Gönderen Konu: Fenerbahçe Bayan Voleybol Cev Cup (2013-2014)  (Okunma sayısı 163200 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
Cok mutluyum cok, dunyanin en buyuk spor kulubu...

Çevrimdışı TitoSantana

• Üye
  • Yer: Adana
[
Alakasız olacak ama yazmak istiyorum
Ali Koç başkan Fenerbahçe Şampiyon

Bence de ama seçimden sonra Aziz baba hapise konulursa üzülürüm.

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
Cem abi'ye katılıyorum.Efsane geri döndü. Cem abim hatırlar muhtemelen 2-3 hafta önce mesaj atmıştım 2012 ortamı oluşmaya başladı diye,hem CEV CUP hem Lig şampiyonluğu hedef olmalı demiştim.İlki tamam sıra lig şampiyonluğunda.
« Son Düzenleme: 29 Mart 2014, 21:42:12 Gönderen: nemanja bjelica »

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye

Kim de MVP
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Kupanın sapı Trabzon'a girsin diye mi bağırıyor trübünler? Doğru mu duydum? :)

MVP kim oldu? Kim oldu derken, soruyorum? KİM mi oldu diye? Üff ne karışık iş... :D

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • twitter.com/paulgeorge__13
çifte kupamız hayırlı olsun ŞAMPİYOOOOOOONNNN FENERBAHÇE. HAHAHAHHAHHA
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
[
Bence de ama seçimden sonra Aziz baba hapise konulursa üzülürüm.

Konmaz konmaz
Vakti gelince azix başkan biraksin artık yerine de inşallah ali koç gelir.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
nasıl bir kulübüz anasını satayım?

Ala ala 2 tane mi Avrupa kupası aldık?

neden 3 değil?

Aziz Yıldırım istifa!
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Hakan abi şu video vardi onu bi burays koysan buraya
Kızlar söylüyor du ya abi

Yakışır buraya

Bundan mı bahsediyorsun Cem. :D

Dikkat: Güfte +18. Dikkatli açın.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
Gürol abi seneye ben ufaklığı alıyorum, Cem kardeşim yengeyi getiriyor., sen de annemizle geliyorsun ilk Avrupa maçına...Hep beraber maç izleyeceğiz

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
Sezon sonu liglerde 5/5... Amin.. Amin...  Gelecek hafta kraliceler de bir guzellik.,

Çevrimdışı TitoSantana

• Üye
  • Yer: Adana
Konmaz konmaz
Vakti gelince aziz başkan bıraksın artık yerine de inşallah ali koç gelir.

İnşallah Cem kardeşim, Aziz Yıldırım'ı hayatımda bir kere bile görmedim, empati yapıyorum: Yeni evli, küçük çocuğu var, haksız mahkum.. 

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
Yalnız başkan maçtan sonra feci kapak yapmış.Özellikle hak etmeyenler gönderildi diyerek birilerinin kulağını çınlatmış. Ali Koç da bay bıyığa selam yollamıştı ilk finalden sonra..Tabi anlayana

Başkanımız Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Televizyonu’na şu şekilde konuştu:
"Kızlarımız da şampiyon oldu. Ben rakibimiz olan Rus takımını da gösterdikleri performanstan dolayı tebrik ederim. Türkiye’de spor içinde değişmesi gereken bazı şeyler var.Ben Metris’teyken kızlarımız Avrupa Şampiyonu oldular. Ama ardından yapılan ayak oyunlarıyla hak ettikleri yerde olamadılar. Onların yerine ise hak etmeyenler gönderildi ama bugün görüyorum ki bizim kızlarımız hak ettikleri yerdeler. Şampiyonlar Ligi’nde de mücadele edecekler. İnşallah Türkiye’ye çok daha fazla kupa ve başarı getirecekler. Kadınlarımızla birlikte Türkiye’de oturmuş bir spor olmaya başladı voleybol. Diğer takımların da Türk voleyboluna katkılarının olacağını düşünüyorum. Kızlarımızı tebrik ederim. Camiamıza, Yönetimimize, Taraftarımıza herkese bu kupa armağan olsun. Bu akşam bu iki kupanın alınmasının ayrı bir özelliği var. Türkiye’de ilk defa bir spor kulübü taraftarıyla ve iki takımıyla Avrupa Kupası’nı kaldırıyor. Haftaya Masa Tenisi takımımızın bir finali var ve orada da şampiyon olacağımızı düşünüyorum. Fenerbahçe 10 senedir ektiğini biçiyor artık. Fenerbahçe Spor Kulübü, her branşıyla Türkiye’yi Avrupa arenasında en iyi şekilde temsil ediyor ve etmeye devam edecek. Bütün oyuncularımızla gurur duyuyoruz."

Sözlerini CEV Kupası’nı kazanan Sarı Melekleri tebrik ederek noktalayan Başkanımız Aziz Yıldırım, "Sıkıntıyı eğer ki sportif anlamda yaşasaydık bu durumda olmazdık. Ama görüyoruz ki her şey siyasi… Ben bunu Metris’te de söyledim. Dediler ki; ’Aziz Yıldırım memleket elden gidiyor’ diyor, ama Türkiye’nin durumu ortada. Keşke bunları yaşamasaydık ve Türkiye hak ettiği yerlerde olsaydı. Ama bunlar gelip geçer, bu Cumhuriyet’e hepimiz sahip çıkacağız. Cumhuriyet var oldukça, biz de üzerimize düşen görevleri yapacağız. Bir kez daha kızlarımızı tebrik ederim" ifadelerini kullandı.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
Kupanın sapı Trabzon'a girsin diye mi bağırıyor trübünler? Doğru mu duydum? :)

MVP kim oldu? Kim oldu derken, soruyorum? KİM mi oldu diye? Üff ne karışık iş... :D

Evet KİM oldu Hakan abi  ;D ;D ;D
« Son Düzenleme: 29 Mart 2014, 22:46:25 Gönderen: Özcan Özdemir »
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Evet hakan abi
Bu video muhteşem.....