Gönderen Konu: Jose 'The Special One' Mourinho  (Okunma sayısı 227 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Jose 'The Special One' Mourinho
« : 02 Haziran 2024, 21:24:22 »
Dünyanın en iyi 5 hocasından biri gelmiş ama konusu açılmamış. Herhalde herkes hala bunun bir rüya olduğunu düşünüyor, lakin bu bir gerçek, Mourinho artık bizim hocamız...

''Jose Mourinho, futbol tarihinin sembol isimlerinden biri.

Lider kişiliği, karizması, söylemleri ve duruşu ile de ikonik hale gelen Jose Mourinho, 4 farklı ülkede elde ettiği başarılarla tarihe geçti.

4 kez ‘Yılın Teknik Direktörü’ ödülüne layık görülen başarılı teknik adam, birer kez Inter ve Porto ile UEFA Şampiyonlar Ligi, Porto ile UEFA Kupası, Manchester United ile UEFA Avrupa Ligi, Roma ile UEFA Avrupa Konferans Ligi'ni kazandı.

Tecrübeli teknik adam, Chelsea ile 3 Premier Lig, Inter ile 2 İtalya Ligi, Real Madrid'in başında 1 İspanya Ligi, Porto ile 2 Portekiz Ligi şampiyonluğu yaşadı.

Birer kez İngiltere Kupası, İspanya Kupası, İtalya Kupası ve Portekiz Kupası kazanan Mourinho, 4 kez İngiltere Lig Kupası, 2 kez İngiltere Süper Kupası, birer kez İspanya Süper Kupası, İtalya Süper Kupası ve Portekiz Süper Kupası'nı kaldırdı.''

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Ynt: Jose 'The Special One' Mourinho
« Yanıtla #1 : 02 Haziran 2024, 21:26:23 »
Jose Mourinho: Sizin Hayalleriniz Benim Hayallerim

Sevgi gösterileri eşliğinde konuşmasına başlayan ve tezahüratlar sebebiyle sık sık konuşması kesilen Jose Mourinho, “Sizin hayalleriniz benim hayallerim.” dedi.

Taraftarlara ilgisinden dolayı teşekkür eden Portekizli teknik adam Jose Mourinho;

''Öncelikle sevginizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Sizlerden aldığım his şu ki; adım Fenerbahçe ile geçtiğinden bugüne göstermiş olduğunuz sevgiyi derinden hissettim. Normalde bir teknik adam elde ettiği zaferden sonra bu büyük sevgiyi görür ama bunun hemen başında, öncesinde bu sevgiyi hissedebiliyorum sizden. Bu aynı zamanda bana büyük bir sorumluluk veriyor. Sizlere söz veriyorum ki şu andan itibaren ben de sizin ailenize aitim. Bu forma tıpkı bir derim, bir kemiğim gibi. Futbol sizler ve bizler için bir tutkudur ve öyle zannediyorum ki, bu tutkuyu hissedebileceğimiz en iyi yerlerden bir tanesindeyim.

Sayın Başkanımızı tanıdığım günden bu yana şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki burada sizler için olmayı çok istedim. Sizler çok büyük taraftar grubusunuz. Ve bunu tüm kalbimle söylüyorum ki sizin bu tutkunuz için burada olmayı çok istedim.

Türkiye futbolu için, Türkiye ligini geliştirmek ve yardımcı olmak için burada çalışmak istiyorum ama en önemlisi ne Türk futbolunu geliştirmek ne de Türkiye Süper Ligi’ni geliştirmek, asıl önemli olan şey Fenerbahçe!

Son olarak sözlerimi şöyle bitirmek istiyorum. Şu dakikadan, imza atacağım andan itibaren sizin hayalleriniz benim hayallerim.''

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #2 : 03 Haziran 2024, 01:44:07 »
Dünyanın sayılı hocalarından birisi gelmiş hala burun kıvırmalar, eleştirmeler... El insaf.

Hayırlı olsun.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #3 : 03 Haziran 2024, 07:29:26 »
Hayırlı olsun. Son yıllarda düşüşte olsa da kendisi bir marka ve bundan sonra gelecek başka marka isimler için de çok önemli bir referans.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #4 : 03 Haziran 2024, 08:40:01 »
Terbiyesiz Okana haddini bildirsin yerter bana.Obranın imza törenide stadyumdamı yapılmıştı unuttum.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • 1899
« Yanıtla #5 : 03 Haziran 2024, 09:28:46 »
Muazzam iş oldu bu. Real Madrid'i şampiyon yaptığı seneki futbolu hala aklımdadır. Kendisi açısından bazı kavram krmaşaları yaşanıyor. Defansif bir hoca değildir. Raibe göre hamle yapar. Ayrıca en sevdiğim şey de taktisyenliği. Bir de ekibiyle gelecek ve takımları pek de sakatlık sıkıntısı yaşamaz.

Güzel bir sene bizi bekliyor.

PS: Kemal Erdem'in gerçek anlamda rüyası gerçek oldu. :D
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #6 : 03 Haziran 2024, 10:58:26 »
Muazzam iş oldu bu. Real Madrid'i şampiyon yaptığı seneki futbolu hala aklımdadır. Kendisi açısından bazı kavram krmaşaları yaşanıyor. Defansif bir hoca değildir. Raibe göre hamle yapar. Ayrıca en sevdiğim şey de taktisyenliği. Bir de ekibiyle gelecek ve takımları pek de sakatlık sıkıntısı yaşamaz.

Güzel bir sene bizi bekliyor.

PS: Kemal Erdem'in gerçek anlamda rüyası gerçek oldu. :D
Sağlık ekibi de değişiyormuş sanırım. en güzel haberlerden birisi de bu.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #7 : 03 Haziran 2024, 11:53:40 »
Her ne kadar Ali Koç biz anlaşacağız demeyiz getiririz dese de Aziz Yıldırım'ın payı büyük bu işte

1 ay önce Porto dönemi kadar aç istekli ve başarıya açım demiş zaten araplardan gelen teklifleri reddetmesi de bunun en net örneği bazı klişe defansif vs oynatıyor gibi şeyler mevcut elindeki kadroya göre oynatıyor bana göre Real ile gol rekoru kırmış zaten belli transferlerin garantisini almış demek ki geldiğine göre.

Tarihin en iyi kadrosu kurulacak hoca gerekeni sahada yapar yönetimde umarım gereken savaşı verir hatta yönetime kalmadan umarım bu iş hallolur birde Şampiyonlar Ligine kalıp sezona moralli başlarsak harika olur ben kendi adıma çok heyecanlayım

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #8 : 03 Haziran 2024, 14:43:25 »
2 başkan adayı arasında sen getirdin hayır ben getirdim minvalindeki kayıkçı kavgası bitmeli.Bu adam bu arabesk kafa yapımızla yılı tamamlayamaz umarım yanılırım.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #9 : 03 Haziran 2024, 15:36:42 »
2 başkan adayı arasında sen getirdin hayır ben getirdim minvalindeki kayıkçı kavgası bitmeli.Bu adam bu arabesk kafa yapımızla yılı tamamlayamaz umarım yanılırım.
Öyle bir kavga mı var? Ali koç getirdi, sözleşme imzaladı işte? Hikaye yaratma.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #10 : 03 Haziran 2024, 15:42:01 »
"Sabırlı olması gerekenler, sakin olması gerekenler başkan, yöneticiler, hoca. Taraftarlar çılgın ve talepkar olmalı, üstümüzde baskı yaratmalı. Baskıyı kaldıramayan oyuncu, Fenerbahçe'de oynayamaz. Ben bu tutkuyu isterim"

Adam tam benim kafada yemin ediyorum. Ertan Ürkmez'e pek uymaz gerçi bu düşünce tarzı :)

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #11 : 03 Haziran 2024, 15:47:00 »
Öyle bir kavga mı var? Ali koç getirdi, sözleşme imzaladı işte? Hikaye yaratma.
Önce Aziz Yıldırım zikretti konuşmuşlar onun tarafıda anlaşmış.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • 1899
« Yanıtla #12 : 03 Haziran 2024, 19:49:14 »
Basın toplantısını izledim de harbi muazzam karakter. Umarım çok başarılı olur, hep beraber seviniriz.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #13 : 03 Haziran 2024, 20:41:04 »
Önce Aziz Yıldırım zikretti konuşmuşlar onun tarafıda anlaşmış.

Yağız kronolojik sıralamayı yazdı. İlk temas kurup yüzyüze konuşan Beşiktaş. İkinci kişi online olarak Saran. 3. görüşenler Mario Branco ve Ali Koç.

Aziz muhtemelen içeriden haber aldı, hemen çıkıp Mourinho ile anlaştım dedi. Çok uyanık adam çok.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #14 : 03 Haziran 2024, 21:06:20 »
Aziz Yıldırım gene dümen yapıp beraber gitmedik imzalamaya diyip yarı parayı ödemem demiş yanlış görmediysem