
Hackett'ın menajeri Armani Milano ile anlaştıklarını duyurmuş (kaynak Eurohoops twitter)

avatar 10 numara olmuş yeni fark ettim :)

abi şöyle söyleyim de bazı dostlar bilsin bizim listemizde hiçbir zaman olmadı kendisi ...

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #376 : 23 Aralık 2013, 18:37:00 »
Sasha Vujacic Efes'ten ayrıldıktan sonra hala bi' takımla anlaşmadı.Teodosic seviyesini falan zorlayacaksak transferde düşünülebilir.Her ne kadar tam aradığımız adam olup olmadığından emin olmsamda çok fazla seçenekte  yok gibi.

Adriana Lima yengemiz olsun diye Jaric'i isteyen taraftarımızı Şharapova'da mutlu edebilir hem.Bir taşla iki kuş :D

Sasha'yı Gordon sakatlandığında Galatasaray'a da önerdiler, gerçi tam aynı stil oyuncu değil ama istemediler...durumu iyi değil demek ki tekrar Türkiye'ye dönmek istediğine göre

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #377 : 23 Aralık 2013, 22:14:40 »
Marko Jaric ‏@markojaric 22 Aralık
Thank you to the Fenerbahce fans but in this moment I am not thinking about coming back to play basketball. Good luck to fener and obradovic

ahaha bu sosyal medya inanılmaz güçlü , olmayan bir transfer haberi türedi , dolatı yorumlar oldu sonra basketbolu bırakmış bu adam bu tweeti atmak zorunda kaldı.

bana bi ara Papaloukas haberi çıktığı zaman aklıma gelmişti , basketbolu bırakmış adam için yorum yapılıp acaba gelir mi varmı gelişme diye kardeşlerim vardı :)

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #378 : 23 Aralık 2013, 22:49:07 »
Jariç haberini zaten çıkaran adam sanırım sırf Adriana Lima için yaptı o haberi
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
  • Yer: Samsun
« Yanıtla #379 : 23 Aralık 2013, 23:00:49 »
Sasha Vujacic Efes'ten ayrıldıktan sonra hala bi' takımla anlaşmadı.Teodosic seviyesini falan zorlayacaksak transferde düşünülebilir.Her ne kadar tam aradığımız adam olup olmadığından emin olmsamda çok fazla seçenekte  yok gibi.

Adriana Lima yengemiz olsun diye Jaric'i isteyen taraftarımızı Şharapova'da mutlu edebilir hem.Bir taşla iki kuş :D

Sasha'yı Gordon sakatlandığında Galatasaray'a da önerdiler, gerçi tam aynı stil oyuncu değil ama istemediler...durumu iyi değil demek ki tekrar Türkiye'ye dönmek istediğine göre
Galatasaray'ın set şutöründen çok malik tarzı bi adama ihtiyacı vardı ve doğruyu yaptılar Sasha'yı almayarak.Durumunu bilmiyorum ama piyasa düşünülünce burun kıvıralacak bi' adam değil kesinlikle.
"Kendim için bir söz veriyorum,burası benim evim olacak."

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #380 : 24 Aralık 2013, 01:38:24 »
Vujacic gibi oyun disiplini olmayan bir adam alırsak yandık demektir..Bana kalırsa biraz sertlik katacak 1.5 tan 2 almamız lazım..İlla avrupaya bakmamak lazım Nbaden kopanlar olur sanırım
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı FenerliDoğuş

• Üye
« Yanıtla #381 : 24 Aralık 2013, 15:14:58 »
Ahmet Özokur twiterdan yaptığı açıklamada koçun transfer istemediğini söyledi geçmiş olsun

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #382 : 24 Aralık 2013, 17:18:49 »
Yöneticimiz Ahmet Özokur twitter'da isim vermeden bir oyuncumuzla sözleşme yenilediğimizi, resmi açıklamanın yakın zamanda resmi sitede duyurulacağını söyledi.
Bahse konu ismin Bojan ya da Emir'den birisi olduğu tahmin ediliyor.
« Son Düzenleme: 24 Aralık 2013, 17:31:17 Gönderen: Bülent »
...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #383 : 24 Aralık 2013, 17:39:45 »
Emir in bu yaz sözleşme uzattığını söyleyen dostlar var ben hatırlamıyorum
bilen var mı ?

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #384 : 24 Aralık 2013, 17:41:05 »
Emir in bu yaz sözleşme uzattığını söyleyen dostlar var ben hatırlamıyorum
bilen var mı ?
[/quote

Yok abi sözleşme uzatılmadı,2011 şampiyonluğu sonrası yapılna 2+1 yıllık sözleşmenin +1'i kullanılıyor
« Son Düzenleme: 24 Aralık 2013, 17:44:27 Gönderen: nemanja bjelica »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #385 : 24 Aralık 2013, 17:44:42 »
Erkek Basketbol Takımımız Fenerbahçe Ülker’in başarılı oyuncusu Emir Preldzic’in bu sezon sonunda bitecek sözleşmesi 3 yıl uzatıldı.

2007-08 sezonunda renklerimize bağlanan, Fenerbahçe Ülker ile ligde ve Avrupa’da sayısız başarılar yaşayan Emir, 2016-17 sezon sonuna kadar Fenerbahçe Ülker’de!

Emir Preldzic’e; bu sezon Euroleague’de grup lideri olarak TOP 16’ya çıkan, ligde tek hedefi zirve olan Erkek Basketbol Takımımız Fenerbahçe Ülker’de sonsuz başarılar dileriz.

Fenerbahçe Spor Kulübü

hayırlı olsun

• Üye
« Yanıtla #386 : 24 Aralık 2013, 17:48:24 »
Umarım hem Emir hem bizim için hayırlı olur.Emir yerli oyuncu statüsüne geçtikten sonra işin esası biraz tembelliğe vurdu,bu sezon kıpırdanma var,daha iyi olacağına inanıyorum(OBRA ETKİSİ)

• Üye
« Yanıtla #387 : 24 Aralık 2013, 17:50:54 »
Erkek Basketbol Takımımız Fenerbahçe Ülker’in başarılı oyuncusu Emir Preldzic’in bu sezon sonunda bitecek sözleşmesi 3 yıl uzatıldı.

2007-08 sezonunda renklerimize bağlanan, Fenerbahçe Ülker ile ligde ve Avrupa’da sayısız başarılar yaşayan Emir, 2016-17 sezon sonuna kadar Fenerbahçe Ülker’de!

Emir Preldzic’e; bu sezon Euroleague’de grup lideri olarak TOP 16’ya çıkan, ligde tek hedefi zirve olan Erkek Basketbol Takımımız Fenerbahçe Ülker’de sonsuz başarılar dileriz.

Fenerbahçe Spor Kulübü

hayırlı olsun
Hadi ligi anladık da Avrupa'da sayısız başarı komedi ötesi olmuş.

Çevrimdışı Ibrahim K.

• Üye
  • Yer: Almanya
« Yanıtla #388 : 24 Aralık 2013, 17:52:30 »
Sözlesmesinin uzatilmasi Emir de umarim ekstra bir motivasyon da olusturur :)

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #389 : 24 Aralık 2013, 18:35:31 »
Sözlesmesinin uzatilmasi Emir de umarim ekstra bir motivasyon da olusturur :)

Tam aksine 3 yıllık sözleşmem var diye yayılmasın da :)