Gönderen Konu: Forum&Anasayfa Hakkında (Soru&Şikayet)  (Okunma sayısı 211628 defa)

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Forum&Anasayfa Hakkında (Soru&Şikayet)
« Yanıtla #255 : 18 Haziran 2014, 20:40:57 »
Malum galatasaray ile seri oynuyoruz ve herkes gergin ister istemez bazı sıkıntılar oluyordur.
Sıkıntısı şikayeti sorunu olan dostlar varsa paylaşır ise mutlu olurum.
Cidden her türlü eleştiriye açığız

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #256 : 18 Haziran 2014, 21:07:48 »
biraz daha az racon keselim inşallah.
benim olduğum yerde bunlar bunlar söylenmez ulen tarzı ayarlar hoş durmuyor.

başka bi olumsuzluk görmüyorum...

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #257 : 18 Haziran 2014, 21:28:30 »
Forumla alakalı herhangi bir şikayetim yok ama bir ricam var.
Nicki değişen arkadaşlar için "bu vatandaş kimdi acaba" dememek için avatarının altına eski nicki konulursa fena olmaz sanki.
...

Çevrimdışı vonyc

• Üye
  • Yer: Eskişehir
  • Andrew Goudelock !!!
« Yanıtla #258 : 18 Haziran 2014, 21:50:58 »
Hocam ne yazık ki 2 mesaj altında işe yaramadığına dair bir yorumum vardı.

Gelmedi abi bana bildirim,böylece test ettik  ;D
Sevdamıza kimse engel olamaz,
Bazen hüzün vardır,bazen mutluluk,
Fener sevgisinin adı konamaz,
Ne kupa büyüklüğü,ne şampiyonluk!!!

Çevrimdışı bjelica1907

• Üye
« Yanıtla #259 : 18 Haziran 2014, 22:34:06 »
benim şikayetim yöneticiler moderatörlere karşı var herşeyi onlar biliyormuş gibi davranlamarı yanlış

bunu daha öncede dile getirmiştim burda herkes ayni renklere gönül veriyor herkes herkesin görüşüne saygı duyduğu taktirde bir sorun kalmaz

sürekli tartışmanın bir anlamıda yok herkes görüşünü yazsın katılan olur katılmayan olur bazen yorumları küçümseyen oluyor bazen sen biliyorsun o bilmiyor muhabbetleri dönüyor kişisel fikrim daha özgür bir forum olması

yöneticilerin moderetörlerin forumu değil hepsimizin olursa daha mutlu olurum

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #260 : 18 Haziran 2014, 22:37:58 »
yöneticileri eleştirirken isim verilmesi gerektiğini düşünüyorum ;

benim gibi gıcık bir adamla, Cem Ağrak gibi melek bir adamın aynı kefeye konulmaması gerekiyor, ki bu sayede ismi geçen yöneticiler kendi iç muhasebelerini daha iyi yaparlar ve ona göre eksikleri varsa giderirler.
« Son Düzenleme: 18 Haziran 2014, 22:38:54 Gönderen: Chauncey Billups »

Çevrimdışı bjelica1907

• Üye
« Yanıtla #261 : 18 Haziran 2014, 22:41:19 »
sende bir sıkıntı yok tek sıkıntın claveri zorla bize getirtmek istemen :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #262 : 18 Haziran 2014, 22:52:22 »
Beyler bayanlar cidden her türlü eleştiriye açığız
Sonuçta hepimizin niyeti iyi bu konuda ben kefilim :)
Sonuçta hepimiz İnsanız hatamiz çok olacaktır söyleyin isim vermek isteyen versin vermek istemeyen vermesin
Kemal erdem tevazu göstermiş gıcık filan.degil.adamdir
Devam

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
« Yanıtla #263 : 19 Haziran 2014, 02:51:17 »
Sık sık imla hataları bir yana ".d .d .d .d" gibi okunmayı güçlendiren çocukça ifadelerin olmaması için çaba gösterilmesi gerektiğini düşünüyorum. Daha yeni foruma üye olmuşken ahkâm kesmek gibi olmasın ama okurken rastladım ve canım sıkıldı. Yazdıklarınızın anlaşılır olması için çaba sarfetmiyorsanız içeriklerinizin elle tutulur bir yanı yok demektir. Kimsenin kültür seviyesini, bilgisini ölçmek haddim değil ama sizi anlayabilmemiz için anlaşılır olmaya çaba gösterin. Üşenmeyin, üşenmeyin ki biz de sizi okumaya üşenmeyelim. Yönetimin de güzel Türkçe kullanımı için lobi yapması gerektiğini düşünüyorum.

Buraya neden geldim. Şunu görünce: http://parkedefener.com/forum/index.php?topic=623.msg56223#msg56223

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #264 : 19 Haziran 2014, 04:20:58 »
Turkce klavyem yok, maalesef.  Yurtdisinda yasiyorum.  O yuzden, beni mazur gorun.

hocam sana türkçe klavye göndereyim :F

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
« Yanıtla #265 : 19 Haziran 2014, 06:56:30 »
Turkce klavyem yok, maalesef.  Yurtdisinda yasiyorum.  O yuzden, beni mazur gorun.

Türkçe harfleri kullanamamanız mühim değil zaten. Bahsettiğim farklıydı.

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Pendik-İstanbul
« Yanıtla #266 : 19 Haziran 2014, 09:36:51 »
biraz daha az racon keselim inşallah.
benim olduğum yerde bunlar bunlar söylenmez ulen tarzı ayarlar hoş durmuyor.

başka bi olumsuzluk görmüyorum...

İskender,

Hangi mesajlarda, nerede yapılmış bu? Gösterirsen daha yapıcı olur.

Kemal Abi'nin dediği şey de çok doğru. İsim verin, örnek gösterin biz de öğrenelim. Ben de uyuz bir adamımdır. Biliyorum yani. Bunun yanında, klavyeden derdini anlatmak çok zor. Ben beş altı senedir '':)'' ifadesini kullanmayan bir adamım. Buluşmada arkadaşlar gördü, iki kelimeden birine gülerim ama burası biraz farklı.

Herkesin burada anlaşması zor. Diğer başlıkta da yazdım. Çok geniş bir kitle olma yolunda ilerliyoruz ve fikir ayrılıkları olacaktır. Bu kadar çok kişinin aynı anda mutlu olması çok zor.

Benim kendi adıma söyleyeceğim şu; yönetimin kimseyi küçük gördüğü falan yok. Olamaz. Elimizden geldiğince yapıcı olmaya çalışıyoruz hatta. Herhangi bir sinir anında bunu ''bak üstte görüyorlar kendilerini''ne yormayın lütfen. Burada her yazdığım da forum yönetimini bağlamıyor. Kişisel yorumlarımı yazmaya korkar oldum. Özel olarak herkese özel mesaj yoluyla da derdimi anlatmaya çalışıyorum. Kimse yanlış anlasın istemem.

Bunun yanında, imla konusunda ciddi takıntılı bir adamım ben. Elimizden geldiğince düzeltmeler de yapıyoruz ama bir noktadan sonrasına karışılamıyor. En azından böyle bir uyarı güzel olmuş. Teşekkürler.
« Son Düzenleme: 19 Haziran 2014, 09:49:02 Gönderen: Eto »

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #267 : 19 Haziran 2014, 09:57:21 »
Bence yapılması gereken kişilerle kurumları ayırmak :P ciddiyim şöyle söyleyeyim

Şu anda forumda en çok mesajları yazan arkadaşlarımızın çoğu gene Adminler: Cem, Hakan Abi, Eren, Utkan, Kemal, Gürol Abi

İsimler bu denli forum yönetimiyle iç içe olduğunda, isimlerin düşünceleri forumun da düşünceleri haline geliyor doğal olarak. Ondan sonra da kişiler görüşlerde uzlaşamadıkları zaman, alın forumunuz sizin olsun tarzından tepkiler ortaya çıkıyor

benim tavsiyem: forum işleyişine dair uyarı ve cezaları bir Admin hesabı üzerinden Özel Mesaj ile yürütelim. Hem kişiler rencide olmasın hem de burada gönülle bu işi yapan yönetici kardeşlerim ve abilerim boşu boşuna üzülüp yıpranmasın. Ben dahil yazar arkadaşlar da, ben dilediğimi dilediğim gibi yazarım, buna kimse karışamaz noktasından da burası bir topluluk, bu topluluğun kuralları var, noktasına gelebilelim.

selamlar

Okan
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #268 : 19 Haziran 2014, 10:22:16 »
Bence yapılması gereken kişilerle kurumları ayırmak :P ciddiyim şöyle söyleyeyim

Şu anda forumda en çok mesajları yazan arkadaşlarımızın çoğu gene Adminler: Cem, Hakan Abi, Eren, Utkan, Kemal, Gürol Abi

İsimler bu denli forum yönetimiyle iç içe olduğunda, isimlerin düşünceleri forumun da düşünceleri haline geliyor doğal olarak. Ondan sonra da kişiler görüşlerde uzlaşamadıkları zaman, alın forumunuz sizin olsun tarzından tepkiler ortaya çıkıyor

benim tavsiyem: forum işleyişine dair uyarı ve cezaları bir Admin hesabı üzerinden Özel Mesaj ile yürütelim. Hem kişiler rencide olmasın hem de burada gönülle bu işi yapan yönetici kardeşlerim ve abilerim boşu boşuna üzülüp yıpranmasın. Ben dahil yazar arkadaşlar da, ben dilediğimi dilediğim gibi yazarım, buna kimse karışamaz noktasından da burası bir topluluk, bu topluluğun kuralları var, noktasına gelebilelim.

selamlar

Okan

Okan'ın düşüncelerine katılıyorum, yönetimsel işler için farklı bir hesap kullanılabilir, böylece idareci arkadaşların düşünceleri nedeniyle forum adına genellemelere maruz kalınmaz.

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #269 : 19 Haziran 2014, 14:42:14 »
İskender,
Hangi mesajlarda, nerede yapılmış bu? Gösterirsen daha yapıcı olur.

Not tutmuyorum ki Eren. :)

2-3 kez denk geldi, hatta 1-2 sefer yerinde müdahale etmek istedim.
Kısmet bugüneymiş...