Gönderen Konu: Forum&Anasayfa Hakkında (Soru&Şikayet)  (Okunma sayısı 211618 defa)

0 Üye ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gurol1967

• Ziyaretçi
Ynt: Forum&Anasayfa Hakkında (Soru&Şikayet)
« Yanıtla #165 : 02 Mart 2014, 01:31:42 »
Abi bende göremiyorum bazı arkadaşların ve kendimin avatarını ..
Bizimkiler de uctu.:) Duzeltilmeye calisilacak.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #166 : 02 Mart 2014, 12:29:22 »
Valla ben avatarini goremiyorum.
Ben görüyordum Besim ama şu an yine yok :)
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı kuga

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #167 : 03 Mart 2014, 11:35:20 »
Türk Basketbolu - Altyapılar ve Alt Ligler (Genel)  diye bir başlık var. keşke orada sadece tb2l bilgileri verilmese. genc erkekler ligi ve yıldız erkeklerden en azından fenerbahçem,izin maçları hakkında bilgi verilse. bu hafta Efes maçı vardı yıldızlar erkeklerde kimseden ses yok. hafta içi ayberk olmaz ve berk uğurlu galatasaray maçında oynayacak belki maça gelen falan olur haberdar edilinse . 
Ne sevmek ne sevilmek,
ne de ağlayıp gülmek,
Senin hasretin bize ölüm demek!

Şereftir seni sevmek,
sana kanaryam demek,
bu sevdamız sonsuza dek sürecek!

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #168 : 03 Mart 2014, 12:34:34 »
Türk Basketbolu - Altyapılar ve Alt Ligler (Genel)  diye bir başlık var. keşke orada sadece tb2l bilgileri verilmese. genc erkekler ligi ve yıldız erkeklerden en azından fenerbahçem,izin maçları hakkında bilgi verilse. bu hafta Efes maçı vardı yıldızlar erkeklerde kimseden ses yok. hafta içi ayberk olmaz ve berk uğurlu galatasaray maçında oynayacak belki maça gelen falan olur haberdar edilinse . 

O bilgileri de siz değerli üyelerimizden bekliyoruz. Adı üstünde forum bu. İmece usulü bilgi paylaşımı. Bahsettiğiniz konularla ilgili her türlü bilgiyi paylaşırsanız bir boşluğu dolduracak ve foruma katkıda bulunacaksınız. Zaten bu topik ilk açıldığında hesapta 2. lig yoktu. Onu topik canlansın diye sonradan ekledik. Çünkü maalesef üyelerimizden altyapı haberlerine dair paylaşım gelmiyor.

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #169 : 03 Mart 2014, 15:07:18 »
açıkçası o haberleri genelde ya ben yada Hakan abi yapıyor. Ben kendi adıma altyapıları çok takip etmediğim için karışmak istemiyorum ve açıkçası zaten bir çok şeyin haberini yapıyoruz. Zaman da kalmıyor.. Yinede isteğinizi göze alarak haftada bir genel haberleri vermek için bir araştırma yapıp, o bilgileri vermeyi çalışırım.
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı kuga

• Üye
« Yanıtla #170 : 03 Mart 2014, 16:26:43 »
açıkçası o haberleri genelde ya ben yada Hakan abi yapıyor. Ben kendi adıma altyapıları çok takip etmediğim için karışmak istemiyorum ve açıkçası zaten bir çok şeyin haberini yapıyoruz. Zaman da kalmıyor.. Yinede isteğinizi göze alarak haftada bir genel haberleri vermek için bir araştırma yapıp, o bilgileri vermeyi çalışırım.
Aynen ben farkındayım pek çalışıldığından ama tek önerim tb2l yerine alt yapılardan bilgi verilse daha iyi olur diye düşünmüştüm . En azından Fenerbahçemizin alt yapı maçlarının sonuçlarını ve gelecek haftaki maç saatlarini falan verseniz süper olur.

O bilgileri de siz değerli üyelerimizden bekliyoruz. Adı üstünde forum bu. İmece usulü bilgi paylaşımı. Bahsettiğiniz konularla ilgili her türlü bilgiyi paylaşırsanız bir boşluğu dolduracak ve foruma katkıda bulunacaksınız. Zaten bu topik ilk açıldığında hesapta 2. lig yoktu. Onu topik canlansın diye sonradan ekledik. Çünkü maalesef üyelerimizden altyapı haberlerine dair paylaşım gelmiyor.
tamamdır ben elimden geldiğince paylaşımda bulunurum.
Ne sevmek ne sevilmek,
ne de ağlayıp gülmek,
Senin hasretin bize ölüm demek!

Şereftir seni sevmek,
sana kanaryam demek,
bu sevdamız sonsuza dek sürecek!

spidey1907

• Ziyaretçi
« Yanıtla #171 : 18 Mart 2014, 13:24:08 »
Sayın arkadaşlar ve forum yöneticileri sitemizi tapatalka kayıt ettirsek güzel olmaz mı?
Tapatalk akıllı telefonlarda mobil platformlarda,forumlarda daha hızlı gezinti, ve sorunsuzca forumları kullanmaya yarıyor.Tapatalk çok hızlı gezinti imkanı veriyor.Sitemizi mobile platformdan takip eden bir çok kişi var ve hızlı bir  biçimde tüm içeriğe ulaşmak onlarında hakkı olduğunu düşünmekteyim.

gurol1967

• Ziyaretçi
« Yanıtla #172 : 18 Mart 2014, 13:44:26 »
Sayın arkadaşlar ve forum yöneticileri sitemizi tapatalka kayıt ettirsek güzel olmaz mı?
Tapatalk akıllı telefonlarda mobil platformlarda,forumlarda daha hızlı gezinti, ve sorunsuzca forumları kullanmaya yarıyor.Tapatalk çok hızlı gezinti imkanı veriyor.Sitemizi mobile platformdan takip eden bir çok kişi var ve hızlı bir  biçimde tüm içeriğe ulaşmak onlarında hakkı olduğunu düşünmekteyim.
Önerin için teşekkürler abicim.
Teknik Sorumlu yönetici kardeşimiz ilgilenecek.

spidey1907

• Ziyaretçi
« Yanıtla #173 : 18 Mart 2014, 13:53:03 »
Önerin için teşekkürler abicim.
Teknik Sorumlu yönetici kardeşimiz ilgilenecek.
Çok teşekkürler abicim.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #174 : 10 Nisan 2014, 21:48:02 »
veritabanında oluşan hata nedeniyle zaman zaman forumda sıkıntı yaşayanlar olabilir sorunla ilgileniyoruz.
« Son Düzenleme: 10 Nisan 2014, 21:48:09 Gönderen: Chauncey Billups »

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #175 : 10 Nisan 2014, 22:32:32 »
yaklaşık 1 saattir tuhaf bir sorun vardı, ondan dolayı sıkıntı oluyordu, an itibariyle düzelmesi lazım.

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #176 : 11 Nisan 2014, 13:20:57 »
Ben sayın kemal erdemden sikayetciyim, onu da buraya mı iletiyoruz :F
Ver Lester'e, yaz deftere

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #177 : 11 Nisan 2014, 13:40:23 »
Her türlü şikayete açığız
Kemal Erdem a dokunmak zor ama kendisinin Ak tarafından ağır torpili var.

Çevrimdışı berker

• Yönetici
  • Üye
    • berkerbyc
« Yanıtla #178 : 14 Nisan 2014, 00:31:31 »
Forum Tapetalk'a kaydedilmiştir.Forumu mobil cihazlarınızdan tapetalk uygulamasını indirip "Parkede Fener" olarak aratarak kullanabilirsiniz.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #179 : 14 Nisan 2014, 00:36:03 »
Forum Tapetalk'a kaydedilmiştir.Forumu mobil cihazlarınızdan tapetalk uygulamasını indirip "Parkede Fener" olarak aratarak kullanabilirsiniz.
Bunun bize ne gibi bir faydası olur ?
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.