Gönderen Konu: Forum&Anasayfa Hakkında (Soru&Şikayet)  (Okunma sayısı 211630 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gurol1967

• Ziyaretçi
Ynt: Forum&Anasayfa Hakkında (Soru&Şikayet)
« Yanıtla #210 : 26 Nisan 2014, 23:46:06 »
Forumu sadece üyelerin görebileceği şekle getirmek mümkün mü
Bu konuyu Siz uyelerden gelen mesajlarin dogrultusunda yonetim olarak her arkadasin gorusunu alarak degerlendirecegiz Zeki Abi.

Çevrimdışı seyhan_1907

• Üye
  • #Obradovicinaskeri
« Yanıtla #211 : 26 Nisan 2014, 23:56:42 »
Bende forumun sadece üyelerin konuşabileceği ve okuyabileceği şeklinde olması taraftarıyım.

Çevrimdışı organik

• Üye
  • Yer: Kadıköy
« Yanıtla #212 : 27 Nisan 2014, 10:21:04 »
Forum sadece üyelere özel olmalıdır.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #213 : 27 Nisan 2014, 10:47:22 »
forum sadece üyelere özel olursa amatör şubelere ilgiyi nasıl uyandıracaksınız? burası sadece bizim transfer maç hoca oyuncu goygoyumuz için tahsis edilmiş bir yer değilki. bu forumun, Fenerbahçe amatör şubelerine olan taraftar ilgisini arttırma ve taraftarı bilinçlendirme misyonu da var (veya öyle olmalı). 10 tane rakip takım taraftarı okuyacak diye binlerce genç ve meraklı insanı neden mahrum bırakalım?
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #214 : 27 Nisan 2014, 11:50:10 »
Ben de gizli olmasi taraftariyim.  Unutmayin ki, mac dolayisiyla huzun, keder, sevinc hepsini burada paylasiyoruz.  Yeri geliyor, takimi elestiriyoruz.  Acikcasi, diger takim taraftarlarinin gelip de, bizim kizginlikla yazilmis, takimi hunharca elestiren yazilarak bakip keyiflenmesini istemem. 
Kesinlikle. Bende bu durumdan rahatsızım
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #215 : 27 Nisan 2014, 11:50:59 »
forum sadece üyelere özel olursa amatör şubelere ilgiyi nasıl uyandıracaksınız? burası sadece bizim transfer maç hoca oyuncu goygoyumuz için tahsis edilmiş bir yer değilki. bu forumun, Fenerbahçe amatör şubelerine olan taraftar ilgisini arttırma ve taraftarı bilinçlendirme misyonu da var (veya öyle olmalı). 10 tane rakip takım taraftarı okuyacak diye binlerce genç ve meraklı insanı neden mahrum bırakalım?
E o zaman  o binlerce genç gelip üye olsunlar foruma.
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #216 : 27 Nisan 2014, 16:45:58 »
Üye olmayanlar forumları okuyabilmelidir, çok gizli şeyler konuşmuyoruz ha illa gerekliyse sadece üyelerin görebileceği bir alt forum oluşturulabilir ancak benim görüşüm böyle birseye gerek yok

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #217 : 27 Nisan 2014, 22:43:08 »
E o zaman  o binlerce genç gelip üye olsunlar foruma.
Uyelikle ilgili bir kota mi var?  Merakli arkadaslar uye olup takip edemiyorlar mi?  Diyeceksiniz ki, rakip taraftar uye olup, okuyamiyor mu?  Pektabii okur ama uyelik caydirici bir etki yaratir: bircogu yazdiklari (veya yazmadiklari ile) zaten desifre olur bir sekilde.

sizleri seviyorum şampiyon Fenerbahçe taraftarı

tamamen kilitlemekle her yere sınırsız erişim arası bir orta nokta vardır

örneğin antu'da birer sayfa okunur ama devamı üyeleredir.

ben şahsen bugüne kadar gizli bir foruma üye olmadım ama açık forumları düzenli okudum.

sevgiler
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

gurol1967

• Ziyaretçi
« Yanıtla #218 : 28 Nisan 2014, 10:58:08 »
Arkadaşlar görüşleriniz için teşekkürler.
 Biz de kendi içimizde değerlendirdik konuyu.
Farklı görüşler var elbette.
 Evet burada yazılanların başka yerlerde farklı anlamlarda değerlendirilmesi
bizim de hoşumuza gitmiyor.Gerçi fazla değildir sanırım.
Öte yandan Okan kardeşimin de dediği gibi bu forumun bir misyonu var.
Amatör branşlara ilgiyi,desteği arttırmak.
Ha üye olup okusunlar,yazsınlar çizsinler denirse de işte maalesef öyle olmuyor.
Çeşitli nedenlerle en çokta Twitter yüzünden forumlara ilgi eskisi gibi değil,çok az.
Pek çok dostumuzu davet ettik buraya hepsi bu konuda Twitter da çok aktifler ama
sadece üye olarak kaldılar hiç biri yazmıyor girmiyor bile.

3 gün önce şöyle rakamlar çıkarttım üye listesinden ;

Toplam Üye sayısı : 563
Hiç mesaj atmayan üye sayısı : 344 (Maalesef fazla)
10 + mesajı olan : (3 tane 9 mesajı olanı da aldım : 124
10 mesajın altında olan ama foruma sık giren bazıları yeni yazmaya başlayan : 14
 138 aktif üye gibi gözüküyor.
Yani en az 120 aktif üyemiz var.
Her gün giren ama sadece okuyan aktif olmayan da 100 civarında üyemiz var

4-5 Aylık forum için artı dediğim gibi çeşitli olumsuz nedenlere rağmen aktif katılımcı
sayısı fena değil gene de.
 Ancak forumu ziyaretçilere kapatırsak 200 civarında üyenin girdiği 120 + üyenin yazdığı
ufak kapalı bir forum olarak devam edeceğiz.
Bu ise bizim yukarıda bahsettiğimiz misyonumuza pek uymuyor.
Artı burada üyelerimizden çok değerli emek yoğun değerlendirmeler,çalışmalar,yorumlar geliyor.
Bunların çok daha fazla kişiye ulaşması lazım.
Bir de daha önce başka forumlarımızda bu denendi pek fayda sağlanmadığı da görüldü.
  Bu yüzden bu şekilde devam etmeye karar verdik.

Bir de giriş resmimizden Cappie'nin resminin kaldırılması isteniyor.
Bu konuyu da sezon bitiminde değerlendireceğiz.Yeni resim oluşturmaya çalışacağız.
Bu konuda da önerilere,yardımlara açığız.
 Hepinize teşekkürler.
« Son Düzenleme: 28 Nisan 2014, 10:59:57 Gönderen: gurol1967 »

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Pendik-İstanbul
« Yanıtla #219 : 28 Nisan 2014, 11:32:26 »
Ek olarak, tamamen kendi görüşümdür; buraya üye olmak isteyen başka bir takım taraftarı istediği takdirde yine üye olabiliyor. Bizim insanların geçmişini ya da içini görebilme şansımız olmadığından, istediği şarlatanlığı cezalandırılana kadar yine yapabilir. En azından ziyaretçilerin okuma özgürlüğünü kısıtlamayalım.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #220 : 28 Nisan 2014, 17:34:34 »
birysel sansür geçirecek birşey yazmıyoruz ki Besim bende bunu anlamıyorum
zaten mola sohbetler gibi özel bilgilerin olduğu yerleri üye olmayanlar kesinlikle göremiyor
ziyaretçilerin tek gördükleri şeyler bizim maç yorumlarımız  ve transfer duyumları.
kendine niye sansür uyguluyorsun ki ?
başkaları için mi yaşıyoruz ?
salla gitsin abicim, senin üzüntün de sevincin de seni bağlar veya dostun olarak beni bağlar , senin umursamadığın insanlar buraya yazılanları duysalar ne olur görseler ne olur
senden birşey gitmez
bu kadar takılma bence :) 8)

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #221 : 28 Nisan 2014, 17:45:38 »
birysel sansür geçirecek birşey yazmıyoruz ki Besim bende bunu anlamıyorum
zaten mola sohbetler gibi özel bilgilerin olduğu yerleri üye olmayanlar kesinlikle göremiyor
ziyaretçilerin tek gördükleri şeyler bizim maç yorumlarımız  ve transfer duyumları.
kendine niye sansür uyguluyorsun ki ?
başkaları için mi yaşıyoruz ?
salla gitsin abicim, senin üzüntün de sevincin de seni bağlar veya dostun olarak beni bağlar , senin umursamadığın insanlar buraya yazılanları duysalar ne olur görseler ne olur
senden birşey gitmez
bu kadar takılma bence :) 8)

Besim abi burda sn. Cem Ağrak sansüre değil, sansürü kendi kendine uygulamanıza karşı :D burada sansürü bir tek ben uygularım diyor :P
« Son Düzenleme: 28 Nisan 2014, 17:46:21 Gönderen: Solamnus »

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #222 : 28 Nisan 2014, 18:34:44 »
Her iki tarafında haklı olduğu kısımlar var. Yalnız okuyabilmek için üye olunmak zorunda olursa,diğer takım taraftarları bu sefer de üye olmuşken dur yazayım diyebilirler. Yenildiğimiz zaman, yendiğimizde dahi haklı olarak kötü oyuncuları eleştiriyoruz bunu fırsat bilerek bizi kızdırmaya çalışacak kişiler olabilir.
Sürekli yönetici arkadaşlar burada olmadığı için hoş olmayan muhabbetler olabilir.
Bir iki gün önce bir üye saçma sapan yorumlar yaptı, sırf forumu rahatsız etmemek için kırıcı olmayan sözlerle uyardım (gerçek hayatta bu kadar sakin değilim ) Cem karşıda ki kişiyi tanıdığı için o kişiye cevap vermeye bile gerek yok diyerek hem üyeliğini iptal etti hemde yorumları sildi.
Biraz uzattım ama üye olma zorunluluğu olursa bu tarz sıkıntılar olabilir.
Tanışma bölümü gibi yerler gizli ise sıkıntı da olmaz sanırım.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #223 : 28 Nisan 2014, 19:40:32 »
Ben hayatım boyunca dayatmalardan nefret ettim.
Üye olmanin da dayatîlmasini doğru bulmuyorum
Tabi benim şahsi fikrim. Bu iş gönül işi...
Yazdıklarımızı herkes görebilir ki görsün ben umursamiyorum sizde umursamayın derim ;)

gurol1967

• Ziyaretçi
« Yanıtla #224 : 28 Nisan 2014, 21:16:44 »
Her iki tarafında haklı olduğu kısımlar var. Yalnız okuyabilmek için üye olunmak zorunda olursa,diğer takım taraftarları bu sefer de üye olmuşken dur yazayım diyebilirler. Yenildiğimiz zaman, yendiğimizde dahi haklı olarak kötü oyuncuları eleştiriyoruz bunu fırsat bilerek bizi kızdırmaya çalışacak kişiler olabilir.
Sürekli yönetici arkadaşlar burada olmadığı için hoş olmayan muhabbetler olabilir.
Bir iki gün önce bir üye saçma sapan yorumlar yaptı, sırf forumu rahatsız etmemek için kırıcı olmayan sözlerle uyardım (gerçek hayatta bu kadar sakin değilim ) Cem karşıda ki kişiyi tanıdığı için o kişiye cevap vermeye bile gerek yok diyerek hem üyeliğini iptal etti hemde yorumları sildi.
Biraz uzattım ama üye olma zorunluluğu olursa bu tarz sıkıntılar olabilir.
Tanışma bölümü gibi yerler gizli ise sıkıntı da olmaz sanırım.

Evet Özcan kardeşim haklısın bunu da konuştuk değerlendirmemizde.