Gönderen Konu: Kostas "The Floor General" Sloukas  (Okunma sayısı 135005 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • kutay_erkan
Ynt: Kostas "The Floor General" Sloukas
« Yanıtla #165 : 11 Şubat 2017, 17:17:48 »
euroleage de elit guard cok fazla yok, lul ve teo dısında kim gelirse gelsin en az sloukas kadar eleştiri alır.Bildigim kadarı ile teo nun nba yapma durumu da var.  jovic bu sene baya etkili gözüküyor ama o da elit guard olmuş değil... Doncic real için piyango oldu ama bakalım istikrar yakalayabilcek mi şu anda ciddi katkı veriyor. Mike james, larkin ve o tarz guardlarında takımı oynatmadan cok kendi skoruna odaklandıkları için sloukas ile kıyaslamıyorum. Zaten öyle bir değişiklik olursa sistem değişir.
Jovic CSKA'ya gidebilir Teo ayrılırsa.
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #166 : 11 Şubat 2017, 18:06:26 »
Jovic in şuanki  şut sıkıntısıyla istikrarsızlığıyla buraya gelse 3. maç berk muamelesi görebilir :) ben kendi adıma begeniyorum ama jovic i gercekten saha görüşü pasor ozellikleri çok iyi. Cska teo nun yerine heurtel e de yuruyebilir deniyo ki teo dan inip heurtele binerlerse çok çekerler, beter olsunlar gerçi :))

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
« Son Düzenleme: 11 Şubat 2017, 18:07:06 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı guadalajara

• Üye
  • Yer: karabük
« Yanıtla #167 : 11 Şubat 2017, 19:39:47 »
Net bir oyun kurucu alıp seneye daha çok iki numarada oynatırsak daha fazla fayda sağlarız.
aziz İSTİFA!!!

Çevrimdışı cembut

• Üye
« Yanıtla #168 : 11 Şubat 2017, 22:01:03 »

evet bende okumustum onu bakalım cska nasıl bir hamle yapıcak seneye.. huertelin de ismi geçiyordu. jovic kendini geliştirirse iyi bir seviyeye gelebilir ama 3 lük yüzdesi ve serbest atısları sloukasın seviyesinin baya altında..

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #169 : 12 Şubat 2017, 22:02:27 »
Kendisini çok seviyorum ama son maçlardaki görüntüsü üzüyor. Umarım kısa sürede toparlar.

Çevrimdışı friday

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #170 : 12 Şubat 2017, 22:48:54 »
Hep güzel pas, smaçla bitecek ara pas, ne bileyim alley oop kovalıyor gibi geliyor. Bunları yaparsın tamam ama hep olmaz ki. Temelde güvenli oyun oynamak, sadece topu getirip dağıtmaya odaklanmak gerekir iyi bir guard için, sana kurulan setlerde de screen'lerden çıkıp şutunu atarsın. Sette boş adama iyi bir zamanlamayla topu geçirmektense ağırlıklı olarak bunları kovaladığı için de sürekli top kaybı yapıp saç baş yolduruyor. Acilen odaklanıp ondan beklediğimiz klasik güvenli yunan guard oyununa dönmesi lazım.

Ayrıca son oynadığımız toplam 4 maçta (2 el ve 2 tbl) 1/9 üçlük ile oynadı, dış şut ritmi de pek iyi değil son zamanlarda. Bu çok zor sezonda mental olarak yorgun hissediyor olabilir, profesyonel destek alsa ve en azından ligde birkaç maç dinlendirilse faydalı olabilir..
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #171 : 15 Şubat 2017, 21:45:50 »
Abi senin derdin ne? Derdin ne abi senin? Götün mü kalktı, başka bir sıkıntın mı var? İzmir marşından mı rahatsız oldun? Nedir problem birader?

Çevrimdışı Del Piero

• Üye
  • Yer: Milano
« Yanıtla #172 : 15 Şubat 2017, 22:25:58 »
At avrat yunan guard, kendine gel

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #173 : 15 Şubat 2017, 22:48:14 »
Perdeden sonra ya serbest atış çizgisinde topu tutuyor, ki oyun kuruculara ilk öğretilen şeylerden biridir olabildiğince topu tutmaktan kaçınmak; ya da kamikaze bir şekilde pota altına dalıp son anda durumu kurtarmaya çalışıyor. Genelde de kurtaramıyor.
« Son Düzenleme: 15 Şubat 2017, 22:48:42 Gönderen: Kutay »
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #174 : 15 Şubat 2017, 23:52:10 »
Ancak 2. Veya 3.guard olur bu oyunla seneye muhakkak önüne daha iyi birini almalıyız

Çevrimdışı KhaN

• Üye
« Yanıtla #175 : 16 Şubat 2017, 01:03:34 »
tempoyu bu kadar bozup pas ve oyun ritmini bu kadar düşüren başka bir guard hatırlamıyorum. yani 16 saniye elinde tutup 8 saniye kala ya uzuna pas indirmeyi deniyor ya da perdeyi alabilirse orta mesafe kullanıyor. net bir delici mi hayır, iyi bir lider karakteri var mı hayır, her ne kadar yüzdeli atsa da güvenilir bir şutör mü hayır, üst düzey bir savunmacı değil. onu farklı kılan şeyler aklı, saha görüşü ve pas yeteneği. en kritik yerlerde elden verdiği toplar, kullanamadığı son hücumlar ile artık kabak tadı vermeye başladı. oyunculara karşı mümkün mertebe sabırlı davranmaya çalışırım ama geldiğinden beri final four finali ve euroleague'deki gs deplasmanı hariç hiçbir zaman güven veremedi bana.
yedek guard olmayı sorun etmeyecekse kalmasında bir sorun yok ama buraya lider olmaya geldiyse çok büyük sorun var.

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #176 : 16 Şubat 2017, 01:43:53 »
Çaylak duvarına çarpmış gibi ancak sıkıntı kendisinin çaylak olmaması. Tamam 1 ay önce düşüş normaldir dedim de bu nedir yahu? Hiçbir oyuncu sezon içinde bu kadar sert düşüş yaşamaz.
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #177 : 22 Şubat 2017, 08:52:23 »
Abi senin derdin ne? Derdin ne abi senin? Götün mü kalktı, başka bir sıkıntın mı var? İzmir marşından mı rahatsız oldun? Nedir problem birader?

Bu mesajı şimdi gördüm. Bakalım Olympiacos maçında ne yapacak.

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #178 : 22 Şubat 2017, 10:49:26 »
BEn de maç sonunlarında çok eleştirdim ama düşününce bu adam hiç dinlenmedi..8 günlük ara iyi gelecektir diye düşünüyorım..eski takımına karşı da ekstra motivasyon içinde olabilir

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #179 : 22 Şubat 2017, 13:07:42 »
AHHHHHHHHHHHHHHHHHH
abi çok iyiydi ya