Gönderen Konu: Jan ''Sir'' Vesely  (Okunma sayısı 232764 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
Ynt: Jan ''Sir'' Vesely
« Yanıtla #975 : 22 Haziran 2022, 03:26:28 »
Hani yeri doldurulur deniyor ya, biz Ekpe Udoh'un bile yerini dolduramadık yıllardır. Vesely gibi sembolü yıllarca bulacağımızı düşünmüyorum.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #976 : 22 Haziran 2022, 07:30:22 »
Hani yeri doldurulur deniyor ya, biz Ekpe Udoh'un bile yerini dolduramadık yıllardır. Vesely gibi sembolü yıllarca bulacağımızı düşünmüyorum.
Yalniz ekpe "bile" denilebilecek birisi degil. Ekpe ile vesely yan yana gelirse bu kelime vesely için kullanılır.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #977 : 22 Haziran 2022, 10:42:58 »
Yalniz ekpe "bile" denilebilecek birisi degil. Ekpe ile vesely yan yana gelirse bu kelime vesely için kullanılır.
Ekpe'nin etkisi farklıydı ama abi Ekpe Vesely'nin çalışkanlığının ve aidiyetinin yanından geçecek birisi de değildi.2 sene basketbol oynadıktan sonra basketbol dışı her şeyi yapmış birisi kendisi.
Ekpe ise bence efsane kadromuzdaki en büyük oyuncuydu.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #978 : 22 Haziran 2022, 10:59:16 »
Ekpe'nin etkisi farklıydı ama abi Ekpe Vesely'nin çalışkanlığının ve aidiyetinin yanından geçecek birisi de değildi.2 sene basketbol oynadıktan sonra basketbol dışı her şeyi yapmış birisi kendisi.
Ben de çok kızdım o dönem,  NBA diye tutturdu ve gitti. Yaşı genç de değildi hani idealleri vardı desem. Doğru dürüst oynayamadan da saçma sapan bir şekilde kariyerini mahvetti. İşin orası ayrı bir mevzu ama onun yarattığı etkiyi yaratabilen uzun oyuncu eurolaegue tarihinde çok azdır. O nedenle ekpe bile denebilecek bir isim değil dedim. Bogdan ile birlikte bizi şampiyon yaptı desem yanlış olmaz.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #979 : 22 Haziran 2022, 13:52:47 »
Aidiyet evet ama Udoh un bizdeki 2 sezonunda çalışkanlık olarak Vesely den geride olduğu söylemek doğru olmaz.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #980 : 04 Ekim 2022, 12:39:54 »
Jan Vesely: "Fenerbahçe'deki ilk iki yılımda taraftarlar basketbolla pek ilgili değillerdi. Bu süreçte basketbolu öğrendiler ve ben de bu süreci deneyimledim. Ondan sonra atmosfer inanılmazdı. Her şeyi biliyorlardı, basketbolu öğrenmelerini izlemek harikaydı." (Eurohoops)

Vesely: "Fenerbahçe'den ayrılmak, verdiğim en zor kararlardan biriydi. Türkiye'de çok mutluydum, orası benim ikinci evimdi. Her yaz evime, İstanbul’a gitmek için sabırsızlanırdım fakat kariyerim için yeni bir şey denemek ve daha fazla EuroLeague kupası için savaşmak istedim."

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #981 : 04 Ekim 2022, 13:18:44 »
Jan Vesely: "Fenerbahçe'deki ilk iki yılımda taraftarlar basketbolla pek ilgili değillerdi. Bu süreçte basketbolu öğrendiler ve ben de bu süreci deneyimledim. Ondan sonra atmosfer inanılmazdı. Her şeyi biliyorlardı, basketbolu öğrenmelerini izlemek harikaydı." (Eurohoops)

Vesely: "Fenerbahçe'den ayrılmak, verdiğim en zor kararlardan biriydi. Türkiye'de çok mutluydum, orası benim ikinci evimdi. Her yaz evime, İstanbul’a gitmek için sabırsızlanırdım fakat kariyerim için yeni bir şey denemek ve daha fazla EuroLeague kupası için savaşmak istedim."
Alırsın sen daha fazla euroleague kupası

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #982 : 08 Ekim 2022, 12:42:12 »
Alırsın sen daha fazla euroleague kupası
S2tiğim barcasına inadına daha düşük fiyata gitti. Sezon sonu göreceğiz nerede olduğunu. 1-2 yıl sonra nerede (obra-partizan) olacak merak ediyorum.
 Sırp oyuncularımızdaki (Marko, Bogdan, Nemanja) aidat onda yokmuş.
« Son Düzenleme: 08 Ekim 2022, 12:44:17 Gönderen: agha »