Gönderen Konu: Forum&Anasayfa Hakkında (Soru&Şikayet)  (Okunma sayısı 210923 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Metality

• Üye
  • Yer: izmir
Ynt: Forum&Anasayfa Hakkında (Soru&Şikayet)
« Yanıtla #15 : 03 Aralık 2013, 01:00:36 »
Selamlar. Favicon isteriz. :)

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #16 : 03 Aralık 2013, 01:01:49 »
Sayın admin olmadı sanırım.

editleyebiliyorum sayın admin  8)
« Son Düzenleme: 03 Aralık 2013, 01:06:50 Gönderen: Bukefalos »
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #17 : 03 Aralık 2013, 01:06:29 »
Sayın admin olmadı sanırım.

şimdi olması lazım dene tekrar :F

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
« Yanıtla #18 : 03 Aralık 2013, 01:06:41 »
Öncelikle bu forum hayırlı olsun.Tivitreden sevdiğimiz saydığımız insanlar bu işe girişince onlar kadar bizde heyecanlı oluyoruz,onlar kadar başarılı olmalarını istiyoruz.Umarım yolunuz açık olur ve güzel bir şey ortaya çıkar.

Benim bir önerim olacaktı.Liv Hospital taraftarlarının kullandığı forumda EL maçlarının yayını yapılıyor,yasal bir engel var mı bilmiyorum ama bu forumda da bizim maçların izlenmesi gündeme alınabilir mi?

cemagrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : 03 Aralık 2013, 01:08:42 »
eyvallah tolga kardeşim
her öneriye açığız
zamanla yapılacak eklenecek birşey varsa yapılır , buna hep beraber ( üye yönetici fark etmeksizin )  karar veririz :)

cemagrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : 03 Aralık 2013, 01:27:35 »

hoşgeldin dostum ....

gurol1967

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : 03 Aralık 2013, 01:28:42 »
Bir kez daha emeği geçenlere teşekkür etmek istiyorum. Bu forumun seviyeyi düşürmeden verimli bir sohbet ortamı olacağına inanıyorum.

Benim bir konuda isteğim olacaktı. Onu dile getirmek istedim. Özellikle futbol takımının forumlarında çok sık karşılaştığımız "Fenerbahçeli Futbolcular" forumu gibi tek tek her oyuncunun adına açılmış ve onlarla ilgili yorum ve istatistiklerin paylaşıldığı bir forum başlığı daha açarsanız çok faydalı olur diye düşünüyorum. Basketbol Erkek ve Bayan ile Voleybol Erkek ve Bayan takımlarının her birine ayrı sporcu forumları açılırsa daha faydalı olabilir diye düşünüyorum. :)

iyi dileklerin için teşekkürler değerli kardeşim .. sende hoşgeldin aramıza.
o dediğin konuları düşündük ama branş fark etmeksizin her bir oyuncu hoca için başlık açıldığı zaman toparlaması çok zor oluyor çok kalabalık bir görüntü oluyor o yüzden açmadık böyle daha iyi gidi duruyor , biraz sade ve anlaşılır olsun niyetimiz.

Hoşbulduk abi. Bu şekilde sade ve kolay anlaşılır kalması bence de çok doğru bir tercih. Benim demek istediğim; hani basketbol, voleybol, futbol, site hakkında gibi ana başlıklar olarak ayrılmış ana kategorilere Sporcular diye bir başlık ekleyip, orada Fenerbahçe Ülkerli Sporcular, Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı Sporcuları gibi alt başlıklar açıp, bu başlıklara da oyuncular için tek tek konu açılabilirse daha da güzel olabilir sanki.

Mesela Fenerbahçe Ülker'in Euroleague forumuna ulaşım şu şekilde: Parkede Fener » Basketbol » Fenerbahçe  Erkek Basketbolu » Fenerbahçe Ülker Euroleague (2013 - 2014)

Sporcular için ise şöyle yapılabilir: Parkede Fener » Fenerbahçeli Sporcular » Fenerbahçe Ülkerli Oyuncular » Bojan Bogdanovic

Olmasa bile büyük bir sıkıntı değil bu tabiki. Forum bu haliyle de oldukça anlaşılır ve başarılı. :) Sadece aklıma geldi sizlerle paylaşayım dedim. :)

Anladım abicim yazdığın için de teşekkürler.İşte ekstra 1 forum daha demek ''Fenerbahçeli Sporcular Forumu '' fazla forum açmak istemedik onun için ileride talep yoğunluğu ve katılıma göre tekrar değerlendirebiliriz.

Teşekkürler beğenin için  :)

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #22 : 03 Aralık 2013, 01:34:10 »
Arkadaşlar, forumun konu dağılımını oluştururken ilk önceliğimiz üyelerimizden birisi "bunu nereye yazsam, hangi başlığı ilgilendiriyor" diye labirent içinde dolaşmasın... Daha bakar bakmaz el yordamıyla neyin nerede olduğu anlaşılsın ve bulunsun. Sadelik huzur verir. Mekanın ruh üzerindeki tesiri, kabın suya biçim vermesi gibidir. Biz forumun karışık yolları olan gizemli bir mahzen değil; olabildiğine dingin ruhları besleyecek sade ve bahçeli bir köşk gibi olmasını istedik.
« Son Düzenleme: 03 Aralık 2013, 01:34:45 Gönderen: Hakan Yaman »

cemagrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : 03 Aralık 2013, 01:35:07 »
Arkadaşlar, forumun konu dağılımını oluştururken ilk önceliğimiz üyelerimizden birisi "bunu nereye yazsam, hangi başlığı ilgilendiriyor" diye labirent içinde dolaşmasın... Daha bakar bakmaz el yordamıyla neyin nerede olduğu anlaşılsın ve bulunsun. Sadelik huzur verir. Mekanın ruh üzerindeki tesiri, kabın suya biçim vermesi gibidir. Biz forumun karışık yolları olan gizemli bir mahzen değil; olabildiğine dingin ruhları besleyecek sade ve bahçeli bir köşk gibi olmasını istedik.

ahaha abi cidden çok romantik bir izahat oldu :)

Çevrimdışı ugurcandan

• Üye
  • Yer: Edirne
  • Tek Büyük FENERBAHÇE.
« Yanıtla #24 : 03 Aralık 2013, 01:37:20 »
Forumun açılmasında emeği geçenlere ve üyelerimize  sonsuz selamlar.

gurol1967

• Ziyaretçi
« Yanıtla #25 : 03 Aralık 2013, 02:05:21 »
Forumun açılmasında emeği geçenlere ve üyelerimize  sonsuz selamlar.

Çok teşekkürler Hoşgeldiniz Hayırlı Olsun  :)

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #26 : 03 Aralık 2013, 02:19:03 »
Benim bir önerim olacaktı.Liv Hospital taraftarlarının kullandığı forumda EL maçlarının yayını yapılıyor,yasal bir engel var mı bilmiyorum ama bu forumda da bizim maçların izlenmesi gündeme alınabilir mi?

bizim maçlar genelde şifreli kanaldan yayınladığı için yasal açıdan sıkıntı yaratır o durum ..

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #27 : 03 Aralık 2013, 09:15:08 »
Hayırlı olsun :)

Ben ufak bir deneme yaptım :)

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #28 : 03 Aralık 2013, 10:51:38 »
Bir kez daha hayırlı olsun, Cem ve Erdenay'la reelden de tanışıyoruz, Hakan ve Gürol abiyle de sanaldan tanışıklığım var.Kurucu ekipten de anlaşılacağı üzre ortaya güzel bir iş çıkacaktır, şüphem yok. :)

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #29 : 03 Aralık 2013, 10:52:56 »
Bir kez daha hayırlı olsun, Cem ve Erdenay'la reelden de tanışıyoruz, Hakan ve Gürol abiyle de sanaldan tanışıklığım var.Kurucu ekipten de anlaşılacağı üzre ortaya güzel bir iş çıkacaktır, şüphem yok. :)

Özcan hocam, çok teşekkür ederim. Dostluk ve kardeşlik baki. :)