Gönderen Konu: Kostas "The Floor General" Sloukas  (Okunma sayısı 135020 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
Ynt: Kostas "The Floor General" Sloukas
« Yanıtla #195 : 21 Mart 2017, 22:57:30 »
Aris'lik falan oyuncu

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #196 : 23 Mart 2017, 17:04:38 »
neredeyse 4 hafta oldu, son durumu hakkında bilgisi olan var mı ?

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #197 : 23 Mart 2017, 17:23:47 »
Bu perşembe yani bugun turkiyeye donecekti. Son kontrolleri yapılıp takımla ne zaman calışmaya başlayacagı belirlenecekti. Ama 4-5gun once instagram koşu bandı uzerinde video paylaşmıştı. M.murathanoğlu 2-3hafta once barcelona macında oynayabilir belki demişti.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #198 : 23 Mart 2017, 17:26:10 »
Bu perşembe yani bugun turkiyeye donecekti. Son kontrolleri yapılıp takımla ne zaman calışmaya başlayacagı belirlenecekti. Ama 4-5gun once instagram koşu bandı uzerinde video paylaşmıştı. M.murathanoğlu 2-3hafta once barcelona macında oynayabilir belki demişti.

O maça yetişirse çok iyi olur ama asıl önemlisi playoff lara hazır dönmesi.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #199 : 23 Mart 2017, 17:32:25 »
O maça yetişirse çok iyi olur ama asıl önemlisi playoff lara hazır dönmesi.
Barcelona maçını maç ritmi kondisyonu acısından belki oynar demişti programda. Bu saatten sonra artık olan oldu. Playoff da 3 galibiyeti bize getirecek her katkı çok mühim. Bunların başında da kostas geliyo. Gecen sene gerek madrid maclarında gerek final4 da ciddi yürek koymuştu ortaya

« Son Düzenleme: 23 Mart 2017, 17:32:55 Gönderen: sinanyucel »

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #200 : 02 Nisan 2017, 23:34:05 »
Yarından itibaren takımla çalışmalara başlıyomuş barcelona maçında oynama durumu olabilirmiş. Pınar ilik üçer twitterda yazmış. Umarım ekim ayındaki kostas gibi döner. Gerçekten onun yaratıcılığına çok ihtiyacımız var.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #201 : 03 Nisan 2017, 18:45:15 »
Bence Bogi ve Ekpe'den sonra bu takımın en önemli üçüncü oyuncusu konumunda.
O'nun yokluğunda saha avantajını kaybettik gelişiyle birlikte deplasmandan en az bir maç çalarak tekrar saha avantajını kazanacağız.
...

Çevrimdışı friday

• Üye
  • Yer: Istanbul
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı friday

• Üye
« Yanıtla #203 : 23 Mayıs 2017, 17:06:21 »
Yunanistan'da eleştirilmiş maçı kazanınca Yunan bayrağı açmadı diye. Maçtan sonra açıklaması var oynadığım ülkeye saygımdan dolayı açmadım şeklinde. Bence nasıl Boby Türk, Kaliniç Sırp, Vesely Çek bayrağı açtıysa Kostas da Yunan bayrağı açabilmeliydi ama belli ki rahat hissedememiş bu konuda üzüldüm.
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #204 : 23 Mayıs 2017, 20:17:43 »
Yunanistan'da eleştirilmiş maçı kazanınca Yunan bayrağı açmadı diye. Maçtan sonra açıklaması var oynadığım ülkeye saygımdan dolayı açmadım şeklinde. Bence nasıl Boby Türk, Kaliniç Sırp, Vesely Çek bayrağı açtıysa Kostas da Yunan bayrağı açabilmeliydi ama belli ki rahat hissedememiş bu konuda üzüldüm.
Bende aynı fikirdeyim, keşke açsaymış kendi ülkesinin bayrağını.

Çevrimdışı illegal

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #205 : 23 Mayıs 2017, 23:53:42 »
Belliydi zaten bir sorun olduğu. Yunanların OAKA'da yaptığı taşkınlıkların üzerine bizim arenadaki bayraklı cevabımız, Olympiakos'un Ayasofyalı t-shirtüne karşılık bizim minareli cevabımız, Sosyal medyada Türk Yunan dalaşı falan filan...

Dikkat ettiniz mi bilmiyorum bu bayrak olayı kupa seremonisine de bayağı yansımıştı aslında. Bobby'nin maç biter bitmez ilk iş olarak eline Türk bayrağı alması, takımdaki yerli oyuncuların kupa fotolarında Türk bayrağını ön plana çıkarmak için adeta birbirleriyle yarışmaları benim dikkatimi çekmişti. Tabi aynı zamanda gururlandırmıştı da.

Öte yandan bilindiği üzere bu türlü büyük kupa seremonilerinde takımda oynayan yabancı oyuncuların ülkelerinin bayraklarıyla poz vermesi dünya genelinde kabul görmüş bir gelenektir. Bizim maça gelince zafer coşkusuyla gözden kaçmış olabilir ama bu konuyla ilgili gözlemlenebilecek bir çok detay vardı aslında. Bizimkileri saymıyorum zira onların bu Türk oyuncu muhabbetine bir cevap vermeleri elzemdi zaten. Onun dışında Kalina bir Sırp bayrağı, Vesely de bir Çek bayrağıyla seremoniye katıldı. Ama ayrıntı olarak mesela Bogdan kendi Sırp bayrağıyla çıkmadığı gibi Kalina'nın bayrağına bile bir kez olsun dokunduğunu görmedim ben ki Sırplar aşırı derecede milliyetçidir ve gittikleri her yerde bunu mutlaka yaparlar. Onun dışında ne Pero Makedon bayrağı aldı eline ne de Gigi İtalyan bayrağı. Ne Ekpe Nijerya bayrağı aldı ne de Nunnualy Amerikan bayrağı.

Açıkcası ben bunların tesadüf olmadığını ve bu saydığım isimlerin sırf Kostas'a destek amaçlı ülkelerinin bayraklarıyla seremoniye katılmadıklarını düşünüyorum. Zira onlar da insan sonuçta ve sabah akşam beraberler. Ayrıca Pero dışında hepsinin ilk Euroleague kupası. Kupayı kazandıkarı taktirde kimin nasıl kutlayacağı eminim aralarında defalarca konuşulmuştur. Kostas'ın Yunan bayrağıyla kutlamalara katılmayacağını kuvvetle muhtemel biliyorlardı ve aralarında sözlü bir anlaşma olmadan kendilerince ona destek olmak istediler bence. Sadece Kalina ile Vesely biraz ince düşünemediler ki bu da çok normal. Eminim ikisi de sonradan pişman olmuşlardır. Arkadaşlar o kadar karakterli bir takıma sahibiz ki hepsiyle ne kadar övünsek, gurur duysak az gelir.

Kostas'a gelince keşke böyle düşünmeseydi ve kendi bayrağını gururla eline alarak katılsaydı kutlamalara. Eminim bizden kimse en ufak bir tepki göstermezdi ona. Hatta ben kendi adıma mutlu bile olurdum. Üzüntüm şu ki dışarıdan bayağı ürkütücü duruyoruz anlaşılan. Çekindi demekki çocuk. Kendimizi onun yerine koyalım, gerçekten çok zor. Neyse...

Ama bunun telafisi var. Şayet arenadaki ilk maçta Kostas'a bir jest yaparsak eminim sadece onu değil tüm takımı mutlu ederiz. Ve milliyeti ne olursa olsun hepsinin büyük Fenerbahçe ailesinin bir ferdi olduğu hissiyatını onlara sonuna kadar yaşatırız. Ayrıca Yunan'lara da gerekli cevabı vermiş oluruz ki onlar da bu türlü konularda zır cahil maalesef. Hele bir de ezilerek kaybettiler ki bayılırlar birilerini suçlayıp düşman ve hayin ilan etmeye. O yüzden bu konu hem prestijimiz hem de geleceğimiz adına çok önemli bence. Gerçi benim sarı tribünden hiç şüphem yok mutlaka bir şeyler yapılacaktır. Yapacaklar şimdiden sağolsun, var olsun.

Çevrimdışı friday

• Üye
« Yanıtla #206 : 24 Mayıs 2017, 07:49:37 »
Güzel detaylar, takım gibi takım işte aile gibi, kardeş gibi. Sosyal medyada gördüğüm Kostas'ımıza bu akşam bir güzellik yapılacağı yönünde. Gönlünü alıcaz inşallah..
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı zuberman

• Üye
  • Yer: Connecticut
« Yanıtla #207 : 24 Mayıs 2017, 22:50:34 »
Kostas icin birsey yapildi mi?

Çevrimdışı friday

• Üye
« Yanıtla #208 : 24 Mayıs 2017, 22:58:57 »
Gayet güzel şeyler yapıldı:) Yunan bayrağı açıldı üzerinde kostas ın fotosu vardı ve görebildiğim kadarıyla neighbour yazıyordu. Maç sonunda da özel olarak tribüne çağrıldı, gönlü alındı gayet iyiydi..

Bu kısımdan tam emin değilim ama bayrağı al aç dediler ama almadı gibi geldi bana yanılıyor olabilirim..
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2017, 22:59:57 Gönderen: friday »
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı zuberman

• Üye
  • Yer: Connecticut
« Yanıtla #209 : 25 Mayıs 2017, 04:26:14 »
Sahane!