Gönderen Konu: Semih "Godzilla" Erden  (Okunma sayısı 14537 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı zeljkoo

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Semih "Godzilla" Erden
« Yanıtla #30 : 17 Mayıs 2015, 20:47:09 »
Benim söylediklerimi bugün Obradovic de söylemiş.Semih neden her maç böyle oynamıyor?

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
« Yanıtla #31 : 17 Mayıs 2015, 20:48:52 »
Obra reisin basin toplantisinda dedikleri cok onemliydi. Bu adam her mac en üst düzey mucadeleyi verse avrupanin en iyisi olacak ta bakalim. Seneye biz de olcak mi? Obra en iyisini bilir

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #32 : 17 Mayıs 2015, 20:57:25 »
Semih'e helal olsun.

Çevrimdışı zeljkoo

• Üye
« Yanıtla #33 : 17 Mayıs 2015, 23:02:05 »
Obradovic'in açıklamaları;
"Semih Erden'e sormak lazım, neden her maç bugünkü gibi oynamıyor? Böyle oynasa Avrupa'nın en iyi pivotlarından olur. Semih'i ilk maçta birbuçuk dakika oynattım, o sırada 9 fark yedik. Bu takımın nasıl yönetileceğine ben karar veririm, bir tek başkana ve yönetime hesap veririm."

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #34 : 17 Mayıs 2015, 23:36:54 »
Semih'in geleceğini Play-off maçları belirleyecek sanırım. Eğer kafasına basketbolu koyarsa ne kadar büyük bir tehdit olduğunu hepimiz biliyoruz. Dürüst olmak gerekirse Semih'in de son ve en iyi şansı.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #35 : 22 Mayıs 2015, 03:05:36 »
Dr jekyll ve mr hyde'ın günümüzde şekil bulmuş hali ne çıkacağı hiç belli değil

Çevrimdışı hercumerc

• Üye
  • Yer: Tampa,FL
« Yanıtla #36 : 22 Mayıs 2015, 17:44:01 »
Turkiye'de sporcularin bir cogu ne kadar sansli olduklarinin cok farkinda degil malesef. Genc yasta elde ettikleri imkanlar nufusun 10 binde birine nasip olmuyorken bu sanslarini cok azi iyi degerlendiriyor ve bazisi cok genc farkina variyor. Semih saf yetenek itibariyle Omer'den bile daha yetenekli ve cok daha iyi bir kariyer yapma sansi vardi. Ancak o treni nispeten kacirdi. Ancak, icinde bulundugu ve kaybetmek uzere oldugu sansin farkina varmis gibi gorunuyor ki onunde hala uzun sayilabilecek bir kariyer var.

Konsantre oldugu zaman, hem hucum, hem de savunmada avrupa seviyesinde cok elit bir uzun. Fena sayilmayacak sirti donuk hucumu, iyi bir ikili oyunu, ve bir pivot icin iyi sayilabilecek bir saha gorusu var. hal boyleyken boyle bir oyuncuyu kazanmak gerekir ki Obradovic'de bunu yapiyor. Tabi, erozyona ugramis bazi yetenekleri geri kazanmak zaman alacak birsey. bu sene roportajlardan, haberlerden gordugum kadariyla bu sene cok iyi calismis Semih ve boyle devam ederse gelecek sene cok daha iyi seviyede olacaktir.

Bu sene cok az katki verdiginden bahsedilmis. Dogrudur ancak hangi maclarda katki verdigini de gozden kacirmamak lazim. Katki verdigi hemen hemen her mac sertlik seviyesi yuksek ve zor maclardi. Dolayisiyla, istenen katkiyi vermedi demek biraz insafsizlik olur. Nerdeyse 3 senesini bosa gecmis bir oyuncunun, bu seneki cabasi ve oyununu takdir etmek lazim. Gelecek sene burda olmayi bence haketmistir. Insallah, bu seneki calisma azmini ve gayretini kariyerinin sonuna kadar devam ettirir ve Avrupanin elit bir uzunu olarak hatirlanir.   

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #37 : 28 Ağustos 2015, 17:24:17 »
Daçka ile imzalamış.

Çevrimdışı ilkerz

• Üye
  • Yer: istanbul
    • ilkerzzz
En son umutlar ölür !

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #39 : 30 Ağustos 2015, 14:00:29 »
Hayret!
Ben Galatasaray'a gider diye bekliyordum.
Yerli rotasyonunun önem kazandığı ligde gitmesi eleştirilebilir ama sosyal medyada okuduklarım sonrası iyi ki gitmiş diyorum.
...

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #40 : 08 Eylül 2015, 20:37:53 »
dixon ile çok uyumlu. hem italya maçında hem de almanya maçındaki ikili oyunlarını izlemek zevk verdi ama takımımızda göremeyeceğimiz maalesef.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #41 : 09 Eylül 2015, 09:50:09 »
Ben turnuvadaki iyi oyununa rağmen pek üzgün değilim onunla devam etmediğimize. Bir maç 20 sayı sallar vay anasını dedirtir, öteki maç ilk periyotta 5 top kaybı yapar ayıp şeyler söylettirir insana.

Semih gibi kafası atınca oynamayan, istikrar sorunu olan, çok basit hatalar yapabilen, sadece havaya girerse coşan giremezse papatya falı açtıran, duygusal yapıda oyunculara pek ısınık değilim açıkçası. Bize profesyonel kişilikte adamlar lazım. Sanırım yapılan uzun transferlerinden sonra bizde arka planda kalacağını hissettiği için teklifimizi kabul etmedi kendisi, gideceği takımda başrol olmak istiyor, o tarz içgüdülere sahip bir insan olduğunu düşünüyorum.

Ekpelettin Udohoğlu-Vesely Airlines-Zangief Antic rotasyonu, Semih-Oğuz-Zoric'ten sonra ilaç gibi gelecek, kim ne derse desin.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.