Gönderen Konu: Semih "Godzilla" Erden  (Okunma sayısı 14557 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Semih "Godzilla" Erden
« : 24 Nisan 2015, 11:22:51 »
Her oyuncu için başlık açalım
bu kadroda bulunan tüm isiisimler bunu hak ediyor
oyun dan ziyade mental olarak gösterdiği değişim inanılmaz
obradovic Habertürk gazetesine verdiği röportajda semih için
"Sezon başı bize geldiği zaman kötü durumdaydı, yetenekleri ve gücünü biliyorum ama konsantrasyon sorunu vardı.  Bunu çözdük zamanla daha da iyi olacaktır "
2nci maçta muhteşem oynadı ve max sonunda televizyonlara
" ben kendimi hep hazır tutuyorum,  hocam neyi takdir ederse o olur. Süre verdiği zaman elimden gelen en iyi katkıyı yapmaya çalışıyorum " dedi.
su röportaj bile semih gibi geçmişinde sorunlar yaşamış bir adamın nasıl evrildiginin ispatidir...
« Son Düzenleme: 25 Nisan 2015, 03:16:12 Gönderen: Chauncey Billups »

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
Ynt: Semih "Godzilla " Erden
« Yanıtla #1 : 24 Nisan 2015, 11:25:39 »
layup atcaz dedim mac bitcek dedim aynisi oldu be, en buyuk fener be , alkislaaa

https://vine.co/v/eaMdKZ7KQVQ

Çevrimdışı Tyler Khan

• Üye
« Yanıtla #2 : 24 Nisan 2015, 12:28:50 »
sene başında açık konuşalım kimse istemezdi semih'i. geçen sene barça maçında yaptıkjları falan. ama obra dipten aldı bu adamı bence şu an çok iyi durumda

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #3 : 24 Nisan 2015, 14:45:59 »
bence bu sene Semih eğitimine yeni başladı, seneye daha iyi olur :)

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #4 : 24 Nisan 2015, 16:10:05 »
sene başında açık konuşalım kimse istemezdi semih'i. geçen sene barça maçında yaptıkjları falan. ama obra dipten aldı bu adamı bence şu an çok iyi durumda

kimse istemezdi demek dogru degil , sozlesmesinin bir yillik olmasi ve maas'inin dusuk olmasi  transferi risksiz hale getirmisti.
kimse istemezdiden daha cok gelsin ne olacak katki verirse guzel vermezse de yollariz dusuncesi vardi bana gore ben oyle sezmistim.  ama yine de beklentilerin cok altinda kaldi semih , iyi oynadigi 4 mac var belki 5.. aklimda kalanlar milano deplasmani, pana ile icerdeki mac, maccabi ile ikinci mac ve barca maci. ligdekileri saymiyorum.  semih oynadigi maclarin yuzde 70'de maccabi macinda oynadigi gibi oynarsa dominant pivot ola bilir , 1 mac iyi 5 mac kotu olursa kaybolub gider.
« Son Düzenleme: 24 Nisan 2015, 16:10:26 Gönderen: emindesouza »

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #5 : 24 Nisan 2015, 17:01:01 »
Koçum Semih bu sene adeta yeniden doğdu, ona olan güvenimizi de boşa çıkartmadı. Helal olsun :)

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #6 : 25 Nisan 2015, 00:16:34 »
Semih'te Avrupa'da dominant olmak için her türlü fiziksel özellik var. Gerisi ona kalmış bir şey.
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #7 : 25 Nisan 2015, 02:08:28 »
Bu sene taraftarın hakkında en çok gelgitler yaşadığı oyuncu olma konusunda birincidir eminim.

İlk geldiğinde herkes çok umutluydu, sonra biraz beklentilerin altında kaldı, "galiba olmayacak" dendi. Sonra birden dakikalarıyla birlikte performansını da artırdı, "tartışmasız en iyi 5 numaramız" oldu. Sonra düşüşe geçti, "önümüzdeki yıl takımda olmaz herhalde" denildi. Şimdi son 2 maçtır efsane oynuyor ve yine taraftarın kalbini çalmayı başarmış durumda :)
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #8 : 25 Nisan 2015, 02:29:54 »

" ben kendimi hep hazır tutuyorum,  hocam neyi takdir ederse o olur. Süre verdiği zaman elimden gelen en iyi katkıyı yapmaya çalışıyorum " dedi.
su röportaj bile semih gibi geçmişinde sorunlar yaşamış bir adamın nasıl evrildiginin ispatidir...

Bu demeci ya profesyonelligi yalayip yutmus biri ya da gercek bir Fenerbahce cocugu verebilir.  Cok takdir ettim...

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #9 : 25 Nisan 2015, 02:50:24 »
Bu demeci ya profesyonelligi yalayip yutmus biri ya da gercek bir Fenerbahce cocugu verebilir.  Cok takdir ettim...
Abi Semih Erden'in ailesi komşumdur ve Semih'in basketbola başladığı sahada ben de profesyonelliğe Geçişi tamamlamıştım.. Boston Döneminde yaz aylarında ailesinin yanına geldiğinde ziyaret etmişti bir maçımızı ve bir süre muhabbet etmiştim kendisiyle hep çok sevdiğim bir oyuncuydu bu sene de transferine çok sevinmiştim umutluydum Obra ile birlikte önümüzdeki yıl Avrupa'daki en karşı koyulmaz pilotlardan olacaktır gercekten konsantre olsun fiziksel mental hazır olsun Obra faktörüyle Dunston falan yanında Zeki Gülay kalır abartmıyorum gercekten.. O kısa sohbetimizde çok iyi bir Fenerbahçeli olduğunu tekrar takımıma döneceğim ama 35mde değil dediğinde anladım bazı elemanlar var çünkü yine semtimizden çıkan ve emeklilikte Takımımıza gelmek için yol yapan !! He şu an Semih zaten olabileceği en iyi yerde düşüşünden dolayı ama bu sözleri Boston Döneminde etmesi beni şaşırtmış ve ona inandırmıştı

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
Ynt: Semih "Godzilla" Erden
« Yanıtla #10 : 25 Nisan 2015, 04:39:06 »
Abi Semih Erden'in ailesi komşumdur ve Semih'in basketbola başladığı sahada ben de profesyonelliğe Geçişi tamamlamıştım.. Boston Döneminde yaz aylarında ailesinin yanına geldiğinde ziyaret etmişti bir maçımızı ve bir süre muhabbet etmiştim kendisiyle hep çok sevdiğim bir oyuncuydu bu sene de transferine çok sevinmiştim umutluydum Obra ile birlikte önümüzdeki yıl Avrupa'daki en karşı koyulmaz pilotlardan olacaktır gercekten konsantre olsun fiziksel mental hazır olsun Obra faktörüyle Dunston falan yanında Zeki Gülay kalır abartmıyorum gercekten.. O kısa sohbetimizde çok iyi bir Fenerbahçeli olduğunu tekrar takımıma döneceğim ama 35mde değil dediğinde anladım bazı elemanlar var çünkü yine semtimizden çıkan ve emeklilikte Takımımıza gelmek için yol yapan !! He şu an Semih zaten olabileceği en iyi yerde düşüşünden dolayı ama bu sözleri Boston Döneminde etmesi beni şaşırtmış ve ona inandırmıştı

Valla bravo...

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #11 : 25 Nisan 2015, 09:41:32 »
Valla ben kendisinden memnunum. Koç da memnun ise daha iyi olacağını düşünüyordur, devam edilir Semih'le...
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı daredevil

• Üye
  • Yer: Muğla
« Yanıtla #12 : 25 Nisan 2015, 12:10:41 »
kendini bulması ile gelecek yıl 1. Pivotumuz olabilecegini ve mac basına 15 20 dakikalar ve 10s 8r  ort lar yapabileceğine inanıyorum bu yıl geciş yılıydı obra ile 2. yılda bircok oyuncumuzda performans artısı olacagını düşünüyorum bakınız Nemanja, bkz emir vs vs vs
top8 de 14:31dak, %90 2s, 6reb ort. ile 11PIR istatistikleri tutturmuştur
Obra reis varsa gerisi teferruattır..
Sen kal gerisi farketmez..

Çevrimdışı zeljkoo

• Üye
« Yanıtla #13 : 25 Nisan 2015, 15:17:24 »
Heralde Semih'i tek beğenmeyen benim,sezonda 2-3 maç hariç tamamen kötü ve ruhsuz bir performans gösterdi.Yaptığı savunma hataları akıl alacak gibi değil.Ben kalmasını istemem ama Obra memnunsa kalmasını da eleştirmem.Herşey bir yana Vesely 5 numaradayken katkı sağlıyorken Yabancı Pivot-Vesely-Oğuz-Semih rotasyonu çok geniş ve gereksiz olur diye düşünüyorum.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #14 : 25 Nisan 2015, 23:28:56 »
Bu sezon Semih'e ciddi yatırım yaptık ve onu tekrar basketbola döndürdük. Semih'i bu sezondan sonra istememek Efes veya GSLH gibi yerli uzun diye yanıp tutuşan rakiplerin rotasyonlarına yerli bir pivotu elimizle hediye etmek olur
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.