Gönderen Konu: Kostas "The Floor General" Sloukas  (Okunma sayısı 135117 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
Ynt: Kostas Sloukas
« Yanıtla #450 : 04 Haziran 2020, 20:10:40 »
Sportando, Sloukas ve Olympiakos arasındaki 3yıllık anlaşmanın tamamlandığı söylüyor....
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #451 : 04 Haziran 2020, 20:24:17 »
Buy out getirsin de.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #452 : 04 Haziran 2020, 20:32:10 »
Sportando, Sloukas ve Olympiakos arasındaki 3yıllık anlaşmanın tamamlandığı söylüyor....

Menejeri yine yalanladı böyle bir görüşme yok diye. Sportando 2dir Sloukas haberlerinde patlıyo.

Çevrimdışı oozyurt1907

• Üye
  • Yer: BEYKOZ
« Yanıtla #453 : 05 Haziran 2020, 15:07:35 »
Obradoviç'in durumu belli olmadan, mevcut kadrodaki oyuncular için çıkan haberle inanmayın.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #454 : 06 Haziran 2020, 12:14:02 »
Sportando iyidir, bahsettiği de muhtemelen Sloukas'ın B planıdır.
Kara deryalarda bir FENERsin!

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #455 : 06 Haziran 2020, 13:57:48 »
Obra Kalsa da Gule Gule gitse de Gule Gule Sloukas...

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #456 : 28 Haziran 2020, 12:38:39 »
sloukası da muhtemelen önümüzdeki hafta olympiakosa uğurlarız. Adım adım ormanspor seviyesine ineriz diğer ayrılıklarda gerçekleşince. 5 yıldır Avrupanın zirvesinde olan takımı 5günde havaya uçurdular.
« Son Düzenleme: 28 Haziran 2020, 12:40:17 Gönderen: sinanyucel »

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #457 : 28 Haziran 2020, 20:57:41 »
Değeri gidince anlaşılacaklardan...

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #458 : 29 Haziran 2020, 00:34:27 »
Ali Koc inanılmaz hayal kırıklıgı bunun tartısılacak bir tarafı yok.Ama aynı Ali Koc bu sene Kuresel SALGIN dan dolayı sıkıntı yasadık seneye insallah bu sıkıntılar olmayacak dedi.
FB SK ne gelip 1. oyun kurucu olan, yıllarca Kupa ve EL kazanan maasına zam yapılan Sloukas gidince degeri anlasılacaklardan olacak.
Ama bu imkanları saglayan,Avrupanın en modern salonunda oynama fırsatı veren,ilk 3-4 sene 11.000 ort. ile EL rekoru kıran Klubun degeri ise anlasılmayacak.Mart ayında cıkan Kuresel SALGIN dan beri ligler iptal edilip Klubun kasasına bir Kurus girmemisken ortada Mucbir sebepler varken yıllarca bu imkanları saglayan Klup sikayet edilecek, sene sonu servest kalıp gidilecek ama oyuncu degerli olacak Klube ise gereken deger verilmeyecek.

Sloukas isini yaptı,parasını aldı,zammını aldı ve Avrupa nın Elit bir oyuncusu olarak ayrıldı.Yolu acık olsun.FB SK de yapılması gereken NET BELLİ Saras gelecek Trincheri gelecek ya da Erdem Can gelecek bu adamlara o vaat edilen butce verilecek De Colo,Datome,Vesely etrafına takım kurulacak bu yapılmazsa zaten konusacagımız birsey yok.

Ayrıca Saras ın da bize gore Dunyanın En Buyuk SK FB SK nu adeta stepne gibi gormesi de acıkcası cok rahatsız edici bir durum...Yonetim olsam Cuma ya kadar Net cevabını isterim.Gonulsuzse Trincheri,Storopulos gibi bir koca giderim.Hic biri olmazsa Erdem Can ı getiririm.

Çevrimdışı Tolga224

« Yanıtla #459 : 30 Haziran 2020, 16:44:57 »
Ali Koc inanılmaz hayal kırıklıgı bunun tartısılacak bir tarafı yok.Ama aynı Ali Koc bu sene Kuresel SALGIN dan dolayı sıkıntı yasadık seneye insallah bu sıkıntılar olmayacak dedi.
FB SK ne gelip 1. oyun kurucu olan, yıllarca Kupa ve EL kazanan maasına zam yapılan Sloukas gidince degeri anlasılacaklardan olacak.
Ama bu imkanları saglayan,Avrupanın en modern salonunda oynama fırsatı veren,ilk 3-4 sene 11.000 ort. ile EL rekoru kıran Klubun degeri ise anlasılmayacak.Mart ayında cıkan Kuresel SALGIN dan beri ligler iptal edilip Klubun kasasına bir Kurus girmemisken ortada Mucbir sebepler varken yıllarca bu imkanları saglayan Klup sikayet edilecek, sene sonu servest kalıp gidilecek ama oyuncu degerli olacak Klube ise gereken deger verilmeyecek.

Sloukas isini yaptı,parasını aldı,zammını aldı ve Avrupa nın Elit bir oyuncusu olarak ayrıldı.Yolu acık olsun.FB SK de yapılması gereken NET BELLİ Saras gelecek Trincheri gelecek ya da Erdem Can gelecek bu adamlara o vaat edilen butce verilecek De Colo,Datome,Vesely etrafına takım kurulacak bu yapılmazsa zaten konusacagımız birsey yok.

Ayrıca Saras ın da bize gore Dunyanın En Buyuk SK FB SK nu adeta stepne gibi gormesi de acıkcası cok rahatsız edici bir durum...Yonetim olsam Cuma ya kadar Net cevabını isterim.Gonulsuzse Trincheri,Storopulos gibi bir koca giderim.Hic biri olmazsa Erdem Can ı getiririm.

keşke gündemi takip ederek yazsan.
Trincheri sen bu mesajı yazmadan 2 gün önce Bayern ile anlaştı.

gigi gidecekti gitti. De Colo'nun da kontratından çıkmaya çalışıyorlar. Vesely'nin 3milyon € olan maaşını 2milyon €'ya çekip. Vesely üzerine takım kurulmaya çalışılacak
« Son Düzenleme: 30 Haziran 2020, 16:46:17 Gönderen: Tolga224 »

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #460 : 30 Haziran 2020, 17:03:37 »
İsteyen istediğini düşünebilir. Herhangi bir işte çalışıp 3 ay kadar maaş alamayan herkesin şikayet etme hakkı vardır. Fenerbahçeliyim ama basketbol bağlamında henüz Avrupa'da önemli bir değer teşkil ettiğimizi düşünmüyorum. Tam böyle bir değer inşa etme yolunda önemli bir atılımda bulunmuştuk ki  farklı dinamikler yüzünden sekteye uğradı. Sonuçta babası öldükten 2 gün sonra İstanbul'a dönüp maça çıkmış bir oyuncudan bahsediyoruz. Ben güzel hatıralarla ve tebessümle anacağım Sloukas'ı. Yıldızdır büyük bir winner oyuncudur diye bir iddiam da yok. Önemli bir rol oyuncusuydu ve sarı lacivert formayı giydiği müddetçe elinden geleni yaptı kanaatimce. Yolu açık olsun. Teşekkürlerimle.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #461 : 30 Haziran 2020, 17:27:29 »
Fiyat performans olarak varlığı anlamsızdı. Giderse çok Mutlu olurum şahsen.

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #462 : 30 Haziran 2020, 20:52:29 »
keşke gündemi takip ederek yazsan.
Trincheri sen bu mesajı yazmadan 2 gün önce Bayern ile anlaştı.

gigi gidecekti gitti. De Colo'nun da kontratından çıkmaya çalışıyorlar. Vesely'nin 3milyon € olan maaşını 2milyon €'ya çekip. Vesely üzerine takım kurulmaya çalışılacak
Ben bunlari yazarken Trincheri Bayern olayi yoktu.
De Colo tutulmali ustune takim kurulmali bu yapilmazsa yazik olur.

Giden gitsin o dandik kluplere biri Milano digeri Oly e ben De Colo yu tutarim yonetim tutmazsa bilemem.

Erhan Bey nasil onem arz etmiyoruz.Em modern salon 5 F4 3 Final 11000 seyirci ortalamasi her macta Barca yi tokatlama...

Ayrica oyuncularin sikayet etme hakki yok.Mart dan beri hayat durmus bir kurus gelir yok, Uleb Fifa nin adam olup kluplerin yaninda olmasi gerekir.Ortada mucbir sebep var.

Çevrimdışı Tolga224

« Yanıtla #463 : 30 Haziran 2020, 22:57:07 »
Ben bunlari yazarken Trincheri Bayern olayi yoktu.
De Colo tutulmali ustune takim kurulmali bu yapilmazsa yazik olur.

Giden gitsin o dandik kluplere biri Milano digeri Oly e ben De Colo yu tutarim yonetim tutmazsa bilemem.

Erhan Bey nasil onem arz etmiyoruz.Em modern salon 5 F4 3 Final 11000 seyirci ortalamasi her macta Barca yi tokatlama...

Ayrica oyuncularin sikayet etme hakki yok.Mart dan beri hayat durmus bir kurus gelir yok, Uleb Fifa nin adam olup kluplerin yaninda olmasi gerekir.Ortada mucbir sebep var.

bilgim yoktu demek bu kadar mı zor?

datome'nin gideceği 1 aydır belli.
https://www.fanatik.com.tr/datome-milano-yolunda-2147710

trincheri ile bayern 23 haziranda anlaştı. 2 gün önce de imzalar atıldı.

De colo'nun maaşı 2.4milyon € parayı verebilecek bir takım bulunmaya çalışıyor yönetim. maaşı ödeyecek takım buldukları an Colo'da gidecek

takımın geleceği ile ilgili yazı yazıyorsun ama yazdığın şeyler hakkında bilgin yok.
« Son Düzenleme: 30 Haziran 2020, 22:59:25 Gönderen: Tolga224 »

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #464 : 30 Haziran 2020, 23:48:04 »
bilgim yoktu demek bu kadar mı zor?

datome'nin gideceği 1 aydır belli.
https://www.fanatik.com.tr/datome-milano-yolunda-2147710

trincheri ile bayern 23 haziranda anlaştı. 2 gün önce de imzalar atıldı.

De colo'nun maaşı 2.4milyon € parayı verebilecek bir takım bulunmaya çalışıyor yönetim. maaşı ödeyecek takım buldukları an Colo'da gidecek

takımın geleceği ile ilgili yazı yazıyorsun ama yazdığın şeyler hakkında bilgin yok.

Ne anlatiyorsun daha dun Eurohoops Partizan Baskani Tutmak istiyoruz girip aksam Bayern de dedi.Amac ne?Ben hakliyim mi?

Ne yazildigi degil ben yonetici olsam De Colo Datome indirimli Vesely tutardim diyorum.

Fanatik yazinca oyuncu gidecek demek mi?