Gönderen Konu: Fenerbahçe / Euroleague 2015-16 Sezonu / FİNAL  (Okunma sayısı 479618 defa)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
Ynt: Fenerbahçe - CSKA Moskova - Euroleague FİNAL - 15.05.2016 (21:00)
« Yanıtla #3675 : 16 Mayıs 2016, 09:24:40 »
Maç bitinceye kadar ne kadar müthiş bir iş yaptığımızın farkına varamadım. Zira bazı şeyleri o kadar sırdan, kolaymış gibi yaptı ki takım, tüm bu süreç bize normal geldi.

Şimdi yeni yeni bazı şeyleri idrak etmeye başladım. Bu takım final four'a kaldı ve final oynadı. (Son saniye uzatma sayısını yememiş olsak, belki de euroleague'nin en fantastik şampiyonu olacaktık)

Real Madrid, Barcelona, Olimpiakos ve daha sayabileceğiniz bir çok takımın arasından sıyrılarak şampiyonluğu kıl payı kaçırdık.

Onun için ben bu takımı ve sonucu sonuna kadar alkışlıyorum. Hepsine helal olsun.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #3676 : 16 Mayıs 2016, 09:33:56 »
3 tane şerefsizin emeğimizi çalması koyuyor bu takımın bu çocukların emeklerinin içine edilmesi koyuyor ayrıca bu itoudis denen herif 12 yıl boyunca obra ile çalışıp karakter olarak hiçbir şey almamış bütün maç hiç susmadı eli kolu ayağı her yeri oynadı çok büyük karaktersiz çıktı tam real madridlik koç onlara yakışır

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #3677 : 16 Mayıs 2016, 09:37:55 »
lamonica denen karaktersiz yavşak ve diğer ikisi maçın içine etti sağolsun yarı finalde cska maçının yöneten aynı hakem üçlüsünün tekrar finale verilmesinin bir örneği var mı acaba daha önce

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #3678 : 16 Mayıs 2016, 09:42:57 »
Şu maçta  bu geri dönüşü Yunanlılar yapınca kazanırdı, kazandılar da çünkü hakemler onlara karşı böyle kritik hatalar yapamazdı. Ben Bir Pana'nın, Oli'nin bu şekilde geriden gelip kaybettiğini bilmem.
Hala kendimde değilim. Boşlukta gibiyim. Bir rebound ile şu an o kadar farklı olacaktı ki herşey.

Klüp olarak şampiyonlar ligi bazında basketbol ve voleybolda toplam 11.Final Four ve 5. Finalimizdi bu ve 11 Final Four'da sadece 1 şampiyonluğumuz var. Şu klübün genlerinde nasıl bir şansızlık, uğursuzluk var anlamıyorum.

Çevrimdışı serbian

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • #10 İbrahim Kutluay
« Yanıtla #3679 : 16 Mayıs 2016, 09:45:45 »
Aldığım nefes ciğerimi yakıyor resmen. Ben hayatta hiçbir şeye bu kadar üzülmedim. Haydi biz taraftar olarak bunları o kadar çok yaşadık ki şerbetliyiz diyelim. Ama bu takım bunu haketmedi. Şampiyonluktan daha azı değildi bu çocukların hakkı.

Niye böyle olmak zorunda, neden hep bütün felaketlerle karşı karşıya kalıyoruz bilmiyorum. Hep bundan daha kötüsü olmaz diyorum ama bir şekilde oluyor.
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2016, 09:46:05 Gönderen: serbian »
Ali İsmail Korkmaz, Fenerbahçe Yıkılmaz!

Çevrimdışı colossus35

• Üye
  • Yer: ankara
« Yanıtla #3680 : 16 Mayıs 2016, 10:19:45 »
bu orroospu çocuğu Lamonica'yı siken bir tane babayiğit çıkmaz mı lan bu dünyada
THY de ayrı amcık ağızlı her sene takımlarımızı kesiyorlar bunlar hala sponsor olma derdin de
Şu hakemlere çeki düzen vermek için bir şey yapmıyorlar

resmen hayat küstüm dün akşam, böyle işin aq
ne kadar küfretsem içim, sinirim soğumuyor
helal olsun tüm takıma, yüreğini ortaya koydu
aziz hala paradan bahsediyor, bu takım bu kadar yıldır başında olduğu klubün belki de tek yüz akı
futbolcu piçlerine vereceğin parayı obra'ya ver o gerekeni yapar.

Çevrimdışı colossus35

• Üye
  • Yer: ankara
« Yanıtla #3681 : 16 Mayıs 2016, 10:20:47 »
ahdım olsun bu lamonica piçi geberince gidip mezarına işeyeceğim orada da rahat etmesin

Çevrimdışı anil7com

• Üye
    • anil10com
« Yanıtla #3682 : 16 Mayıs 2016, 10:35:32 »
çok kötü oldu be. hala şoktayım. beşiktaşlı gsli arkadaşlarım bile Fenerin hakkını yedihakemler diyor ya daha çok kahroluyorum. biz fanatiklikten böyle düşünmüyoruz yani. rezil ettiler maçı.
Fenerbahçe!

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #3683 : 16 Mayıs 2016, 10:46:09 »
Kimin ne dediğinin ne önemi var. Her yerde gösteriyorlar son hucumdaki stepsleri.
Benim asıl endişem, Obradovic in adının giderek daha fazla öne çıkması. Aziz yeniden saçmalayacak diye ödüm kopuyor. İki kere iki nin dört ettiği kadar gerçek ki Obra olduğu için buralardayız. Yoksa bütçeyle falan alakası yok bu başarıların. 6 mayıs dan sonra aziz in dengesi bozuldu ve bir daha düzelmedi, aynısı basketbolda da olmuyorsa tek sebebi budur.
3 senede takımın geldiği nokta ortada, top16 nın zayıf halkasından, grup sonuncusundan, sezon başında f4 adayı, kupa favorisi olarak görünen bir takıma taşıdı bizi. Gelecek sene yada sonraki sene yada bir sonrakinde.. Obra olduğu sürece eminimki o kupayı kazanacağız birgün. kazanamadığımızda bile f4 de olacağız, en kötü playofflarda son maçlarda o şanıs kaçıracağız. Ama bze karşı hiçbir takım rahat çıkamayacak sahaya. kimse bize karşı banko galibiyet yazamayacak..

Çevrimdışı sepettopu

• Üye
  • Yer: KAYSERİ
« Yanıtla #3684 : 16 Mayıs 2016, 10:53:05 »
başta koç olmak üzere tüm teknik ekip, oyunculara sonuna kadar helal olsun. Kaybederken bile böyle kaybetmek gurur verici. yaklaşık 10 binin üzerinde taraftarımız varmış tüm haksızlıklara rağmen en ufak taşkınlık terbiyesizlik yapmadılar onlara da helal olsun. dün o salonda saygın bir fb camiası vardı karaktersz bir el yönetimi vardı.
İtoudis olacak it onca senede Zeljko'dan gram adamlık öğrenememiş. Kaliniçe sataşan o rus piçini sahada tutan basiretsiz EL yönetiminden bi cacık olmayacağı bununda asla düzelmeyeceği anlaşıldı. maçlar sadece sahada kazanılmıyor diyen yöneticilerimiz neden iş buralara gelince basiretsiz kalıyorlar iyice sormak lazım. 

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #3685 : 16 Mayıs 2016, 10:56:20 »
dün yazdım macla ilgili Lamonica ile ilgili sıkıntımı....
Yanıltmadı..Gider ayak CSKA ya 1 sampiyonluk verdi..Baskanları uzatmada molada yanlarına gitti...Aziz baskan aynı seyi yapsa neler derler...
O kalinic i iten arkadas derin Rus 1 oligark arkadaslar..O yuzden hic 1 sey olmamıs gibi kaldı orda..Kız arkadasını korumusmus...
Yatacak yeri yok hakem 3lusunun... Ama ben takımımla gurur duyuyorum..
Karının daha nesini korayacak zaten olmuş paralı asker

Çevrimdışı guraygun

• Üye
  • Yer: şırnak
« Yanıtla #3686 : 16 Mayıs 2016, 10:59:04 »
Dün içimi yakan başka bir şey de. Herşey çok güzel idi. Ve çok iyi denk geldi.bir daha böyle bir şey nasip olabilir mi?azizj yıldırım kadro küçültmekten bahsediyor.obradoviçte insan.gerardini de insan. Düşük bütçeler ile her zaman iyi takım kurulabilir ancak mesele Euroleague ise denk gelmesi gerekir.datome udoh hatta alınması tartışma yaratan boby. Tamam kötü oyuncular değil ancak kimse sene başında boby.nin teo.ya finalde 20 sayıdan geldiğinde yüreğini göstereceği sahneyi hayal etmemiştir.hayalimiz Belki benc2hten beri yapabilir di bu hareketi. Biz bu sene takımımzn yüzde 120sini gördük.ancak seneye? Karamsarlık değil. Verin adam akıllı bütçeyi. Üzülmeyelim. Keşkelerle olacak iş değil ancak her alternatifsiz kadroların kurbanı oluyoruz sanki. Az daha geniş kadro zor değil. Devre arasında elbette zor ancak 5 numara alsaydık . Aziz yıldırım cenabetliginı açmıyorum bile.adam  şanssız. Artık şunu istiyorum. Futbol ile basketbol ayrılsın.basketbolu murat ülker.e versinler. Adam ölse gitse basketbol şubesi kapanacak. Artık ben iyi giden bir sezonun sonunda acaba kim sakatlanack gibi korkuları yaşamak istemiyorum.

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #3687 : 16 Mayıs 2016, 11:04:53 »
Aziz yildirimi tanıyorsam kuculmeye falan gitmez bu subede dahada arttirir butceyi sevmem pek ama obraya sene basinda bu kadar destek veren adam bırakmaz omer onan falan farkinda her seyin izin vermezler

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #3688 : 16 Mayıs 2016, 11:05:13 »
Finale vere vere CSKA'nın da yer aldığı VTB hakemi olan Javor'u verenlere de selam olsun...Hepsini  geçtim lan o Kostas'a yapılan müdahale nasıl çalınmaz, gözünün önünde.
Arkadaşlar yanlış anlamıyorum değil mi?
Rus liginde hakemlik yapan birisinin slovak olsa bile ,rus takımının olduğu bir maçta görev alması kadar anormal bir şey olabilir mi yahu.
Bu çok acayip bir şey değil mi ,  bana mı öyle geliyor.
Adamın rus liginde görev alması , oradan maaş alması ve bunun devamı için bu maçta onları koruyup kollamaması ihtimali var mı?
Bizim bu hakeme neden bir itirazımız olmadı kulüp olarak çok şaşkınım.

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #3689 : 16 Mayıs 2016, 11:09:48 »
Bilinmiyordur buyuk ihtimal bu adamin rus liginde hakemlik yaptigi bizimkiler tarafindan ayni hakemler hem yari finali hem finali yonetti bizim yari final macinda sanirim hakem katliami falan oldu biz farkina varamadik euroleague yonetiminin ibneligi