Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970542 defa)

0 Üye ve 87 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı badwachter

• Üye
  • Yer: Balıkesir
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #15 : 02 Aralık 2013, 23:34:51 »
Mirsad ,Ermal yada o tarz uyrukdaki arkadaşlar hiç bir kategoride başka ülke takımlarında oynamadı diye biliyorum ben o yüzden direkt türk statüsünde oldular..

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #16 : 02 Aralık 2013, 23:44:34 »
Nick Calathes

Memphisde rotasyonda iyice gerilerde kaldı ve süre bulamıyor. Gitmesi hataydı zaten.
1-2 combo guard. Tanımayan yok zaten

Özellikle dış savunucu eksikliği ceken bir takım olmamız bakımından cok yerinde bir hamle olur.
Gecen sene Lokomotiv Kuban, eurocupı alırken MVP de olmuslugu var
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #17 : 02 Aralık 2013, 23:46:39 »
Nick Calathes

Memphisde rotasyonda iyice gerilerde kaldı ve süre bulamıyor. Gitmesi hataydı zaten.

Özellikle dış savunucu eksikliği ceken bir takım olmamız bakımından cok yerinde bir hamle olur.

Neden gittiğini anlayamadığım adam.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı badwachter

• Üye
« Yanıtla #18 : 02 Aralık 2013, 23:47:58 »
Nick Calathes

Nick Calathes Amerikada yaşamak için gitti.. kendisi zaten Florida doğumlu ve sülalesi orada yaşıyor neredeyse.. 5-10 dakika bile süre alsa kalır.. ki rahatlıkla kontrat bulur NBA de her takımda dönmez artık bu saat den sonra çok büyük olay olmaz ise..

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
    • tolgagumus_
« Yanıtla #19 : 02 Aralık 2013, 23:51:36 »
Nick Calathes

Sezon başında da transfer gündemimizdeydi ancak NBA'i tercih etmişti. Ben bu sezon için yapılacak takviyenin Nick Calathes, Milos Teodosic gibi oyuncular olacağına inanmıyorum. Bu adamları kadroya alıyorsan ligde de oynatmak zorundasın. Sadece Euroleague için kadroya katamazsın. O nedenle transfer yapılacaksa bile Euroleague'de oynayıp lig maçlarında tribünde oturmayı kabul edecek bir oyuncu olacağını tahmin ediyorum. Bu arada ben sezon sonu Teodosic'in  Fenerbahçe Ülker'e kesin geleceğine inanıyorum. Kontratı da bitiyor. Obradovic ile çalışmakta hayali. Calathes ismi şu an için bize çok uzak gibi sanki.
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimdışı FenerliDoğuş

• Üye
« Yanıtla #20 : 02 Aralık 2013, 23:54:40 »
Öncelikle herkese merhaba forumdaki ilk iletim.Böyle kaliteli bir forumu bize kazandıranlara teşekkürler. Transferlere gelirsek zoricle bu işin olmayacağı aşikar.  Bugün sportandoda Anadolu Efesin Ajincayı istediğini strasbourgunda 350 bin euro buy out istediğini duydum.Yanılmıyorsam biz zorice 800 bin bayılmıştık o zaman ajinca için 350 sudan ucuz ;D Top 16 öncesi ajincayı almak şart bence 5 numara sıkıntısı 1-2 combo sıkıntısından önce geliyor.

Önce bir 5 numara hamlesi yapıp beklemek duruma görede 1-2 almak şart. Bence bizi sene sonuna kadar götürebilecek  yedekliği sıkıntı etmeyecek seneyede bayrağı hackett-teo-calathes gibi isimlere devredebilecek birisi lazım bu da nbadeki veteranlardan olabilir andre miller vs.
« Son Düzenleme: 03 Aralık 2013, 00:18:00 Gönderen: cemagrak »

Çevrimdışı turner

• Üye
  • Yer: istanbul
  • obrakadabra
« Yanıtla #21 : 02 Aralık 2013, 23:57:23 »
Öncelikle herkese merhabalar inşallah cok guzel bir forum olacak guzel seyler paylasılacak buradan.transfer konusuna gelınce ben ilkan ve oguz donusunden dolayı kısa oyuncu alacagımızı dusunuyorum
Her sabah özgürlüğe doğar FENERBAHCE

Çevrimdışı BeratAkbaba

• Üye
    • BeratAkbaba
« Yanıtla #22 : 02 Aralık 2013, 23:58:24 »
Transfer konusunda aceleci davranmamamızı doğru buluyorum.6 yabancı oyuncu ile sözleşmemiz var ve hepsi de kaliteli oyuncular.Sezon sonu da yalnızca bogdanovic'in kontratı sona eriyor sanırım,onu da tutmak için her yolu deneriz.Şu zamanlarda boşta olan kaliteli oyuncu da pek yok gibi.Alacak olursak da buy-out öderiz ve uzun süreli bir anlaşma yaparız muhtemelen.Sözgelimi,sezon sonuna kadar bizi idare edebilecek bir oyuncu alırsak daha mantıklı olur bence.Yazın teodosic için hamlemiz olur zaten.
#12 Damir Mrsiç

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #23 : 03 Aralık 2013, 00:02:12 »
Şu an için transfere ihtiyaç yok.Obradovic'in Pana'da iken 13 sezonda sadece 3 defa sezon içinde transfer yaptığını düşünürsek transfer yapmamız pek olası gözükmüyor.İlkan zannedersem 1-2 hafta içinde maçlara çıkacaktır.Bu sezon zaten 5 numara oynayacak.4 numarada Kleiza-Bjelica ikilisinin olduğunu düşünürsek.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #24 : 03 Aralık 2013, 00:04:18 »
Arkadaşlar, Zoric, Kleiza şu veya bu... Mevcut oyuncuların hepsi koçun isteği veya onayı ile transfer oldu yahut takımda kaldı. Burada transfere dair doyurucu yorumlar yapacaksak, şu veya bu gitsinden ziyade Top-16 öncesi bir yabancı takıma katılabilir mi, katılırsa hangi mevkii için olabilir, siz olsanız hangi oyuncu üstüne odaklanırdınız?

Transfer topiği mevcut oyuncularımızı eleştirmekten ziyade onlara yoldaş olacak yeni oyuncu adaylarını konuşacağımız yer  olursa daha güzel olur.
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2013, 21:53:20 Gönderen: cemagrak »

Çevrimdışı badwachter

• Üye
« Yanıtla #25 : 03 Aralık 2013, 00:15:26 »
Oğuz ve İlkan 'nın nasıl döneceği de önemli TOP 16

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #26 : 03 Aralık 2013, 00:16:45 »
Oğuz sıkıntılı büyük ihtimal Top-16 oynanırken anca dönecek ama İlkan'ın bir iki hafta içinde dönmesi bekleniyor.
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı badwachter

• Üye
« Yanıtla #27 : 03 Aralık 2013, 00:17:07 »
Öncesi ama ben yinede bir ''BEKÇİ'' alınması taraftarıyım ..

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #28 : 03 Aralık 2013, 00:17:19 »
Bizim Uzuna değil 1-2 oynayacak dış savunması olan adama ihtiyacımız var.Yoksa Uzun alsak ne olacak.Diyelim Ajinca yı aldık.VİDMAR çıkacak.Vidmar gibi Kor yürek çıkarmı rotasyondan?
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #29 : 03 Aralık 2013, 00:20:13 »
Euroleague takım istatistiklerinde en geride oldugumuz kategoriler,

üclük isabeti ve asist.
Bu da combo guard eksikliğini işsaret ediyor. Zaten sezon öncesi de belliydi bu.

Bojanın tıkandıgı her mac sıkıntı cekeriz gibime geliyor. Sut atacak eline güvenebilecegimiz bir adam bence sart.
Ver Lester'e, yaz deftere