Gönderen Konu: Kostas "The Floor General" Sloukas  (Okunma sayısı 135008 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • kutay_erkan
Ynt: Kostas "The Floor General" Sloukas
« Yanıtla #210 : 25 Mayıs 2017, 12:47:57 »
Gayet güzel şeyler yapıldı:) Yunan bayrağı açıldı üzerinde kostas ın fotosu vardı ve görebildiğim kadarıyla neighbour yazıyordu. Maç sonunda da özel olarak tribüne çağrıldı, gönlü alındı gayet iyiydi..

Bu kısımdan tam emin değilim ama bayrağı al aç dediler ama almadı gibi geldi bana yanılıyor olabilirim..
Bayrağa imza attı maç sonunda.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı friday

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #211 : 25 Mayıs 2017, 15:19:06 »
Bayrağa imza attı maç sonunda.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
Organize edenlere helal olsun mutluluğu yüzünden belli oluyor
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı friday

• Üye
« Yanıtla #212 : 25 Mayıs 2017, 15:33:27 »
Sözleşmesi bitiyor mu yazın yapılacak görüşmeler hakkında iyi hissediyorum demiş?

http://www.eurohoops.net/tr/kostas-sloukas-official-blog-tr/454712/sloukas-artik-tarih-yazan-fenerbahce-tarihinin-bir-parcasiyim/
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı guadalajara

• Üye
  • Yer: karabük
« Yanıtla #213 : 25 Mayıs 2017, 16:20:56 »
Çok seviyorum lan ben bu adamı. Bir kardeşim gibi. Ne bileyim taraftar sanki bu adama yeteri kadar sevgi göstermiyor gibi geliyor, üzülüyorum. İnşallah basketbolu bizde bırakır.
aziz İSTİFA!!!

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #214 : 26 Mayıs 2017, 10:52:08 »
Çok seviyorum lan ben bu adamı. Bir kardeşim gibi. Ne bileyim taraftar sanki bu adama yeteri kadar sevgi göstermiyor gibi geliyor, üzülüyorum. İnşallah basketbolu bizde bırakır.

bende sana katılıyorum. yeterince sevgi görmüyor. Aslında sene başı felaket bi formla başladı. ve potansiyeli ve nba düşünmeyişiyle kadrodaki çok değerli oyunculardan. bu adam giderse ilerde çok pişman ettirir bizi bence.

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
    • tolgagumus_
« Yanıtla #215 : 26 Mayıs 2017, 13:19:19 »
Pero transfer edilirken duyurusunda sözleşmenin 2+1 yıl olacağı açıklanmıştı. Kostas'ın haberine şimdi baktım resmi siteden direkt 3 sene olarak yazılmış. Normal şartlarda opsiyon olmadan 3 yıllık garanti sözleşme yapılmış gibi duruyor. Ama bu ayrılma veya görüşme yapılacak haberleri neden çıktı hiç bilmiyorum.

Kişisel olarak görüşüme gelecek olursam Kostas'ı çok ayrı seviyorum. Bizim aile de büyük dedeler mübadele nedeniyle Selanik'ten Türkiye'ye gelmişler. O yüzden Selanik benim için çok özel bir şehir. Kostas'ın da Selanikli oluşu bana sanki ailemizden biriymiş gibi hissettiriyor.

Çok sıcak kanlı bir oyuncu. Hassasiyetlerini anlayabiliyorum. Son dönemde çok fazla sanki Türk-Yunan düşmanlığı varmış gibi bir ortam oluştu. İş birazda siyasete doğru kaymaya başladı ki bu en çok nefret ettiğim şey benim. Biz milliyetçiliği de geçmişte düşmanımız olmuş olan ülkelerle dostluklar kurmayı ve pekiştirmeyi de Gazi Mustafa Kemal'den öğrendik. Ayaklarına serilen Yunan bayrağına basmayıp, "Bir ulusun bağımsızlık simgesi olan bayrak çiğnenmez." diyen Mustafa Kemal'den. Kostas'ın seremonide bayrak açmaktan çekinmesi açıkçası çok acı bir durum. Neyse ki Tofaş maçında gönlü alındı. Düşünen, hayata geçiren herkese helal olsun. Yüreği kocaman insanlarsınız.

Umarım uzun yıllar bizimle olur. NBA'in Avrupa basketbolu üzerinde bu kadar hakimiyeti varken ve hemen hemen her parıldayan oyuncuyu kendileri kapmaya çalışırken, NBA hedefi olmayan ve bu seviyelerde oynamayı iyi bilen yaşça genç bir oyun kurucunun takımda olması çok değerli. NBA'in göz hapsindeki bir oyuncuyu almak için Kostas'tan vazgeçmeyiz umarım.
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimdışı friday

• Üye
« Yanıtla #216 : 26 Mayıs 2017, 15:01:56 »
Çok karakterli ve iş ahlakı yüksek bir oyuncu ben de çok seviyorum.

Kostas'ın bize gelme nedeni birinci opsiyon yani lider guard olarak oynamak istemesiydi ki Obradovic'in de hedefi, onu konumlaması buydu, defalarca söyledi. Şimdi bu yıl yapacağımız guard transferi çok önemli, eğer bu transfer sonucunda Kostas yine Oly'de Spa'dan sonraki 2. seçenek durumuna düşerse bilemiyorum ne düşünür. 1. opsiyon olmak ister mi yani mutsuz olur mu, ayrılmak ister mi bunu da zaman gösterecek.
« Son Düzenleme: 26 Mayıs 2017, 15:03:07 Gönderen: friday »
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
« Yanıtla #217 : 26 Mayıs 2017, 15:45:24 »
Çok karakterli ve iş ahlakı yüksek bir oyuncu ben de çok seviyorum.

Kostas'ın bize gelme nedeni birinci opsiyon yani lider guard olarak oynamak istemesiydi ki Obradovic'in de hedefi, onu konumlaması buydu, defalarca söyledi. Şimdi bu yıl yapacağımız guard transferi çok önemli, eğer bu transfer sonucunda Kostas yine Oly'de Spa'dan sonraki 2. seçenek durumuna düşerse bilemiyorum ne düşünür. 1. opsiyon olmak ister mi yani mutsuz olur mu, ayrılmak ister mi bunu da zaman gösterecek.
Cevabı vermişsin hocam aslında , spanolisin arkasında kalmayı reddedip ilk kez ülke dışına türkiyeye gelen bir oyuncu sloukas wanamakerin ardında kalmayı kesinlikle kabul etmez.
Spanolis emekliye ayrılır olimpiyakos için direksiyona geçer bu teklifi reddetmez bence
« Son Düzenleme: 26 Mayıs 2017, 15:46:26 Gönderen: tiyofencenk »
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #218 : 26 Mayıs 2017, 16:02:06 »
Ortada herhangi bir teklif yok ki red etsin veya kabul etsin.
Kostas'ın bizden ayrılması için bizim ''git seni istemiyoruz dememiz'' lazım .
sözleşmesinde söz hakkı Fenerbahçe'de.
« Son Düzenleme: 26 Mayıs 2017, 16:02:26 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #219 : 26 Mayıs 2017, 19:11:34 »
Ben, açıkcası bir yere gideceğini zannetmiyorum. Koçun EL şampiyonu kadroyu bozmak isteyeceğine de inanmıyorum. Wanamaker gelirse ancak Bogdan giderse gelir. Ya da belki Nunnally'yi gözden çıkarmışsa... Kaldı ki sakatlık ritmini bozana kadar muazzam oynuyordu Sloukas. Tek mesele her sene stabil olarak form tutmasını engelleyen şu sakatlık sorunlarından arınmasında gizli. Öteki türlü Teodosic'e tercih ederim her daim.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Del Piero

• Üye
  • Yer: Milano
« Yanıtla #220 : 26 Mayıs 2017, 19:15:48 »
Wanamaker gelirse zaten bogdan gitmiş olur muhtemelen, öyle arkada kalma durumu olmaz.

Şu anki kisa rotasyonundan kimse ayrılmadan, wanamaker gibi baskın bir adam geleceğini hiç sanmıyorum.

Eger oyle bir durum olursa ligde nunnnaly dışarda kalır. Bogdan 3'ten daha çok süre alır kostas yine 25 dk civarı süre almaya devam eder.

Velhasıl mutlu bir sekilde kalacağını hem umuyor, hem de inanıyorum.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Çevrimdışı friday

• Üye
« Yanıtla #221 : 29 Mayıs 2017, 07:46:01 »
Asagidaki habere gore bizle  kontrati bu yil bitiyor ve Pao'ya gitme durumu olabilir denmis. Ben kesinlikle tutulmasini isterim, sampiyon takimi mumkun oldugunca korumaya calismaliyiz.

http://www.basketball.com.tr/turkiye/erkekler/spor-toto-basketbol-ligi/fenerbahce/kostas-sloukasin-menajerinden-kafa-karistiran-paylasim

Dünyanın En Güzel Takımı

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #222 : 29 Mayıs 2017, 08:54:42 »
Erkek Basketbol Takımımız Fenerbahçe Ülker, Olimpiakos’un başarılı oyun kurucusu Kostas Sloukas ile bugün 3 yıllık anlaşmaya vardı.

http://www.fenerbahce.org/fbmobile/detay.asp?ContentID=45608

Kendi resmi sitemiz varken niye böyle her sitede yazana inanıyorsunuz ki vallaha ben anlamıyorum...

Tekrar söylüyorum Zeljko ve Gherardini "biz Kostas'ı istemiyoruz, gidebilir " demediği sürece bizim oyuncumuz

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #223 : 29 Mayıs 2017, 17:11:34 »
ben koçun kostas tan memnun olduğunu düşünüyorum. sözleşmesini uzatırlarsa şaşırmam.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #224 : 18 Haziran 2017, 21:41:20 »
Yarın kostasla yeni sözleşme için görüşme yapacakmışız ve 3yıl için 4.5M € önereceğimizi ve bu kontrat üzerinde muhtemelen anlaşma sağlanacağımızı yazmış yunan kaynaklar

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
« Son Düzenleme: 18 Haziran 2017, 21:41:59 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...