Gönderen Konu: Fenerbahçe / Euroleague 2015-16 Sezonu / FİNAL  (Okunma sayısı 470037 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yes

• Üye
Maçın tamamı var mı nette?

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
2011 de Kadıköy'de 1-0 kazandığımız Gaziantep maçından sonra en büyük hazzı aldığım maç oldu.
Her yönüyle koç adaylarına ders niteliğinde izleticek bir maç. Kusursuz coaching, makine düzeninde, nerede ne yapılması gerektiğini kavramış oyuncular topluluğu. (Sloukas ve Kaliniç'te katkı verirse tadından yenmez)
Obradoviç için söyleyecek cümle bulamıyorum. Umarım çok uzun seneler bizimle olur.
FENERBAHÇE

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Öncelikle herkese günaydın.Gayet iyi bir oyun ile galip geldik.Şöyle geriye dönüp bakıyorum,Tanjevic efendi ile boşa geçen yıllar,Spajiha ile iyi başlamamıza rağmen hüsranla biten sezon ve devamı,Pianigiani ile yaşaldığımız hayal kırıklığı,hepsi geride kaldı.Artık Avrupa'da saygın ve korkulan bir ekibiz.Tadını çıkartın.Bu arada sezon başı ağır eleştirilerimden ötürü galiba Dixon'dan özür dileyeceğim gibi görünüyor.Mr.Ağrak lütfen yine alay etmeyin :D
Twitter da yazdım buraya da yazayım. Dixon'ın da çok şeyindeydi aman özür dileme :)

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
Twitter da yazdım buraya da yazayım. Dixon'ın da çok şeyindeydi aman özür dileme :)

Sana ne kardeşim..Sen Diksin'ın şeyinden sorumlu vezir misin.... 8)

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
bu arada bu ünal özüak adlı vatandaş maçtan önce ge se li yöneticilere, "Fenerbahçe Belgrad'dan çıkamaz. Partizan parçalar' falan demiş..Bugünkü yazısında da övgüler düzüyor..Tam yanar döner

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
2011 de Kadıköy'de 1-0 kazandığımız Gaziantep maçından sonra en büyük hazzı aldığım maç oldu.
Her yönüyle koç adaylarına ders niteliğinde izleticek bir maç. Kusursuz coaching, makine düzeninde, nerede ne yapılması gerektiğini kavramış oyuncular topluluğu. (Sloukas ve Kaliniç'te katkı verirse tadından yenmez)
Obradoviç için söyleyecek cümle bulamıyorum. Umarım çok uzun seneler bizimle olur.

bir daha söylüyorum: Ama ıbrıdıvıc turkleri ıynıtmıyor

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
Ama Ibrıdıvıc turkleri ıynıtmıyır...:-))))))))))))))))

Ahahaha faşist sırp işte ne olacak!

Ya eski menajerin oğlu bile sustu şu e.yıldız mıdır nedir o vatandaş bi susamadı.
Allah'tan kendisini ciddiye alan yok.
...

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
assdfghhdd

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
  • Yer: istanbul
Maçı  izlerken  ,  ağır sıklet  hafif  sıklet   boks  maçı  izliyor  gibi  hissettim kendimi.
Tabii  ağır  sıklet  boksörü  tutuyor  olmanın  zevkiyle.
Maçın başından  sonuna  haksız  rekabet  vardı  sahada.
O  azgın sırpları  maç  boyu  o  şekilde  kaç  takım  tutabilmiştir  acaba  bugüne  kadar.Süt  dökmüş  kedi  gibiydiler.
Takım  muhteşem  ,  tek  kelimeyle  muhteşem.Maşallah.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
Macin ozeti ...gecenin 2sinde;  alti ustu iki bira ile vesely nin 3 lugu gelince sarhos oldum sandim :)
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
Vesely 10 tanecik hücum ribandu aldı canım benim :) Bu takım izleniyor, keyif veriyor, gene izleniyor :)

Türkleri oynatmıyor diyeni Udoh öpsün :D

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
Ynt: Fenerbahçe / Turkish Airlines Euroleague (2015-16 Sezonu)
« Yanıtla #1196 : 11 Ocak 2016, 11:05:12 »
DELANEY,DRAPER
VORONOV,BYKOV
BROEKHOFF
CLAVER,SINGLETON
RANDOLPH,ZUBKOV

normal sartlarda biz bu takımı evimizde yaklastırmayız yanımıza bence..pota altları bence cok kuvvetli degil...yani udoh, vesely ve antic'le zor bas ederler fizik olarak bence...
en tehlikeli pozisyonları kesinlikle 1 numara... aryrıca claver ve broekhoff un dıs sutları canımızı yakmasın...

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #1197 : 11 Ocak 2016, 13:57:51 »
DELANEY,DRAPER
VORONOV,BYKOV
BROEKHOFF
CLAVER,SINGLETON
RANDOLPH,ZUBKOV

normal sartlarda biz bu takımı evimizde yaklastırmayız yanımıza bence..pota altları bence cok kuvvetli degil...yani udoh, vesely ve antic'le zor bas ederler fizik olarak bence...
en tehlikeli pozisyonları kesinlikle 1 numara... aryrıca claver ve broekhoff un dıs sutları canımızı yakmasın...
Tehlikeli takım. Delaney bir uzun ile (Randolph) ikili oyun oynarken diğer 3 şutör dışarıda canımızı yakabilir. Bykov bu hafta çok kötüymüş bize denk gelebilir mesela. Ritm bulmalarına izin vermemeliyiz.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #1198 : 11 Ocak 2016, 15:00:51 »
Sene başı çok rahat yenmiştik bunları. Tabi iki  takımda o döneme göre çok farklı bir formda. Kadro kalitemizin daha iyi olduğunu düşünüyorum. Kuban takımı Kimki'ye göre tehlikeli silahları daha az olan bir takım. Tabi kazaya kurban gitmemek için işi baştan sıkı tutmak gerek. Kolay yada zor. Sonuçta kazanırız.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Fenerbahçe - Lokomotiv Kuban - Top 16 - 3.Maç- 14.01.2016 (21:00)
« Yanıtla #1199 : 11 Ocak 2016, 15:39:13 »
Perşembe akşamı kendi salonumuzda...

Lig Tv 3 ekranlarından yayınlanacak.