Gönderen Konu: Kostas "The Floor General" Sloukas  (Okunma sayısı 135112 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
Ynt: Kostas Sloukas
« Yanıtla #465 : 01 Temmuz 2020, 07:04:42 »
Ne anlatiyorsun daha dun Eurohoops Partizan Baskani Tutmak istiyoruz girip aksam Bayern de dedi.Amac ne?Ben hakliyim mi?

Ne yazildigi degil ben yonetici olsam De Colo Datome indirimli Vesely tutardim diyorum.

Fanatik yazinca oyuncu gidecek demek mi?

De Colo ya 2,4 verecek kimse olmadigindan kalacak gibi. Ama veren olsa aninda gonderirler.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı murat1971

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #466 : 03 Temmuz 2020, 21:28:03 »
Sloukas ile buy out alınarak vedalaşılmalı.Kötü oyuncu değil ama asla 1 numaralı Guard olamaz. Kalitesine göre aldığı ücret fazla. Elinde 17-20 sn top tutup son 4-7 saniyede elinden çıkarıyor top alanın elinde patlıyor. Kaç defa izledik Melih'e pas vermek yerine rakibe vermeyi tercih etti. Nando ya karşı da aynı tutumu sergiledi.Çok iyi maçlar da çıkardı ama, asla delici bir oyuncu olmadı.Kolay adam geçen bir oyuncu da olmadı. Doğuş Balbay, Facundo Campazzo gibi yapışkan savunmacılar karşısında çok zor durumda kalıyordu.Artık bu defo düzeltilmeli.

Çevrimiçi ozgurr

• Üye
  • Yer: izmir/kuşadası
    • @ozgurr2002
« Yanıtla #467 : 04 Temmuz 2020, 09:45:00 »
Sloukas ile buy out alınarak vedalaşılmalı.Kötü oyuncu değil ama asla 1 numaralı Guard olamaz. Kalitesine göre aldığı ücret fazla. Elinde 17-20 sn top tutup son 4-7 saniyede elinden çıkarıyor top alanın elinde patlıyor. Kaç defa izledik Melih'e pas vermek yerine rakibe vermeyi tercih etti. Nando ya karşı da aynı tutumu sergiledi.Çok iyi maçlar da çıkardı ama, asla delici bir oyuncu olmadı.Kolay adam geçen bir oyuncu da olmadı. Doğuş Balbay, Facundo Campazzo gibi yapışkan savunmacılar karşısında çok zor durumda kalıyordu.Artık bu defo düzeltilmeli.

böylesine devasa kontratı olan bir oyuncudan bonservis alam ihtimali sıfıra yakın maalesef. en iyi ihtimalle karşılıklı sözleşme feshi olabilir.

Çevrimdışı murat1971

• Üye
« Yanıtla #468 : 04 Temmuz 2020, 18:03:09 »
böylesine devasa kontratı olan bir oyuncudan bonservis alam ihtimali sıfıra yakın maalesef. en iyi ihtimalle karşılıklı sözleşme feshi olabilir.

Ne koparabilirsek kar olur.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #469 : 04 Temmuz 2020, 19:44:09 »

koparamazsan parasini odemeye razisin yani.... poker seviyorsun sanirim, ama bu sefer kartlar acik. Karsi takimda elini goruyor.
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2020, 19:45:36 Gönderen: ETIRYAK »

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #470 : 04 Temmuz 2020, 19:47:57 »

Böyle durumlarda "maaşının şu kadarını siz ödeyin" anlaşmaları yapılır. Hiçbir şey koparamayız.

Çevrimdışı murat1971

• Üye
« Yanıtla #471 : 04 Temmuz 2020, 22:25:53 »
Böyle durumlarda "maaşının şu kadarını siz ödeyin" anlaşmaları yapılır. Hiçbir şey koparamayız.
O zaman istediği takımda değil bizde oynar.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #472 : 04 Temmuz 2020, 23:11:48 »
O zaman istediği takımda değil bizde oynar.

vesely, colo, sloukas ... hop butcenin %50 den fazlasi gitti :)
baskette genc yetenekler, nba e gidenler ve ara transferler disinda ... o dedigin isler zor...

biz mesela Kalinic e verdik ama 250 bin euro senelik odedik kalinice de. Yani ucuza potensiyelli oyuncuya yatirim yaptik .... keza guduric, bogdan a odedik ama nba cikis parasi aldik ... sloukas tan para kazanmak? hic gercekci degil...

Çevrimdışı murat1971

• Üye
« Yanıtla #473 : 05 Temmuz 2020, 08:35:25 »
Sizin amacınız ne? Basketbolda sadece euroleague te oynamış olmak mı yoksa final four mu? Bunu bileyim de ona göre yazayım. Buradan para artırıp futbola aktaralım kafasındaysanız hiç boşuna yormayayım kendimi. Ali Koç bütçe 20 milyon dolar dedi. Az bir para değil bu.20 milyon dolarlık bütçe ile bu devirde De Colo, Vesely, sloukas (veya daha iyi bir guard ) elde tutulup final four oynayacak bir kadro kurulabilir. Yeter ki amaç bu olsun. MG de bunun için burada.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #474 : 05 Temmuz 2020, 09:33:39 »
Sizin amacınız ne? Basketbolda sadece euroleague te oynamış olmak mı yoksa final four mu? Bunu bileyim de ona göre yazayım. Buradan para artırıp futbola aktaralım kafasındaysanız hiç boşuna yormayayım kendimi. Ali Koç bütçe 20 milyon dolar dedi. Az bir para değil bu.20 milyon dolarlık bütçe ile bu devirde De Colo, Vesely, sloukas (veya daha iyi bir guard ) elde tutulup final four oynayacak bir kadro kurulabilir. Yeter ki amaç bu olsun. MG de bunun için burada.

Konu su idi;

Sloukas elden giderken para alinabilir mi? o konuda cevap verdim. Bence alinamaz, nedenlerini de soyledim.

Final 4 takimi konusunda;

Final 4 a kalacak takim icin herkesin hayalindeki takim muhendisligi ayridir. 3-5 yildiz la oynayip geri kalan takim ucuz sans oyunculari olabilir. Ben pek ihtimal vermiyorum nedeni iki sakatlikla final 4 derken last 4 olabilirsin.

De Colo-2.6 Milyon $, Sloukas-2M Euro, Vesely-2,4 Milyon $, Dixon-1,5Milyon$=9Mil $

Bana gore dogru muhendislik; dengeli en az 8 oyuncu ile yola cikmak (13 milyon). 3-4 gorev adami ortalama oyuncu almak(3mil). Ve bir iki ucuz ama potansiyelli amerikali oyuncu ile kumar oynamak (4 mil). Ki bunun bir kac ornegini gorduk.

Takimin en az ustteki pahalli oyunculardan 1-2 tanesini gondermesi ve kalanlarda indirim almasi gerekiyor ki bu olabilsin. Bu nedenle Vesely ve Dixon ile oturacaklar masaya. Sloukas a zaten istedigini verecek bir Oly var. Masaya oturabilecek durum yok. De Colo ya talip yok gozukuyor, o da masaya oturmaya pek niyetli degilmis.
Bu durumda elden cikabilecek bir Sloukas kaliyor. Onun yerine kisa amerikali olursa 1 milyona yakin saving olabilir. Ve belki DeColo daha aktif kullanilabilir, cunki sonucta Teo ile yakaladiklari uyumu yakalayamadilar.

Ama son sozu yeni hoca soyleyecek.

PS:keske Sloukas kalsa DeColo gitse diyenlerdenim. Daha faydali oldugundan.

Çevrimdışı murat1971

• Üye
« Yanıtla #475 : 05 Temmuz 2020, 12:38:05 »
Konu su idi;

Sloukas elden giderken para alinabilir mi? o konuda cevap verdim. Bence alinamaz, nedenlerini de soyledim.

Final 4 takimi konusunda;

Final 4 a kalacak takim icin herkesin hayalindeki takim muhendisligi ayridir. 3-5 yildiz la oynayip geri kalan takim ucuz sans oyunculari olabilir. Ben pek ihtimal vermiyorum nedeni iki sakatlikla final 4 derken last 4 olabilirsin.

De Colo-2.6 Milyon $, Sloukas-2M Euro, Vesely-2,4 Milyon $, Dixon-1,5Milyon$=9Mil $

Bana gore dogru muhendislik; dengeli en az 8 oyuncu ile yola cikmak (13 milyon). 3-4 gorev adami ortalama oyuncu almak(3mil). Ve bir iki ucuz ama potansiyelli amerikali oyuncu ile kumar oynamak (4 mil). Ki bunun bir kac ornegini gorduk.

Takimin en az ustteki pahalli oyunculardan 1-2 tanesini gondermesi ve kalanlarda indirim almasi gerekiyor ki bu olabilsin. Bu nedenle Vesely ve Dixon ile oturacaklar masaya. Sloukas a zaten istedigini verecek bir Oly var. Masaya oturabilecek durum yok. De Colo ya talip yok gozukuyor, o da masaya oturmaya pek niyetli degilmis.
Bu durumda elden cikabilecek bir Sloukas kaliyor. Onun yerine kisa amerikali olursa 1 milyona yakin saving olabilir. Ve belki DeColo daha aktif kullanilabilir, cunki sonucta Teo ile yakaladiklari uyumu yakalayamadilar.

Ama son sozu yeni hoca soyleyecek.

PS:keske Sloukas kalsa DeColo gitse diyenlerdenim. Daha faydali oldugundan.

Takımın adı Fenerbahçe değil de Karşıyaka olsaydı bu dediklerin makul karşılanabilirdi. Ama biz Fenerbahçeyiz. Amerikadan ucuz amerikalı getirip ya tutarsa diyecek durumda değiliz. KSK bunu yapar ve yapıyor. Ayrıca Boby Dixon ile ya yollar ayrılacak ya da fiyatta ciddi iyileşme olacak. Son haberlere göre Saras'ın Barca da ilk talebi Vesely nin alınması olmuş. Vesely de giderse takımı tutamayız artık. Bence takımda kesinlikle kalması gereken 4 kişi De Colo, Vesely, Melih ve Ahmet olmalı. Uygun bir fiyatla Nunnaly ile de tekrar anlaşılabilir. Sikma kesinlikle alınmalı. mutlaka penetran bir point guard alınmalı. İsterse D.Williams uygun fiyata 3 nunara olarak tutulabilir. Vesely Barca ya gidecekse oradan da Cory Higgins + bir oyuncu daha takas istenebilir. 20 milyon bu şartlar için kötü bir bütçe değil. Aslında kafamda daha ütopik bir proje var ama bu günlerde ihtimali yok.

Çevrimdışı Tolga224

« Yanıtla #476 : 06 Temmuz 2020, 12:34:39 »
sloukas olimpiakos ile anlastı. yönetim buyout istiyor olimpiakos buyout vermeyeceğini söyledi. sloukasla alacakları konusunda görüşme yapılıyor. birkaç gün içinde olimpiakos cephesinden imza atılır

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #477 : 09 Temmuz 2020, 11:25:43 »
Murat Murathanoğlu'nun son instagram gönderisine göre Sloukas gitti.

Çevrimdışı murat1971

• Üye
« Yanıtla #478 : 09 Temmuz 2020, 14:47:58 »
Murat Murathanoğlu'nun son instagram gönderisine göre Sloukas gitti.
İnşallah buy out alırız.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #479 : 09 Temmuz 2020, 23:36:58 »
Güle güle gitsin. Yolu bahtı açık olsun. Bazı zamanlar saç baş yoldurdu ama ekseriyetle sevdim kendisini.
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.