Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970437 defa)

0 Üye ve 81 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #15165 : 15 Ocak 2015, 23:32:30 »
Devin smith i gene büyük hayranlıkla izledim...nasıl kacirdik bu adamı..
Seneye keşke geri alabilsek..
Koy oynasın 3-4..tam bjelicanin yedegi olur...vesely de rahatça 5 oynar..

Çevrimdışı eu_kobe

• Üye
  • Yer: antalya
« Yanıtla #15166 : 15 Ocak 2015, 23:35:07 »
nerelere yazayım bilemedim tbl all starda bjelica yok heralde anthony davis'in müthiş formu yüzünden :D  neyse zaten böyle organizasyonlara milli maçlara giden sporcularımızın sakat dönmesi konusunda var bir cünüplüğümüz keşke hiç biri gitmese..

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #15167 : 16 Ocak 2015, 12:09:18 »
nerelere yazayım bilemedim tbl all starda bjelica yok heralde anthony davis'in müthiş formu yüzünden :D  neyse zaten böyle organizasyonlara milli maçlara giden sporcularımızın sakat dönmesi konusunda var bir cünüplüğümüz keşke hiç biri gitmese..
emin olmamakla birlikte bogdan ve bjelica affını istemiş diye okudum ama doğruluğu konusunda birşey diyemem

Çevrimdışı eu_kobe

• Üye
  • Yer: antalya
« Yanıtla #15168 : 16 Ocak 2015, 12:49:02 »
emin olmamakla birlikte bogdan ve bjelica affını istemiş diye okudum ama doğruluğu konusunda birşey diyemem
olabilir aslında takımın kalanı organizasyonda çünkü. ayrıca veysel smaç gou 3lük yarışmasında ama veyselin smaç için bir hazırlık yapabildiğini düşünmüyorum şu anki tempomuzdan :)
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2015, 12:50:04 Gönderen: eu_kobe »

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #15169 : 16 Ocak 2015, 14:03:52 »
valla cem abi kızacak ama bi yerden duyduk başkan ben gidene kadar koç kalacak demiş yani sonsuza kadar :))
Sevinsem mi, üzülsem mi bilemedim...

Çevrimdışı fundamental

• Üye
« Yanıtla #15170 : 16 Ocak 2015, 14:45:00 »
Sevinsem mi, üzülsem mi bilemedim...

Sube bu kadro ile yonetildigi surece bence bir problem yok.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15171 : 16 Ocak 2015, 14:53:22 »
lan barış ben niye kızayım ..
değerli adı güzel fundemental kardeşime katılıyorum obradoviç burada kaldıkça ve şube ülker yönetiminde olduğu müddetçe kalabilir :(

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #15172 : 16 Ocak 2015, 15:41:08 »
lan barış ben niye kızayım ..
değerli adı güzel fundemental kardeşime katılıyorum obradoviç burada kaldıkça ve şube ülker yönetiminde olduğu müddetçe kalabilir :(

cem şubenin yönetimi ülkerde değil mi? Aziz Yıldırımın açıklamasını şöyle anlarım ben: Ülkerle ayrılacağız ve aziz yıldırım gaz almak için; ben olduğum sürece burada diyor aykut kocaman dönemi gibi.
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2015, 15:41:38 Gönderen: Civa »

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #15173 : 16 Ocak 2015, 16:05:31 »

Sube bu kadro ile yonetildigi surece bence bir problem yok.
Basket icin haklisinda, Fenerbaahce bizim icin sadece basketbol degilki..

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #15174 : 16 Ocak 2015, 16:41:32 »
Basket icin haklisinda, Fenerbaahce bizim icin sadece basketbol degilki..
benim için iki yıldır sadece o, aziz yıldırım gitmedikçe de öyle olacak gibi zoc giderse o da kalmaz :(.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15175 : 16 Ocak 2015, 16:43:29 »
cem şubenin yönetimi ülkerde değil mi? Aziz Yıldırımın açıklamasını şöyle anlarım ben: Ülkerle ayrılacağız ve aziz yıldırım gaz almak için; ben olduğum sürece burada diyor aykut kocaman dönemi gibi.
şubenin yönetimi tabiki Ülkerde ama sonuçta Aziz Yıldırım da başkan .. burada değişik bir çelişki var :)
detaylar umurumda değil ya cidden Obradoviç bi 2 sene daha uzatsın sözleşme bu senede bi madrid yapalım da şimdilik başka bir şey istemiyorum ;)
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2015, 16:43:47 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı badwachter

• Üye
  • Yer: Balıkesir
« Yanıtla #15176 : 16 Ocak 2015, 17:35:27 »
Uzun zamandır geri kaldım kaçırmış olabilirim lütfen düzeltin bu Ülker ile ''sponsorluk'' durumu diye bir dedikodu dönmeye başlamış.
Yok çekilecekler , yok süresi bitti diye..

2006 yılında Ülkerspor ile Fenerbahce gerek alt yapılar gerekse antrenörler ( alt yapı koçları ) bazında birleşme gerçekleştirdi. Her birleşmede olduğu gibi yani.. Sponsorluk ve Tek bir kulüp çatısı altında birleşme bence çok farklı iki durum.. 2007 yılında gerek Galatasaray Cafe Crown gerekse 2007 yılında Beşiktaş Cola Turka, Ülker ( yıldız grubunun ) ''sponsor'' olarak onlara destek olması ve sonra bu sponsorların süreleri dolarak tercih edilmemesi bu söylenen dedikoduların olması gereken kısmı diye düşünüyorum.. Ahmet Özokur beyin de söylediği gibi bizim Fenerbahce ile olan bağımız sponsorluktan çok daha öte bir durum diye..
Ha bu söylediklerimi tamamen farazi kılacak bir durum yaşanabilir mi ? Başkanımız Aziz Yıldırım olduğu sürece mümkün :)
Bir gece 3 şişe jack daniels'ı hüpletip ardından şekerini 500 'e çıkardığı anda Murat Ülker beyin rezidansının kapısına dayanırsa işler değişebilir :) :)

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #15177 : 19 Ocak 2015, 18:41:29 »
transfer yapacağımızı düşünmüyorum bunu belirteyim
ama f4 oynamak isteyen ,egolarını kenara bırakmış bir hidayet ne güzel giderdi beaa

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #15178 : 19 Ocak 2015, 20:01:24 »
Hidayet ten ziyade savaşıcak it gibi kosucak bir esmer atletik kardeş gerekiyor..
Kınsey gibi Moss gibi Hopson gibi
hidayeti yerli olması ve euroligde oynamaması dolayısıyla yazdım birde zırt pırt bize gelmek istediğini söylediği için..
takip etmiyorum ama çokta süre almıyordu

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #15179 : 19 Ocak 2015, 20:11:20 »
Hidayet oynamayı kafasına koyarak gelirse şu haliyle bile el için çok ekstra bir oyuncu.
İşte burada şu sıkıntı var.
Hedefi oynamak mı yoksa taraftarı olduğu kulübe gelerek kaybolmaya başlayan popülaritesini geri kazanmak adına göz boyamak mı?
...