Gönderen Konu: Forum&Anasayfa Hakkında (Soru&Şikayet)  (Okunma sayısı 210868 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Forum&Anasayfa Hakkında (Soru&Şikayet)
« : 25 Kasım 2013, 21:17:38 »
Site hakkındaki görüşleri, önerileri ya da şikayetleri burdan yazabilirsiniz ..

cemagrak

• Ziyaretçi
Ynt: Forum&Anasayfa Hakkında (Soru&Şikayet)
« Yanıtla #1 : 25 Kasım 2013, 23:56:06 »
Site hakkındaki görüşleri, önerileri ya da şikayetleri burdan yazabilirsiniz ..

Kemal beyden şikayetim var :)

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #2 : 25 Kasım 2013, 23:56:32 »
haydaaaaaaaaaaaaaaaaa

cemagrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 26 Kasım 2013, 00:14:34 »
haydaaaaaaaaaaaaaaaaa

seviyorum seni değerli kardeşim :)

Çevrimdışı Ereng.

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #4 : 02 Aralık 2013, 23:08:06 »
Soru ya da şikayet değil ama içten dileklerimi yazmak istedim .

Hayırlı uğurlu olsun forum . Umarım dolu dolu , bol başarılı , çok uzun yıllar geçiririz beraber :)

cemagrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 02 Aralık 2013, 23:12:08 »
Soru ya da şikayet değil ama içten dileklerimi yazmak istedim .

Hayırlı uğurlu olsun forum . Umarım dolu dolu , bol başarılı , çok uzun yıllar geçiririz beraber :)

sağol güzel kardeşim benim , hoşgeldin özlemişim seni

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #6 : 03 Aralık 2013, 00:22:18 »
Benim gözüme carpan bir eksiklik mesajı düzeltememek. Var da ben mi göremedim acaba :)
Ver Lester'e, yaz deftere

gurol1967

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 03 Aralık 2013, 00:35:28 »
Benim gözüme carpan bir eksiklik mesajı düzeltememek. Var da ben mi göremedim acaba :)

Öncelikle Hoşgeldiniz. :)
Forum yeni açıldı eksikler olacaktır bu şekilde öneri ve görüşlere açığız.
Mesajınız değerlendirilecektir.Teşekkürler.

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
    • tolgagumus_
« Yanıtla #8 : 03 Aralık 2013, 00:42:49 »
Bir kez daha emeği geçenlere teşekkür etmek istiyorum. Bu forumun seviyeyi düşürmeden verimli bir sohbet ortamı olacağına inanıyorum.

Benim bir konuda isteğim olacaktı. Onu dile getirmek istedim. Özellikle futbol takımının forumlarında çok sık karşılaştığımız "Fenerbahçeli Futbolcular" forumu gibi tek tek her oyuncunun adına açılmış ve onlarla ilgili yorum ve istatistiklerin paylaşıldığı bir forum başlığı daha açarsanız çok faydalı olur diye düşünüyorum. Basketbol Erkek ve Bayan ile Voleybol Erkek ve Bayan takımlarının her birine ayrı sporcu forumları açılırsa daha faydalı olabilir diye düşünüyorum. :)
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

cemagrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 03 Aralık 2013, 00:46:31 »
Bir kez daha emeği geçenlere teşekkür etmek istiyorum. Bu forumun seviyeyi düşürmeden verimli bir sohbet ortamı olacağına inanıyorum.

Benim bir konuda isteğim olacaktı. Onu dile getirmek istedim. Özellikle futbol takımının forumlarında çok sık karşılaştığımız "Fenerbahçeli Futbolcular" forumu gibi tek tek her oyuncunun adına açılmış ve onlarla ilgili yorum ve istatistiklerin paylaşıldığı bir forum başlığı daha açarsanız çok faydalı olur diye düşünüyorum. Basketbol Erkek ve Bayan ile Voleybol Erkek ve Bayan takımlarının her birine ayrı sporcu forumları açılırsa daha faydalı olabilir diye düşünüyorum. :)

iyi dileklerin için teşekkürler değerli kardeşim .. sende hoşgeldin aramıza.
o dediğin konuları düşündük ama branş fark etmeksizin her bir oyuncu hoca için başlık açıldığı zaman toparlaması çok zor oluyor çok kalabalık bir görüntü oluyor o yüzden açmadık böyle daha iyi gidi duruyor , biraz sade ve anlaşılır olsun niyetimiz.

gurol1967

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : 03 Aralık 2013, 00:48:52 »

Tolga'cım öncelikle Hoşgeldin Hayırlı Olsun. :)
Hep birlikte seviyeyi koruyarak güzel paylaşımlar yapacağız inşaallah.

Bahsettiğin konuyu düşündük ve tartıştık aslında ancak başka forumlarda gördüğümüz üzere başlık kirliliği oluyor o yüzden
tek tek oyuncu isimlerine başlık açmayalım demiştik.Çok fazla forum ve başlık düşünmedik sade bir forum olsun takip kolaylığı açısından
diye düşündük.
 Tek başlıkta şimdilik gerekirse Takım İstatistik başlığı da açarız orada konuşuruz ,fazla talep ve katılım olursa tekrar düşünebiliriz.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #11 : 03 Aralık 2013, 00:52:45 »
Şöyle özetliyeyim: Ne kadar fazla başlık olursa içerik o kadar parçalanıyor ve topiklerin kalitesi düşüyor. Görüntü kirliliği de cabası... Şimdi ben Meireles'in aldığı cezayı takım haberleri topiğine mi yazacağım, onun adına açılan başlığa mı? Onun aldığı ceza takımı ilgilendiren bir durumdur; dolayısıyla oyuncularımıza dair olan haberler takımdan ayrı düşünülemez.

Ama yeni bir transfer olur; geçici olarak oyuncu adına bir başlık açılır ve hevesimiz geçene kadar kalır. Hevesimiz geçene kadar diyorum; çünkü Fenerbahçe taraftarı transfere doymaz. Hemen yenisini ister. :)

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #12 : 03 Aralık 2013, 00:57:47 »
Benim gözüme carpan bir eksiklik mesajı düzeltememek.

ona bir ayar çektim şimdi dene bakayım olacak mı :F

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
    • tolgagumus_
« Yanıtla #13 : 03 Aralık 2013, 01:00:11 »

iyi dileklerin için teşekkürler değerli kardeşim .. sende hoşgeldin aramıza.
o dediğin konuları düşündük ama branş fark etmeksizin her bir oyuncu hoca için başlık açıldığı zaman toparlaması çok zor oluyor çok kalabalık bir görüntü oluyor o yüzden açmadık böyle daha iyi gidi duruyor , biraz sade ve anlaşılır olsun niyetimiz.

Hoşbulduk abi. Bu şekilde sade ve kolay anlaşılır kalması bence de çok doğru bir tercih. Benim demek istediğim; hani basketbol, voleybol, futbol, site hakkında gibi ana başlıklar olarak ayrılmış ana kategorilere Sporcular diye bir başlık ekleyip, orada Fenerbahçe Ülkerli Sporcular, Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı Sporcuları gibi alt başlıklar açıp, bu başlıklara da oyuncular için tek tek konu açılabilirse daha da güzel olabilir sanki.

Mesela Fenerbahçe Ülker'in Euroleague forumuna ulaşım şu şekilde: Parkede Fener » Basketbol » Fenerbahçe  Erkek Basketbolu » Fenerbahçe Ülker Euroleague (2013 - 2014)

Sporcular için ise şöyle yapılabilir: Parkede Fener » Fenerbahçeli Sporcular » Fenerbahçe Ülkerli Oyuncular » Bojan Bogdanovic

Olmasa bile büyük bir sıkıntı değil bu tabiki. Forum bu haliyle de oldukça anlaşılır ve başarılı. :) Sadece aklıma geldi sizlerle paylaşayım dedim. :)
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #14 : 03 Aralık 2013, 01:00:24 »
Benim gözüme carpan bir eksiklik mesajı düzeltememek.

ona bir ayar çektim şimdi dene bakayım olacak mı :F

deneme yapıyorum o zaman :F
Ver Lester'e, yaz deftere