Gönderen Konu: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague / 2020-21 Sezonu  (Okunma sayısı 370161 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Kızılyıldız:71 Fenerbahçe Beko:73 | Euroleague 18. Hafta
« Yanıtla #1200 : 08 Ocak 2021, 08:54:34 »
Zenitin kısa rotasyonu çok iyi.Şeytan üçgeni.Pangos-Ponitka-Baron.Çok iyi savunma yapıyorlar.Maccabi 8 iddiası var.Çok kılpayı maçlar verdi.Bayern Zalgiriste var.Yani bundan 8 iddiası bize bağlıdeğil.Mümkün mertebe az kaybetmeye gayret edip,rakiplerin kaybetmesini bekleyip aşağa gelmelerini bekleyeceğiz.Zor bu yıl 8.Ama istenen oluyor savaşım mücadele ediyor takım.Taraftarların istediği de bu.
« Son Düzenleme: 08 Ocak 2021, 08:55:09 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #1201 : 08 Ocak 2021, 09:05:09 »
Zenitin kısa rotasyonu çok iyi.Şeytan üçgeni.Pangos-Ponitka-Baron.Çok iyi savunma yapıyorlar.Maccabi 8 iddiası var.Çok kılpayı maçlar verdi.Bayern Zalgiriste var.Yani bundan 8 iddiası bize bağlıdeğil.Mümkün mertebe az kaybetmeye gayret edip,rakiplerin kaybetmesini bekleyip aşağa gelmelerini bekleyeceğiz.Zor bu yıl 8.Ama istenen oluyor savaşım mücadele ediyor takım.Taraftarların istediği de bu.
Tom abi,ne Baron’u yahu.Adamlar belli ki  iyi bir uyum yakalamışlar ve biraz da koç başarısı ile iyi gidiyorlar ama kaliteli bir takım değil.Zalgiris bence vasat bir takım ama De Colo gibi ruhsuzlarla oynarsan,sana 30 sayı fark atarlar ama mücadele edersen onları sahadan silersin.Bayern bir yerden sonra düşüşe geçer ama bu sezon Baskonia’ya dikkat etmek lazım.Adamlar zaten bu Arjantinli bulma işinde dünyada monopolcü bir piyasa oluşturdular ama buldukları her Arjantinlide nasıl bu kadar verimli olur şaşırıyorum.

Bu sezonun en büyük hayal kırıklığı tartışmasız Efes.Şampiyonluğun en büyük favorisi konumundayken belki de kötü bir coaching ile nerelere geldiler.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1202 : 08 Ocak 2021, 09:08:54 »
Zenitin başarısı Tesadufi değil.Son 8 yapacakları net gibi.Bu arada abuk sabuk sabuk işlerine rağmen bu organizasyonda bulunmalıyız seneye çubukluya yakışır kadro kurulmalı.Baskonia Real Barca dışında bu organizasyonun kurdu.Arada onların burda da bu güzel forumda küçümsendiiĞİ oluyor bu organizasyonun kompetanı adamlar.Serseri mayın tarzları rahatsız edici.

Baronu Eskişeghirde ilk izlediğimde de beğendim.Şimdide iyi.

« Son Düzenleme: 08 Ocak 2021, 09:18:16 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague / 2020-21 Sezonu
« Yanıtla #1203 : 08 Ocak 2021, 22:53:43 »
Lauvergne 29  sayı attı. ::)

Çok mutluymuş.

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague / 2020-21 Sezonu
« Yanıtla #1204 : 08 Ocak 2021, 23:05:21 »
Lauvergne 29  sayı attı. ::)

Çok mutluymuş.
Lauvergnr isterse 100 sayı atsın o yavas Ayaklarıyla hantal halıyle üst seviye bi takımda şans bulamaz böyle cıkar arada sırada iyi gününde oynar bizdede yapmıştı bunu

Şimdi baktımda khimkiyi 30 a yatırdıkları maç ta yapmıs rekabetci bir maçta sahada kalma şansı zaten cok yok
« Son Düzenleme: 08 Ocak 2021, 23:06:46 Gönderen: Ero1907 »

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Fenerbahçe Beko:96 TD Systems Baskonia:76 | Euroleague 19. Hafta
« Yanıtla #1205 : 09 Ocak 2021, 19:04:28 »
Çift maç haftasının ilk etabı..
12 Ocak, 20:45
« Son Düzenleme: 12 Ocak 2021, 22:50:48 Gönderen: sinanyucel »

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
Ynt: Fenerbahçe Beko-TD Systems Baskonia | Euroleague 19. Hafta
« Yanıtla #1206 : 09 Ocak 2021, 19:16:17 »
Guduric gazı da bitti. Yönetim hala uzun transferi yapmamakta ısrar ediyor. Perez dönemedi bir türlü. Bobby'nin ritmini bulması zaman alacak. Bu maçtan mağlubiyet bekliyorum maalesef. Çok bir beklentiyle izlemeyeceğim diyeyim daha doğrusu.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1207 : 09 Ocak 2021, 19:37:16 »
Rahat tempoda ilk çeyrek olmasada 2'inci çeyrek fişi çeker rakip.Uçurum var arada kalite mentalite oyun felsefesi.Bu yıl İspanyol takımlarından maç çalamayız.
« Son Düzenleme: 09 Ocak 2021, 19:50:30 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı eu_kobe

• Üye
  • Yer: antalya
« Yanıtla #1208 : 09 Ocak 2021, 22:39:12 »
Guduric gazı da bitti. Yönetim hala uzun transferi yapmamakta ısrar ediyor. Perez dönemedi bir türlü. Bobby'nin ritmini bulması zaman alacak. Bu maçtan mağlubiyet bekliyorum maalesef. Çok bir beklentiyle izlemeyeceğim diyeyim daha doğrusu.

Benzer şeyler yazmaya geldim. Gereken mücadeleyi verdi takım Guduric sonrası alabileceği kadar maç aldı. Kaybettiği Efes maçında da iyi mücadele etti. Zaten üstümüzde çok takım var yakalamak zor gibiydi ama gelmeyen sahaya çıkamayan takviyeler ile ilk 8 umudu kesilmiş gibi hissediyorum ben.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #1209 : 10 Ocak 2021, 09:35:43 »

Benzer şeyler yazmaya geldim. Gereken mücadeleyi verdi takım Guduric sonrası alabileceği kadar maç aldı. Kaybettiği Efes maçında da iyi mücadele etti. Zaten üstümüzde çok takım var yakalamak zor gibiydi ama gelmeyen sahaya çıkamayan takviyeler ile ilk 8 umudu kesilmiş gibi hissediyorum ben.

Hamilton bir tulu gitmediginden (hatta gitmeyecekmis gibi de gozukuyor) hamle de yapilamiyor.... Subenin en komik hali ise Perez'i daha kimse goremediginden umit de kesip baskasi gelsin diyemiyor.... Cok garip bir sene.....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1210 : 10 Ocak 2021, 10:37:58 »
Hamilton bir tulu gitmediginden (hatta gitmeyecekmis gibi de gozukuyor) hamle de yapilamiyor.... Subenin en komik hali ise Perez'i daha kimse goremediginden umit de kesip baskasi gelsin diyemiyor.... Cok garip bir sene.....

O zaman oynatacaksın.Dün beslendiğinde güzel işler yapabileceğini gösterdi.2-3 güzel smaç var.Ribaund çekti hem savunma hem hucum.Lüksümüz yok bu sene.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #1211 : 10 Ocak 2021, 13:22:56 »
O zaman oynatacaksın.Dün beslendiğinde güzel işler yapabileceğini gösterdi.2-3 güzel smaç var.Ribaund çekti hem savunma hem hucum.Lüksümüz yok bu sene.

Tom allah askina Boskania maci ile Ormanspor macini mi kiyasliyorsun.... Son macta Vesely nin yerine girdiginde gorduk ... 8 dakika -15 fark oldu ... Boskonia yi dusunemiyorum bile....

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #1212 : 10 Ocak 2021, 13:24:52 »
Tom allah askina Boskania maci ile Ormanspor macini mi kiyasliyorsun.... Son macta Vesely nin yerine girdiginde gorduk ... 8 dakika -15 fark oldu ... Boskonia yi dusunemiyorum bile....

Baştan oynatacaksın ordada süre alacak.Adamı geliştirme oynatma süre verme eee nasıl gelişecek.Bu yıl kayıp yıl Avrupada zaten oyuncu kazan.
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2021, 13:25:13 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #1213 : 10 Ocak 2021, 13:50:42 »
Baştan oynatacaksın ordada süre alacak.Adamı geliştirme oynatma süre verme eee nasıl gelişecek.Bu yıl kayıp yıl Avrupada zaten oyuncu kazan.

Once oyuncu oynatacagin duzeyde olacak ... Antremanlari gormuyoruz, ama bu kadar adam ihtiyaci varken bile kimse dusunmedigine gore bir nedeni var.... Daha once de soylemistim, cok basit setleri (ki sene basindan bu yana antremanlarda calisiyor olsa gerek), yapamadigini gorduk.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #1214 : 10 Ocak 2021, 14:38:54 »

Hocam oyuncu gitmiyor diye bir şey var mı? Basketbolda da mesela futboldaki gibi lisans dondurma olayı yapılamıyor mu örneğin? Kadro dışı bırak adını esame listesinden sildir bitsin gitsin.

Koskoca Fenerbahçe bir Hamilton gitmek istemiyormuş diye uzun takviyesi yapamadığı için göz göre göre EL'den elenecek, ne bileyim komik geliyor bana.

Baktın sakatlığı geçmiyor yahut oyunu Fenerbahçe düzeyinde değilse Perez'le bile feshet (Tabi ödenen buy-outun hesabını kim verir onu bilemem artık) Gs yönetimlerinin yıllardır en takdir ettiğim yanı budur. Adamlar direkt pragmatist ve çözüm odaklı bakıyorlar meseleye. Bizim gibi ulan şuraya şu takviye gelir mi diye bekleye bekleye ağaç etmiyorlar taraftarı. Kim aksıyorsa gönder yerine takviyeyi yap geç. Biz aksiyon almakta çok gecikiyoruz maalesef, belki kulüpteki başarısızlığın en temel nedenlerinden biri budur.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.