Gönderen Konu: Kostas "The Floor General" Sloukas  (Okunma sayısı 134971 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Kostas "The Floor General" Sloukas
« Yanıtla #150 : 09 Ocak 2017, 00:23:29 »
Birkaç maçtır düşüş var. Galiba bir süre bu düşüş devam edecek gibi. Birkaç aydır Bogdan sakatken ve diğer oyuncular formsuzken Udoh ve Sloukas takımı taşıyordu. Bu yüklenmenin sonucunda düşüş olması normaldir ama umarım uzun sürmez. Açıkçası Udoh'tan da bu tarz bir düşüş bekliyorum ben.
Hazır Bogdan dönmüşken, James formdayken ligde biraz dinlendirilebilir.Berk de paslandı iyice kenarda.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #151 : 11 Şubat 2017, 00:49:29 »
Bugün Darüşşafaka maçının bizim aleyhimize olan kırılma noktaları her iki devre de onun oyuna girmesiyle başladı. Kısacası, çok ama çok kötüydü.

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #152 : 11 Şubat 2017, 00:58:44 »
Takımın oyunu baltalıyor oyuna girdiği anda düzen falan kalmıyor şutu giriyorsa ne ala girmiyorsa bize giriyor nasıl olacak bilmiyorum

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #153 : 11 Şubat 2017, 09:19:30 »
Bugün Darüşşafaka maçının bizim aleyhimize olan kırılma noktaları her iki devre de onun oyuna girmesiyle başladı. Kısacası, çok ama çok kötüydü.
Hiç ortası yok ya çok iyi ya çok kötü...
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı kerem özer

• Üye
  • Yer: istanbul
    • krmzr
« Yanıtla #154 : 11 Şubat 2017, 09:22:26 »
Daçka maçı, geldiğinden beri en kötü maçıydı, inşallah formunu tekrar kazanır.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #155 : 11 Şubat 2017, 09:29:03 »
Bu tarz kötü hatta rezalet oynadığı maçlar daha önce de oldu. Oyununda bir türlü istikrar yok. Belki de biz çok şey bekliyoruz. İyi bir guard ama üst düzey bir guard değil. Obradovic bile dayanamadı aldı kenara. Ne zaman oyuna girse takımın ivmesini düşürdü. Her zaman üst düzey oynayamazsın bazen idare ettiğin maçlar da olur ama dibe de vurmamak lazım.

Çevrimdışı friday

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #156 : 11 Şubat 2017, 09:49:44 »
Elit guard olamayacak, o eşiği atlayamayacak gibi görünüyor maalesef :( Karakter olarak mükemmel ve çok iyi niyetli bir oyuncu, çok da seviyorum ancak iniş çıkışları çok sert. Guard kötü oynayınca takımı da direkt aşağı çekiyor, takımın iyi oynama şansı, düzgün set oynama şansı kalmıyor. Umarım tekrar çıkış yakalar playoff lar öncesi ancak önümüzdeki sene için soru işareti ne yazık ki..
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #157 : 11 Şubat 2017, 09:55:20 »
Ben sloukas ı oyun kuran degil de atan rolde daha çok begeniyorum , bu maç özelinde konuşmuyorum genel olarak düşüncem bu. Top elinde çok kaldıkça tempoyu düşürdüğü gibi ya alley op kovalıyo ya top kaybı yapıyo yada sacma bi atışa yoneliyo. Ama belli bi duzende top ona geldiğinde ozellikle orta mesafe şutları çok onemli bi tehdit. Hatta bu sene 3sayı yuzdesini de ciddi yukarı çekmişti.potaya da aslında korkusuzca gidiyo gerci , ama blok yeme yada atışı kaçırma yuzdesi oldukça yuksek çıkacaktır bi istatistiği yapılsa :) Seneye bobby nin yaşı ve sloukasın bu istikrarsız hali,bogdanın ayrılığı düşünülünce muhtemelen yeni bi ekstra guard takviyesi yaparız sanırım. Avrupada oyuncu kıtlığı yaşanırken sloukasla ayrılcagımızı düşünmüyorum ama bi destek isim şart bence

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
« Son Düzenleme: 11 Şubat 2017, 09:57:19 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #158 : 11 Şubat 2017, 09:59:11 »
Sloukas olmuyor maalesef sakatlık dendi yunan oyuncu yurt dışına ilk kez çıktı dendi uyum sorunu vs herşey dendi artık hiçbir mazereti yok her oyuncunun formsuz dönemi olabilir ama böyle oynadığı birçok maç var takımın kazanmak için ona ihtiyacı vardı ama katkı sağlayacağına zarar verdi. önümüzdeki sene belki bogdan giderse bogdanın görevini ona verip yeni bir guard almak iyi bir fikir olabilir, cska ve real madride baktığımızda çok öndeler bu konuda bizde

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #159 : 11 Şubat 2017, 10:04:54 »
Delaney'i almak lazım Bogdan giderse. Sloukas da Aaron Jackson gibi 3.guard olarak kalsın.

Çevrimdışı friday

• Üye
« Yanıtla #160 : 11 Şubat 2017, 10:35:07 »
Jordan Theodore'u beğeniyorum şahsen, Euroleague seviyesinde de Sloukas'tan daha faydalı olacağına inanıyorum 1 numarada. Banvit'le kaç yıl kontratı var, koparabilir miyiz o da ayrı konu..
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #161 : 11 Şubat 2017, 10:46:58 »
Jordan Theodore'u beğeniyorum şahsen, Euroleague seviyesinde de Sloukas'tan daha faydalı olacağına inanıyorum 1 numarada. Banvit'le kaç yıl kontratı var, koparabilir miyiz o da ayrı konu..
Theodore u bende çok begeniyorum, yeni dixon ımız olabilir. Sanırım kontratı 1yıllık ve söylentilere göre bobby nin yerine devşirilmesi de planlanıyo ufuk sarıca tarafından. Ama daha şimdiden gelecek sene için 1-2yerde efese gidebilir dedikodusu okumuştum doğru musur yanlış mıdır bilinmez tabi.

Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı friday

• Üye
« Yanıtla #162 : 11 Şubat 2017, 10:54:10 »
Theodore u bende çok begeniyorum, yeni dixon ımız olabilir. Sanırım kontratı 1yıllık ve söylentilere göre bobby nin yerine devşirilmesi de planlanıyo ufuk sarıca tarafından. Ama daha şimdiden gelecek sene için 1-2yerde efese gidebilir dedikodusu okumuştum doğru musur yanlış mıdır bilinmez tabi.

Abi Banvit'ten ayrılma durumu varsa kaçırmamalıyız, mutlaka kadroya katmalıyız diye düşünüyorum. Fişek gibi zıpkın gibi adam..
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı cembut

• Üye
« Yanıtla #163 : 11 Şubat 2017, 14:15:49 »
euroleage de elit guard cok fazla yok, lul ve teo dısında kim gelirse gelsin en az sloukas kadar eleştiri alır.Bildigim kadarı ile teo nun nba yapma durumu da var.  jovic bu sene baya etkili gözüküyor ama o da elit guard olmuş değil... Doncic real için piyango oldu ama bakalım istikrar yakalayabilcek mi şu anda ciddi katkı veriyor. Mike james, larkin ve o tarz guardlarında takımı oynatmadan cok kendi skoruna odaklandıkları için sloukas ile kıyaslamıyorum. Zaten öyle bir değişiklik olursa sistem değişir.

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #164 : 11 Şubat 2017, 15:07:58 »
Sloukasın oly den geldiği günden beri kendini geliştirdiğini düşünmüyorum yan parça olarak kalacak gibi kariyeri boyunca çok istikrarsız